مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

پباده سازی رشته ای سایت خود باید تعادل

موبایل‌ها
را دریابید! کمتر
کسی فکرش را می کرد زمانی فرا رسد که تمام زندگی آدم در یک ورقه تخت چند اینچی خلاصه شود! احتمالا تاءمل فرمایید عبارت “تمام زندگی” کمی اغراق‌آمیز باشد، اما آمار و ارقام این کلام را تایید می‌کند!
این ایام آمار قابل توجهی از جستجو در اینترنت، به وسیله گوشی‌های هوشمند انجام می گیرد .

طراحی سایت
پیروز وب‌سایت‌ها به فیس پیش‌فرض برای نمایش بر روی دستگاه‌های دسکتاپ طراحی می‌شوند و در شایسته ترین حالت، به رخ ریسپانسیو به گونه‌ای فعالیت می نمایند که در صورت تغییر تحول سایز مرورگر، شکل و شمایلشان به هم نریزد!
موتورهای‌جستجو پا را بالاتر گذاشته‌اند و علاوه بر پباده سازی ریسپانسیو، به مباحثی همچون User Friendly و Mobile Friendly هم پرداخته‌اند . یکی از مهمترین ترندهای پباده سازی سایت در سال 2019 به موضوع گوشی‌های هوشمند پرداخته هست .
پس احتمال دارد بیراه نباشد که بگوییم وقت آن رسیده که به تیتر یک برنامه‌نویس وب، دست به عمل گردید و برای صفحه‌های تخت تعدادی اینچی وقت بیشتری بگذارید!
هندسه
سخت، هندسه جذاب! چه
کسی می تواند ادعا نماید از پس همگی مساله هندسه در دوران دبیرستان برآمده است؟! هندسه‌ای مشقت بار و نا مفهوم که در دنیای طراحی وب، به موضوعی جالب و بعضا پول‌ساز تبدیل می‌شود!
سال 2019 برهه زمانی آن می‌باشد که جسورانه‌تر سایت خویش را پباده سازی فرمائید . به کار گیری از گونه های هندسی در قسمت‌های مختلفی از جمله منوها، پس‌زمینه و … قادر است زیبایی دو چندانی به اینترنت وب سایت شما ببخشد . همچنین، برای پباده سازی رشته ای سایت خود باید تعادل را فی مابین اشکال هندسی نگهداری نمائید .
این تعادل‌ها به رخ ذیل دسته‌بندی می‌شوند:
تعادل متقارن: به‌این معناست که سمت راست و چپ صفحه‌ی پباده سازی شده شما یکسان باشد .
تعادل نامتقارن: در این گونه تعادل، شاید ظاهرا دو طرف مانند هم نباشند البته با استعمال از رنگ‌ها، المان‌ها و … وزن یکسانی دارند .
تعادل شعاعی: همگی موادتشکیل دهنده طراحی‌شده، حول یک مرکز، به سمت خارج پخش می‌شوند، درست مانند یک دایره رنگی .
استفاده از انواع هندسی با تعادل نامتقارن، می‌تواند حس پویایی و مدرنیته را برای کاربران وب‌سایت شما به همراه داشته باشد .
احتمال دارد به کارگیری از گونه های هندسی پاره ای طاقت فرسا باشد، اما فراموش نکنید، برای آنکه سود کار، خصوصیت های بهترین طراحی وب سایت را داشته باشد، باید سختی‌ها را به جان خرید!
فونت‌ها،
گویش شما هستند! فونت‌های متداول و معمولی که سال‌هاست بوسیله برنده اینترنت سایت‌ها به کار گیری می‌شوند، دیگر جذابیت دیرین را ندارند . یکی از مهمترین ترندهای طراحی وب سایت در سال 2019 به قضیه فونت‌ها پرداخته می‌باشد . استفاده از فونت‌های جدیدتر با میزان مناسب، قادر است شکل و شمایل متفاوتی به وب‌سایت شما ببخشد . در این بین، نباید از تایپوگرافی هم غافل شد . تایپوگرافی یک عدد از ابزارهای فراوان حیاتی بصری در قضیه طراحی فن ای تارنما هست . شما میتوانید با استفاده از تایپوگرافی نمای سه‌بعدی به وب سایتتان بدهید و یا این که قالب وب سایت را از موقعیت ساده، به نمایی زیبا با استفاده از تلفیق حروف و شکل تغییر تحول دهید .
مقطع آن فرارسیده تا برای پباده سازی رشته ای سایت، بازه زمانی بیشتری را برای انتخاب فونت اختصاص دهید!
تمرکز
بر روی ویدئوها این یک حقیقت غیر قابل انکار میباشد که نسل جدید، تمایلی به خواندن ندارد و ترجیح می‌دهد داده‌ها را از طرز شنیدن و دیدن به دست بیاورد .
برای نمونه، تبلیغ 60 ثانیه‌ای یک برند آب‌معدنی در تلویزیون، خیلی تاثیرگذارتر از بروشوری میباشد که از خواص آن حرف می‌کند!
البته این تمام قصه نیست! به کار گیری از ویدیو در اینترنت وبسایت می تواند تاثیر بسیار نیکی بر سئو تارنما شما داشته باشد . هرچه برهه زمانی برهه زمانی حضور کاربران در اینترنت تارنما ارتقاء یابد، می تواند این سیگنال را برای موتورهای‌ جستجو ارسال نماید که وب‌سایت شما از محتوای مفیدی برخوردار می باشد . جذاب می باشد بدانید که 88 درصد زمان بازه حضور یوزرها در وب‌سایت‌های گوناگون صرف تماشای ویدئوها می شود . در صورتیکه علم کافی برنامه‌نویسی برای طولانی تر کردن ویدئو به سایتتان ندارید، میتوانید از قابلیت‌هایی که تارنما ساز آنلاین رایو در اختیار شما قرار میدهد به کارگیری کنید .
در حالتی که مخاطبان شما طاقت مطالعه متن را ندارند، پس چه خوب تر که با یک ویدیو به استقبالشان بروید!


