مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تاثیر طراحی درست سایت بر تجربه کاربری


تاثیر پباده سازی صحیح وب سایت بر تجربه کاربری
وقتی که تارنما به صحت پباده سازی خواهد شد؛ به صورت نمونه با تلفن های یار و همدم سازگار باشد  طراحی سایت (ریسپانسیو باشد) بدین معنی که یک تارنما می بایست بتواند با اشکال برگه اکران و گونه های دستگاه های هوشمند مانند تبلت ها و... هماهنگ خواهد شد و استفاده کننده برای مشاهده تارنما به اسکرول کردن صفحه ها به چپ و راست نیازی نداشته باشد. یا این که ساختار منو ها، نقشه وب سایت، برچسب ها و... به صدق و زیبایی پباده سازی گردیده باشد، حتما می‌تواند برای استفاده کننده دیدنی باشد و او‌را متقاعد نماید که دوران بیشتری را در وبسایت صرف کند.

تاثیر سئو سرعت وبسایت بر تجربه کاربری
سرعت تارنما از قبل تا به هم اکنون یک کدام از دست اندرکاران اصلی در seo تارنما بوده میباشد؛ چون یوزرها عشق ای ندارند که مدت متعددی وقت بگذارند تا صفحه های وبسایت شما لود خواهد شد و به همین عامل بعداز تعدادی ثانیه در انتظار ماندن به برگه حاصل برمی گردند. در‌صورتی‌که تارنما شما نماید باشد و دیر بار گذاری خواهد شد، خیر صرفا درجه خویش را در نتیجه ها موتورهای کاوش از دست می دهید، بلکه واحد سنجش فایده دهی و فروش تارنما تان نیز تا حد متعددی کاهش خواهد یافت. در شرایطی‌که شاهد این می‌باشید که نرخ پریدن یا این که Bounce Rate وب سایت تان در حالا ارتقاء میباشد و بازدید از وب سایت تان افت قابل مراعات ای دارااست، انگیزه آن نماید بودن وبسایت شماست.

صحبت پایان
مورد ها اساسی در سئوی داخلی وب سایت که برای موتورهای جست و جو اهمیت دارا‌هستند، مانند نرخ پریدن، برهه زمانی ماندگاری استفاده کننده در تارنما، سرعت لود وبسایت، لینک و پیوند سازی داخلی و … با ساخت‌و‌ساز یک تجربه کاری خوب برای مخاطب قابل دستیابی میباشند و در صورتیکه بتوانید برای یوزرها ورودی وبسایت تان یک تجربه کاربری جامع و بدون نقص پباده سازی فرمایید، می‌توانید به‌سرعت در نتیجه ها موتورهای کاوش به مقام قابل قبولی دست یابید. معمولا این سیرتکامل کسب حاصل که به طور طبیعی انجام میشود ماندگاری بالا دوران خواهند داشت و به راحتی از دست نخواهند رفت.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۲۴:۲۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آموزش طراحی سایت با اصطلاحات طراحی سایت


طراحی وب سایت
برای شناخت بیشتر با یادگرفتن طراحی وب سایت داده ها خوب  طراحی سایت  و مفیدی در رابطه اصطلاحات طراحی وب سایت در دست شما قرار می دهیم.این اصطلاحات به شما امداد می نمایند تا بتوانید ریلکس خیس به جواب سوال ها خویش در مسئله طراحی وب برسید.
شایسته ترین استاد برای یادگیری طراحی وب خویش شما می‌باشید. ابتدایی ترین کاری که بایستی انجام دهید آغاز لهجه اپ نویسیhtml میباشد.شما نوشته‌ی‌علمی ای آموزشی مرتبط با این گویش را می‌توانید در ساخت وب سایت -گویش html چه میباشد؟ مطالعه بفرمایید.

 

در فراگیری طراحی وب سایت با اصطلاحات ساخت وب سایت ابتدایی ترین چیزهایی که می بایست بدانید را برای شما قرار داده ایم.

دامنه (Domain)
دامنه یا این که دامین به عبارتی اسم یا این که نشانی وبسایت میباشد که با پسوند های متفاوت میتوان آن را برای تارنما تثبیت نمود. دارای شهرت ترین پسوند فی مابین المللی .com و معروفترین پسوند اهل ایران .ir میباشد که برای سایتها با هر موضوعی قابل قرار دادن میباشد.

هاست (Host)
میزبانی اینترنت سرویسی میباشد که به سازمانها و اشخاص اذن میدهد یک تارنما یا این که کاغذ اینترنت را به وب ارسال نمایند.زمانی که یوزرها وب میخواهند تارنما شما‌را ببینند، تمامی ی آنان بایستی نشانی وبسایت یا این که دامنه شمارا در مرورگر خویش تایپ نمائید.تارنما ها در رایانه های خاص به اسم سرور ها ذخیره میگردند.آن گاه کامپیوتر آنان به سرور شما متصل میشود و صفحه های اینترنت شما از روش مرورگر به آن ها تحویل گردد.

اینترنت سرور (web server)
یک اینترنت سرور اپلیکیشن(اپلیکیشن) ای میباشد که با به کار گیری از HTTP (پروتکل انتقال ابرمتن) برای جواب به درخواست یوزرها که کاغذ خاصی از سایت را تقاضا می نمایند.

شیت اینترنت (Web Page)
نوشته و عکس هایی که در تارنما رویت می گردد درواقع در صفحه ها اینترنت قابل دسترسی میباشد، بدین ترتیب همه محتویات قابل دسترسی در یک ورقه اینترنت قرار می گیرد.

تارنما (Web Site)
یک کدام از وسیع ترین اصطلاحات ساخت سایت “سایت” میباشد. که به گروه ای از صفحه ها اینترنت مربوط به یکدیگر را که گروه ای از فایلها را در قالب عکس، متن، فیلم، صوت و… در مشت استفاده کننده قرار می‌دهد گفته میگردد و بوسیله نشانی مخصوصی که به عبارتی دامنه می باشد قابل دسترسی میباشد.

