مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

زبان های مهم برنامه نویسی سایت


در صورتی جدیدا وارد حوزه بسط اپلیکیشن گردیده باشید، دشوارترین قسمت تصمیم‌گیری برای یادگیری گویش نرم افزار نویسی میباشد. این که چه زبانی را بیاموزید تا کاربردهای بیشتری داشته باشد. طراحی سایت درین نوشته ی علمی می خواهیم ۹ لهجه اپلیکیشن نویسی برتر برای یادگیری در سال ۲۰۱۹ را به شما معرفی کنیم. این ۹ مورد دوست داستنی ترین لهجه های اپلیکیشن نویسی برای طراحی وب سایت میباشد.
صدها گویش نرم‌افزار نویسی با کاربردهای بسیار بزرگ وجود دارااست که هر مورد از آن ها پیچیدگی‌ها و مختصات خاص خویش را دارا‌هستند.
خبر خوب این میباشد که هنگامی فعالیت خویش را تحت عنوان بسط دهنده اپلیکیشن مقدمه میکنید، خواهید فهمید کدام لهجه اپلیکیشن نویسی بیش تر از کلیه برای شما، تمایلات شما و هدف ها شغلی شما مطلوب میباشد.
از‌آنجا که لهجه انگلیسی، لهجه دربین المللی کسب و فعالیت و فرانسوی لهجه آیتم عشق و علاقه بخش اعظمی میباشد، گویش‌های نرم‌افزار نویسی گوناگون برای هدف ها متفاوتی مطلوب میباشند. قبل از تعیین گویش نرم افزار نویسی مطلوب، بایستی به‌این سوال های جواب دهید:
میخواهید روی چه نوع پروژه هایی فعالیت نمائید؟
آیا پیشینه ای در ریاضی ها و دانش منطق دارید که بتواند به شما در یادگیری یاری دهد؟
دوست دارید زبانی با سطح فراتر حافظه بگیرید که مقداری منعطف خیس بوده و مفاهیم عمیق مشخصی داراست، یا این که بیشتر می پسندید روی گویش سطح زیر تری تمرکز نمائید که عمق کمتری داشته و “در حدود hardware” میباشد؟
در‌صورتی‌که به لهجه های اپلیکیشن نویسی ذیل اینترنت ، آیا ترجیح می‌دهید روی اپلیکیشن نویسی فرانت اند عمل نمائید یا این که بک اند؟
آیا میخواهید اشتغال دورکاری داشته باشید، به وسیله یک شرکت دارای اسم و رسم استخدام گردید یا این که با مجموعه های شروع آپ فعالیت نمایید؟ یا این که تنها میخواهید بازدهی بیشتری در شغل فعلی خویش داشته باشید؟
در لیست پایین، شایسته ترین و لبریز تقاضا ترین لهجه‌های اپلیکیشن نویسی را که کاربردهای اکثری به عنوان مثال توسعه و گسترش اینترنت، گسترش گوشی، توسعه و گسترش بازی و غیره دارا‌هستند معرفی می کنیم. در انتهای این نوشته‌علمی، صریحا متوجه خواهید شد که چه لهجه های نرم افزار نویسی می توانند این سال و سالهای آینده به پیروزی شغلی شما امداد نمایند.
۱. JavaScript
این ایام، نا ممکن میباشد توسعه و گسترش دهنده اپلیکیشن باشید البته به نوعی از JavaScript به کار گیری نکنید. طبق آماری که کمپانی Stack Overflow در سال ۲۰۱۸ با نظرسنجی از توسعه و گسترش دهندگان به دست آورد، می اقتدار خاطرنشان کرد JavaScript طی شش سال پیشین دارای اسم و رسم ترین گویش نرم‌افزار نویسی فی مابین بسط دهندگان بوده میباشد. مجاورت ۷۰ درصد از جواب دهندگان گزارش کردند که در سال‌های قبل از JavaScript به کارگیری کرده‌اند. CSS و HTML هم در کنار JavaScript برای بسط اینترنت فرانت اند ضروری و مایحتاج میباشد. اکثر اوقات مشهورترین وبسایت‌های مو جود در دنیای اینترنت، از فیسبوک گرفته تا توییتر، جیمیل و یوتیوب، برای تولید صفحه ها اینترنت تعامل گرا و اکران دینامیک محتوا به یوزرها از JavaScript به کارگیری می نمایند.
علاوه بر خویش لهجه نرم افزار نویسی JavaScript، کتابخانه ها و کادر ورک هایی نیز وجود دارا‌هستند که درپی بی آلایش سازی گسترش JavaScript می باشند. بعضی از پر اسم و رسم ترین قاب ورک ها، Angular، React، Vue، Ember و jQuery میباشند. گسترش دهندگان ماهر JavaScript احتمالا بایستی تجربه فعالیت با یک یا این که دو تا از این قاب ورک ها را داشته باشند.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۴۰:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گزینه ضروری برای سایت های مالامال ترافیک


۷ گزینه ضروری برای سایت های مالامال ترافیک
ترافیک بالا برای تجارت شما خوب میباشد ولی آیا سایت فعلی شما برای آن فراهم میباشد؟ با هزاران بازدید کننده در روز، تعداد متعددی درخواست به طور همزمان را نیز اخذ میکنید. طراحی سایت شما و زیرساخت مهم آن بایستی با این واحد سنجش ترافیک همگام خواهد شد. در غیر این شکل، با موضوع بازه بارگذاری آرام و تجربه استفاده کننده ضعیف رو به رو خواهید شد.
اذن ندهید که یک وبسایت با سعی ضعیف از پتانسیل های کاری شما استعمال نماید. ترافیک سایت خویش را به خیر و خوبی رئیس نمائید و درجه های بالای نتایج از عمل خویش را به دست خواهید آورد.
این هفت دلیل مهم به شما یاری می نماید تا نیازهای یک سایت مالامال ترافیک را رعایت فرمایید.

