مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

پباده سازی اینترنت سایت

۱-
پباده سازی اینترنت سایت رشته ای از آغاز و مسئله پسند شما به
هنگام پباده سازی وب وب سایت یگانه و منحصربفرد رعایت نکات پایین الزامی است:
الف) از ویژگی های یک وب سایت تجاری برنده آن می‌باشد که ظواهر آن بتواند کسب و عمل شما را به نحو احسنت نشان دهد .

طراحی سایت

ب)
به حیث شما پباده سازی سایتی که انجام داده اید کلیه مورد ها قضیه لحاظ شما را به مخاطیتان انتقال میدهد؟
ج) یک عدد از خصوصیت های یک وب وبسایت حرفه ای، آسانی است، بعنوان مثال پباده سازی وب سایتی که دارای فضای سفید یا whitespace باشد مطلوب خیس می باشد .

د) هنگام پباده سازی وب وبسایت به یاد داشته باشید که افراد به چه شکل یک برگه وب را بازدید می کنند .

س) آشنایی با الگوی خواندن صفحه ها وب: این مقاله مسیر دید بازدیدگنندگان را تحلیل میکند که عموما چطور یک اینترنت سایت را بازدید می نمایند و به چه قسمت هایی از اینترنت سایت توجه بیشتری دارند . و نشان می دهد جنبش چشم اکثر زمان ها کاربران حرکتی مثل F یعنی دو تکان افقی و یک حرکت عمودی هست .

۲-
ارزش محتوای اطلاعاتی طبق این جمله پر اسم و رسم بیل گیتز، محتوا پادشاه می‌باشد .

در طراحی اینترنت وبسایت رشته ای نیز، این محتوای وب وب سایت می‌باشد که منجر می شود افراد به وب سایت شما مراجعه کنند . از خصوصیت های یک سایت موفق، اطلاعات ناب و قابل اطمینان می باشد و اینکه بتواند نیاز های اطلاعاتی اشخاص را برطرف کند . یک شخص را برای تولید محتوا یا اصلاح مطالب استخدام نمایید . همیشه صدق مطالب و برقراری لینک ها و … را بررسی فرمایید و داده ها به روز و متداول(پرکاربرد) را بکار ببرید .

۳-
عبارات کلیدی عبارات حساس عنوان و لغت ها با اهمیت پرتکرار، لغت ها و یا عباراتی میباشند که اشخاص با آن‌ها وب سایت شما را پیدا خواهند کرد . با یک حساب سرانگشتی کلماتی اند که در تیتر وب تارنما شما می باشند و دست کم دو-سه بار در مطلب شما تکرار گردیده اند . هنگام طراحی اینترنت تارنما حرفه ای، پیدا کردن کلیدواژه ی مناسب، مورد بسیار مهمی میباشد همچنین می تواند پیچیده نیز باشد . برای مطالعه ی بیشتر، به وب وبسایت SEOBOOK مراجعه کنید . این وبسایت همچنین خط مش های بدون‌پول فراوان متعددی برای seo در طراحی اینترنت سایت رشته ای ارائه می‌دهد . در‌صورتی‌که شما تفکر می نمایید کلمات تازه می تواند به بالا آمدن اینترنت وبسایت شما یاری کند،می توانید از ابزار گوگل free keyword استعمال فرمائید .

۴-
منو (فهرست) کاربرپسند الف) منوی عمودی: تصویر پایین، نمای مضاعف همگانی پباده سازی وب وبسایت ها را نشان می دهد . بخش header مشتمل بر لوگو (در بهترین حالت سمت چپ) و ممکن می‌باشد شامل تصاویر و نوشته های دیگر هم بشود . منو (navigation bar) در بخش سبز رنگ قرار می گیرد . محتوای با اهمیت وب وب سایت (content) در بخش خاکستری رنگ قرار میگیرد .

 

 

ب) منو افقی: منو وب وبسایت همچنین می تواند صحیح ذیل بخش header قرار بگیرد (بخش سبز رنگ ) . محتوای با اهمیت در بخش خاکستری رنگ قرار می گیرد . مهم ترین ضعف این قالب اینترنت وبسایت این میباشد که متن، کل عرض کاغذ را پوشش می دهد . این اختلال می تواند به راحتی با محدود کردن عرض محتوا به طوری که کمتر از ۶۰۰ پیکسل باشد برطرف شود . برای لبریز کردن فضای خالی ایجاد شده در چپ و راست متن، می توانید از تصاویر و دیگر موادتشکیل دهنده طراحی به کارگیری فرمائید .