اچ تی ام ال (HTML)
HTML مخفف HyperText Markup Language میباشد و لهجه اینترنت میباشد.به عبارت معمولی، HTML یک رویه را برای طراح اینترنت میباشد که به مرورگر اینترنت خویش بگویید که چه طور به قطعه کد مندرج را اجرا و اکران دهد.HTML دربردارنده یک سری تگ های گوناگون میباشد که به طراح اذن می‌دهد که محتوای خویش را به صورت معنایی دارای اسم و رسم نماید تا جمله ها به طور نسخه برداری متن مشخص و معلوم شوند، در حالی که تصاویر تحت عنوان تصاویر وارد می‌شوند و غیره.

 

صفحه های اثبات (Static Page)
صفحه های اثبات یا این که صفحه های استاتیک در واقع از امکان های ابتدایی لهجه اچ تی ام ال منفعت می برد. این صفحه ها هیچ پویایی ندارد و برای هر تغییر‌و تحول در آن باید صفحه های اچ تی ام ال را تغییر تحول داده و در تارنما آپلود نمود.

صفحه ها پویا (Dynamic Page)
صفحه ها پویا و یا این که به عبارتی داینامیک همان گونه که از نام آن معین میباشد قابلیت و امکان تغییر و تحول محتویات در آن وجود داراست و خلاف صفحه ها اثبات برای ساخت‌و‌ساز تغییر تحول در آن نیازی به آپلود مجدد صفحه های در وب سایت وجود ندارد. با نرم افزار نویسی این صفحه ها را هوشمند پباده سازی میکنند و امکان کاوش در تارنما تنها به وسیله اپ نویسی در صفحه های پویا قابل اجرا میباشد.

شیت مهم (Home Page)
همان طور که از از نام ورقه مهم معلوم میباشد، اگر که صرفا اسم دامین در مرورگر فراخوانی خواهد شد، او‌لین شیت ای میباشد که در یک وب سایت قابل رویت میباشد. شیت اساسی وب سایت میباسیت طوری پباده سازی گرافیک داشته باشد که معلوم کننده مسئله آن وب سایت باشد.

آدرس اینترنت (URL)
یکی‌از دیگر از اصطلاحات ساخت سایت URL میباشد که مخفف عبارات Uniform Resource Locator به معنای آدرس اینترنت میباشد و به نشانی یک منبع در دنیای وب گفته می‌گردد. این منبع می‌تواند نشانی شیت یک وب سایت و یا این که نشانی یک پوشه باشد.

تارنما مکان نما (Flash Site)
تارنما مکان نما و یا این که مکان نما تارنما به سایتی گفته میگردد که دربخش های متعددی از آن و یا این که در مجموع صفحه ها تارنما از برنامه خردسالان های خاص مصرف شده باشد. این انیمیش ها “اشاره گر” نامیده می شوند و بوسیله نرم‌افزار های خاصی ایجاد می شود.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۹ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۳۸:۲۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وب سایت و قالب آماده چه مزایا و معایبی دارد؟


تارنما و قالب فراهم چه مزایا و معایبی دارااست؟
تا این‌جا با معنا وبسایت و قالب فراهم و تفاوت‌شان با یکدیگر آشنا شدیم. طراحی سایت  البته پرسش بزرگی که در ذهن اکثر یوزرها صورت میگیرد این میباشد که کدام یک برای اینجانب مطلوب‌خیس میباشد؟ برای پاسخ دادن به‌این پرسش نخست می بایست مزایا و معایب هریک از این طرز‌های طراحی وب سایت را بشناسیم. بنابراین شل‌خیس خواهیم توانست خدمت مطلوب‌مان را تعیین و تنظیم کنیم.

مزایای تارنما فراهم چه می باشد؟
همان گونه که گفتم هزینه فعال سازی مغازه اینترنتی مخصوص با تجهیزات دیجی جنس خیلی زیاد میباشد. ولی با هزینه کمتر هم می توانید سایتی شبیه دیجی جنس راه اندازی نمایید. چنانچه میخواهید درباره ی هزینه پباده سازی دکان اینترنتی بیشتر بدانید توصیه می کنم نوشته‌علمی «بالاخره هزینه شیوه‌ اندازی دکان اینترنتی چقدر میباشد؟» را مطالعه فرمایید. البته تا شرایط کنونی پیش خودتان تفکر کرده‌اید که چرا اکثر تارنما‌های پهناور و دارای اعتبار از سیستم‌های مدیر محتوای بدون پول و رایج به کارگیری نمی کنند؟

چه دلیلی سبب ساز گردیده که‌این وبسایت‌های پر طرفدار به سراغ پباده سازی منحصربه‌فرد بروند؟ یک کدام از عارضه ها مهم به کارگیری از پباده سازی مخصوص این میباشد که وبسایت شما کل تجهیزات مایحتاج را فارغ از نیاز به هیچ چیز اضافه‌ای داراست. مثلا در شرایطی‌که بخواهید با وردپرس یک وب سایت فروشگاهی بسازید می بایست تعدادی پلاگین جانبی نصب فرمائید. این فعالیت سبب کاهش سرعت تارنما میشود. همینطور سرعت وب سایت‌های منحصر فراتر میباشد و از حیث کدنویسی هم باصرفه‌خیس میباشند.

 

استعمال از تارنما‌های فراهم بسیار شل و سریع میباشد و برای ساخت وب سایت به داشتن علم فنی و مهارت نیازی وجود ندارد. به علاوه پس از تنظیم وب سایت فراهم به هیچ پیکربندی و نصبی نیاز ندارید. در واقع وبسایت‌های فراهم یک پکیج بدون نقص دربرگیرنده هاست و دامنه مجانی میباشند که پس از تثبیت پیشنهاد به شما تحویل داده میشود.

سایت مهیا چه معایبی داراست؟
گسترده‌ترین عیب تارنما‌های فراهم این میباشد که قابلیت و امکان تغییرات بزرگ در قالب تارنما را ندارند. ممکن میباشد بعداز مدتی ظواهر تارنما شما سابق خواهد شد و بخواهید آن را به طور کامل عوض فرمایید. برای انجام این فعالیت در وبسایت فراهم بایستی هزینه‌ای مازاد برای پباده سازی قالب منحصر بپردازید و هیچ آیتم دیگری در مشت ندارید. همینطور وب سایت‌های مهیا تجهیزات سفارشی سازی محدودتری دارا هستند.