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۰:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایا و معایب طراحی وب سایت داینامیک

اینترنت
وبسایت داینامیک چیست؟ هم اکنون بگذارید به سراغ سوال دوم برویم و ببینیم خواسته از وب وبسایت داینامیک چه چیزی است . البته در حالتی که تا به اینجا با ما یار بوده باشید، احتمالاً بتوانید معنی واژه و کلمه داینامیک (در فارسی به معنای پویا) را در طراحی وبسایت حدس بزنید .

 

در وب وبسایت های داینامیک، فقط عمل طراح سایت این نمی باشد که یک پوسته برای شما پباده سازی کند . بلکه بایستی یک هسته نیز برای وبسایت شما به کار گیری کند . برای این خواسته وی قادر است از سیستم‌های مدیریت وب سایت مختلفی استعمال نماید که یک عدد از آنها وبسایت ساز پرتال می باشد . فعالیت این سیستم این هست که بخش‌های متفاوت پوسته شما را به یکدیگر متصل کند و ساختاری هماهنگ برای شما به وجود آورد . به این ترتیب، هر بازه زمانی شما گزیده از وب‌سایت خود را تغییر و تحول دهید، باقی بخش‌ها نیز متناسب با آن تغییر تحول خواهند کرد .

طراحی سایت

سایت‌های داینامیک را می‌توان به ربات‌ها تشبیه کرد . درست مانند یک ربات، شکل و حالت وب سایت های داینامیک نیز به راحتی قادر است تغییر نماید و با توجه به نیاز شما صورت بگیرد .

مزایا
و معایب طراحی وب سایت داینامیک
تولید یک وبسایت داینامیک، هزینه مالی و هنگامی بیشتری برای شما خواهد داشت .

هنگامی یک وب سایت داینامیک باشد، همۀ بخش‌های آن با نیز هماهنگ میباشند . برای مثال، در حالتی که شما یک مقاله در سایت خویش قرار دهید، این مطلب به صورت اتوماتیک در ‌صفحه اول قرار می گیرد . یک نمونه دیگر از قابلیت‌های طراحی وب سایت داینامیک، قابلیت ساخت سیستم عضویت می‌باشد .

سایت‌های داینامیک یک پنل مدیر قوی در اختیار شما قرار میدهند که به شما اذن می‌دهد تغییرات قضیه حیث خویش را ساده‌تر بر روی وب‌سایت اعمال نمایید .
وب سایت
استاتیک یا این که داینامیک؟ اکنون که با هر دو معنا داینامیک و استاتیک در پباده سازی وب سایت آشنا شدیم، بگذارید یک نتیجه‌گیری کلی از مشاجره خویش داشته باشیم .

 

در‌صورتی‌که شما صرفا قصد طراحی یک تک برگه را دارید و نمی خواهید آن را در آینده توسعه و گسترش دهید، احتمالا انتخاب کردن پباده سازی استاتیک چندان نیز غیر منطقی نباشد . البته در کل پیشنهاد ما به شما، همیشه طراحی یک وبسایت داینامیک می‌باشد . چرا که وبسایت داینامیک به شما اذن توسعه و اعمال سهل و آسان دستکاری ها را می دهد . چیزی که هیچوقت در طراحی وب سایت داینامیک نخواهید داشت .

