مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

پوشه htaccess چیست؟

فولدر htaccess htaccess در واقع فایلی متنی (اما بدون پسوند) است که در سرور های گوناگون (مخصوصا سرور Apache) برای در اختیار به دست آوردن عملکردهای طراحی سایت  آن زمینه به کارگیری قرار می گیرد، این فایل در ریشه تارنما یا این که در فی مابین فولدرهای آن به چهره htaccess . (بدون فرمت) وجود دارااست (اگر این فایل در سرور شما نیست، می توانید آن را تولید کنید) و درون آن دستوراتی خاص به فیس متنی و حروف با قاعده متن می شود، به برهان این که فولدر htaccess به صورت انقطاع از نیز از پیکربندی مهم سرور می‌باشد و برای سایتهای گوناگون می تواند متفاوت باشد، امروزه از آن به وفور، به ویژه در سرورهای اشتراکی، برای دوباره نویسی پیوند های داینامیک به استاتیک (Rewriting)، در اختیار گرفتن دایرکتوری ها با واژه و کلمه و کلمه عبور (Authorization)، تهیه و تنظیم داده ها مربوط به یونیکد صفحات، مسدود کردن IP، تنظیم و سفارشی کردن صفحه ها خطا و . . . به کارگیری می شود؛ در پیش‌روی پوشه دیگری به نام httpd .conf وجود دارد که به طور سوای واسطه و یک دست تنظیمات سرور را مدیریت می نماید .

پباده سازی
سایتپوشه php .iniدر کنار پوشه htaccess که پیکربندی سرور را مدیر می کند، در سیستم های مبتنی بر PHP معمولا در سرورها می بضاعت از فایل دیگری به نام php .ini برای در دست تصاحب کردن رفتارها و تجهیزات مربوط به مفسر PHP به کار گیری کرد، ولی این زمینه تا حدود زیادی به ویژه در سرور های اشتراکی، به اختیارات تعریف گردیده به وسیله مدیران هاست برمی گردد، از php .ini می بضاعت و توان و بضاعت و توان به فرض برای غیر فعال یا فعال کردن بعضی خصوصیت ها در PHP استفاده کرد و تنظیمات پیش فرض را تغییر‌و تحول داد .

پایگاه
داده پایگاه داده یا دیتابیس (Database) به محل حفظ داده ها معمولا به فیس داینامیک گفته می شود، به فرض در یک سیستم مدیریت محتوا، وقتی مطلبی را ارسال می کنید، این مقاله در فیلد های خاصی که داخل دیتابیس با عنا وین معلوم تعریف شده، ذخیره می گردد تا در هنگام لزوم از اطلاعات آن استعمال شود، در واقع راه و روش و ساختار دیتابیس ها شباهت متعددی به دنیای حقیقی و به فرض قفسه های یک کتابخانه دارد، در نیز حال حاضر عمده وبسایت ها از این خط مش و منش به کارگیری می کنند و تقریبا مدیر یک سایت بلندمرتبه سوای به کارگیری از مقر داده غیر قابل تصور است، تنها سایتهای کوچک با کاغذ ها استاتیک و ثابت، آن هم به تعداد کم، بی نیاز از دیتابیس هستند و در سایر موضوع ها شایسته ترین گزینه، به کارگیری از آن است، دیتابیس ها انواع و کارکردهای مختلف دارا‌هستند ولی در کل فراوان به نیز مشابه هستند، از جمله دارای اهمیت ترین سیستم های رئیس پایگاه داده می توان و بضاعت و توان Oracle، Microsoft SQL Server، MySQL و SQLite را اسم برد، ولی امروزه از MySQL برای برنامه نویسی با PHP و از Microsoft SQL Server برای برنامه نویسی با ASP بخش اعظم به کارگیری می شود؛ خاطره دادن اصول فعالیت با مقر داده در صورت شناخت شما با یک عدد از لهجه های برنامه نویسی سمت سرور، عمل چندان مشقت نمی باشد و تا حدود زیادی می توان و بضاعت طی مدتی کوتاه، بخش اعظمی از مطالب را فرا گرفت .

نشانی
اینترنتی منحصربه‌فرد تصور بخش اعظمی از مردمان از ایمیل، محدود به خدمت های مجانی ارائه گردیده به وسیله شرکت های معروفی چون یاهو، گوگل، مایکروسافت و . . . است، اما زمانی برای خود سایتی ایجاد می کنید، در قریب به حادثه موارد، می توانید پست الکرونیکی منحصر به فرد با عنوان دامنه خویش داشته باشید، در سرورهای گوناگون و در در اختیار به دست آوردن پنل آن‌ها قابلیت تولید نشانی اینترنتی های مخصوص برای دامنه شما وجود دارد و پس از ساخت حساب کاربری و آدرس، می توانید از برنامه های مدیر ارسال و دریافت پست الکرونیکی مانند Outlook Express یا این که این که برنامه های شبیه دیگر به کار گیری فرمایید .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۷:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه وقتی پیوند ندهیم؟