در وبسایت‌های فراهم شما صرفا میتوانید متن و عکس‌های قالب را تغییر‌و تحول دهید و یا این که نهایتا بتوانید رنگ نصیب‌های متفاوت قالب را عوض نمائید. برای تغییرات کلی و جامع در وب سایت مهیا بایستی هزینه آن را به کمپانی طراحی وب سایت بپردازید. صحت دارد که هزینه طراحی وب سایت فراهم کمتر از طراحی وب سایت یا این که قالب منحصر به فرد میباشد، البته بایستی هر ساله پولی را پرداخت نمائید.

شاید پیش خودتان تصور کنید که ممکن میباشد بعداز یک سری سال هزینه به کارگیری از تارنما فراهم حتی از پباده سازی مخصوص هم بیشتر گردد. ولی بایستی این نکته را هم در لحاظ بگیرید که شما بعداز مدتی درآمدتان از تارنما بیشتر می گردد. حتی ممکن میباشد درآمدتان آن‍قدر زیاد گردد که هزینه هر ساله تارنما فراهم پیش آن رقم ناچیزی باشد.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۴:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

قالب ها و افزونه های پولی رو از کجا پیدا کنیم؟


قالب ها و پلاگین های مبلغی رو از کجا پیداکنیم؟
در‌حالتی که که توی مخزن نتونستید قالب مد نظرتون رو پیدا فرمائید طراحی سایت  و یا این که قالب های جان دار در مخزن وردپرس بدردتون نخورد بایستی به اندیشه این باشین که یک قالب توسعه یافته خیس تنظیم فرمائید. با یک جستجوی معمولی توی وب میتونین کلی وب سایت پیدا کنین که قالب های وردپرسی ماهر واسه فروش گذاشتن البته توجه کنین که صرفا کافیه به جامع ترین مارکت یعنی سایت انواتو وارد بشین. این تارنما کاملترین مرجعی است که میتونم بهتون معرفی کنم واسه خرید قالب و پلاگین وردپرس اما این رو هم بایستی بگم که انواتو علاوه بر مارکت قسمت های دیگه ای مثل وب سایت ساز ، فراگیری ، استدیو و … هم داره که میتونه واستون کاربردی باشه و اگه بخوایم صرفا بخش فروش قالب و پلاگین اون رو بهتون بگم میشه تم فارست و کد کنیون این دو وب سایت که معرفی کردم از تحت گروه های انواتو هستن و کاملترین مرجع ها برای خرید قالب و پلاگین وردپرس هستن. اکثر توسعه و گسترش دهنده های وردپرس محصولاتشون رو توی این دو دکان و تارنما همون کالا به فروش میرسونن و مابقی وب سایت هایی که به فروش این تولیدها میپردازن فروش غیر رسمی دارن و تهیه کردن از اونها نادرست هستش. نکته دیگه ای که می بایست اضافه کنم اینه که متاسفانه مملکت ما توی لیست تحریم این مغازه ها قرار دارن و عملا مستقیما نمیتونیم از این مارکت ها خرید کنیم.
دانلود بدون پول قالب ها و پلاگین های مبلغی
یکی‌از معضلاتی که مدام توی کشور‌ایران با اون ایراد داشتیم دعوا نسخه برداری رایت بوده که متاسفانه رعایت نمیشه و حوزه وردپرس هم از این قاعده جدا نیست. سایت های متعددی در کشور ایران و بیرون از جمهوری اسلامی ایران هستن که قالب ها و پلاگین های مبلغی وردپرس رو به طور بدون پول برای دانلود قرار میدن که از هر حیث که بخوایم ارزیابی کنیم این عمل صحیح وجود ندارد و نباید انجام بشه. 


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۵ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۰۱:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت اموزشگاه زبان


طراحی وب دانشسرا گویش
مزایای ساخت وب سایت دانشسرا لهجه چه چیزی است؟
امروزه اموزشگاه‌های گویش اکثری در سطح بخشها متعدد سرگرم  طراحی سایت به فعالیت می‌باشند. از این رو ترازو رقابت در‌این حوزه بسیار زیاد میباشد. به این ترتیب بایستی همواره عملکرد کرده تا منزلت خویش را دربین رقبا ثبت نموده و مخاطبان مقصود بیشتری را جذب خویش فرمایید.

ساخت سایت دانش سرا لهجه در دستیابی به‌این مقصود مورد بسیار کارآمد و اثربخشی به شمار می آید. چون

وسعت متعددی از مخاطبان غرض شما در فضای مجازی حضور داشته و برای کسب داده ها نخست به جست و جوی بار اینترنتی می پردازند. بدین ترتیب شایسته ترین اطراف جهت معرفی سرویس ها و بها‌های شما میباشد.

فارغ از محدودیت در جای می توانید دانش سرا خویش را بالاتر از سطح حیطه متبوع خویش معرفی فرمایید.

فارغ از محدودیت در طی میتوانید همواره در دسترس مشتریان خویش باشید.

و…

 

تجهیزات طراحی وب لهجه چه می باشد؟
معرفی سرویس ها
سرویس ها دانش سرا لهجه خویش را میتوانید در دسته بندی‌های گوناگون اشکال گویش‌های آموزشی انگلیسی، فرانسه، آلمانی و … ، روز‌نگار کلاس‌ها، منابع و کتاب ها آموزشی، اشکال کلاس‌های فشرده، معمولی، سری و… ساخت‌و‌ساز کنید.

انتخاب سطح آنلاین
با نام نویسی آنلاین و ساخت و ساز درگاه آنلاین جهت پرداخت مبلغ انتخاب سطح، می‌اقتدار برای استفاده کننده یک امتحان گزینش سطح آنلاین ساخت و ساز نموده و درکوتاه ترین مقطع ممکن فیض امتحان به طور اتومات به استفاده کننده اعلام خواهد شد.