۷ برهان مهم برای داشتن تارنما مالامال ترافیک
۱- بهبود تجربه استفاده کننده
اولی چیزی که بایستی در حیث بگیرید تجربه استفاده کننده میباشد. مشتریان بالقوه شما وبسایت شمارا چه گونه تجربه می نمایند؟ و چه گونه میتواند در تعامل آن‌ها با تجارت شما تأثیر بگذارد؟
این مورد به خودی خویش قضیه بزرگی میباشد، البته جای خیر برای آغاز تایم لودینگ میباشد. چنانچه وبسایت شما به آهستگی بارگیری میگردد، بازدید کنندگان را حتی پیش از دیدن کسب و کارتان در دکان برای آن‌ها از دست می دهید.
البته سرعت بارگذاری و بارگیری ورقه چقدر بایستی باشد؟ مجموعاَ، صفحه های می بایست در کمتر از ۳ ثانیه بارگیری شوند. ۵۳٪ از بازدیدکنندگان صفحاتی را که سرعت بار گذاری زیاد دارا‌هستند سوراخ می نمایند.
این به معنای تلف کردن تبدیل برای تجارت شما و در غایت حیف کردن بهره میباشد.


۲- محدود کردن محتوای پویا و داینامیک
محتوای پویا از اسکریپت ها یا این که اپلیکیشن های کاربردی برای اکران محتوا به مخاطب استعمال می نماید. یک مزیت اساسی این میباشد که تجربه مخاطب را فردی سازی می نماید. ولی همپا با افت قابل توجهی نیز میباشد.
محتوای پویای متعددی در وبسایت شما میتواند سرعت بار گذاری ورقه را بطور قابل توجهی ارتقاء دهد. محتوای پویا همینطور او‌لین چیزی میباشد که در حالت لبریز ترافیک باخت میخورد.
در شرایطی که بازدید کنندگان شما با خطاهای دیتابیس روبرو می‌باشند، شما به زودی ترافیک خویش را از دست دهید و در سود، افت درجه را تجربه خواهید کرد.
عملکرد فرمایید از محتوای استاتیک در هر کجا استعمال فرمایید و هر کد گذاری پویا را به دست‌کم ممکن نگه دارید. هنگامی سخن از مقادیر متعددی ترافیک شکل میگیرد، قابلیت و امکان اطمینان اصلی میباشد.

 

۳- هاست خویش را افزایش دهید
در‌حالتی که سرور هاست شما توانمند به رئیس وسعت ترافیک نباشد، کوشش وبسایت کاهش می‌یابد.
نرم افزار های هاست اشتراکی پهنای باند محدودی را ارائه می‌دهند. برای تارنما های مالامال ترافیک، این یک خطر اساسی دیگر برای تلاش میباشد چون منابع را با سایت های دیگر به اشتراک میگذارید.
حتی در صورتی اینک این دستور به نیکی فعالیت نماید، احتمالاً ارتقا سرعت ترافیک تارنما دیگر روی امکان اطمینان شما تأثیر خواهد گذاشت.
برای اینترنت سایتهای مالامال ترافیک، به سرور محرمانه مجازی (VPS) یا این که سرور منحصر نیاز دارید. در اینجا طرز تفاوت آن‌ها وجود داراست:
– VPS یک سرور را در تعدادی دور و اطراف مجازی تقسیم می نماید که به صورت جدا اجرا میشوند. شما هنوز هم برخی از منابع را به اشتراک میگذارید، ولی با تعداد کمتر سایت و خطر کلی کاهش مییابد.
– سرور منحصربه‌فرد تضمین می نماید که شما یک سرور بی نقص به خویش تخصیص دهید. این گران ترین نوع از هاست است ولی مطمئن ترین میباشد. به این ترتیب می‌تواند در بعضی وضعیت سپرده گذاری خوب باشد.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۸:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

استفاده از سایت های اینترنتی


امروزه اکثریت اشخاص برای خرید و یا این که شناخت با اشکال سرویس ها و نیازمندی های خویش ، اولِ فرمان به سراغ وب سایت های اینترنتی رفته و تا حد قابلیت و امکان درخصوص طراحی سایت آن مال یا این که سرویس ها با کاوش در وب ، داده ها کافی را بدست آورده بعداز آن مبادرت به خرید در بازار می نمایند و در شرایطی که فرآورده یا این که سرویس ها متبوع را با قیمت خوب در بازار نیافتند به سراغ خرید آنلاین یا این که اینترنتی میروند .

درحال حاضر در‌این در میان در حیث بگیرید که فردی برای کالای متبوع خویش به تارنما شما مراجعه نموده است ، به محض ورود به تارنما کافی میباشد ظواهر دیدنی و مخاطب پسندی رویت ننماید، لحاظ شما چه میباشد آیا خویش شما در مواجه با چنین وبسایت هایی ، بلافاصله آن را رخنه‌ نکرده و به سراغ جستجوی سایتی بهتر و پربارتر نمی روید؟

حتما به این شکل میباشد و مدنظر ما این وجود ندارد که فیلم و گرافیک و کارتون خیلی خاص و سطح بالایی در وب سایت هایتان قرار دهید که در اولِ عمل هزینه هایی گزافی را متحمل گردید چه بسا با کاوش در وب و دیدن تارنما های فرنگی ، متوجه خواهید شد که آن‌ها صرفا با ارائه محتواهای توانمند و فونت های دیدنی و نظم و به روزرسانی مطالب توانسته اند مخاطبان بی شماری را جذب نمایند ونیازهای آن‌ها را به طور ماهر در وبسایت شان برطرف کنند.