 

 

ج) منو عمودی و افقی: سو‌مین وضعیت رایج در تصویر روبرو سناریو داده گردیده است . در این سیستم پباده سازی سایت، منو در هردو بخش درست ذیل header و سمت چپ قرار می گیرد . این شرایط به طور کلی در وبسایت هایی که دارای صفحه ها مختلف می باشد بکار می رود . در فهرست افقی، پیوند به صفحات دیگر اینترنت وب سایت برقرار می شود و در کل صفحه های به همین رخ میباشد، البته در فهرست سمت چپ صرفا به بخش های داخلی به عبارتی کاغذ پیوند داده می شود و مطابق با به عبارتی برگه می باشد .

در طراحی اینترنت وبسایت فن ای باید سعی نمایید تا کاربرانتان به سرعت با تارنما شما و شیوه دسترسی به بخش های متفاوت آشنا بشوند .

 


۵-
سازش با browser (موتور جستجو) های مختلف اطمینان حاصل فرمائید که اینترنت سایت شما در browser های مختلف به یک شکل (یکسان) چشم می شوند . مثلا در اپرا (Opera Safari)، موزیلا فایرفاکس (Mozilla Firefox)، اکسپلورر (Microsoft Internet Explorer) و غیره آنرا آزمون فرمائید . می توانید از این وب سایت http://browsershots .org برای نظارت کردن اینترنت سایتتان در browser های متفاوت استعمال فرمائید .

۶-
مولفه حساس seo بهینه سازی تصاویر با تگ alt: در دستورالعمل های گوگل وبمستر برای بهینه سازی موتورهای کاوش توصیه می شود که از attribute (ویژگی) alt برای نوشتن یک متن توصیفی برای تصاویرتان به کارگیری فرمایید . کاربرد تگ alt: زمانی که شما یک تصویری را در اینترنت سایتتان بکار میبرید، با این تگ آن را تعریف می کنید تا هنگامی که کاربر نشانگر ماوس خویش را بروی تصویر میگذارد، عبارت توصیفی شما سناریو داده شود همچنین درصورتی که تصویر به هر برهان load (بارگذاری) نشد، کاربر تیتر آن را ببیند . موتورهای کاوش نیز آنها را انتخاب می نمایند . این یک مجال خیر هست تا عنوان شما مجدد تکرار و دیده شود، و تصاویر شما در موتورهای جستجو، بهتر بازیابی شوند .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۵:۳۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

دوست دارید پباده سازی مخصوص داشته باشید؟ قالب منحصربه‌فرد بسازید

دوست دارید پباده سازی مخصوص داشته باشید؟ قالب منحصربه‌فرد بسازید .
قالب‌های(پوسته) وردپرس به دو جور تقسیم می‌شوند: اولیه قالب‌های مجانی که برای استفاده از آن ها نیازی به هزینه کردن ندارید و به راحتی سپس از دانلود می‌تونید روی وبسایت خودتون قرار بدید . دوم قالب‌های غیر بدون‌پول هستند که به نسبت قالب‌های رایگان فن ای ترعمل می کنند و قابلیت‌های بیشتری رو در اختیار شما قرار میدهند . بهتره که عملکرد فرمائید از پوسته‌های دارای اهمیت استفاده فرمائید چه بسا در صورتی‌که غیر رایگان باشند، زیرا درصورتی که از قالب‌های نامعتبر استعمال نمائید این امکان وجود دارد که برخی از افزونه‌ها با پوسته سازگار نباشند و شما مبتلا اختلال شوید، همچنین پوسته‌های نامعتبر از امنیت پایین‌تری برخوردار می‌باشند .

طراحی سایت در مشهد

قالب وردپرس در واقع همان ساختار ظاهری تارنما شما است که استفاده کننده مشاهده می­­کند . قالب‌های وردپرس نمونه‌های مختلفی دارند(قالب‌های فروشگاهی، شرکتی، خبری و یک سری منظوره و…) که شما باید با اعتنا به محتوای سایتتون قالب قضیه نظرتون رو گزینش کنید .