البته
چه
زمانی لینک ندهیم؟ استفاده کننده  طراحی سایت را خسته نکنید! به فیس به طور کامل ارگانیک پیوند داخلی بدهید .در صورتی‌که یک بار یک واژه و کلمه و کلمه یا این که این که عبارت دارنده رابطه را پیوند و پیوند کردید، دیگر برای بار دوم و سوم در به عبارتی پاراگراف چه نیازی می باشد که لینک و پیوند باشد؟ به رخ کلی هیچ فرمولی وجود ندارد که چقدر پیوند در صفحه شما باشد .قانون آن طبیعی بودن می باشد . درصورتی که حقیقتا می طلبد که که عنوانی را در مطلب خود بیش از یک بار لینک کنید، این عمل را بکنید .لینک و پیوند داخلی را برای به کارگیری کننده تولید کنید نه برای موتور کاوش و گوگل و کلا خزنده ها .به عبارتی میزان ای که لینک و پیوند های داخلی شما برای به کارگیری کننده مفید و غیر آزار دهنده باشند، موجب رضایت خزنده ها نیز خواهند بود .

طراحی
سایت
اینجانب در سایت های اهل کشور‌ایران که فعالیت پباده سازی اینترنت وبسایت انجام میدن (سایت های پباده سازی سایت)، خیلی دیدم که کلمه و واژه و واژه “سایت” رو به تیتر لینک و پیوند داخلی، به صفحه اصلی سایت خودشون میدن و این عمل رو هم در هر جای متن تکرار می کنن و اندیشه می کنند که کار اصولی دارن انجام میدن .این عمل فقط و تنها over optimization میباشد و هیچ استفاده ای نیز نداره . کلمه و واژه “سایت” به هیچ دردی نمیخوره! اون هم به صفحه نخست! پیوند داخلی همونطور که گفتم، باید ارگانیک و به جا باشه و تکراری نیز نباشه .(مگر این که واقعا به یاد کاربر، تکرار مفید باشه) .

*** اگر تا کنون لینک و پیوند های داخلی را بی اهمیت می دانستید خوب خیس هست تجدید لحاظ نمایید . تأثیر پیوند و پیوند های داخلی ممکن است محسوس نباشد البته وقتی در کنار فاکتور های دیگر سئو قرار می گیرد تأثیر خود را به رخ غیر بی واسطه نشان می دهد .

نحوه
استفاده
از پیوند داخلی برای این که ازلینک داخلی بتوانیم بیشترین بهره را ببریم از لغت ها اصلی برای درج لینک و پیوند داخلی به کارگیری می کنیم .یا یک عدد دیگر از راه و روش های درج لینک و پیوند داخلی به کار گیری از تیتر برگه های مقصد می باشد . این عمل موجب می شود تا گوگل و بقیه موتورهای کاوش در برهه زمانی ایندکس کردن ورقه های وب اینترنت تارنما صفحاتی را که به آن‌ها پیوند داخلی اختصاص داده گردیده را نیز کاوش نماید . در سود روبات های خزنده مدت مدت بیشتری را در اینترنت اینترنت سایت جستجو و جستجو می نمایند . که در مبحث ، با صرفه سازی و پباده سازی وب تارنما یک عدد از حساس ترین نکات می باشد .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۳۹:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی یک دیده انداز عملی برای زندگی شما