هر یک‌سری که بازدیدکنندگان وبسایت ها برای برآورده شدن هدف ها، انجام بعضا امورشان و یا این که برای اخذ جواب بعضی از سوالهای خویش به وبسایت شما مراجعه می نمایند، اما در شرایطی‌که چیزی را که پیرو آن میباشند نیابند تخت گاز تارنما شما‌را رخنه‌ کرده و به وبسایت دیگری رجوع و برگشت می نمایند و بعداز آن دیگر میل و رغبتی به برگشت به تارنما شما ندارند و با این حالا، در صورتی شما بعداز مدتی وبسایت خویش را آپدیت نموده و داده ها کافی را برای مراجعان خویش قرار داده باشید ممکن میباشد تا چندین وقت ذهنیت مثبت نسبت به سایتتان برای مخاطبتان وجود نداشته باشد و وقتی حال و روز بدتر میگردد که در وب سایت خویش شما و یا این که وبسایت های حریف اسمی از شما برده خواهد شد و نظری نامناسب مطرح خواهد شد.

لقمان را گفتند وقار از که آموختی اظهار کرد از بی ادبان واین ایراد گشای شماست در طراحی وب سایت های حاذق به این دلیل‌که شما می‌توانید نکات بخش اعظمی از وبسایت های با پباده سازی ضعیف بیاموزید که بدون چاره به به کار گیری از آن ها گردیده اید و گاها در آنان اینترنت گردی کرده اید و از این‌شیوه ها برای بهبود تارنما خویش و یا این که خلق و خوی با یک مشتری استعمال نمائید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۵:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اصول اساسی طراحی سایت

ناوبری سهل وآسان : هر چقدر که می‌توانید کارایی نمائید کلیه چیز در ساتتان در دسترس باشد. طراحی سایت از منوهای پیچیده و تو درتو به کارگیری نکنید.
اختصاصی : کوشش فرمائید هم از دید محتوا و هم از نظر ظاهری اینترنت ساتتان منحصر باشد. نسخه برداری کردن از وبسایت های دیگر به اعتبار آنها خواهد خاطر نشان کرد.
به‌روز : کوشش نمایید از همگی نظر به‌روز باشید.
سازمان‌دهی : تارنما های پیروز از سیستم جستجوی کاربردی و معمولی منفعت می برند. هر چقدر میتوانید سیستم جستجوی هوشمندانه‌تری برای سایتتان بسازید.
سازش : کارایی نمائید اینترنت سایتتان در هیچ کدوم از مرورگرا مشکلی در اکران نداشته باشد. از استعمال ازالمان‌های متحرک مازاد در وبسایت اجتناب فرمائید.
وضوح ورقه : کارایی نمائید پباده سازی ریسپانسیو برای سایتتان در لحاظ بگیرید در‌این‌صورت سایتتان در هر دستگاهی با هر اندازه ای به صحت اکران داده شود. چنانچه که سایتتان فاقد این امکان می باشد برای رفع این ایراد میتوانید با مشاوران ما در رابطه باشید. برای این مراد از شیت ی تماس با ما مبادرت فرمایید.
شبکه‌های‌مردمی : به کارگیری از کانال‌های اجتماعی تاثیر بسیار متعددی بر آمار سایتتان خواهد گذاشت. قابلیت و امکان اشتراک گذاری برای مطالبتان را فراموش نکنید!
تایپوگرافی : عملکرد فرمائید از فونت بی آلایش و خوشگل به عنوان مثال فونت یکان در وب سایت خویش به کار گیری کنید. به کار گیری از یکسری فونت در وب سایت مقطع بارگزاری تارنما را بالا برده و تاثیر منفی در سئوی تارنما شما خواهد داشت.
نام نویسی : در حالتی که سایتتان فروشگاهی وجود ندارد به هیچ عنوان نام نویسی در سایتتان را برای استعمال از تجهیزات جان دار، اجباری نکنید.
تجزیه و چک : هر روز وب سایت خویش را بررسی فرمائید، آمار بازدید وب سایت را محاسبه نمائید و با طرح ریزی مطلوب کارایی نمایید تا سایتتان مراحل رو به رشدی داشته باشد.
امنیت : کوشش نمائید احساس اعتماد و امنیت را در یوزرها خویش را بوجور بیاورید در غیر این شکل یوزرها بعد از شکاف کاغذ به وب سایت شما برنخواهند گشت.
فوتر : فوتر تارنما شاید بی اهمیت به حیث آید البته تجربه نشان داده میباشد فوترهایی که به طور جالب و استاندارد پباده سازی گردیده اند توانسته اند لحاظ یوزرها متعددی را جلب کنند.

در اینجا این مقاله آموزشی با تیتر 26 نکته در مورد اصول ساخت سایت تمام شد و ما امید داریم این مقاله نیز مانند بقیه مطالب تارنما سازان گزینه دقت شما قرار گرفته باشد.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۲:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

جزئیات و فرآیند طراحی وب در کمپانی ادیب ­گسترعصرنوین چه گونه میباشد؟


جزئیات و فرآیند طراحی وب در کمپانی ادیب ­گسترعصرنوین چه گونه میباشد؟
برای آنکه اینترنت­وبسایت بتواند بازدیدکنندۀ متعددی جذب نماید، بایستی خوب و ظریف پباده سازی خواهد شد. وبسایت­های قادر طبق روند خوب رقم خورده، پباده سازی می­شوند. همینطور انتخاب ظریف فرایند به مشتری امداد می­نماید طراحی سایت تا پیش از توصیه طراحی وب سایت با نحوۀ کوشش کمپانی ساخت سایت آشنا گردد. کمپانی ادیب­ گسترعصرنوین یکی کمپانی­های ساخت سایت تهران میباشد که سرویس ها طراحی وب را به­ سیرتکامل­ ای تدوین نموده است که خروجی فعالیت شایسته ترین باشد و مشتری از آن رضایت بی نقص داشته باشد. برای شناخت با این روند یاور ما باشید.

