مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

12 گام طلایی برای ساختن نرم افزار تلفن همراه (بخش اول)

12
گام طلایی برای ساختن نرم افزار تلفن همراه (بخش اول)
قدم
پنجم : شروع تعریف هسته حیاتی اپلیکیشن موبایل
در این سطح از بسط نرم افزار موبایل، شما می بایست یک پروتوتایپ از اینکه نرم افزار چه‌طور فعالیت می نماید تهیه فرمائید .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

ابتدا شما می بایست سرورها و نمودارهای داده خویش را معلوم نمایید . برخی از سازندگان نرم افزار این ابزار را به راحتی برای شما مهیا می نمایند . بعضی از آنها حتی این فعالیت را برایتان انجام می دهند .

صرف نظر از این که برای توسعه و گسترش برنامه خویش از چه روشی استعمال می کنید، واجب می باشد که نمودارهای صریح ایجاد شوند زیرا آن‌ها به عنوان خط سیر و مسیر راه پروژه شما خواهند بود .

ساختن
اپلیکیشن موبایل
گام ششم : به چه شکل یک نرم افزار بسازیم ؟ نوع و پروتوتایپ خویش را ارزیابی فرمائید .

این مرحله جایی می‌باشد که بایستی با عزیزان و آشنایان خود در ارتباط باشید . ورژن نمایشی نرم افزار را به دوستان، خانواده و هر کس دیگری که مایل به انتقاد آفریننده است نشان دهید . همچنین برای اشخاصی که نفد مخرب می کنند و جملاتی مثل " وای ، این خسته کننده است " می گویند، وقت نگذارید . صداقت و حقیقت در این تراز دارای اهمیت هست .

از انتقادها و ایرادهای گرفته گردیده به ورژن نمایشی نرم افزار نترسید . در شرای نیاز به تغییر و تحول هر یک از پوسته یا مسیرهای ناوبری دارید، این فعالیت را انجام دهید . کاربران خود را در ذهنتان تصور فرمائید و همت فرمایید اندیشه آن ها را دنبال نمایید خیر خودتان را .

انگیزه آخرین شما در این تراز این می باشد که ساختار و پایه برنامه خود را گذشته از ابتدا طراحی، پایانی نمائید .

ساختن
اپلیکیشن موبایل
قدم
هفتم : به چه شکل یک نرم افزار بسازیم ؟ ساختن قابل انعطاف افزار
در حال حاضر برنامه شما به وضوح معلوم شده است، وقت آن رسیده است که بر روی پنل مدیریتی فعالیت کنیم . کمپانی بسط دهنده شما باید سرورها، مقر داده ها و API را تهیه نماید . همچنین بازخوردهایی که از تست کنندگان اول نرم افزار خود دریافت کرده اید، منعکس کنید . همچنین برنامه های کاربردی را تغییر تحول دهید تا تغییرات فیس گرفته مرحله اولیه نشان داده شود .

ساختن
اپلیکیشن موبایل
گام
هشتم : چگونه یک نرم افزار بسازیم ؟ طراحی پوسته برنامه
درحال حاضر وقت آن رسیده که طراحان و گرافیست ها رابط کاربری و UI نرم افزار شما را پباده سازی کنند . رابط کاربری بخش مهمی از برنامه شماست زیرا این نکته که مردم و یوزرها چقدر می توانند از قسمت های مختلف قابل انعطاف افزار بسادگی فایده بگیرند در جذب آنها به نرم افزار ارتباط بدون واسطه دارااست .

در حین روند طراحی شما بایستی بازخوردی که از آزمایش کنندگان خویش اخذ کرده اید، مدنظر داشته باشید و همینطور می بایست مطمئن شوید که طراحی و ناوبری منعکس کننده برخورد شماست .
چه‌گونه برنامه خود را طراحی کنیم ؟
در‌صورتی‌که شما از طراح گرافیک برای صفحه ارایی نرم افزار خود استفاده می گیرید می بایست پوسته هایی با رزولوشون بالا یا این که صفحه سناریو های جذاب و قشنگ بر پایه فریم تلفن همراه خویش دریافت نمایید .

درصورتی که هم مجموعه و شرکتی در این زمینه به شما یاری می نمایند مورد ها تیتر شده را به آن ها انتقال دهید .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۳:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چینش وبسایت برای ظواهر

چینش
وبسایت برای ظواهر وب سایت در پباده سازی وب سایت با دقت به پژوهش ها انجام شده در ارزیابی خلق و خوی های یوزرها ، می بضاعت و توان اینطور برداشت کرد که اعتنا بیشتر ی بازدید کنندگان در هنگام ورود به یک تارنما بخش اعظم به نصیب های بالایی مطالب است . برای شعور اکثر در‌صورتی‌که یک صحبت F را تصور نمایید ، و آن را بروی محتوایتان قرار دهید ، می بضاعت ذکر کرد بیشترین توجه بازدید کننده در قسمت هایی می باشد که پایین حرف F قرار دارا هستند . اما در متن ها لاتین که از چپ به راست می باشند سخن F و در متن ها پارسی یا عربی که از راست به چپ می باشند کلام F قرینه گردیده می باشد . به تصویر زیر توجه نمایید . نکاتی که توجه بیشتری به آن ها می شود های لایت گردیده اند .

طراحی سایت

ظاهر
وب سایت در طراحی اینترنت سایت
امروزه در طراحی تارنما ها بخش های مهم را در این قسمت قرار می دهند زیرا بیشترین تاثیر را در جذب بازدید کنندگان دارااست . پس دقت نمائید که در این نصیب ها از عکس ها و رنگ های با کیفیت استفاده فرمایید .