تولید وبسایت وبلاگدهی با وردپرس ایجاد تارنما وبلاگدهی با وردپرس یکی از خوشمزه ترین و جالبترین امکاناتی هست که وردپرس در اختیار شما قرار خواهد داد . در مقدمه برای استفاده ازطراحی سایت  وردپرس که اون رو تبدیل به یک خدمت وبلاگدهی شبیه بلاگفا فرمایید تحت ابزار جداگونه ای با عنوان WordPress MU بود که بعد از آن از ارائه نسخه 3 وردپرس این ابزار در کنار وردپرس تلفیق شد و شما در هر مدت که حس نمایید میتونید تا وب تارنما وردپرسی خودتون را به موقعیت کانال تبدیل کنید و بعد از آن از آن از فعال کردن وردپرس کانال یوزرها در وب وبسایت تصویب اسم کرده و وب لاگ هایی برای خودشون به رخ ساب دامنه و یا این که ساب پوشه دریافت کنند . مثال های دوچندان موفقی نیز در مسئله وبلاگدهی با وردپرس وجود دارا می‌باشند که شما را از پباده سازی وبسایت با یک CMS منحصر بی نیاز خواهند کرد .وبسایت خبری با وردپرس 16-
تولید تارنما خبری با وردپرس به برهان انعطاف پذیری و سئوی بالایی که وردپرس دارد میتونید تا از اون برای روش اندازی گونه های وب سایت های خبری و تفریحی اقدام فرمایید و با قرار گیری در صدر نتایج موتورهای کاوش خیلی سریعتر نسبت به یک سایت ساز اختصاصی پرورش و ترقی فرمائید . امروزه کمتر کسی رو می بینید که در طول روز به یکی از این وب سایت ها برای پیگیری خبر ها روز مراجعه نکنه پس در شرای قصد دارید تا از وردپرس برای خط مش اندازی تارنما خبری استعمال کنید تعلل نکنید و همین درحال حاضر با تهیه قالب خبری مطلوب که در پوسته های وردپرسی به وفور پیدا میشه وب سایت خبری خودتون رو رویه اندازی کنید و از امکاناتی که مانند چندنویسندگی، تولید خبر طومار و… که برای هر وب سایت خبری زمینه نیاز می باشند و در اختیار شما قرار میده لذت ببرید .تولید سایت پخش آنلاین فیلم و موسیقی با وردپرس همونطور که در بالا نیز اشاره کردم یک عدد از قضیه ها استفاده از وردپرس برای پباده سازی و راه و روش اندازی تارنما فروش محصولات فیزیکی هستش بر همین شالوده با به کارگیری از افزونه های دیگه نیز میتونید تا مبادرت به خط مش اندازی یک وب سایت برای پخش انلاین فیلم و موسیقی نمائید و به چهره رایگاه و تجاری نسبت به ارائه اونها اقدام کنید تا یوزرها با عضویت و ثبت اسم در تارنما بتونند به اونها گوش داده و تماشا کنند و خیلی سهل و آسان فارغ از نیاز به رد و بدل کردن محتوای چندرسانه‌ای از وب سایت شما به چهره به روز به فعالیت گیری نمایند .

ساخت
اینترنت
وب سایت آموزش آنلاین با وردپرس 18-
تولید وب سایت آموزش آنلاین با وردپرس امروزه دیگه کمتر کسی شکیبایی اینو داره تا با طی کردن یک مسیر طولانی بره به آموزشگاهی که برای یادگیری فن خاصی اونو گزینش کرده . بلکه میشینه تو خونه و خیلی سهل از طریق سایتی که برای آموزش آنلاین پباده سازی شده مبادرت به یادگیری اون کلاسی که ثبت اسم کرده میکنه و در غایت در حالتی که این کلاس آموزشی طوری بود که برای ارائه سند نیاز به آزمون حضوری داشته باشه یک روز رو برای این کار اختصاص بده البته این امکان نیز وجود داره تا امتحان رو به چهره آنلاین برگزار کنیم تا محصلای ما بتونند تا از همین طریق در امتحان کمپانی کنند . برای ساخت وب تارنما یادگرفتن آنلاین هم میتونید روی وردپرس اکانت ویژه ای باز نمایید و با به کارگیری از افزونه هایی که در اختیار شما قرار میده اقدام به برگزاری انلاین کلاس های آموزشی کرده و در نهایت یک امتحان آنلاین نیز برگزار کنید تا شرکت کنندگان بتونند بر مبنا زمانبندی در اون کمپانی کنند .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۳:۴۹:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بهترین بک لینک را از سایت خودتان بگیرید!

پروژه لینک سازی داخلی سایت

اگر استراتژی هدفمندی برای لینک سازی داخلی سایت خود نداشته اید، متاسفانه دیر یا زود سایت شما در آخرین صفحه از نتایج گوگل خواهد بود. !

در صورتی که هر کدام از صفحات سایت شما فاقد هرگونه لینک داخلی باشند از نظر گوگل به عنوان صفحه بی هویت یا Orphan Pages شناخته می شود.

همین امروز با سرمایه گذاری در پروژه سئو لینک سازی داخلی میتوانید جریان زندگی را برای همیشه در سایت خود را مجدد فعال کنید.

 

گوگل تاکنون بیش از 250 فاکتور مهم برای رتبه بندی سایت ها در نظر گرفته است که در بین تمامی این فاکتور ها، لینک سازی یا Link Building به شدت می درخشد و جز برترین فاکتور های مهم رتبه بندی در گوگل می باشد .

لینک سازی داخلی سایت گنجینه پنهان و ستون فقرات سئو سایت می باشد چون تاکنون تحت هیچ عنوانی نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

صفحات جدید زمانی توسط ربات های گوگل بررسی می شوند که از صفحه ای ایندکس شده، میانبری بین صفحات ایجاد شده باشد.

هدف گوگل در استفاده از لینک های داخلی دسترسی راحت به محتوای جدید و درک ارزشمندی یک صفحه در سایت است مثلا سایتی محتوای تازه ای ایجاد کرده اما هیچ لینک داخلی از سایر صفحات سایت برای آن ایجاد نشده باشد ربات های خزنده گوگل هیچوقت متوجه صفحه جدید سایت نمی شوند و  هیچ اتفاق خاصی برای جایگاه و رتبه سایت رخ نمیدهد.