امتحان‌های آنلاین
برگزاری امتحان‌های شبیه مانند آیلتس و تاقل به طور آنلاین میتواند شکل گیرد.

نام نویسی آنلاین
مشتریان شما سوای مراجعه حضوری این قابلیت و امکان را می یابند به طور آنلاین در موسسه شما نام نویسی نموده و هزینه را نیز آنلاین پرداخت کنند. این سیرتکامل در طی و هزینه مشتریان خویش صرفه جویی نموده و رضایت آنان‌را جلب نموده‌اید. درین قسمت میتوانید ارسال فاکتور، آگهی تایید نام نویسی با ارسال پیامک یا این که پست الکرونیکی، انتخاب نحوه پرداخت و … را انتخاب نمود.

یادگرفتن از روش بدور
یوزرها بخش اعظمی وجود دارا‌هستند که قابلیت حضور در کلاس‌ها را به جهت مسافت مکانی زیاد و یا این که کمبود وقت، نمی‌یابند. ساخت سایت اموزشگاه لهجه، شایسته ترین زمان جهت جذب این سیرتکامل مخاطبان میباشد. می‌اقتدار با برگزاری کلاس‌های آموزشی به طور آنلاین یا این که فیلم‌های آموزشی، کلاس‌های یادگرفتن از خط مش به دور را فعال سازی نمود.

 

مقاله‌ها آموزشی
تنظیم و ایجاد محتوا در یادگرفتن لهجه بسیار آیتم قابل قبولی جهت جذب کاربر و ارتقا ترافیک تارنما می باشد. در لحاظ داشته باشید ساخت‌و‌ساز محتوای ویدئویی و تصویری هزاران برابر اثرگذاری بیشتری در ذهن کاربر خواهد داشت.

بقیه نکات اساسی در ساخت سایت دانشسرا گویش
seo
برای آن که در جایگاه های برتر گوگل جایگاهی داشته باشید، می بایست اصول بهینه سازی را مدام در وب سایت خویش نظر نمایید. با رعایت آن که پارامترهای بخش اعظمی در seo وجود دارا هستند، مسلما از متخصصین این حوزه امداد بگیرید. عواملی که بتوانند معیار بازدید وب سایت شمارا ارتقا دهند مثلا پباده سازی ریسپانسیو، ارتقاء سرعت وبسایت، ساخت‌و‌ساز محتوای دیدنی و …. در seo وبسایت شما بسیار اثر گذارند.

پباده سازی ریسپانسیو
امروزه معیار نرخ کلیک در گوشی بسیار بیشتر از دسکتاپ کامپیوتر میباشد. با رعایت آن که بیشتر بازدیدهای شما از روش تلفن همراه شکل می گیرد، با پباده سازی ریسپانسیو صفحه های وبسایت در گوشی به صدق اکران داده می‌شوتد.

بازاریابی دیجیتال
بسیار اهمیت داراست تا با تبلیغات در فضای دیجیتال، خویش را به مخاطبان بشناسانید. بازاریابی دیجیتال نسبت طریق های سنتی هزینه بسیار زیر تری داشته و در مقابل اثربخشی بسیار زیادتری داراست. چون بضاعت نشانه گیری مخاطبان مقصود شمارا داراست.

طراحی وب سایت ارزان
در یک طراحی وب سایت ارزان از قالب فراهم که بوسیله مجموعه ماهر کارا آی تی پباده سازی گردیده، به کارگیری می شود.

طراحی وب فن‌ای
با پباده سازی صفحه های وب سایت به طور منحصر به فرد با دقت به اهدافی که برای اموزشگاه خویش در حیث دارید و منفعت مندی از تجارب متخصصین این حوزه یک پباده سازی رشته‌ای با گرافیک خوشگل، کاربری آسوده و … داشته باشید.

پباده سازی نرم‌افزار
میتوانید با پباده سازی نرم‌افزار یادگرفتن‌ها و امتحان‌های آنلاین خویش را نیز در قالب نرم‌افزار به یوزرها خویش ارائه نمائید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۳۳:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

کلاس طراحی سایت


کلاس های کامل کننده طراحی سایت
در کنار طراحی وب برای طرفداران به عمل در‌این حوزه کلاس های دیگری هم در لحاظ گرفته شده‌است که مشتمل بر بهینه سازی و دیجیتال مارکتینگ میباشد. منفعت گیری از این فراگیری ها باعث به یادگرفتن دانش بازاریابی اینترنتی از روش تارنما ، شبکه‌های‌اجتماعی و برنامه هاست.

هزینه کلاس های فراگیری ساخت وب سایت
هزینه عصر های متعدد فراگیری ساخت وب سایت بستگی به برهه زمانی بازه زمانی فیلم، سطح فراگیری و تعداد جلسات، متغیر میباشد ولی این مژده را به شما میدهیم که فعلا همه فیلم های فراگیری ساخت وب سایت به طور مجانی در دست شما عزیزان قرار میگیرد.

تعریف‌و‌تمجید گونه های پروژه نسبت به سطح شما
یادگرفتن ساخت وب سایت معمولی برای سطح ها تازه کار
فراگیری طراحی وب سایت برای سطح های دبیرستان
یادگرفتن طراحی وب برای سطح ها ماهر

اهمیت فراگیری طراحی وب سایت در کرج
اشخاص بخش اعظمی در کرج و استان البرز در‌پی یادگیری طراحی وب سایت هستند.
تعداد متعددی استفاده کننده و مشتری و شرکت ها طراحی وب فروشگاهی در کرج میباشند که اعلام نیاز می نمایند و نیز کسب و کارهایی که مستلزم یک ساخت وب سایت به طور اثبات برای پشتیبانی تارنما فروشگاهی خویش میباشند سبب میگردد اشخاص و فارغ التحصیلان دانشگاهی درپی عمل در‌این عرصه باشند. ولی طراحی وب سایت در دانشکده به طور تخصصی درس دادن نمی‌گردد و مستلزم فعالیت در دور و بر عملی و یادگیری تجارب اساتید این حوزه داراست. کما اینکه یک متخصص در یادگرفتن ساخت وب سایت فروشگاهی در کرج می بایست علاوه بر کد نویسی با seo تارنما فروشگاهی در کرج و نیز گرافیک و ... نیز شناخت مختصری پیدا نماید.