البته چطور می بایست یک سایت داینامیک ساخت؟ سایت ساز پرتال تمام تجهیزات واجب برای ساخت یک وب سایت داینامیک کار کشته را (با یک هزینۀ مناسب) در اختیار شما قرار میدهد . پس پیشنهاد می کنیم در صورتی‌که قصد پباده سازی تارنما دارید، حتماً خصوصی به برگه بسته ها و هزینه های ایجاد تارنما با پرتال بزنید .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۵:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اپلیکیشن خودتان را در شایسته ترین

در
کانال های اجتماعی تبلیغ کنید با این فعالیت مخاطب های حساس را شناسایی می فرمایید . چنین تبلیغاتی واقعا تاثیر گذار می‌باشند . درصورتی که پرداخت هزینه ی تبلیغات برای شما قضیه ی مهمی نمیباشد این روش واقعا برای شما مناسب هست .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

اپلیکیشن
خودتان را در شایسته ترین نصیب وب سایت ها (مربوط به فروش اپ) نمایش دهید اپ شما باید در گونه بندی درست قرار بگیرد زیرا فقط در این صورت کاربران می توانند اپلیکیشن مورد نظر را پیدا کنند . قرار گرفتن آن در مدل بندی نا مربوط به از دست دادن مخاطب سبب ساز می شود .

در
انجمن های آنلاین (forum) در زمینه اپلیکیشن کلام کنید با صحبت کردن در مورد اپ در انجمن های آنلاین مثل یاهو، تیم های لینکدین، گوگل پلاس، توییتر و . . . حالت مضاعف خیر برای تبلیغات پدید می آید .

یک
مقاله برای وبلاگ بنویسید در مطلبی از خصوصیت های مهم و کاربردی اپ بنویسید . در فیس قابلیت و امکان تصاویری از نرم افزار به آن بیش تر نمائید . حتی می توانید یک کلیپ دمو نیز در مقاله قرار دهید .

پیوند
نرم افزار را در اختیار کاربرانی که از تارنما خرید کردند قرار دهید می توانید پیوند اپ را در پست الکرونیکی های تایید فرآیند خرید بگنجانید . به این ترتیب اپلیکیشن شما در تلفن همراه مشتری های متعهد نصب می شود . به علاوه می توانید یک کوپن تخفیف برای مشتری ها در نظر بگیرید و کاری نمائید که مشتری ها بتوانند تنها از نحوه وارد شدن به اپلیکیشن از آن استعمال کنند .

ارزیابی
اپلیکیشن در وب سایت های فروش اپ(وب وب سایت های نرم افزار ساز آنلاین) وقتی که اپ شما به دفعات مضاعف دوچندان دانلود می شود و ایده ها مثبتی در قضیه آن نوشته می شود عمل شما زیاد معمولی می شود . این محاسبه ها اپلیکیشن شما را در میان کاربرانی که ذوق وسلیقه ی مشابه دارند مشهور می نماید .

در آخر به حافظه داشته باشید که هدف شما اخلاق اپلیکیشنی ست که کاربران به دنبال آن هستند، به راحتی آن را پیدا می کنند، دانلود و نصب می کنند و به راحتی از آن به کار گیری می نمایند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۱:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پوسته وردپرس

قالب وردپرس مناسبی را برای سایت خود گزینش فرمائید .
خوشبختانه برای وردپرس صدها قالب رشته ای بدون پول و تجاری وجود دارد که دست شما را برای گزینش شایسته ترین قالب باز میگذارند .

طراحی سایت

ولی همین زمینه فعالیت را برای تعیین بهترین قالب پاره ای مشقت بار می نماید .

خوب تر می‌باشد قبل از آنکه قالب قابل قبولی را برای وبسایت خویش گزینش نمائید اول مسئله دارای اهمیت و انگیزه وب سایت تان را معلوم نمایید .

قرار
می‌باشد وب سایت شما در چه موضوع ای کار کند؟ جور تارنما شما چیست؟
آیا
می خواهید وب سایت فروشگاهی راه و روش اندازی کنید؟
آیا
می خواهید فقط تولیدات و خدمات تان را معرفی کنید؟
آیا
ممکن می‌باشد در آینده بخواهید محصول یا خدماتی را از طریق وبسایت خود به فروش برسانید؟
علاوه بر معلوم کردن جور تارنما تان به طبع مهم‌ترین تجهیزات و ویژگی هایی که می خواهید وبسایت تان داشته باشد و در اختیار بازدید کنندگان تان قرار دهید را هم مد حیث داشته باشید .

صرفا به امروز تامل نکنید بلکه امکانات و خصوصیت های موضوع نیاز حداقل یک سال آتی را هم پیشبینی نمایید .

با دقت به دسته وب سایت تان میتوانید از بین صدها زمینه قالب وردپرس، بهترین پوسته را انتخاب فرمایید .

مسلما
بخوانید: یادگرفتن راه و روش اندازی وب سایت با وردپرس پارسی [ راهنمای معمولی و تازه کار ]

پوسته
وردپرس

یکی از شایسته ترین وب سایت های فارسی لهجه برای تهیه قالب های وردپرس اورجینال، وبسایت ژاکت هست .

در این تارنما می‌توانید با دقت به مسئله سایت تان قالب های متعدد را آنالیز و مقایسه کرده و پیش نمایش آن را ملاحظه کنید تا شایسته ترین انتخاب را داشته باشید .