برای نمونه پوسته صحیفه برای سایت‌های خبری قضیه استفاده قرار می‌گیرد، پوسته The7 یک قالب چند منظوره میباشد که از این قالب نیز می­توان برای سایت‌های شرکتی و فروشگاهی استعمال کرد . اگر وب سایت شما حرفه‌ای میباشد و قالب موضوع نظرتون رو پیدا نکردید می توانید با یک طراح و برنامه‌نویس تارنما صحبت فرمائید تا قالب موضوع حیث شما رو بسازد و روی سایتتون قرار بدید .

سایتی
نامحدود! با افزونه وردپرس افزونه‌ها(پلاگین) برنامه‌هایی هستند که روی قالب نصب می­شوند . پلاگین‌ها قابلیت یا ویژگی‌های متنوعی به وب سایت شما طولانی تر می‌نمایند و در بهبود سعی وب سایت شما نقش دوچندان موثری دارند . برای نمونه افزونه‌هایی مثل Yoast SEO برای تقویت سئوی وبسایت استفاده میگردد . البته به کار گیری بی‌رویه از افزونه‌ها می­تونه وبسایت شما رو مبتلا مشکل بکند .

برای مثال نصب بیش از حد پلاگین­ باعث کم شدن امنیت وبسایت شما و کند شدن بارگذرای وب سایت می شود که همین قضیه برروی سئوی وب سایت شما هم تاثیر منفی می‌گذارد . پس در انتخاب پلاگین‌ها اعتنا نمائید و از نصب پلاگین‌های مازاد و غیرضروری برروی وبسایت جلوگیری کنید(حتما تا جایی که قابلیت و امکان دارید از افزونه‌های حیاتی به کار گیری کنید) .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۵:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چرا می بایست حجم طراحی تارنما را اندک کنیم

چرا
می بایست حجم طراحی تارنما را اندک کنیم
یکی از گرفتاری های مستمر کارشناسان پباده سازی وب وب سایت و نیز مدیران وب سایت های مختلف کاهش دادن حجم پباده سازی وبسایت و به تبع آن ارتقا سرعت تارنما میباشد . به همین استدلال بر این شدیم تا در این بخش از مطالب آموزش طراحی تارنما یکسری استراتژی طلایی را برای کاهش حجم طراحی تارنما بیان کنیم . همان طور که در مباحث قبل اشاره کردیم در طراحی وب سایت تعدادی مقوله اهمیت مهم دارند و یا این که به عبارتی می بضاعت پباده سازی تارنما را به سه نصیب دارای اهمیت دسته بندی کرد که البته یکدیگر را بدون نقص می کنند . این جور های تخصصی عبارتند از برنامه نویسی سایت، پباده سازی گرافیک و نهایتاً تولید محتوا و سئو وبسایت . برای این که سایتی خوشگل و دیدنی داشته باشیم از عکس ها و موادسازنده گرافیکی سود می بریم . اما این موارد بایستی تا حد ممکن فشرده سازی گردیده و حجم آنان کاسته شود . نصب افزونه ها و استعمال از فرمت های مطلوب نمونه هایی از خط مش های کاهش دهنده حجم تصاویر می باشد .

طراحی سایت

کد
نویسی و رویه های کاهش حجم سایت
نصیب متعددی از قالب های مسئله استفاده در طراحی اینترنت تارنما در اکنون حاضر از پوشه های CSS و Java منفعت می برند تا به وسیله آنان سایت را قشنگ و جذاب نمایند و بخش های لبه ای را به تارنما بیافزایند . با بیش تر نمودن پوشه های CSS در یک فولدر می توانید به فیس مؤثری حجم وب سایت خویش را کاهش دهید . رویه فعالیت نیز اینگونه می باشد که بازه زمانی ورود یوزرها به تارنما شما به جای تعداد زیادی درخواست صرفا یک درخواست به هاست ارسال شده و در پباده سازی سایت، طبیعتاً هر میزان درخواست ها از هاست کمتر باشد سرعت سایت اکثر و بار گذاری شدن و بار گذاری محتوا نیز پرسرعت تر انجام می پذیرد . بدین ترتیب می توانید با کد نویسی و به کار گیری اس جاوا و سی .اس .اس به نحو قابل توجهی حجم تارنما را سبک نمائید .