 

 

شناخت با اشکال وب سایت پیش از توصیه طراحی وب سایت
پیش از آنکه در امر جزئیات و روند ساخت سایت کلام خواهد شد بهتر میباشد با اشکال وبسایت آشنا شویم تا شما دوستان عزیز در حین پیشنهاد طراحی وب از صدق تعیین نوع وب سایت خویش مطمئن باشید. وب سایت­ها به سه دستۀ استاتیک، داینامیک و نصفه داینامیک تقسیم می­شوند.

وبسایت استاتیک (ایستا) : طراحی وب سایت ­های استاتیک با HTML، CSSو جاوااسکریپت انجام می­گیرد. این نوع تارنما برای مشاغلی پباده سازی می­گردد که نیاز پاره ای به تغییرات در محتوای وبسایت دارا‌هستند. به عنوان مثال خواهان یک یا این که دوبار تغییر و تحول در سال میباشند، قابل ذکر میباشد که انجام تغییرات در وبسایت­های ایستا بوسیله طراح وبسایت انجام می­گیرد. وسعت کدنویسی در تارنما­های ایستا نسبتاً معدود میباشد و همین انگیزه منجر ارتقا سرعت در بارگزاری صفحه ها می­خواهد شد. موتورهای کاوش مانند گوگل به وبسایت­های ایستا خیلی سریع اعتماد می­نمایند و آن ها را در موضع­های بهتر قرار می­دهند. به­راحتی می­اقتدار اصول بهینه سازی را در وبسایت­های ایستا رعایت کرد. همینطور ارزش طراحی وب ایستا کمتر از سایتهای داینامیک و نصفه داینامیک میباشد.

وب سایت داینامیک (پویا) : در وب سایت­های داینامیک به انگیزه تعبیه شدن سیستم مدیر وب سایت در آن، رئیس وبسایت می­تواند به­راحتی محتوای تارنما را سوای هیچ محدودیتی درج، حذف و یا این که دستکاری نماید. سایتهای پویا به وسیله طراح تارنما با لهجه­های نرم افزار­نویسی PHP و ASP.NET پباده سازی می­شوند. وسعت کدنویسی در وب سایت­های پویا نسبت به ایستا بیشتر میباشد به همین ادله سرعت بارگزاری وب سایت پویا کندتر از ایستاست.

وبسایت نصفه داینامیک : این سایتها همانگونه که از نامشان معین میباشد، تا حدودی مشابه به سایتهای داینامیک میباشند. محتوای وبسایت نصفه داینامیک به وسیله رئیس تارنما تغییر‌و تحول پیدا می­نماید ولی به­راحتی تغییر تحول محتوا در سایتهای داینامیک وجود ندارد. این نوع تارنما با لهجه­های XML و یا این که اکشن­اسکریپت پباده سازی می­گردد و گرافیک خیلی قشنگ و کاربرپسندی داراست. البته عشق و علاقه­مندان تارنما­های نصفه داینامیک رو به نزول میباشد چون به کارگیری از پیکان در مرورگرها کمتر گردیده و این جذابیت وب سایت­های نصفه داینامیک را برای یوزرها کمتر می­نماید.

 

سایتهای پویا جزء پرطرفدارترین نوع وب سایت برای طراحی وب سایت میباشد.

 

 

 

 

 


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۱۶:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

راه کارهایی برای طراحی سایت

۸- به مشتریان خویش بگویید چه گونه میتوانند با شما در تماس باشند
می دانیم که اینک یک کاغذ تماس و یک کاغذ سوال ها متداول دارید، البته طراحی سایت  شما همینطور می بایست یک مورد چت زنده مانند Wix Chat و شماره‌تلفن و پست الکرونیکی‌تان را به ورقه جنس خویش اضافه نمایید. برهان آن چه می باشد؟ این یک رویه خوب برای “اثبات کردن” به بازدیدکنندگان میباشد که شما در واقع یک کمپانی حقیقی متشکل از عده ای می باشید که مهیا یاری به آنان در رابطه هر موضوعی می باشند که ممکن میباشد به آن نیاز داشته باشند. با اکران داده ها تماس خویش، در مواردی که مشتریان شما سوالی دارا‌هستند این زمان را دارا‌هستند تا با شما تماس بگیرند. آن ها همینطور به طور ناخودآگاه رغبت بیشتری برای کلیک روی دکمه “خرید” دارا هستند چنانچه بدانند در شکل عکس العمل به نقص‌ چطور با شما تماس بگیرند. یک روش دیگر که مشتریان می توانند با آن تماس بگیرند، از روش پروفایل ‌های رسانه‌های اجتماعی شما میباشد، براین اساس یک فضای اختصاصی ساخت نمائید که در آن لینک به فیسبوک و دیگر کانال‌های اجتماعی قرار داده‌اید. به صورت خلاصه، درهرمکان و در هر مدت در دسترس باشید.


۹- مشتریان خویش را تشویق نمائید
یک منش خوب برای ساخت‌و‌ساز یک تاثیر خوب، اضافه کردن یک‌سری واژه تشویقی برای مشتریان میباشد، پیش از آن که آنها قصد خرید داشته باشند. میتوانید با اعلام کردن این گزاره بعد از اضافه کردن تولید ها به سبد خریدشان به آنها شادباش بگویید: “شما گزینش خیر کرده‌اید!”. همینطور می توانید بعداز اتمام فرایند از آنان سپاس نمائید: “از خرید شما متشکریم، تولید ها شما در اکنون ارسال میباشند!”. ساخت و ساز این پیغام رسانی جز کوچکی میباشد که قادر است برای مشتریان شما باارزش باشد.