مشاهده پیش سناریو قالب به شما این زمان را می دهد که قبلی از خریداری و نصب قالب، آن را امتحان کرده، صفحه ها مختلف و امکانات قالب را مشاهده کرده و آن را از نظر زیبایی و تجهیزات بررسی فرمایید .

هر قالبی که می‌خواهید گزینش کنید، مطمئن شوید که اولا برخورد گرا باشد و در دستگاه های موبایل به زیبایی سناریو داده شود و علاوه بر این مسلما از افزونه های مهم وردپرسی چون ووکامرس، افزونه های سئو، عضویت و کاغذ سازها پشتیبانی به کار آورد .

آموزش
جامع فن ای ترین قالب وردپرس با به کارگیری از قالب حرفه ای بی تم بدون نیاز به یک خط کدنویسی، بیش از ۴۰۰ گونه وب سایت در هر موضوعی که میخواهید، راه اندازی فرمایید .

می‌خواهم
این آموزش را ببینم از Google Analytics به کار گیری کنید .
نا ممکن می باشد بتوانید سعی سایت خود را فارغ از آنالیز معیارهای مهم ای چون مقدار بازدید، صفحه ها بازدید شده، دوران دوران بازدید هر استفاده کننده و اکثری موارد دیگر، بسنجید .

وردپرس این اطلاعات را در اختیار شما قرار نمیدهد .

لذا می بایست از ابزاری استفاده کنید تا بفهمید بازدید کنندگان وب سایت تان چه عملکردی دارا هستند و چطور میتوانید با استعمال از این معیارها، وبسایت خود را باصرفه سازی کرده وآن را توسعه دهید .

یک عدد از ابزارهای محبوب و فراوان عالی در این قضیه استفاده از Google Analytics می‌باشد .

استعمال از گوگل آنالیتیکس کاملا بدون پول هست و باید بعد از آن از آنکه وب سایت خود را رویه اندازی کردید، آن را به این ابزار متصل کنید .

دو رویکرد برای اتصال وب سایت تان به ابزار گوگل آنالیتیکس دارید .

یک عدد این‌که آن‌گاه از ثبت نام در گوگل آنالیتیکس کدی که به شما داده می شود را در هدر قالب وب سایت تان اسکن فرمائید و یا این که این‌که با به کارگیری از یک پلاگین به نامMonsterInsights تارنما و گوگل آنالیتیکس را به یکدیگر متصل نمائید .

این افزونه دارای بیش از ۲ میلیون نصب فعال هست که می توانید با نصب و فعال سازی آن به راحتی وب سایت خود را به گوگل آنالیتیکس متصل کرده و خیر صرفا تلاش سایت خویش را بسنجید بلکه با این افزونه می‌توانید داده ها واجب در زمینه وب سایت وردپرسی تان را در پیشخوان وردپرس تان نیز چک نمائید .

پس از اتصال سایت به گوگل آنالیتیکس، میتوانید به گزارش های مخاطبان، گزارش های رفتاری آن ها، گزارش های دارای ربط به محتوای سایت و گزارش های مرتبط به بخش دکان تارنما تان دسترسی داشته باشید .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۰۸:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی وبسایت با امنیت بالا سبب جلب اعتماد مشتریان میشود

پباده سازی
وبسایت با امنیت بالا سبب جلب اعتماد مشتریان میشود 16:20
- 07 مهر 1395 در صورتی‌که تصمیم دارید برای کمپانی یا فروشگاه خود یک اینترنت وب سایت پباده سازی کنید تا کسب و عمل خویش را به دنیای مجازی بیاورید، مسلما می بایست نکات مهمی را در نظر بگیرید .

طراحی سایت

بعضی
از نکات حیاتی در طراحی اینترنت سایت: حتما
بایستی برای تامین ترافیک اینترنت سایت خویش برنامه داشته باشید در
بازه زمانی طراحی وب وب سایت بایستی استانداردهای گوگل را رعایت کنید اینترنت
تارنما شما بایستی رابط کاربری و ظاهر زیبایی داشته باشد می بایست
اعتنا ویژه ای به نکات امنیتی داشته باشید در قبلی در مورد تبلیغات ، استانداردهای گوگل و رابط کاربری وب وبسایت صحبت کرده ایم و درحال حاضر یکسری نکته در موضوع امنیت اینترنت وبسایت ها ذکر می کنیم .

1-
امنیت سرور هنگامی می خواهید سایتی خط مش اندازی کنید می بایست یک سرور تهیه و تنظیم کنید تا بتوانید وب سایت را بر روی آن نصب کنید . به همین ادله بایستی از در میان شرکت ها ارائه دهنده سرویس ها هاستینگ یک کمپانی را گزینش نمائید .

برای گزینش شرکت هاستینگ، از شرکتهایی که سرویس ها ارزان ارائه ارائه میکنند جلوگیری فرمائید زیرا ارزان بودن این سرور ها بی استدلال نمی باشد .