یادگرفتن پباده سازی سایت و ترفندهای کاهش حجم
طراحی
وبسایت و فشرده سازی صفحات
در بخش دیگر یادگرفتن پباده سازی وب سایت بپردازیم به فشرده سازی صفحات . احتمالاً تا کنون بارها و بارها در ارسال متون و تصاویر و بقیه محتواهای خویش با نشانی اینترنتی به اختلال برخود کرده اید و به یاد حجم بسیار بدون چاره به زیپ کردن آنان گردیده اید . آری در طراحی وبسایت هم فشرده سازی صفحه های می تواند امداد متعددی به شما کرده و از حجم پباده سازی تارنما به نحو مؤثری بکاهد . برای فشرده سازی هم از دو روش بیشتر استعمال می شود که شامل روش gzip و بهره گیری از Deflate می باشد . در قضیه این که کدامیک از این دو خوب تر میباشد بستگی به خویش شما داراست و هر دو را می تواند ذکر کرد برای فشرده سازی صفحه ها طراحی وب سایت مطلوب میباشند . جی .زیپ عملکرد بیشتری داراست ولی نصب و اجرای آن کمی خلل می باشد .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۷:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

سیستم استدلال چیست؟

سیستم
استدلال چیست؟ سیستم دلیل مهم‌ترین برنامه ای که در یک کامپیوتر وجود دارد، سیستم استدلال میباشد (OS) . یک سیستم عامل، برنامه ای می باشد که بوسیله زبان در مرحله متوسط مثل C یا ++C متن گردیده می‌باشد که توابع و پارامترهایی را تجویز می کنذ که به کامپیوتر خواهد گفت چه‌گونه اجرای فیزیکی خودش را درون واحدهای منطقی، سازماندهی کند، یاد را رئیس کند و با محفظه بیرونی و کاربران کامپیوتر، تعامل بر قرار کند .

طراحی سایت

مثالهایی از سیستم های برهان شامل سیستم یونیکس و ورژن های متعدد آن، سیستم عامل ویندوز و سیستم استدلال Mac می باشد . زمانیکه کامپیوتری در درحال حاضر بالا داخل شدن است، در آغاز سیستم عامل را از دیسک، به خاطر لود می می نماید . سیستم برهان می تواند درون هارد دیسک، یا این که یک CD-ROM یا این که هر وسیله الکترونیکی دیگری قرار داشته باشد .

فلب کلیدی سیستم های عامل، kernel می‌باشد . Kernel یونیکس، بخش مضاعف کوچکی از سیستم برهان یونیکس را تشکیل می دهد که این قابلیت را می دهد تا از یونیکس در بخش اعظمی از کامپیوترها استعمال شود (از کامپیوترهای خانگی با لینوکس گرفته تا ابر کامپیوتر هایی با UNIغیر مجاز می باشد) . چنانچه جایی از فعالیت سیستم ادله به خلل حادی بازخورد کند، سیستم عامل به موقعیت واهمه خویش خواهد رفت . در اصطلاح گفته می شود که سیستم استدلال هنگ کرده هست .
SRAM،
DRAM، و CACHE المان حیاتی RAM استاتیک (یا SRAM)، واحد سلول ذخیره سازی است که از یک‌سری سلول خاطر تشکیل شده است که هر کدام از آنها، یک بیت را در مدارات فلیپ فلاپ خود نگهداری می نمایند . خطوط آدرس، اطلاعات آدرسی را که می بایست رم از آن‌ها برای ذخیره سازی یا بازیابی اطلاعات، به کارگیری کند را نشان می دهد . خطوط در اختیار گرفتن خواندن و نوشتن، مشخص و معلوم می نماید که اطلاعات ذخیره شوند یا بازیابی شوند . خطوط داده نیز، داده ها را در هر دو طرف منتقل می کند . دستگاه های دیگری که در یک واحد ذخیره سازی قرار دارا هستند شامل رجسترهای آدرس، دیکدر، رجیستر بافر حافظه و درایور هایی به صورت مبدلها یا این که تقویت کننده ها می‌باشند . واحد SRAM، مادامیکه که جریان الکتریکی جریان دارد، محتویات خود را حفظ خواهند کرد و هنگامیکه جریان الکتریکی انقطاع شود، محتویات هم از دربین خواهند رفت .