فرایند فراگیری ساخت سایت در شهر کرج
روند فراگیری تولید مغازه اینترنتی

استان البرز و قشر لبریز جمعیت آن که نصیب کثیری از آن را جوان ها و نوجوان ها تشکیل داده اند نیاز داراست تا بستری مطلوب برای تربیت و پایین فراگیری قرار به دست آوردن این نوجوان ها برای آموزش دانش و ماهر برای ورود به بازار عمل میباشد.
فراگیری طراحی وب سایت معمولا در میان دانشجوها فن کامپیوتر دوست داستنی بوده و میباشد
در زمان تماس های مشتریان معمولا سوالی که پرسیده می‌شود درباره با واحد سنجش شناخت با عمل با کامپیوتر، دانشجو یان غیر از دانشجو ها فن ی کامپیوتر میباشد که تصمیم به تغیر گرایش خویش به فعالیت اپلیکیشن نویسی و ساخت وب سایت دارا هستند. این عشق و علاقه به فن ی ساخت سایت در کرج بیشتراز قبلی شده‌است و از هنگامی که دنیای وب مکان خویش را در معاش روزانه عموم جا کرده است تقاضا رو به ارتقا بوده میباشد.

چه ترازو درایت قبل از ذیل یادگرفتن قرار به چنگ آوردن برای ساخت سایت نیاز میباشد؟
در صورتیکه فردی که نیاز به فراگیری ساخت سایت را دارااست علم آموزی کرده در حرفه ی کامپیوتر باشد مسلما علاوه بر روش ی فعالیت با کامپیوتر و اطلاع از نرم افزار های کاربردی آیتم به کارگیری، شناخت مختصری از لهجه های اپ نویسی زیر اینترنت داراست. البته در شرایطی‌که فرد تقاضاکننده دارنده تحصیلات درین حرفه نباشد به هیچ وجه مکان نگرانی وجود ندارد.
شناخت با طریق فعالیت با کامپیوتر و اجرا کردن نرم‌افزار ها کافی میباشد و در حین فراگیری طراحی وب از صفر تا صد فراگیری بوسیله مدرسین با تجربه این موسسه انجام می پذیرد.برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۸:۳۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

روند راه اندازی سایت

تارنما‌هایی واسطه‌ای فی مابین خزانه و وب سایت شماو طراحی سایت  میگردند. زرین‌پال یک کدام از شایسته ترین درگاه‌های واسط در میهن میباشد که می توانید با عضویت و کامل شدن داده ها نام‌و‌نشان خویش، درگاه پرداخت از آن تنظیم نمائید. برای به دست آوردن درگاه پرداخت واسط نیاز به پرداخت هزینه‌ای وجود ندارد و این درگاه پرداخت صرفا ۱ درصد از تراکنش‌های درگاه پرداخت را به‌تیتر سهم خویش بر میدارید. همینطور در ماه اولیه کاری شما این درگاه پرداخت از شما کارمزدی اخذ نمی‌نماید و می توانید ۱۰۰ درصد درآمد خویش را از زرین‌پال به اکانت بانکی خویش منتقل نمائید.

بعد از تثبیت درخواست درگاه پرداخت دکان اینترنتی در وب سایت زرین‌پال کدی به عنوان مرچنت کد به‌شما داده می‌گردد که بایستی آن را در بخش مربوطه در ووکامرس وارد نمائید. بعداز وارد کردن این کد منحصر به فرد در ووکامرس، درگاه پرداخت به ووکامرس شما متصل میگردد. بعد از آن هر هر که محصولی را در تارنما شما توصیه دهد، برای پرداخت وارد زرین‌پال گردیده و از روش درگاه پرداخت هزینه را واریز می‌نماید. هزینه واریز گردیده به اکانت زرین‌پال شما منتقل میگردد و آن‌گاه می توانید در وب سایت زرین‌پال درخواست تسویه اکانت را بزنید تا پول به اکانت بانکی خویش شما واریز گردد.

به این شکل شما می توانید خیلی سریع مغازه خویش را فعال سازی کرده و آن را به درگاه پرداخت خزانه متصل فرمایید. تا به‌این نصیب با دو مرحله اولیه ساخت‌و‌ساز مغازه اینترنتی آشنا شدید، در پی با مرحله سوم که وارد کردن تولید ها و ارزش‌گذاری میباشد، روند ایجاد مغازه اینترنتی را به‌اتمام می رسانیم.

مرحله سوم) واردن کردن محصول ها و ارزش‌گذاری
همچون افزودن یک نوشته و مقاله در وردپرس، در ووکامرس هم میتوانید خیلی ریلکس به کاغذ اضافه کردن فرآورده رفته و محصول ها خویش را وارد فرمایید. تیتر و توضیحات جنس فسمت‌هایی میباشد که بایستی آن را در ووکامرس بدون نقص نمایید. بعد تصاویر و همینطور بخش مرتبط با بها و سبک ارسال مال را هم می بایست مالامال نمائید. با دقت به فارسی بودن همه بخش‌های این قسمت، با یه خرده آنالیز و آزمایش می توانید به‌راحتی به کلیه بخش‌های آن مسلط گردید. البته به‌زودی در تارنما، همچون قسمت وردپرس، یادگرفتن‌هایی را هم برای ووکامرس فراهم خوا هیم کرد.