شرکتهایی که خدمات ارزان بها ارائه عر معمولا مشکلاتی از قبیل قطعی بیش از حد سرور، از دست رفتن کامل اطلاعات وب سایت به استدلال سوختن هارد، باگهای امنیتی و . . . دارند .

2-
قابل انعطاف افزار وب سایت پس از اینکه شرکت هاستینگ مسئله لحاظ خود را انتخاب کردید بایستی نرم افزار اینترنت سایت را خریدار نمایید . در انتخاب قابل انعطاف افزار نیز بایستی به نکات امنیتی اعتنا ویژه ای داشته باشید چون در صورتی‌که سرور شما به خیر تنظیمات گردیده باشد ولی کد قابل انعطاف افزاری وبسایت شما دارنده باگ باشد گشوده هم به مشکل برخواهید خورد .

برای اینکه از امنیت کدهای خویش اطمینان داشته باشید از سیستمهای متن باز بدون‌پول مثل وردپرس و جوملا جلوگیری نمایید و از یک شرکت یا گروه نرم افزاری با سوابق جهت پباده سازی وب وب سایت کمک بگیرید .

3-
امنیت صد در صد وجود ندارد در انتها باید دقت داشته باشید که در دنیای قابل انعطاف افزار امنیت بی نقص وجود ندارد و مباحث امنیتی نیز زیاد گسترده میباشند و نمی توان در یک مقاله به کلیه آن ها اشاره کرد .

برای ارتقاء ضریب اطمینان خود میتوانید بصورت زمان ای از داده ها وب سایت خود بک آپ بگیرید تا درصورت پیدایش ایراد بتوانید خسارتها را به دستکم برسانید .

درصورتیکه چنین برنامه ای برای خود داشته باشید، اینترنت وبسایت شما با مشکل ها کمتری مواجه می‌شود و اعتماد یوزرها و مشتریان را جلب خواهید کرد .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۸:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویژگی های یک وب سایت

ویژگی
های یک وب سایت عالی و کامل در فی مابین سایت هایی که هر روز از آن ها بازدید می کنید یک محرمانه سایت ها می‌باشند که شما‌را جذب خود می نمایند و خیلی صریح شما را به هدف خود میرسانند . در این مقاله داشته های خود را در زمینه یک اینترنت سایت خوب و بدون نقص به شما ارائه خواهم بخشید .

طراحی سایت
اولین چیزی که می بایست در طراحی سایت رعایت شود داشتن یک محرمانه برگه هاست،‌ این کاغذ ها شما صفحه‌ی در رابطه ما، که مشتمل بر توضیحات کاملی از کسب و کار شما و مدیر وب سایت است که باعث آشنا شدن بازدیدکنندگان و جلب اعتماد آن ها به شما خواهد شد .

در صفحه‌ی درباره ما به چندین سوال استفاده کننده پاسخگو باشید: این که شما که هستید؟ چه خدماتی ارائه میدهید؟ سرویس ها شما چه خصوصیت هایی دارد؟ سابقه خویش را بگویید؟ مشتریان شما چه اشخاصی بوده اند؟ وجه تمایز و نقطه قوت شما با بقیه رقبا در چیست؟ این ها سوالاتی هستند که بایستی در کاغذ درباره ما به آن ها جواب داده شود . ورقه ی دیگر ورقه تماس با ما است که در آن آدرس شما، شماره تماس، شماره پیامک، و پست الکرونیکی شما در آن قرارگرفته میباشد . یک فرم تماس نیز برای راحتی در امر تماس در آن تعبیه شده می باشد .
صفحه‌ی دیگر صفحه‌ی تبلیغات میباشد و در تارنما های لازم گنجانده میگردد و در آن تعرفه تبلیغات در موقعیت های یگانه وب سایت برای یوزرها متن می‌گردد .
دو‌مین مساله لینک و پیوند صفحات به ورقه حساس و داشتن یک منوی تر و تمیز در اینترنت سایت می باشد بطوری که هنگامی کاربر در هرکجای وب سایت بود به راحتی بتواند به برگه مهم و یا بقیه صفحه های دسترسی پیدا نماید .
قابلیت کاوش در وب سایت از موردها اصلی دیگر هست که به کاربر کمک می‌کند با وارد کردن واژه حساس در فیلد ذی‌ربط و فشار دادن دکمه جستجو به مقاله مورد نظر دستیابی پیدا نماید .
وجود روزنامه در وبسایت هم خالی از لطف نیست، مجله به شا امداد می کند تا کاربران بتوانند با وارد کردن نشانی اینترنتی خویش و تایید آن خبر ها اینترنت سایت شما را در پست الکرونیکی خویش دریافت کنند . با ارتقا تعداد اعضا مدیران اغلب برای تبلیغات از آن استفاده می نمایند زیرا افراد خبرنامه با میل خودشان عضو گردیده اند و به وب وب سایت و سرویس ها شما عشق و علاقه مند میباشند لذا تبلیغ روی این افراد بازدهی خیر خواهد داشت .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۳:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