اکثرا رم های سیستمی، از RAM دینامیک (یا DRAM) تشکیل گردیده اند . این یاد ها نسبتا ارزانتر بوده از SRAM ها بوده چراکه هر بیت توسط یک خازن ذخیره سازی می شود . هر سلول DRAM از یک خازن برای مراقبت محتویات یک بیت و یک ترانزیستور برای بازنویسی یا بازیابی محتویات بیت به کار گیری می نماید . یک پالس جریان الکتریکی بطور پیوسته سلولهای حافظه را بروز رسانی می کند . چنانچه این جریان الکتریکی جدا شود، داده ها هم از در میان خواهند رفت . هر مدت که داده ها خوانده می شوند، خازن محافظ اطلاعات، محتویات خود را از دست می دهد و اصطلاحا دشارژ می شود . DRAM در بسته بندی 30 یا 70 پینی بصورت تک ردیفه (SIMM) و یا دو ردیفه (DIMM) بسته بندی می شوند .

انواع دیگر خاطر رم مشتمل بر رم cache تراز 1 (L1) یا رم cache سطح 2 (L2) می باشد . یاد cache از سلولهای SRAM تشکیل شده می‌باشد . از آنجاییکه cache زیاد نزدیک به CPU بوده، در فیض می بایست زمان دسترسی فوق العاده پایینی داشته باشد . رم cache L1، بعنوان رم داخلی CPU تعریف می شود در حالیکه رم cache L2 بعنوان cache ثانویه یا این که یاد خارجی CPU توصیف می شود . طرحهای تازه شامل رم cache مرحله 3 (L3)، و رم cache سطح 4 (L4) می باشد . رم حافظ (PRAM) از یک باتری برای مراقبت داده ها به کار گیری می کند و محتویات خود را حتی پس از انقطاع بدون نقص منشاء تغذیه، نگاه خواهد داشت .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۴:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

10 گویش برنامه نویسی برتر

دنیای روز جاری ، دنیای کسب و کار و به اصطلاح بیزینس میباشد . به ویژه افرادی که به طور رشته ای در حوزه کامپیوتر مشغول به فعالیت می‌باشند ، در چهره هوشمندی و مجهز بودن به دانش روز ، میتوانند از این سفره گسترده ، سهمی برای خود بردارند . در همین مورد برنامه نویسی کامپیوتر از جمله مهارت ها و مشاغلی میباشد که تخصص در آن قادر است آینده شغلی شما را تضمین نماید . اما در حال حاضر محیط های برنامه نویسی متعددی در عرصه کامپیوتر وجود دارد . ما در اینجا به معرفی 10 گویش برنامه نویسی برتر پرداخته ایم که تسلط به یک عدد از آن ها در حد یک متخصص و کاردان ، میتوند سبب ساز موفقیت شما در یافتن شغلی در حوزه IT شود . ولی خب در حالتی که این قابلیت وجود داشته باشد ، یعنی در‌صورتی‌که سعی کافی و همینطور عشق و علاقه و شورو شوق واشتیاق آن را داشته باشید که دستکم به دو گویش برنامه نویسی مسلط باشید ، بعد به قول معروف ، نور و روشنایی علی نور و روشنایی هست . ضمن این‌که مطلقا برنامه نویسان رشته ای به خیر و خوبی می‌دانند که اصول و اسکلت مهم اکثری از لهجه ها و کامپایلر های برنامه نویسی ، دوچندان به نیز مشابه بوده و در حالتی که شما به یک لهجه اشراف پیدا نمایید ، یادگیری فرامین و راهبرد ها و جزئیات یک زبان دیگر ، عمل کمابیش بی آلایش ای می باشد .

طراحی سایت
ولی ذکر این نکته لازم می باشد که ما در اینجا به شما فقط سرنخ می دهیم و در صورتی‌که شما پس از قرائت این مقاله واقعا تصمیم گرفتید یک برنامه نویس گردید و یا مهارت های ذوقی و آماتوری خویش را کامل شدن فرمائید ، خوبتر هست اطلاعات تکمیلی و بیشتری را از منابع متعدد به دست آورید . داده ها و دانسته هایی که به ترغیب شما جهت تعیین زبا با اهمیت شما به تیتر یک متبحر در آن زبان امداد می نماید و همانگونه که اشاره شد ، ممکن هست شما را تشویق نماید که به عنوان یک زبان فرعی و دوم ، لهجه ثانویه دیگری را هم فراگیری مشاهده کنید .
همینطور فراموش نشود که درحال حاضر قریه ها و آبادی ها لهجه برنامه نویسی در عالم کامپیوتر وجود داراست که هر یک متولیان و دوست دار خود را دارد . البته کلیدی این میباشد که 10 لهجه برتر و نخستین دنیای برنامه نویسی کدام یک هستند .
به این ترتیب
در شرای تصمیم دارید در دنیای برنامه نویسی کامپیوتر ، برای خود جایی باز نمایید و یا این که فراتر از آن ، به طور بدون شوخی به این تفکر میباشید که از این رویه امرار زندگی نمایید ، با ما یاور باشید : JAVA