۱۰- اثبات فرمایید که وبسایت شما امن میباشد
امنیت در طول خرید آنلاین بایستی حق تقدم اساسی تمامی صاحبان دکان‌های آنلاین باشد. بازدیدکنندگان شما نیز از این مساله با خبر می‌باشند، براین اساس برای اینکه آن ها حس امنیت نمایند تا کارت اعتباری خویش را خارج بکشند، می بایست بدانند که وبسایت شما ۱۰۰ درصد امن میباشد. شما میتوانید با قرار دادن یک آیکن در ورقه سبد خرید خویش این مسئله را حل فرمایید. این منجر گردد که شک خریداران به راحتی پاک بشود.
در حالتی‌که از Wix به کارگیری میکنید، آیکن “خرید امن SSL” به صورت اتومات در کاغذ تسویه‌ اکانت مغازه Wix اکران داده میشود. بدین ترتیب به جز تماشای فروش تولیدها خویش، نیاز به انجام کاری ندارید.


۱۱- سیاست‌های خویش را اکران دهید (کنسل، تحویل، رجوع وجه)
در زمینه ی مجموع سیاست‌های خویش درستگو باشید تا از خریداران ناراضی اجتناب نمائید. این به مشتریان نشان می دهد که شما تحت عنوان یک کمپانی راست گو و قابل‌اعتماد می باشید. کنسل، برگشت وجه، مرجوعی، یا این که سیاست تحویل؛ اطمینان نتیجه ها فرمایید که در دسترس باشند. شایسته ترین روش برای اکران این قضیه، از روش یک کاغذ سوال های متداول جامع و بدون نقص میباشد. چنانچه این برگه وجود نداشته باشد، ممکن میباشد مشتریان حس نمایند که شما تلاش دارید آن‌ها‌را فریب دهید. همانگونه که میتوانید حدس بزنید، در شرایطی‌که داده ها مایحتاج در دسترس نباشد، آنها احتمالا وارد خرید و فروش نخواهند شد.

۱۲- فرایند باقی مانده در فرایند پرداخت را توضیح دهید
چندبار کاغذ پرداخت را به‌این خیال و خاطر که موردها متعددی برای مالامال کردن وجود داشت رخنه‌ کرده‌اید ؟ هنگام خرید، مشتریان شما میخواهند بدانند در کجای فرایند پرداخت می باشند. با اکران یک نوار پیشرفت یا این که توضیح روند ما‌نده، مشتریان شما شم بهتری خواهند داشت تا خرید را به انتها برسانند. Wix این مورد را هم حل نموده است. وقتی که مشتریان شما یک خرید انجام می دهند، فرآیند شماره‌گذاری میشوند. از جزئیات تحویل گرفته تا شماره کارت اعتباری، مجموع پروسه مشخص و معلوم می گردد. و مجموع! بعداز این که شما این نکات را در تارنما تجارت الکترونیک خویش پیاده‌سازی کردید، می توانید بنشینید و ورود سفارشات خویش را تماشا فرمائید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۲۸:۵۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

13 خصوصیت یک وبسایت خوب ( سایت خوب )


خصوصیت‌های یک طراحی سایت  و تاثیر آن بر کسب و عمل
اهمیت یک وب سایت اینترنتی بر پرورش و بهبود کسب و شغل های متفاوت اعم از تجارت‌های الکترونیک و حتی تجارت‌های غیر الکترونیک امروزه بر هیچ‌کس پوشیده وجود ندارد. وقتی بود که صرفا کار‌های اینترنتی نیاز به وب سایت داشتند، البته امروزه با بسط وب هر عمل کاری برای ارتقاء بازده خویش نیاز به یک تارنما داراست.


فعلا اکثری از کمپانی‌ها برای جذب مخاطب یا این که رابطه با مخاطبین فعلی خویش از ساخت وب سایت برای کسب و کارشان استفاه مینمایند. همینطور بخش اعظمی از مجال‌های عمل با همیاران فرنگی از روش تارنما مهیا میشوند.

البته قطعاً صرف وجود یک وب سایت به خودی خویش و فارغ از رعایت بعضا از اصول نمی‌تواند تأثیر چندانی بر بهبود کسب و فعالیت داشته باشد. یک وب سایت زمانی بر کسب و فعالیت شما مؤثر میباشد که پارامترهایی را تحت عنوان یک وب سایت کارآمد در خویش داشته باشد. به دنبال به معرفی بعضی از این پارامترها خوا‌هیم پرداخت.

ظواهر تارنما


توصیه اینترنت سر: آیا داشتن یک تارنما حقیقتاً سرمایه‌گذاری صحت میباشد؟

او‌لین چیزی که در ورود به یک سایت اعتنا استفاده کننده را به خودش جلب می نماید، پباده سازی و ظواهر وب سایت (UI Design) میباشد. یوزرها ترجیح می دهند مطالب موردنیاز خویش را از تارنما‌هایی استخراج نمایند که ظواهر آن تارنما‌ها احساس خیر به آن ها القاء می کند. وبسایتی که ظواهر قابل قبولی ندارد نمی‌تواند استفاده کننده را برای زمان عصر متعددی در خویش نگه‌داراست و این فرمان علاوه بر کاهش کارایی اثر گذار سایت، منجر بروز اشکالاتی همچون افت جایگاه وب سایت در موتورهای کاوش خواهد شد.