اصول استعمال از رنگها در پباده سازی سایت

اصول
استعمال از رنگها در پباده سازی سایت8 / 10 از 11 کاربر برای طراحی وبسایت استاندارد و با بازدید بالا به کارگیری از رنگ در وبسایت مضاعف اساسی می باشد .برای انتخاب رنگ مطلوب مقدمه می بایست با رنگ ها و همچنین خاصیت آنان شناخت داشت .
از
آنجایی که رنگ ها تاثیر بسزایی در روحیه ی ما دارند دانشمندان رنگ ها را گونه بندی کرده اند که آن ها را اسم می بریم:

طراحی سایت

رنگ های گرم : قرمز،نارنجی،صورتی √
رنگ های سرد : آبی،سبز،ارغوانی √
رنگ های ارگانیک : سفید،خاکستری،قهوه ای،سیاه
حدود 216 رنگ وجود داراست که در تلویزیون ها،لامپهای خلا و LCD ها به شکلهای یکسان دیده نمی شود .به این 216 رنگ ،رنگ های Web Safe گفته می شود،اگر پیوستگی در رنگ ها برای شما اصلی باشد می توانید از رنگهای Web Safe در وب وب سایت خویش استعمال کنید .
شما می توانید برای انتخاب رنگ در طراحی سایت خویش از یک رنگ برنده و رنگ دیگر به نقش کامل کننده را ایفا می نماید به کارگیری فرمائید همینطور می توانید از رنگ های ضد و نقیض که باعث چشمگیر شدن تارنما می شود استفاده فرمایید دقت داشته باشید که در انتخاب رنگهای ضد‌و‌نقیض رنگهای انتخابی شما باعث ارتعاش نشود چون در این شرایط به چشم بیننده صدمه وارد می شود .

رنگ
ها
به
طور کل تعیین رنگ مناسب برای وب سایت بایستی بر مبنا موارد پایین باشد:
رنگ متن شده با رنگ موضوع مطلوب باشد برای نظیر وب سایتی با رنگ زمینه ی سفید و قلم مشکی می تواند انتخاب قابل قبولی باشد .رنگهایی از این قبیل به عامل مغایرت به شما در سهل و آسان قرائت نوشته کمک می نماید .
برای گزینش رنگ در پباده سازی سایت خوب تر میباشد از رنگ هایی که اشخاص را به خود جذب می کند تعیین کرد .
برای رنگهای پیوسته در همه مرورگرها، از رنگهای Web Safe به کار گیری فرمایید .
از تصاویری با شدت رنگ معمولی برای پیش موضوع به کارگیری نکنید . این عمل باعث خواهد شد تا خوانایی متن کاهش یابد . چنانچه از چهره ای استفاده می کنید، آن را با خصوصیت watermark به کارگیری نمائید .
خوب تر هست رنگها در کلیه ی صفحه ها یکی باشد این عمل به تماشاچی این امکان را می دهد که بفهمد در به عبارتی وبسایت می باشد .
رنگهایی را تعیین کنید که تصویری را که می خواهید به بازدید کنندگان تان بدهد .
با رعایت اصول بالا می توانید در پباده سازی اینترنت وب سایت نمونه و استاندارد در دربین بقیه اینترنت سایتها از شایسته ترین ها باشید .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۸:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یک سری زبانه کردن وردپرس

یک سری زبانه کردن وردپرس و ترجمه وبسایت به زبان‌های گوناگون یک عدد از اساسی‌ترین نیازهای هر سایت وردپرسی میباشد تا مدیران تارنما بتونند تا به یکسری زبان متعدد مطالب و موضوعاتی که در وبسایت خودشون درج می‌نمایند را در اختیار یوزرها هر زبانی قرار دهند . امروزه همونطور که خود شما هم دیدید نیاز به ترجمه وب سایت و چندزبانه کردن اون برای هر سایتی لازمه، به عنوان مثال یک وبسایت خبری را در حیث بگیرید که روزانه چند خبر گوناگون را منتشر می‌کنه اما در حالتی که این وب سایت فقط بر روی یک لهجه تمرکز کنه تنها بازدیدکنندگان داخلی مرز و بوم خودش را داره، البته در صورتی‌که همین وب سایت بیاد و به یک سری زبان گوناگون که معمولا برای ما کاربران فارسی زبان، زبان‌های انگلیسی، ترکیه‌ای و عربی در اولویت قرار داره را برای محتوای وب سایت خودش ساخت کنه میتونه تا موفق‌تر کار کرده و کاربران این کشورها را هم به سمت خودش سوق بده .

طراحی سایت

در این یادگرفتن از مقر علم میزبان‌فا، قصد دارم تا به معرفی افزونه‌ای کاربردی و صد البته رایگان بپردازم که با استفاده از این افزونه در وردپرس قدرتمند می‌باشید تا سایت خودتون را به هر گویش دلخواه ترجمه نمایید و محتوایی که منتشر می نمائید را برای هر زبانی که در لحاظ دارید در اختیار کاربران همون گویش قرار بدهید . پس درصورتی که شما نیز به دنبال ترجمه و یک سری زبانه کردن وردپرس می باشید تا آخر یاور باشید .