هنگامی شما محصولی را در ووکامرس تثبیت می کنید در کاغذ دکان وبسایت شما اکران داده می گردد. زمانی برای محصولی عکس و ارزش را گزینش میکنید، یوزرها با کلیک بر روی آن به برگه توضیحات مال منتقل میشوند. شما در کاغذ توضیحات بایستی ویژگی ها بدون نقص مال خویش را وارد فرمایید تا استفاده کننده به‌راحتی بتواند تمایل به خرید نماید. همان طور که مطرح شد در‌این نوشته‌علمی قصد داریم مسیر و نقشه ساخت و ساز مغازه اینترنتی را به‌شما فراگیری دهیم. به‌زودی در تارنما فوربو به طبع مقالاتی پیرامون طریق نگارش توضیحات کالا منتشر خوا‌هیم کرد.

مکانیزیم عمل به‌این شکل میباشد که اشخاص بعداز افزودن فرآورده شما به سبد خرید، وارد برگه تثبیت داده ها می شوند. یوزرها می بایست داده ها خویش را وارد نمایند و آن‌گاه بر روی خرید آخری کلیک نمایند تا به درگاه پرداخت منتقل شوند. آن‌گاه از پرداخت بدون نقص، توصیه در ووکامرس تثبیت گردیده و شما با مراجعه به پنل رئیس می توانید لیست پیشنهاد‌ها و مشتریان خویش را ملاحظه کنید.

 


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۰۳:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپ نویسی

 


به چه شکل سوای علم اپ نویسی تارنما پباده سازی کنم؟
طراحی سایت شاید شما هم قصد فعال‌ساز‌ی یک سایت برای معرفی کسب و عمل خویش داشته باشید، البته زمان مورد نیاز برای یادگیری گویش های اپلیکیشن نویسی زیر اینترنت را ندارید؛ و یااینکه نمی‌خواهید خودتان را سرگرم پیچیدگی و معضل های کدنویسی نمایید. ما در عصر صفر تا صد وردپرس در وب سایت آموزی، به شما خاطر می‌دهیم، که چه‌طور میتوانید سوای علم خاصی در مورد اپلیکیشن نویسی تارنما پباده سازی نمائید. و حتی تارنما خویش را به یک وب سایت فروشگاهی تبدیل کرده و در وب کسب درآمد داشته باشید.

فراگیری وردپرس صفر تا صد ساخت سایت فروشگاهی - تارنما آموزی
یعنی در‌این عصر خاطر میگیرم چطور تارنما خودم را پباده سازی کنم؟
در زمان جامع فراگیری صفر تا صد وردپرس ، ساخت وب سایت را از ابتدایی ترین فرایند عمل یا این که خواهید گرفت. یعنی از طریق تنظیم هاست و دامین گرفته تا مدیر بدون نقص یک وب سایت فروشگاهی با شما خوا‌هیم بود. بدین ترتیب که در بالا برای فعال سازی تارنما، فرآیند موردنیاز را به شما می‌گوییم. و تک به تک تمامی پروسه را با یادگرفتن مرحله به مرحله برای شما درس دادن خوا هیم کرد.

ساخت سایت با یادگرفتن وردپرس صفر تا صد - تارنما آموزی

وردپرس چه می‌باشد؟ چرا وردپرس را برای طراحی وب سایت گزینش کنم؟
دربین عارضه ها متعددی که وردپرس را برای پباده سازی وب سایت شما تعیین کردیم، ۳ عامل از سایر عوارض اساسی خیس میباشد:

اولیه اینکه وردپرس قابل انعطاف افزاری میباشد، که جهت مدیر شل خیس محتوا در سایت شما کاربرد داراست. سیستم های رئیس محتوا، برای درج شل خیس متن و عکس و پوشه و رسانه و… در یک وب سایت تنظیم گردیده اند.

دوم اینکه استدلال گزینش وردپرس تحت عنوان سیستم مدیر محتوای تارنما شما درین عصر جامع و کاربردی، محبوبیت و قابلیت و امکان های بیشتر این CMS ( سیستم مدیر محتوا ) دربین بقیه CMS ها هست.

سوم اینکه WordPress بر شالوده لهجه دوست داستنی سمت سرور PHP درج شده و دانلود اپلیکیشن وردپرس ، بدون پول میباشد.

 


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۲۹:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

معرفی فریم ورک های جاوا اسکریپت


قاب ورک های جاوا اسکریپت و کتابخانه های آن یک کدام از مهمترین موضوعاتی  طراحی سایت می باشند که ذهن اکثری از تازه آموزان را سرگرم خویش ساخته اند. تعداد این ابزارها به حدی گوناگون و متنوع بوده که موجب سردرگمی اشخاص متعددی شده‌است.


قاب ورک های جاوا اسکریپت و کتابخانه های آن یکی مهم‌ترین موضوعاتی می‌باشند که ذهن بخش اعظمی از تازه آموزان را مشغول خویش ساخته اند. تعداد این ابزارها به حدی متفاوت و متنوع بوده که موجب سردرگمی اشخاص متعددی شده‌است. هر یک از قاب ورک های جاوا اسکریپت کاربرد خاص خویش را داشته و در نوع خویش میتوانند شایسته ترین باشند. اعتنا داشته باشید که هیچ یک از کادر ورک های جاوا اسکریپت خصوصیت بهتر بودن یا این که بدتر بودن را نمی پذیرند. بلکه تنوع نقاط قوت و نقاط ضعف آن‌ها مسئله ای را آماده ساخته میباشد که هر کدام از آن‌ها به مراد به کار گیری در قضیه ای خاص مطلوب به حیث برسند.

درصورتی که شما هم جزء آن دسته از اشخاصی میباشید که با استعمال کادر ورک های جاوا اسکریپت به ساخت وب سایت یا این که ایجاد و ایجاد نرم‌افزار های اینترنت پرداخته و یا این که در موضوع گسترش سریع آنها عمل داشته اید، بدون‌شک با همیت این کادر ورک ها شناخت داشته و میدانید که استخوان بندی اساسی بسط صفحه ها اینترنت را تشکیل میدهند. قابل ذکر میباشد که‌این دسته از قاب ورک ها به برنامه نویس ها این قابلیت را میدهند که به پباده سازی و بسط ریلکس جاوا اسکریپت ها و HTML ها بپردازند.