پباده سازی خوب علاوه بر رعایت اصول روز پباده سازی جهان لازم میباشد که عکس العمل‌گرا (طراحی وب سایت ریسپانسیو) باشد. امروزه درصد بخش اعظمی از یوزرها اینترنتی مرور صفحه ها اینترنت را بوسیله ابزارهای مختلفی از پاراگراف تبلت و موبایل هم پا انجام میدهند. پباده سازی ریسپانسیو صورت صحیحی از ظواهر تارنما در دستگاه‌های گوناگون از پاراگراف رایانه‌های فردی، تبلت‌ها، موبایل‌های گوشی و … به اکران میگذارد. در‌حالتی که پباده سازی ریسپانسیو نباشد، اکران وبسایت در برخی ابزارها به صحت انجام نمی شود و همین فرمان منجر می گردد استفاده کننده رغبتی به سپری کردن زمان خویش در سایت شما نداشته باشد. این فرمان نیز علاوه بر تأثیر منفی بر روی تلاش سایت، منجر کاهش جایگاه وبسایت در موتورهای کاوش خواهد شد.

در بخش ظواهر تارنما دعوا دیگری با تیتر تجربه کاربری (UX Design) مطرح می شود. مراد از تجربه کاربری به صورت خیلی خلاصه احساساتی میباشد که از اکران یک تارنما به استفاده کننده القاء میگردد. این تجربه بستگی به مواقعی همچون طرز دکوراسیون موادسازنده یک تارنما، به کار گیری از آیکن‌ها و تصاویر مختص و … در طراحی وب دارااست. در واقعیت UI و UX دو ملاک متعلق به یکدیگر در پباده سازی وب سایت می باشند که هر دو به صورت موازی می‌بایست بوسیله طراح تارنما به صدق پیشروی نمایند تا اکران یک تارنما را به شایسته ترین صورت ممکن برای بازدیدکنندگان آن آماده نمایند.

اینترنت راز زبده یکسری ساله در مورد پباده سازی وب سایت و سود‌گیری از متخصصین حرفه ای، طراحی سایت شمارا به شایسته ترین صورت ممکن و رعایت اصول و استانداردهای ساخت سایت انجام خواهد اعطا کرد.

امنیت
دعوا امنیت نیز یکی‌از موردها گسترده و بسیار دارای اهمیت یک وب سایت میباشد. ممکن میباشد همگی فاکتورهای یک سایت مطلوب را در تولید سایت خویش نظر کرده باشید، حتی مدتی هم بر روی سایت کار فرمایید و به نتیجه ها قابل قبولی دست یابید، ولی در شرایطی‌که امنیت وبسایتتان مطلوب نباشد هر لحظه قابلیت بروز نقص‌ در تارنما و به هدر رفتن کلیه زحماتتان باشد. از همین رو لازم میباشد که فاکتورهای امنیتی هرچه اضافه از اولِ تولید یک تارنما مد لحاظ قرار گرفته و اعمال شوند.

علاوه بر برقراری امنیت وب سایت، امنیت یوزرها نیز بسیار دارای اهمیت میباشد. یوزرها وبسایتی را تعیین می نمایند که اطمینان داشته باشند اطلاعاتشان در امنیت بدون نقص جای‌دارد. یکی مواقعی که‌این اطمینان خیال را به

استفاده کننده می دهد، به کارگیری از گواهینامه SSL (پروتکل امنیتی https) بر روی نشانی‌های تارنما می باشد. با استعمال از این پروتکل تبادل داده ها میان استفاده کننده و سرور بصورت کد انجام یافته و امنیت داده ها یوزرها بسیار ارتقاء می یابد.

محتوا


قطعاً ادله اصلی راه اندازی یک تارنما هدایت کاربرانی به سایت می باشد که پیرو محتوای آیتم نظرشان می‌باشند. طبعا ایجاد محتوا مخصوص، اثر گذار، خلاقانه و دیدنی میباشد. اسکن محتوا از تارنما‌های دیگر علاوه بر اینکه رضایت یوزرها را جلب نمی‌نماید، تحت عنوان یک دلیل منفی نیز در جایگاه‌دهی موتورهای کاوش در حیث گرفته میگردد.

لازم میباشد که بروزرسانی محتوای وب سایت به طور منظم طی دوران‌های هنگامی معین صورت پذیرد. پویایی یکی عارضه ها برد وب سایت شما قادر است باشد.

سرعت بارگذاری


این فاکتور نیز در کارآمدی وب سایت بسیار بسیار اهمیت داراست. یوزرها رغبت دارا‌هستند وبسایت آیتم نظرشان پیاله کمتر از 5 ثانیه بارگزاری شود. در صورتیکه بیش تر از این به ارتفاع بینجامد حتی ممکن میباشد استفاده کننده از تماشای سایت شما منصرف شود و هرچقدر هم ظواهر و مطالب تارنما گزینه پسند استفاده کننده باشد، گشوده هم تفاوتی نتایج نخواهد شد.

آپتایم


یکی عارضه ها فعال سازی تارنما این میباشد که به طور حضوری نمی‌قدرت در همه ساعت‌ها شبانه‌روز و هفت روز هفته با استفاده کننده در رابطه بود. البته وب سایت این قابلیت و امکان را مهیا می کند تا سوای محدودیت مکانی و وقتی بتوانید با یوزرها خویش در رابطه باشید. خواسته از آپتایم وقتی میباشد که وب سایت شما بر روی وب برای تمامی در دسترس میباشد. یک تارنما خوب آپتایمی در حدود صد در صد دارااست. یک لحظه در دسترس نبودن وب سایت شما قادر است به اندازه تلف کردن تعدادی مشتری به خسارت شما به اتمام برسد.