یک سری
زبانه کردن وردپرس و شیوه ایجاد تارنما چندین زبانه در وردپرس افزونه‌ای که قصد معرفی اونو دارم با تیتر Polylang در مخزن وردپرس به تصویب رسیده و تاکنون تونسته تا بیش از 300 .000 نصب فعال و کسب امتیاز ۴ .۷ را ازآن خودش کنه که با به کار گیری از این پلاگین قدرتمند میباشید تا مبادرت به ترجمه وردپرس و چندزبانه کردن سایت نمائید . برای به کار گیری از این پلاگین آغاز با کلیک روی دکمه پایین اونو دانلود کرده و آنگاه با استعمال از فراگیری فراگیری طریق نصب و کار کردن با پلاگین ها در وردپرس مبادرت به نصب و فعال سازی این پلاگین در تارنما وردپرسی خودتون بکنید .


دانلود پلاگین Polylang آن‌گاه از نصب و فعال سازی این افزونه شبیه تصویر پایین منویی با اسم زبان‌ها در پیشخوان سایت وردپرسی شما اضافه میشه، روی این منو کلیک فرمائید تا به صفحه اضافه کردن گویش در وردپرس سوق دهی گردید .

دقت فرمائید که برای شروع کار لازمه تا گویش فعلی و پیش‌فرض تارنما خودتون را که فارسی هست گزینش کنید، ولی لهجه قضیه استعمال شما میتونه چیز دیگه‌ای هم باشه که در هر چهره مقدمه باید زبان پیش‌فرض را انتخاب کنید تا هنگامی یوزرها وارد تارنما میشن با این لهجه وبسایت را مشاهده نمایند .
تعدادی
زبانه کردن وردپرس
درحال حاضر مشابه تصویر بالا پس از انتخاب زبان، اسم کامل، محلی، کد زبان، شرایط راستچین و یا چپ چین بودن گویش و آیکون گویش را تعیین فرمائید و در غایت روی دکمه افزودن لهجه نو کلیک نمایید تا گویش موضوع لحاظ طولانی تر شود . هم اکنون به همین ترتیب برای سایر زبان‌ها نیز گزینه‌های ذکر شده را انتخاب کرده و زبان‌هایی مانند انگلیسی، ترکیه، عربی و… که قصد دارید تا در سایت سناریو داده شود را بیشتر فرمائید .

 


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۷:۰۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی وب سایت فروشگاهی را پس از مطالعه این 20 نکته آغاز کنید


6 . نوار
دسترسی نوار دسترسی یا این که bread crumbs که در تصویر تحت می توانید آن را مشاهده کنید ابزاری مضاعف موءثر است که دسترسی در سرتاسر وب سایت را بهبود می بخشد .

 طراحی سایت

به ویژه وقتی که کاربر از طرز موتورهای کاوش به صفحه ها درونی تارنما مانند صفحه فرآورده سوق دهی می شود، به راحتی می تواند بعه 2 تا 3 مرحله پیشین رفته و ساختار نوع بندی های تولید ها را ببیند .


7 . مگا
منو مگامنو (mega menu) یک منوی والا و بازشونده می‌باشد که مشتمل بر گونه بندی ها و زیردسته بندی های محصولات و در بعضا دربرگیرنده تصویری مربوط به مدل بندی بالاسری خویش می باشد . استفاده از این امکان در وبسایت های بزرگی نظیر ebay موجب گردیده با وجود تعدد گونه بندی ها، دسترسی به محصولات آسان شود .


نکته مثبت در رابطه با مگا منو این میباشد که در موقعیت معمولی فضای زیادی از سایت را اشغال نمی کند و فقط هنگامی گزینش شوند گشوده می شوند . شما هم در صورتی‌که گونه بندی های متعددی برای تولیدات خود دارید حتما از این قابلیت استعمال فرمائید .
8 . قیمت
نهایی قیمت نهایی جنس را در کاغذ سبد خرید یا این که برگه کالا نشان دهید . چیزی بدتر از آن نمی‌باشد که مشتری در برگه انتها خرید متوجه شود باید هزینه ای دیگر برای تحویل گرفتن فرآورده بپردازد . به محض مشاهده این هزینه اضافی مشتری به سرعت وب سایت را کنار گذاشتن خواهد کرد . شما باید یک نرخ واحد برای حمل محصول در لحاظ گرفته، آن را مجانی انجام دهید یا محاسبه آن را بر هر مبنایی که هست در همان برگه متاع انجام دهید .
9 . پیکسل
به پیکسل دقت برای تعیین عنوان سایت، برای چیدن تصاویر، بخش ها، نوشتن توضیحات محصول ها و . . . کلمه و واژه به کلمه و جزء به قسمتی از توجه کنید و خود را جای مشتری بگذارید . از خود سوال فرمائید چرا این قسمت بایستی دقیقا این شکلی باشد؟ پباده سازی این بخش چطور می تواند به رضایت مشتری و نهایتا موفقیت کسب و کار امداد نماید .
10 . SEO
در شرایطی که بازار تجارت الکترونیکی به فیس مداوم در هم اکنون پرورش بوده و روز به روز رقابتی تر می شود، سئو یک کلید پیروزی هست . از به عبارتی اولِ طراحی وب سایت فروشگاهی خود دقت به سئو را مد لحاظ قرار داده و ساختار htmlسایت، طریق آدرس دهی و لینکدهی، حجم صفحه های و . . . را طبق استانداردهای سئو پیاده سازی فرمائید .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۹:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وب وبسایت و هم وب تارنما رسمی پلیس