برای سرمایه گذاری در پروژه های اقتصادی ، بهترین گویش ، لهجه برنامه نویسی جاوا و .Net مایکروسافت می باشد که از میان این دو ، گشوده هم جاوا سخن اولیه را می زند و طبق پایانی داده ها ، بیش از 9 میلیون نفر در سراسر عالم به این گویش برنامه نویسی می کنند که این خود نشان دهنده فضای مناسب برای این لهجه و تعداد زیادی از برنامه های کاربردی و . . . هست که به این لهجه متن گردیده اند و همگی آنها نیاز به پشتیبانی ، حفظ و پیدایش رسانی دارا هستند علاوه بر تمامی اینها ، گویش برنامه نویسی سیستم استدلال Android ( برای گوشی ) ، جاوا می‌باشد . سیستم استدلال Android که خود گستردگی نیکی دارااست ، برای تکامل و توسعه ، روز به روز نیاز به برنامه ها و ابزار های جدیدی داراست که تمامی باید به زبان جاوا باشند . طبق نهایی آمار انجمن برنامه نویسان TIOBE ، گویش برنامه نویسی جاوا به نظر عملکرد و به کارگیری ، دارنده بالاترین رنکینگ در سرتا سر دنیاست ، یعنی سکو نخستین را از آن خود نموده می باشد .
#C

#C یک زبان برنامه نویسی جند مدلی می باشد که دربرگیرنده دستوری ، تابعی ، همگانی ، شیء گرا و قسمتی از گرا است . این زبان به وسیله کمپانی مایکروسافت و از دل زبان .NET مایکروسافت رفتار و پرورش یافت و بعد از آن ها توانست استاندارد های ISO و Ecma را اخذ کند و بعنوان یک زبان استاندارد تایید شود .در عین هم اکنون زبان #C ، لهجه برگزیده مایکروسافت برای تولید سیستم ادله Windiws Phone 7 ( سیستم استدلال تلفن همراه هایی همچون HTC ) است . این زبان هم مانند لهجه جاوا برای پروژه های اقتصادی و بزرگ ، گزینش فراوان خیر میباشد . گر چه تعداد برنامه نویسانی که به این لهجه برنامه نویسی می‌کنند ، به پای برنامه نویسان جاوا نمی برسد ، ولی به لطف پشتیبانی مایکروسافت ، این لهجه یک عدد از مدعیان کارکشته در بین زبانهای برنامه نویسی هست .
طبق فهرست بندی انجمن TIOBE ، رنکینگ این زبان در ردیف 6 جدول زبانهای برنامه نویسی قرار دارااست .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۷:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی نرم افزار

در بخش اولیه مقاله در قضیه ضرورت پباده سازی نرم افزار برای هتل ها سخن کردیم و مزایایی که برای مهمانان هتل و صاحبان هتل به ارمغان می آورد را برشمردیم . در بخش دوم این مقاله امکاناتی که یک نرم افزار رشته ای هتل می تواند ارائه دهد را نظارت می کنیم .

چه
امکاناتی یک نرم افزار هتل می تواند داشته باشد؟ 1-سهولت و صرفه جویی در بازه زمانی در هنگام کاوش و رزرو یک اتاق هتل . این ویژگی اپلیکیشن هتل کاملا آشکار است، اما یک شرط کلیدی داراست که باید رعایت شود . فرایند رزرو اتاقها بایستی ساده باشد، کلیک های کمتر، کارایی بهتر .

طراحی سایت

2- جزئیات موقعیت، مرتبه و امتیازات هتل . یوزرها شما قابلیت و امکان یافتن مسیر مناسب خود برای رسیدن به محل اقامت خود را خواهند داشت .

3- خبر ها . کاربران با استعمال از نرم افزار هتل در زمینه تخفیفات فصلی و پیشنهادات ویژه باخبر میگردند . برای مثال یک تجهیزات نو هتل، خدمات تازه، جشن و پای کوبی ومراسم آتی . . .