لینک سازی داخلی سایت نوعی سیگنال مثبت برای موتورهای جستجوست که این صفحه سایت اهمیت بالایی دارد.

منبع شیک رنک


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۶:۲۶:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

منظور از پهنای باند چیست؟

با اعتنا به مطالب پیشین که چگونگی ایجاد طراحی سایت  د امنه و هاست و آپ تایم را توضیح داده‌ایم آنگاه از اتمام رساندن این روند به سراغ تراز بعدی یعنی پهنای باند میرویم .

پهنای
باند چیست؟ پهنای باند مقدار حجمی می باشد که شما برای کاربران خویش در انتخاب می فرمایید تا بتوانند اینترنت وب سایت شما را تماشا کنند . یعنی داده ها از اینترنت سایت شما به کاربری که درخواست داده ها داده است منتقل شود . هر چقدر حجم اطلاعاتی که استعمال کننده از وب سایت شما اخذ می‌نماید بیشتر باشد و کاربران بیشتری از وب سایت شما دیدن نمایند داده ها بیشتری منتقل می گردد در نتیجه می بایست حجم پهنای باند خویش را جوری تهیه فرمایید که مطابق با انتقال داده ها سایتان باشد .

طراحی
سایت
پهنای
باند
- گروه مهندسین نیکان

چه
حجمی را می بایست در حیث گرفت؟ پهنای باند شما بستگی به بازدید از اینترنت سایت و دارای شهرت بودن آن دارد و پس از آن به حجم داده ها وب وب وب سایت بستگی دارد . باید دقت داشته باشیم که حجم پهنای باند مدت وقتی هنگامی ندارد .

آیا
پهنای باند نامحدود وجود دارد؟ بعضی از شرکت‌هایی که اینترنت هاستینگ ارائه می دهند با وعده حجم پهنای باند نامحدود یوزرها را گم راه می نمایند و به آن ها وعده‌های دروغین می‌دهند که میتوانند حجم نامحدود داشته باشند . این قضیه درستی ندارد و پیشنهاد ما به شما این می‌باشد که از این گونه شرکت‌ها که از اطلاعات ناچیز کاربران سواستفاده می نمایند دوری کنید زیرا این فعالیت قابلیت و امکان پذیر نیست و عملی کردن این فعالیت خیلی رنج بار میباشد و قابلیت ناپذیر . شما می‌توانید اینگونه تصور نمائید که هر ماه پهنای باند نامحدود با مبلغ ارزانی داشته باشید اما کمپانی های تعالی مانند مایکروسافت، گوگل و . . .
از
هاستینگ آن ها به کار گیری نکند و یا کمپانی‌های تعالی جهان از پهنای باند نامحدوده آن ها به فعالیت گیری نکند و در صورتی‌که این کار عملی میباشد چرا تمامی شرکت‌ها این ویژگی را ارائه نمی‌دهند؟


بعضا از شرکت‌ها هم با ادعایی که می توانند که این فعالیت را انجام دهند پول شما را گرفته و پس از یکسری وقت که سرور آنان دچار مشکل شد و یا این که حجم پهنای باند آن‌ها اتمام پیدا کرد شرکت را تعطیل میکنند و هیچی ردی از خود به جا نمی‌گذارند . و برخی از آنان طوری وانمود می نمایند هنگامی سایت شما مقدمه به عمل کرد و از حد پولی که پرداخت کرده‌اید بگذرد از شما شارژ طولانی تر درخواست می کنند و یا این که این که دسترسی به بعضی از فایل‌های دانلودی سایت شما را انقطاع می‌نمایند .


نیز
درحال حاضر حیث
شما در موضوع یک کمپانی خوب که بتواند شما را عالی پشتیبانی کند چیست؟ می توانیم یک شرکت با کادری مجرب با پشتیبانی توانمند و قیمت‌های مناسب به شما توصیه کنیم . برای اطلاعات اکثر به تارنما nikan .ir مراجعه نمایید و یا این که این که با شماره 021284242 تماس حاصل فرمائید . مطمئن باشید با گروه مهندسین نیکان می توانید تمام خواسته هایتان را براورده نمایید .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۴۵:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وقت معتبر شدن وب سایت شماست

وقت معتبر شدن وب سایت شماست .

پیشنهاد می کنیم با پکیج های سامانه شیک رنک رتبه سایت خود را بصورت فوری و طبیعی افزایش دهید .

در کمتر از 24 ساعت شمارشگر سایت خود را منفجر کنید .

1- لینک سفارش پکیج افزایش ورودی گوگل

2- لینک سفارش خرید بک لینک

3- لینک سفارش بک لینک انبوه بیش از 7000

4- لینک سفارش رپورتاژ آگهی

5- لینک سفارش بک لینک خارجی

و ده ها خدمات حرفه ای دیگر ..

همین امروز شمارشگر سایت خود را منفجر کنید .