از ۳ روز پیش که در خبر‌ها بیست و سی خبر ابتدا به کار وب تارنما راهور ۱۲۰ را اعطا کرد و آن کلیه هزینه که برای مراسم رونمایی وب وب سایت صرف گردیده بود را نگاه می کردم . تا امشب به خودم می پیچیدم که این یک سری خط رابرای شما بنویسم ولیکن زمان نمی شد .

طراحی سایت

سئوال
من اینجاست :
این
وب وبسایت و هم وب تارنما رسمی پلیس ایران انقطاع چه فرقی با وب تارنما اسکاتلند یارد دارند؟
توصیه
می کنم نخستین این اینترنت تارنما ها را ملاحظه کنید :
وب
وب سایت نیروی انتظامی ::: اینترنت تارنما راهور ۱۲۰ ::: اینترنت تارنما اسکاتلند یارد
دیروز مشغول کلام با یک عدد از عزیزان بودم . یک حرف خوب زد . بیان کرد شما در پباده سازی اینترنت وبسایت و نیز بازاریابی اینترنتی الان نهایت تکنولوژی و دانش را در کشور ایران در اختیار دارید . دانشی که در هیچ صنعتی به غیر از این تا این حد پیشرفته در اختیار هیچ رشته دیگری در ایران نمی باشد . راست می ذکر کرد .
آیا حتی در صنعت چاپ ما علم تولید یک اتومبیل چاپ در جمهوری اسلامی ایران را داریم؟

“ولی اینجا در اینترنت و در صنف ما همه چیز میباشد ! “
اینجانب چند تا حدس دارم . یا این که این وب سایت بوسیله سربازان وظیفه و فارغ از تجربه طراحی گردیده و یا اینکه با هزینه گزافی که یکی از پیمانکاران نیروی انتظامی گرفته است و با رابطه و نه با ترازو های درست و رشته ای . این پیمانکار نیز با کلی بد قولی این وب تارنما را پباده سازی نموده می‌باشد . ( احتمالا همگی چیزی شبیه به این موارد .
) سعی ها در جهت توسعه اطلاع رسانی قابل تقدیر میباشد ولیکن کاش سعی و هزینه در محلی با بازدهی ای خوب هزینه می شوید . من از خودم به تیتر یک ایرانی فعال در اینترنت شرم کشیدم که چه هزینه زیادی صرفا صرف مراسم پرده‌برداری از این اینترنت وبسایت و کنفرانس خبری آن گردیده است .
من در مسئله وب وبسایت کنونی پلیس هیچ نظری نمی دهم زیرا بدون هیچگونه شرحی شما می توانید اینترنت وبسایت پلیس ما را با اسکاتلند یارد مقایسه نمائید .
اسکاتلند یارد هم وب سایتی در حد خوب ندارد ولیکن درصورتی که نمره اینترنت تارنما حداقل ۲۰ برابر نمره اینترنت وب سایت ما است .

سفارش می کنم به وب سایت ایشان مراجعه نمائید و چه بسا به دسته نگارش آن دقت کنید .

به نظر من کلیه چیز بی نقص می باشد . چه بسا قسمت نصایح پلیسی و گزارشات روزمره و صریح و اطلاع رسانی جرائم و بخش اطلاع رسانی جریمه‌ها و حتی پیش بینی جرم .و در نهایت عکس پلیسی بشاش و خندان در کنار مردمی بشاش تر . این یعنی تمدن سازی برای جلوگیری از پلیسی هراسی و پلیس صلح و دوستی . تامل نمی کنم در کل تاریخ ، انگلستان به مقدار نصف سرزمین ما تارخ شهر نشینی و هم رئیس شهری داشته باشد .

حال با این تمامی کارشناس واقعلا چرا به کارگیری نمی کنیم نمی دانم ! اینجانب قصد نق نق ندارم و هر بازه زمانی پلیس حاضر بود ما هم اینجا حاضریم تا قویترین اینترنت تارنما را برای ایشان تولید کنیم .برای ایشان و جمهوری اسلامی ایران .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۵:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)