4- تجزیه و ارزیابی . با پباده سازی نرم افزار هتل، می توانید با اضافه کردن یک ماژول رفتار کاربران در اپلیکیشن را تجزیه و چک نمائید و بر اثربخشی کمپین های تبلیغاتی تحلیل داشته باشید و مراد های دعوت شدگان را بخوانید . در نهایت، شما کار کشته خواهید بود تمام منظور های مشتریان خویش را متوجه گردید .

5- گالری عکس گالری عکس نماهایی از ظاهر و داخل هتل شما ارائه می دهد . همچنین می توانید آلبوم های گوناگون در قضیه عکس های میهمانان، منوها، نمایشگاه های هتل و غیره تولید کنید .

6- نقشه هتل این ویژگی فرصتی را برای ارائه نقشه هتل، از جمله اتاق ها، تجهیزات باطن و بیرون از هتل، و همینطور جاذبه های آن آماده می نماید .

7- اتاق ها با به کار گیری از این ماژول، شما می توانید اتاق های هتل خویش را نشان دهید . به این ترتیب شما می توانید تصاویر اتاق را آپلود کرده و هزینه اقامت و سرویس ها قابل ارائه در هتل را نشان دهید . داشتن این قابلیت می تواند اخیاری باشد البته یک خصوصیت بسیار مطلوب هست که می تواند در طول مسیر طراحی و بسط نرم افزار هتل مسئله توجه قرار گیرد .

8- وفاداری . ایجاد وفادرای یوزرها بوسیله اپلیکیشن یک مزیت اساسی میباشد . تصور نمائید یک مهمان یک پرسشنامه را در تلفن همراه خود لبریز می کند، هتل درخواست و داده ها بدون نقص در زمینه مشتری بالقوه دریافت می نماید . رئیس هتل اذن می دهد تا برای این میهمان تخفیف در لحاظ گرفته شود . علاوه بر این، شما می توانید به صورت خودکار ارائه تخفیفات را مدیریت نمائید .

9- تماس تلفنی با بخش های هتل . این ماژول اجازه می دهد یک م به طور بی واسطه از نرم افزار هتل با بخش های هتل، رستوران و یا این که تاکسی تماس بگیرند و دعوت شدگان قادر خواهند بود که آنچه را که می خواهند با یک کلیک به دست آورند .

10- مناسبت ها . شما می توانید روزنگار رویدادهای هتل خود را ایجاد فرمائید تا میهمان بتواند عکس های آنها را ببیند و در مورد رویدادهای اجتماعی آینده مطلع شوند .

11- فرم های بازخورد . اضافه کردن امکان دریافت ایده ها مهمان‌ها بسیار اثر گذار است . با تحلیل سرویس ها هتل بوسیله مشتریان شما می توانید داده ها مفیدی را برای بخش بازاریابی هتل جمع آوری نمائید و برخورد مثبت در قضیه هتل خود را بشنوید . براین اساس در لیست امکانات مورد نیاز نرم افزار هتل این آیتم را فراموش نکنید .

12- چت آنلاین . چت آنلاین یک خصوصیت پیام رسانی فوری می باشد که بهتر هست در پباده سازی نرم افزار هتل شما ساخت شود . چت آنلاین می تواند به وسیله کسانی که قصد بازدید از هتل و یا این که کسانی که درهتل اقامت دارند و نیاز به کمک پرسنل هتل دارند به کار گیری شود . این ماژول به شما یاری می نماید تا در لحظه با دعوت شدگان خویش ارتباط برقرار کنید .

13- پیشنهاد سریع . با استعمال از این خصوصیت به دعوت شدگان خویش اذن می دهید تا خدمات موضوع نیاز خویش را به سرعت توصیه دهند . برای مثال، می تواند برای رزرو یک میز، تماس با تاکسی، پیشنهاد صبحانه یا این که خرید بلیط برای یک روی داد هتل اثر گذار باشد .

14- معرفی جاذبه های جالب . در گوشه و کنار هتل شما، مکان هایی میباشد که قیمت دیدن دارد! به همین برهان ما توصیه می کنیم یک ماژول ایجاد نمایید و فرصتی برای تعریف این جاذبه های جالب یاور با جزئیات آن آماده فرمایید . در کنار آن می توانید خصوصیات مکانی خویش را نشان دهید و با ارائه تصاویر آن را تکمیل نمائید .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ تیر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۰:۴۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)