سامانه شیک رنک دارای لوگوی دیجیتال و نماد اعتماد الکترونیک 2 ستاره از وزارت صنعت و معدن


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۹:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تطابق پباده سازی وبسایت


تطابق
پباده سازی وبسایت با وردپرس با استانداردهای سئو به جثارت میتوان ذکر کرد یکی از کلیدی ترین عوارض محبوبیت وردپرس انطباق آن با استانداردهای سئو در طراحی تارنما هست و یک اعتقادوباور و تجربه عمومی وجود دارد که وبسایت های وردپرسی سریعتر در نتایج گوگل رده کسب می‌نمایند . البته این مورد در بخش هایی نظیر تعریف آدرس دهی صفحه ها و ساختار هدر صفحه به هسته وردپرس مربوط می گردد ولی در بخش اعظم موردها خروجی صفحه ها و محتوای آن ها بوسیله طراح سایت وردپرس و رئیس محتوای سایت ساخت می شود که البته نقش مهمی در سئو و کسب رده خواهند داشت .

طراحی سایت

طراحی
سایت با وردپرس و همخوانی با استانداردها سئو تیم وبسیما علم و تجربه بسیار خیر در پباده سازی و کدنویسی صفحه ها وب متناسب با استانداردهای سئو داشته و از همان آغاز فرآیند طراحی وب سایت با وردپرس به راهکار محتوایی، استانداردهای کدنویسی، سرعت بالای صفحات و بهینه بودن برای گوشی توجهی ویژه مینماید . این امر موجب می شود خروجی تارنما در کنار زیبایی از تلاش بالایی برخوردار بوده و عموم مشتریان وبسیما در ۶ ماه اولیه عمل خویش در فضای اینترنت برد های چشمگیری در مورد سئو هم کسب کنند .

همینطور برگزاری کارگاه های آموزشی و تهیه فیلم در جهت فراگیری سئو و مدیریت وب سایت به مشتریان کمک میکند پروسه تهیه و انتشار محتوا را به نیکی فهم کرده و همگی متون و تصاویر تارنما را متناسب با اصول سئو تهیه و تنظیم کنند .

امنیت
بالا و به روزرسانی مستمر در طراحی تارنما با وردپرس شاید برخی از فعالان عرصه پباده سازی سایت بزرگترین مشکل پباده سازی وبسایت با وردپرس را ضعف امنیتی و نفوذپذیری آن بدانند در حالیکه این اعتقاد و باور به کلی غلط است، گواه این نادرست وب سایت های پربیننده و موفقی مثل فدراسیون والیبال ایران، فروشگاه زنجیره ای رفاه و قابل انعطاف افزار حسابداری هلو هستند که مدام آیتم های جذابی برای هکرها بوده و همیشه در معرض خطر قرار دارا هستند ولی هیچ گاه در طی سالها عمل با مشکلی در این مورد مواجه نشده اند . به طور معمول وبسایت های اینترنتی در سه تراز امنیتی جراحت پذیر میباشند که عبارتند از کاربر، هسته و سرور .

امنیت
در پباده سازی وبسایت با وردپرس 1-
امنیت وردپرس سمت کاربر او‌لین جایی که امنیت اهمیت خواهد داشت مربوط به خود کاربر یا مدیریت تارنما می‌باشد . چه مضاعف می باشند افرادی که اکانت ایمیل یا این که شبکه های اجتماعی آن ها هک می شود اما این به مضمون‌ ضعف آن شبکه یا حتی جی میل نمیباشد بلکه به برهان عدم رعایت نکات ایمنی یا سر عبور آنان به شیوه لو رفته و یا این که از آغاز سر عبوری دوچندان ساده و قابل حدس انتخاب کرده اند .

مرسوم ترین عبارت های به کار رفته برای رمز عبور در سال ۲۰۱۶ دربرگیرنده 123456، qwerty و 111111 هستند که همگی برای هکرها شناخته شده و قابل حدس می‌باشند . جالبتر اینکه در صورتیکه این لیست را به ۲۵ عبارت پرکاربرد افزایش دهیم نسبتاً نزدیک به ۵۰ درصد کاربران شبکه های اجتماعی را پوشش می‌دهد .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۰۱:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گویش bash - گویش برنامه نویسی برای هکر شدن

نکات
پر رنگ این لهجه برنامه نویسی برای هک LISP به طور کامل جدا میباشد و شما می توانید برنامه های هک شده فردی را سوای هیچ نوع نگرانی در زمینه معماری آن کاوش فرمایید .
قابلیت های اشکال زدایی سطح بالا بوسیله LISP در یافتن خطاهای مدت اجرا در برنامه های سازمانی با فایده است .
LISP یک پیاده سازی ساده از سیستم های ماکرو را آماده می کند، در فیض توسعه سوء استفاده های قادر را ساخت می کند .
کتابخانه بدون نقص I / O و ساختارهای در دست گرفتن گسترده ارائه گردیده توسط LISP به هکرهای اخلاقی امداد می کند تا ابزارهای هکینگ زیاد قانع کننده ای را در اختیار شما قرار دهند .