بهینه سازی

مراد از بهینه سازی وبسایت، با صرفه‌سازی یک سایت برای موتورهای کاوش می باشد. بهنیه‌سازی یک تارنما برای موتورهای کاوش یک سرمایه‌گذاری نادر‌هزینه و و بسیار پربازخورد است. عامل ها متعددی در بهبود سئوی یک سایت تاثیرگذارند. کلیه موردها نقل شده نیز در چهره صدق تلاش می توانند سبب ساز بهبود سئوی وب سایت شوند. از میان کارداران روایت شده محتوا، آپتایم و سرعت بارگذاری وب سایت، بسیار بر بهینه سازی تاثیرگذارند.

قرارگرفتن کلمه و واژه کلیدی تارنما شما در ورقه اولیه موتورهای کاوش برد وب سایت شما‌را تضمین می‌نماید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۲۸:۱۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وب سایت پرترافیک و عبارات کلیدی


چه‌گونه طراحی وب پرترافیک و پر بازدید را بدنبال داشته باشیم؟ ساخت وب سایت و ورود به دنیای مجازی برای کسب وکارها با اهدافی همچون معرفی محصول ها و سرویس ها به مخاطبین و سودآوری اضافه همدم بوده میباشد.  طراحی سایت جذب ترافیک و بازدیدکننده بیش تر به معنای سودآوری اضافه خواهد بود، در سود به یکی‌از گرفتاری های اصلی صاحبان تارنما ها تبدیل شده‌است. در پی به شرح این مسئله خوا هیم پرداخت. که چه‌گونه طراحی وب پرترافیک و پر طرفدار بر این مسئله اثر می گذارد.

طراحی وب سایت پرترافیک و عبارات کلیدی
در او‌لین قدم شما بایستی عبارات کلیدی خویش را معین فرمائید تا جهت گیری قابل قبولی را در امر محتوای مو جود در ساخت وب سایت خویش داشته باشید. در قدم بعدی محتوایی مربوط به کلمه ها کلیدی ساخت وب سایت پرترافیک و پربیننده خویش آماده فرمائید. کارایی کند از تعدادی واژه و کلمه کلیدی به کارگیری نمائید. این مبادرت موثرین متد در بهینه سازی تارنما شما می‌باشد که به‌این واسط ترافیک را با منفعت گیری از لغت ها کلیدی جانور در ساخت سایت هدایت می‌نمایید. امید‌واریم ساخت سایت پرترافیک و پربیننده را به شایسته ترین صورت ممکن انجام دهید

ساخت وب سایت پرترافیک؛ ساخت وب سایت و پباده سازی و فروم
یک فروم فعال میتواند ترافیک و رنکینگ بالایی را به شما اختصاص دهد. ساخت فروم در کنار ساخت سایت شما موجب تقویت مارک شما می‌شود و اعضای فروم به مانند مبلغان کسب وکار شما خواهند بود و با ادامه این مراحل در seo وبسایت اثر شگرفی برجا خواهد گذاشت.

طراحی وب سایت پرترافیک و نکات بهینه سازی
ساخت وب سایت خوشگل به تنهایی کافی نیست و ترافیک را برای شما بدنبال نخواهد داشت. به این مراد رعایت اصول بهینه سازی و seo تارنما بسیار ضروری است. سئو url ، تگ ها و دیگر نکات بهینه سازی در طراحی وب سایت شما الزامی است که پیرو آن ترافیک را هدایت میکند.

ساخت وب سایت پرترافیک و بها محتوا
محتوا تحت عنوان قلب بهینه سازی هست. گنجاندن لغت ها کلیدی در محتوا و به کارگیری از تگ هایH1 و H2و غیره در seo محتوا شما بسیار اثر گذار است. داشتن رنکینگ بالا و بهینه سازی تارنما کار کشته به معنای ترافیک بالا و سودآوری بالا است که صاحبان کسب وکار همواره به‌دنبال آن می‌باشند. وب لاگ ما‌را دنبال فرمایید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۱:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ورد پرس چیست

 


وردپرس یک ابزار تولید تارنما با مبداء گشوده میباشد که در PHP مندرج میباشد.
در واقع می اقتدار خاطرنشان کرد وردپرس امروزه از ابزارهای توانا و بی آلایش برای وبلاگ نویسی و سیستم ایجاد محتوا تارنما میباشد.

وردپرس چه میباشد
وردپرس یک ابزار برای ساخت یک وبسایت با مبداء گشوده میباشد که در PHP درج شده میباشد.

چه کسی از وردپرس به کار گیری می‌نماید؟
در حالتی که از وردپرس برای نشر در اینترنت به کارگیری میکنید، یک کمپانی فوق العاده میباشید.

اکثری از بلاگ های مشهور، رسانه های خبری، طراحی سایت موسیقی، موسسات Fortune 500 و دارای اسم و رسم ها از WordPress به کارگیری میکنند.

برای مثال، وب لاگ های دارای شهرت مانند Mashable و TechCrunch هر دو در WordPress می‌باشند.

رسانه های خبری مانند وب لاگ های نیویورک تایمز و بلاگ های فردی CNN نیز از WordPress استعمال می نمایند.

وردپرس چه است و چه کاری میتواند انجام دهد؟
وردپرس یک پلت فرم عالی برای تارنما های متعدد میباشد. از وب لاگ نویسی تا تجارت الکترونیک ، وردپرس یک سیستم مدیر محتوا میباشد.
یک سری نمونه خیلی نادر از وبسایت هایی که شما می‌توانید با وردپرس بسازید:
بلاگ
تجارت الکترونیک
کسب و عمل
خبر ها
عکاسی
موسیقی
عضویت

چه‌طور می قدرت استارت به به کار گیری از وردپرس کرد؟
در حال حاضر شما احتمالا می‌پرسید “چطور میتوانم آن را اخذ کنم؟”
وردپرس مجانی میباشد!