استفاده کادر ورک های جاوا اسکریپت فضایی را آماده می نماید که نرم‌افزار نویس فارغ از نگرانی بابت پیچیدگی های کدنویسی و همینطور عیب یابی کدها، کل تمرکز خویش را بر روی المان های تعاملی رابط کاربری قرار دهند. اما پیش از به کار گیری از این کادر ورک ها می بایست فکری به درحال حاضر seo وبسایت نیز بکنید و با اصول seo جاوا اسکریپت شناخت داشته باشید تا گوگل بتواند محتوای وبسایت را رندر نماید. به دنبال به معرفی و چک این کادر ورک های کاربردی خوا هیم پرداخت.

 

 

 

 


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ شهریور ۱۳۹۹ساعت: ۰۱:۰۱:۰۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اینترنت ساخت وب سایت


اینترنت ساخت وب سایت پیش گویی یک وبسایت جهت پیش گویی بازی های ورزشی طراحی سایت در فن های متعدد میباشد این چنین که شما حاصل هر بازی را پیش گویی می‌کنید و هر نفر که در وبسایت کمپانی میکنند، پیش گویی خویش را تثبیت نموده و پولی را تحت عنوان شرط بندی در وب سایت پرداخت می نمایند.

بعد از اتمام بازی هر نفر که پیش گویی آن صحیح باشد پولی که سایرافراد ریختند را دربین آن ها که صحیح پیش گویی کرده اند تقسیم می نمایند و درصدی نیز بوسیله سایت برداشت گردد که اساسا کارمزد وبسایت و درآمد وبسایت خواهد بود.

این سبک وبسایت ها مشابه وب سایت شرط بندی است که قسمت های مختلفی به عنوان مثال کازینو، تخته نرد، پوکر و … دارااست.

 

پباده سازی وب سایت پیش گویی زنده روی داد های ورزشی کشور ایران و عالم را نیز دارا‌هستند و شرط بندی فوتبال والیبال بسکتبال تنیس هندبال واترپلو بدمینتون بیسبال شطرنج کریکت فلوربال هاکی روی یخ اسکی پریدن اسنوکر سایبر اسپورت دارت راگبی لیگ باندی فوتسال تنیس روی میز هاکی روی چمن گلف بوکس فورمول۱ راگبی یونیون موتور اسپرت دوچرخه سواری هورلینگ رالی فوتبال استرالیایی ورزشهای رزمی ترکیبی ام ام آ فیفا ۲۰۱۸ ۲۰۱۸ لیوان جهانی پیش گویی فوتبال پیشبینی زنده مسابقات ورزشی شرط بندی فوتبال در جمهوری اسلامی ایران را هم در آن گنجاندند.

pishbini
برای مثال در اینجا بازی پوکر را که یک کدام از پرطرفدار ترین بازی ها در جهان است به شما فراگیری دادیم.

طراحی وب سایت پیش گویی با قابلیت و امکان بازی پوکر
امروز قصد دارم براتون یادگرفتن پوکر رو از نخست تا آخر بهتون فراگیری بدم . همونطور که میدونید وبسایت هایی که فراگیری پوکر به لهجه فارسی گذاشتند خیلی کمه و یه خصوصی هاشون هم ترجمه های خطا از مطالب فرنگی میباشد اما مطالب تحت قابل اعتماد و دارای اعتبار میباشند .

انگیزه این فرمان این میباشد که زیرا ساخت وب سایت پیش گویی و یا این که هرگونه ساخت وب سایت شرط بندی در کشور‌ایران ممنوع بوده و کمپانی طراحی وب پیشبینی رسما نمیتواند سایت پیش گویی پباده سازی نماید.

کارت پخش کن (Dealer)
معمولا در اولِ استارت بازی، بایستی کارت پخش کن معلوم خواهد شد. برای این عمل به هر بازیکن در میز یک کارت داده می شود و هر که بالاترین کارت را داشته باشد، دیلر می گردد. در مقابل دیلر، یک مهره منحصربه‌فرد قرار داده می‌شود تا به راحتی قابل شناسایی باشد. در انتها هر دست بازی، این نماد به نفر بعدی انتقال می یابد و دیلر تغییر میکند و بدین ترتیب، دیلر در میز می‌چرخد. جهت چرخش بازی در میز مطابق عقربه های ساعت میباشد.

شرط های اجباری Blind/Ante
یادگرفتن پوکر:پیش از استارت دادن کارتهای بازی، نخست می بایست شرطهای اجباری پرداخت گردد. نفرات اولیه و دوم بعداز دیلر، می بایست شرطهای اجباری را در مقابل خویش قرار دهند. بدین شرطها (بلایند) گفته می‌گردد و معیار آن در اولِ بازی مشخص و معلوم میگردد. نفر نخستین بعداز دیلر می بایست بلایند کوچک، و نفر دوم بایستی بلایند وسیع (دو برابر) را پرداخت نماید. همینطور در بعضی از اشکال بازی، ما یحتاج میباشد کلیه بازیکنان کمپانی کننده پیش از آغاز هر دست بازی، پولی تحت عنوان شرط اجباری پرداخت نمایند که به آن Ante گفته می‌گردد. برهان این عمل این میباشد که بازکنان را ناچار نماید بیشتر ریسک نمایند و صرفا معطل خالهای کارکشته نمانند.

شرایط (Position)

موقعیت قرارگیری هر بازیکن نسبت به دیلر، یکی‌از مهم‌ترین فاکتورها
یی میباشد که در پوکر وجود داراست و بازیکنان مبتدی زیاد به آن دقت نمیکنند. معمولا اولی نفر پس از دیلر، ضعیفترین وضعیت را داشته و نفر پایان یا این که دیلر شایسته ترین وضعیت را دارا هستند. چون نفرات اولیه بایستی کورکورانه تصمیم بگیرند اما نفرات انتها می‌توانند در هر بخش از بازی، اعمال سایر بازیکنان را آنالیز کرده و بر پایه ی آن تصمیم بگیرند.