۱۱-
زبان Bash در حالتی که چه دقیقا یک گویش برنامه نویسی تمام عیار نیست، ولی داشتن مهارت در زبان Bash برای هکر شدن لازم است طراحی سایت

Bash پوسته فرمان پیش فرض در عمده سیستم های یونیکس است و هر سرور حیاتی در لابه بالای یونیکس ساخته شده می‌باشد .

بنابراین، پس از این که شما با به کار گیری از ترکیبی از برنامه های هک گردیده دسترسی به یک کانال را به دست آوردید ، Bash ویرایش خود سیستم را انجام خواهد بخشید .

این را می بضاعت و توان به عنوان چاقوی ارتش سوئیس از برنامه های هکینگ درنظر گرفت و برای علاقه مندان به امنیت اضطراری می باشد .

 

گویش
bash - گویش برنامه نویسی برای هکر شدن - کمپین آموزشی بی لرن

نکات
پر رنگ این زبان برنامه نویسی برای هک Bash به شما قابلیت می دهد تا اکثری از برنامه های هکینگ را که برای نفوذ به شبکه به کار گیری می کنید، مداد فرمایید .
اگر شما دنبال تولید اسکریپت های پیچیده ای می‌باشید که نیاز به تصحیح سیستم فایل و درخت دایرکتوری دارند، Bash شایسته ترین گزینش می باشد .
برای استفاده از برنامه های هکینگ مانند NMAP ، Armitage ، و Metasploit، ادراک عمیق از دستور shell ضروری می‌باشد .
این زبان قوی به نوشتن و درک اسکریپت های پیچیده پوسته هست .
Bash به شما اذن نفوذ و در اختیار گرفتن برای شکستن سیستم ها را می دهد .


۱۲-
گویش Assembly یکی از مهم‌ترین و قدرتمندترین زبان ها برای یادگیری گویش برنامه نویسی در هک می باشد .

گویش Assembly به عنوان شایسته ترین لهجه برنامه نویسی برای هکر ها و هک کردن سیستم های ابتدایی شناخته می شود .

علت مطلوب بودن این لهجه برای بسط برنامه های هکری پر سرعت و موثر، توانایی و سهولت آن برای ویرایش در فرآیندهای سیستم تراز ذیل است .

اسمبلی هم مطلوب ترین لهجه برنامه نویسی برای تولید قابل انعطاف افزارهای مخرب نظیر ویروس ها و تروجان ها هست .

 

بوم
گونه کسب و فعالیت - کمپین آموزشی بی لرن


نکات
برجسته این لهجه برنامه نویسی برای هک این گویش مجارستانی، هکرها را قدرتمند می سازد تا معماری سیستم ها را به طور بدون واسطه بازنویسی نمایند .
شما به راحتی می توانید دسترسی پردازنده را تغییر و تحول دهید و دستورالعمل های سیستم های به خطر افتاده را با اسمبلی اجرا فرمایید .
این لهجه دفاعی برای گسترش ویروس های کامپیوتری و بقیه نرم افزارهای مخرب میباشد .
شما به راحتی می توانید برنامه های هکینگ پیچیده ای را تولید نمایید که از خدمات با جواز به کار گیری می کنند .
Assembly شایسته ترین لهجه برای شغل ها کلیدی میباشد .


۱۳-
زبان Scheme Scheme یک عدد از دو لهجه دارای اهمیت جریان LISP هست که هنوز در صنعت به طور گسترده موضوع استعمال قرار می گیرد .

این یکی از بهترین لهجه های برنامه نویسی برای هکر شدن و هک کردن قابل انعطاف افزار سابق LISP هست .

Scheme
یک گویش برنامه نویسی همگانی هست که از یکسری پارامتر برنامه نویسی هکینگ پشتیبانی می کند، از پاراگراف :
برنامه نویسی کاربردی و برنامه نویسی ضروری .

بنابراین،
در صورتی‌که شما عجله دارید و می خواهید برنامه هک کردن عالی و منظم را برای بهره برداری از انگیزه بعدی خویش هدایت کنید…
Scheme می تواند به طور بدون شوخی به همت های شما امداد نماید .

 

لهجه
scheme - لهجه برنامه نویسی برای هکر شدن - کمپین آموزشی بی لرن


نکات
برجسته این زبان برنامه نویسی برای هک این طرح تاکید زیادی بر برنامه نویسی کاربردی و الگوریتم های بازگشتی دارد .
تعیین قابل قبولی برای جعل برنامه های هک شده با تکنولوژی توسعه یافته است .
هسته کوچک این لهجه دوچندان قابل توسعه و گسترش میباشد .
Scheme، بررسی تاخیری را ارائه می دهد، به این مفهوم که شما می توانید قابل انعطاف افزار ناهمزمان را به راحتی گسترش دهید .
خصوصیت مهم که به وسیله Scheme ارائه می شود، به توسعه دهندگان اذن می دهد این زبان را به راحتی فارغ از دخالت در نحو مستقر خود توسعه و گسترش دهد .