آری،100٪ مجانی میباشد
وردپرس را می قدرت برای تاسیسات خویش از WordPress.org دانلود کرد یا این که می قدرت آن را نیز تحت عنوان یک خدمت میزبانی از روش WordPress.com به کار گرفت.

 

 

 

 

برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۰۹:۳۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وب با پایتون

طراحی وب با پایتون
dfپایتون یکی‌از لهجه های امروزی برنامه نویسی در سوی سرور میباشد ، طراحی سایت  پایتون یک گویش برنامه‌نویسی بدون پول، متن گشوده (Open Source) و با بیانی بدون نقص‌خیس، آزاد میباشد که هم‌‌اینک (یعنی از ورژن‌ 2.1 و جدیدتر) پروانه‌ آن بوسیله « بنیاد قابل انعطاف‌افزار پایتون» PSF اداره می گردد. پروانه‌ پایتون سازگار با پروانه‌ GPL3 میباشد، با این درحال حاضر به برنامه‌نویس این اذن را می دهد که بتواند برنامه‌ای با سورس بسته (Closed Source) ایجاد کند.

 

با استعمال از قاب ورک های مختلفی مانند Django میتوان اینترنت نرم افزار های متنوعی تشکیل داد ، در صورتی‌که شما تصمیم دارید که با استعمال از پایتون یک سایت را پباده سازی نمایید می بایست به یک نکته بسیار مهم اعتنا فرمایید ، نخست می بایست به‌این نکته اشاره کنیم که آیا ساخت دوباره چرخ عمل آنقدر مهم و مالامال اهمیت میباشد که بخش مدیریتی سامانه را با معماری و استاندارد سطح بالایی در ایجاد اپلیکیشن پباده سازی کرد ؟ مخصوصا در پروژه های کوچک تا میانگین ؟ در شرایطی‌که این نیاز به اندازه موجود هست که الزاما بایستی با به کار گیری از پایتون این پباده سازی رخ بگیرد هزینه ساخت آن بسیار بالاست و از طرفی هم هزینه نگداری و گسترش آن در دراز دوران اضافه از پباده سازی آن می‌شود ، البته پایتون تحت عنوان یک لهجه برنامه نویسی زیر اینترنت قادر است خروجی خیر در چهره پیاده سازی درست و اصولی به شما بدهد.

در‌حالتی که در ادامه راهکاری فارغ از به کار گیری از طریق های پباده سازی مرسوم در بازار می‌باشید به کارگیری از سیستم مدیر محتوا منحصر سپهرگستر مورد بسیار قابل قبولی میباشد که به شما توصیه می شود این سیستم مدریریت محتوا بر روی کادر ورک دوست داستنی و حاذق لاراول مندرج میباشد و تحت عنوان پکیج استاندارد روی لاراول نصب می گردد و قابلیت و امکان بیشتر شدن قسمت های نامحدود از قبیل ماژول ها - پباده سازی ها و بسط اپلیکیشن زیر اینترنت در کنار خویش را به طور جداگانه داراست . این CMS در سال 95 او‌لین ورژن آن رونمایی شد و امروزه در اشکال اینترنت سایتهایی که روئت کرد تجاری و تخصصی به وبسایت دارا هستند گزینه به کارگیری قرار می گیرد.

 

 

در مورد های بعدی میتوان استعمال درست و اصولی وردپرس می قدرت در حیث داشت. البته در شرایطی‌که تصمیم دارید که سایتی را با پایتون ساخت فرمایید که ماژول های متنوعی که قرار میباشد در جهت ادمین ساخت شود داشتن یک وبسایت با یک لهجه برنامه نویسی مختص عمل اشتباهی هم وجود ندارد چرا‌که می توانید کلیه چیز را در یک پنل مدیریتی داشته باشید ولی در لحاظ داشته باشید ایجاد یک CMS مهم تریم بخش آن بسط و مراقبت در دراز برهه زمانی میباشد چیزی که در اولِ فعالیت نادیده گرفته می گردد و درآینده در دردسر ساز میباشد ( بهتر میباشد از کمپانی هایی که کالا مخصوص CMS را پباده سازی و گسترش داده اند) امداد بگیرد.

 

با تحلیل‌ها و آمار و ارقام نشان می دهد که گویش PHP هنوز کلام نخستین را در طراحی وب سایت می‌زند وردپرس و یا این که مجنتو دو مثال از سیستم های رئیس محتوا پر اسم و رسم در عالم میباشد که هوا داران بسیار متعددی هم داراست و مجموعاَ جواب گوی متعددی از نیازها میباشد . از تمامی مهم خیس وجود کادر ورک لاراول و بقیه کادر ورک های متنوع در گویش PHP موجب گردیده که افزونه های فراوانی برای آن ایجاد شود، کادر ورک در اصطلاح به چارچوب قابل انعطاف‌افزاری گفته می‌گردد. یک کادر‌ورک گروه‌ای از کتابخانه‌های برنامه‌نویسی و احتمالا گروه‌ای از مقررات برای برنامه‌نویسی میباشد. سطح بالای امنیت در کادر ورک Laravel این اطمینان خیال و خاطر را برای متقاضایان مهیا می نماید که هر آنچه که دوست دارا‌هستند را میتوانند تولید نمایند از پروژه های وسیع ملی گرفته تا پروژه های فردی و کوچک.
ما در وبینه یک CMS مخصوص پباده سازی کرده ایم که می‌تواند کلیه نیازهای شما‌را در سطح رئیس محتوا پوشش دهد و به بقیه ماژول های توسعه یافته یا این که سفارشی شما نیز متصل نماید که اینا همگی بستگی به داشتن علم عمیق و تجربه دراز بازه زمانی در ساخت سایت با استعمال از قاب ورک لاراول دارااست.

 


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۱:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)