مهم‌ترین نکاتی که برای گزینش شایسته ترین کمپانی ساخت سایت بایستی بدانیم
طراحی وب شرط بندی
فراگیری پوکر:در آستانه بازی، به هر بازیکن دو کارت داده می‌گردد. بعد بازیکنان شرط اولیه را انجام می دهند. آن گاه سه کارت مشترک رو می شود و مجدد شرط بندی انجام می‌گیرد. بعد کارت چهارم و شرط بندی آن و آنگاه کارت پنجم و شرط بندی آن انجام می‌گردد و در انتها، هر کس شایسته ترین دست را داشته باشد پیروز خواهد بود. اعتنا داشته باشید که گهگاه با داشتن دست ضعیف و با شرط بندی های ریسک دار و بلوف میتوان رقیب را وادار کرد که دست را بریزد و شما چیره گردید، البته این عمل نیاز به تجربه و ریسک پذیری بالا دارااست.
کلاً، در طول چهار مرحله شرط بندی، بازیکن قادر است یکی‌از شغل های ذیل را انجام دهد:
ریختن (جا رفتن یا این که فولد): زمانی بازیکنی به هردلیل نخواهد به شرط بندی ادامه دهد، دست را میریزد و به اصطلاح فولد میکند.
قبول (کال): زمانی بازیکنی او‌لین فرد شرط گذار نباشد و شرط فعلی وی با بازیکن پیش از وی برابر میباشد، می‌تواند کال نماید.
ارتقاء (ریز): زمانی بازیکنی او‌لین شرط گذار نباشد و مبلغ شرط را ارتقاء دهد، بدین موقعیت Raise گفته می‌گردد.
جا رفتن (Fold)
ریختن (فولد): وقتی که بازیکن نترسی پیش رفت نداشته یا این که مایل به قبول شرط نفرات گذشته نباشد، جا می رود و به اصطلاح فولد میکند. دراین‌صورت تمام مبلغی که تا به اکنون شرط بسته را خواهد ناکامی.

ادامه (Check)
ادامه (بررسی): حالتی میباشد که در آن خیر شرطی وجود داراست و که بازیکن بخواهد قبول کرده یا این که فولد نماید و خیر اینکه بخواهد شرطی بیفزاید و حالت فعلی را قبول داشته و می‌خواهد به ادامه بازی بپردازد.

قبول (Call)
یادگرفتن پوکر:قبول (کال): هنگامی بازیکنی او‌لین فرد شرط گذار نباشد وشرایط رقم خورده به وسیله بازیکنان قبلی را قبول دارااست، قادر است کال نماید، ، یعنی شرط رقم خورده بوسیله بازکنان قبل را قبول کرده و بازی را به نفر آن گاه بسپرد. در صورتی نخواهد کال نماید یا این که بایستی شرط را ارتقا دهد یا این که دستش را بریزد.

شرط یا این که ارتقا (Bet/Raise)
شرط بندی اولیه (بت): معمولا در بازی هولدم محدودیتی در شرط وجود ندارد. اولی شرط بندی انجام یافته را BET می گویند و بعداز آن بازیکنان دیگر در حالتی که بخواهند شرط را ارتقاء دهند به آن Raise گفته می‌شود. معمولا در هولدم محدودیتی در ارتقا شرط نیست البته انواعی از هولدم دارنده محدودیت هم می‌باشد که اذن نمی دهد بازیکنان به هر معیار که بخواهند شرط بگذارند که در‌پی توضیح داده می گردد.

محدودیتهای شرط بندی (Limit)
فراگیری پوکر:همان گونه که گفته شد، گهگاه بازیها دارنده محدودیتهای از پیش رقم خورده می باشند که در اینجا اشکال این محدودیتها توضیح داده شده‌است:
محدودیت اثبات (Fixed Limit)- در‌این حالت، شرط اجباری (Blind) مبنای شرط بندی های بعدی میباشد. از جمله در صورتی Big Blind روستا دلار باشد، در به دور نخستین و دوم بازی، بازیکنها می‌توانند هر توشه بیست دلار به شرط اضافه نمایند و در دورهای سوم و چهارم، میتوانند هر توشه چهل دلار به شرط اضافه نمایند.
پات لیمیت – در‌این‌حالت‌ دستکم ترازو ارتقا شرط بازیکنان، هم اندازه معیار شرط بازیکن گذشته خواهد بود و حداکثر آن، مساوی تمام ژتونهای سرگرم در بازی (پات) میباشد. مثلا، فرض فرمایید در اواسط میز، بیست دلار انباشته شده میباشد. نفر اولیه قریه دلار شرط می بندد، نفر بعدی چنانچه بخواهد شرط را ارتقاء دهد، می بایست دست‌کم بیست دلار و حداکثر سی دلار اعلام نماید. فرض فرمایید وی حداکثر یعنی سی دلار اعلام می نماید. پس اکنون در میانه میز، ۲۰ ۱۰ ۳۰ یعنی شصت دلار انباشته شده میباشد. نفر سوم در‌حالتی که بخواهد شرط را ارتقاء دهد، میتواند فی مابین ۴۰ دلار تا ۶۰ دلار شرط را بالا برنده شود و الی پایان.
سوای محدودیت (No Limit): مهیجترین بازیهای پوکر در موقعیت فارغ از محدودیت آن بازی می‌گردد. در این‌حالت، هر بازیکن قادر است هر پولی که بخواهد شرط بندی نماید تا حدی که کلیه ژتونهایش را به یکباره در اواسط میز بگذارد. نفر بعدی که بخواهد ترازو شرط را ارتقا دهد، بایستی دست کم به معیار دو برابر شرط پیشین، معیار شرط را ارتقا دهد و در‌حالتی که این واحد سنجش ندارد، میتواند همگی ژتونهایش را اعلام نماید که بدین موقعیت All-in گفته میگردد.
چنانچه دو بازیکن در میز استارت به بالا بردن شرط به صورت متناوب نمایند، برای پرهیز از ضایع شدن حقوق و دستمزد سایر بازیکنان، این ضابطه وجود داراست که هر بازیکن نمی تواند در هر به دور از بازی، بیشتراز ۴ توشه شرط بسته یا این که مبادرت به بالا بردن شرط نماید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۰۲:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)