۱۴-
لهجه Lua Lua یک زبان فراوان سبک وزن است که می تواند تقریبا در هر سیستم جاسازی شده اجرا شود .

زبانی
پر سرعت است؛
و با یک API نسبتا معمولی و قادر C که به هکرهای اخلاقی اذن می دهد برنامه های هک شدن بالقوه را برای نفوذ به چنین سیستم هایی به ارمغان بیاورد، می آید .

بنابراین Lua می تواند بهترین گویش برنامه نویسی برای هکر شدن باشد .

از این لهجه می بضاعت و توان در هک کردن سیستم هایی مانند ساعت ها و تلویزیون های هوشمند و بخش اعظمی از دستگاه های IOT فایده موفقیت .

به عنوان یک هکر رشته ای و اخلاقی، حتمی است که بتوانید این دستگاه ها را به خطر بیندازید .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۱۱:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

8. ارزیابی کردن و توسعه دادن جعبه ابزار های خودتون

4. از اندازه فونت های بزرگ استفاده کنید

12 نکته در طراحی سایت حرفه ای

 

اینکه نوشته های سایت شما بزرگ باشه یک نوآوری جدید نیست ولی هنوز هم از جنبه هایی از طراحی می باشد که به راحتی هنوز هم اثرگذار است. دلیل این مسئله این است که تاثیر زیادی داره که توجه خواننده با اون جلب بشه و به محتوا توجه کنه.

قابلیت خوانایی عالی و منحصر به فرد در صفحه نمایش های کوچک موبایل در میزان جذب کاربر به سایت نقش بسیار مهمی رو اجرا میکنه.

یکی از نکات مهم سال 2016 این بود که سعی کنین طراحی های خودتون رو با فونت های بزرگ انجام بدین به طور مثال از مینیم اندازه 18 برای بدنه ی سایت استفاده کنید که منطقی هم می باشد. این مسئله شامل تمام قسمت های سایت از جمله سردر سایت یا مثلن نوشته های درون عکس ها و... .و همینطور حتما در رابطه با نوع فونتی هم که استفاده می کنید کاملا تحقیق کنید که ارزشمندی این مسئله از سایز نوشته ها هم بالاتر است.

 

5. جای بیشتری تولید کنید

چگونه سایت حرفه ای طراحی کنیم

 

دسته بندی ها و خوشه بندی های مختلف باعث میشه که تمرکز خواننده در سایت شما از بین بره. این یکی از دلایلی بود که برای کنار گذاشتن ستون های فرعی هم به اون اشاره کردیم. برای طراحی سایت خودتون در نظر داشته باشید که هرچقدر فضای بیشتر تولید کنید تا اینکه المان های زیادی رو در صفحه قرار بدید ،خواننده ی بیشتری رو به خودتون جذب می کنید. باعث میشه وقتی یک کاربر وارد سایت شما میشه تمرکزش رو روی قسمت های مهم از دست نده ، در حالیکه طراحی شما هم زیباتر می باشد.

این فضا ها را به نام های “white space” و یا “negative space” می شناسند. در حالیکه به این معنی نیست که این فضا ها همیشه نیازه که سفید باشند به ویژه وقتی در سایت خودتون از عکس های بزرگ برای سردر و همینطور پس زمینه استفاده می کنید.

سعی کنید که دسته دسته کردن بخش های سایت رو به حداقل برسونید و همینطور بین قسمت هایی که قراره خواننده اون ها رو بخونه، بخش ها سفید قرار بدین تا بدونه که باید روی کتاب قسمت ها تمرکز کند.

 

6. طراحی واکنشگرا یه آپشن و دلخواه نیست!

نکات کلیدی که هنگام طراحی سایت باید به آن توجه کرد

 

نکته کلیدی در طراحی سایت استفاده از سایت وانشگرا می باشد. استفاده از دستگاه های موبایل روزانه افزایش پیدا می کند به ویژه وقتی بخوان به وب سایتی دسترسی پیدا بکنند. برای همین هم هیچوقت تا به امروز طراحی مناسب برای موبایل مهم نبوده است.

پس از مهم ترین نکته های امسال اینه که کاملا به طراحی موبایل هم متعهد باشید. و برای همین هم وقتشه از که یادگیری این سبک رو هم دیگه از لیست کار ها خط بزنید و کاملش کنید و همینطور از آپشن های مختلفی هم که دارید باید کاملا استفاده کنید مثل منو های همبرگری و... .

در سال های اینده حتی ممکنه که شما طراحی برای موبایل رو اولین طراحی خودتون در نظر بگیرین.

 

مقاله مرتبط: آموزش طراحی سایت واکنشگرا یا ریسپانسیو

7. از Google’s Material Design کمک بگیرید

نکته ای در طراحی وب سایت

 

شرکت گوگل استفاده از فلسفه ی Material Design را از سال 2014 بالا برد و طراحان دیجیتالی هم خیلی سریع اون رو دنبال کردند.

اگر شما نوآوری ها و گرایشات طراحی وب سایت صاف و صریح را پذیرفته اید وقتشه که روی واگن های Material Design سوار بشید و استایل های امسال خودتون رو آپدیت کنید.

طراحی سایت

هسته ی مفاهیمی که این فریم ورک ارائه میده شامل استفاده از لایه هایی میشه که به کناره های المان ها سایه هایی میدهد. و کمک میکنه که استایل هایی که نیاز دارید رو در عمق خیلی خیلی کم هم بدونید به المان های خودتون بدید.

اگه شما انگیزه پیدا کردید که شروع کنید یک سری Material Design UI kits هایی در اطراف برای شما وجود دارد که میتونه به یادگیری شما سرعت بده.

 

8. ارزیابی کردن و توسعه دادن جعبه ابزار های خودتون

نکات طراحی سایت

 

آیا در جریان کاری شما کارهایی هستند که خب شما فکر می کنید میتونین اونارو خیلی تاثیر گذارتر و یا خیلی لذت بخش تر انجام بدید؟

برای شمایی که این احساس رو دارید یه نکته که میتونه بهتون کمک کنه اینه که وقتی میخواید کاری رو شروع کنید تحقیقات لازم رو انجام بدید و نگاه کنید ببینید آیا واقعن ابزاری هست که بتونه نیاز هایی که دارید رو به راحتی برآورده کنه؟

همونطور که هرروزه یه سری نکته ها به طراحی شما اضافه میشه همینطور هم ابزار هایی هر روز داره تولید میشه که خب خیلی از این ابزار ها واقعا روند طراحی شما رو بهتر میکنه. اپلیکشن های جدیدی مثل Pixate که برای کسایی که از Adobe CC apps برای طراحان وب لذت میبرن خیلی جالب به نظر می آید و همیشه ارزش این رو داره که بهش یه نگاهی بندازید و میتونه به شما کمک میکنه تا جریان کاری لذت بخش تر و سریع تری رو تجربه کنید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۷:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مهارتهای گوناگون کمپانی طراحی وب


مورد دهم : مهارتهای گوناگون کمپانی طراحی وب را آیتم بازنگری قرار دهید

طراحی سایت

به‌این قضیه بیندیشید که چه توقعاتی از کمپانی ساخت سایت دارید خواسته صرفا کسب مرتبه نخستین نتیجه ها گوگل و ارتقا بازدید وجود ندارد ولی این ها هم از اهمیت خاصی برخوردارند. به بیان دیگر به اهدافی همچون ارتقا ترازو فروش آنلاین، گسترس اسم مارک خویش در فضای مجازی وب، ارائه داده ها و ایجاد محتوای موءثر به یوزرها و ارتقاء درآمد از تبلیغات تصور کنید.
کمپانی پباده سازی سایتی که با آن همیاری می‌کنید می بایست به شما اطلاع دهند که از ابزاری برای اندازه گیری تعداد بازدید به کار گیری مینمایند و می بایست در جریان فرایند فروش شما قرار گیرند تا بتوانند یک چاره مطلوب جهت بهبود و بسط وبسایت شما پیدا نمایند.

مورد یازدهم : نظرها مشتریان و واحد سنجش رضایت آن‌ها را گزینه باز‌بینی قرار دهید

پس از معلوم کردن انگیزه و انتظرات نوبت به گزینش مسیر برای دستیابی به آنان می‌رسد. از کمپانی ساخت سایت بخواهید راجع‌به اینترنت و تکنیک های پیروزی آمیز در آن با شما صحبت بگویند چرا‌که این کار منجر می گردد تصمیمات بهتر و صدق را دریافت کنید که سبب به ارتقاء بازدیدکنندگان و ارتقا فروش می گردد.

آیتم دوازدهم : با کمپانی طراحی وب در رابطه باشید و از آن ها بخواهید تا شما‌را مشورت نمایند

یک کمپانی وبسایت پباده سازی دارای اعتبار و ماهر بعد از آن تحویل وب سایت از ادامه حیات تارنما و تندرست وب سایت تولید گردیده نگهداری و مراقبت میکند و در چهره نیاز تغییرات ظاهری و اضافه کردن تجهیزات تازه با اخذ هزینه سنجیده و مطلوب وب سایت شما‌را افزایش میبخشند.
درباره سرویس ها بعداز فروش و پشتیبانی سوال بپرسید چون در چهره به کار گیری از سیستم رئیس محتوای منحصر به فرد کمپانی ساخت وب سایت، شما برای کوچکترین تغییرات به آنان نیاز پیدا میکنید و از طرفی با دسترسی بدون نقص به کد های وبسایت و مدیر بدون نقص از آن ه غنی می‌شوید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۳۶:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)