نکات
حساس در پباده سازی برگه اولیه ظواهر وب سایت در طراحی سایت ولی با رعایت نکاتی دیگر می توانید این جذابیت ها در ظواهر سایت در پباده سازی وب تارنما را دو چندان فرمائید . ما به شما سفارش می کنیم بخش های با اهمیت یعنی پست ها و خبر‌ها و مطالب وب سایت را در سمت راست درج فرمائید . سمت چپ را برای سایر نصیب های قلیل اهمیت وبسایت مثل بنر های تبلیغاتی ، پیوند ها ، لوگین های کاربران و سایر ماژول ها استعمال نمائید .
سعی نمائید تا جایی که قابلیت و امکان دارااست ورقه اول را نا مرتب نکنید و صرفا با قرار دادن منو ها و اسلاید شو های دیدنی ، بازدید کنندگانتان را به بقیه صفحه ها منتقل فرمایید .

دسترس
پذیر بودن و استفاده کننده پسند بودن برای ظاهر وبسایت در پباده سازی اینترنت سایت اخلاق یوزرها پس از ورود به سایت یکی از فاکتور های دارای اهمیت در طراحی اینترنت سایت و سئو وب سایت و ظواهر سایت در پباده سازی وب تارنما می باشد . عبارات اصلی ، محتوا ، پیوند گذاری و… مواردی می باشند که گسترش دهندگان وب تارنما ها به آن ها بسیار اعتنا می کنند . البته کاربر پسند بودن و دسترس پذیری مباحثی میباشند که در طراحی اینترنت وبسایت ها کمتر به آن ها توجه می شود .

استفاده کننده
پسند بودن یک عدد از فاکتور هایی که به تازگی در رنکینگ موتور های جست و جو قرار گرفته ، کاربر پسند بودن ظواهر وب سایت در طراحی وب وبسایت می باشد . محتوای با کیفیت و ظواهر گرافیکی دیدنی هر دو از کارداران اثر گذار در کاربر پسند شدن وب می باشند . در دسترس بودن منو ها و پایین منو ها می تواند استفاده کننده را به راحتی به صفحات دلخواهش سوق‌دهی کند و موجب ویژگی دسترس پذیر بودن در ظاهر تارنما در طراحی اینترنت تارنما بشوند .

دسترس
پذیر بودن همان طور که در بالا اشاره شد در شرای صفحه های سایت شما طوری طراحی گردیده باشند که استفاده کننده به سادگی به سایر صفحه های جابجا شود ، به معنای دسترس پذیر بودن وب تارنما می باشد . این مسائل گاهی باعث می شود ، بازدید کننده صفحه ها بیشتری از وبسایت شما باز کند که در فیض ی آن ترافیک سایتتان افزایش می یابد و مرتبه ی الکسایتان کاهش پیدا می نماید .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۹:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بهینه سازی تصاویر تکنیک

یکی از اساسی ترین فاکتور های مهم برای بهینه سازی و سئو سایت، افزایش سرعت وبسایت میباشد و اساسی ترین عامل در افزایش این سرعت کاهش حجم تصاویر به کار گیری شده در سایت هست . تصاویر استفاده شده در اینترنت وب سایت در حالتی که باصرفه نشده باشند سرعت لود وب سایت شما را به شدت کاهش می دهند .

طراحی سایت

با صرفه سازی تصویر در یک نوشته علاوه بر اینکه سبب ارتقا سرعت لود وب سایت شما می شود و بهبود سئو وبسایت شما می شود به بهبود مقام نمایش تصاویر مربوط به وب وبسایت شما در نصیب تصاویر گوگل کمک شایانی می نماید .

همانگونه که در مقاله اهمیت به کار گیری از تصویر در سئو وب سایت و رویه های ساخت محتوای چهره‌ای گفته شد تقریبا چیزی حدود 60 درصد محتوای یک وب سایت را تصاویر تشکیل می دهند و همین درصد قابل دقت می تواند استدلال محکمی برای اهمیت بهینه سازی تصاویر در یک اینترنت تارنما باشد . در این مقاله می خوا‌هیم در رابطه با راه های باصرفه سازی تصویر در یک متن صحبت کنیم .

در بخش بعد این مقاله به راه های با صرفه سازی تصویر در نوشته خوا‌هیم پرداخت .

بهینه
سازی تصاویر
تکنیک
های باصرفه سازی تصویر در یک نوشته در این بخش از مطلب به تکنیک های بهینه سازی تصویر در یک نوشته اشاره کرده و ابزار های پیاده سازی این تکنیک ها را هم معرفی می نماییم .

کاهش
حجم تصاویر با محافظت کیفیت آنها به کارگیری از تصاویر پرحجم به شدت سرعت لود وب سایت شما را کاهش می دهد . کاهش حجم تصویر با مراقبت کیفیت آن اولین و با اهمیت ترین تکنیک با صرفه سازی تصاویر می باشد . تلاش نمائید برای بارگذاری تصویر در اینترنت تارنما خویش از فرمت PNG یا SVG به کار گیری فرمایید . در صورتی که از فرمت های دیگری به کار گیری کردید و قصد با صرفه سازی تصاویر خود را دارید می توانید از ابزار های فشرده سازی تصاویر مانند: TinyPNG compresses JPG and PNG Ashampoo Photo Optimizer PunyPNG , Balesio FILEminimizer Pictures, BluBox به کار گیری کرد .

تهیه و تنظیم
میزان تصاویر طبق پیکربندی اینترنت سایت تلاش فرمائید هنگام استفاده از تصاویر در وب سایت، میزان آنان را طبق فرمت وب وب سایت تان تنظیم کنید، به مدل ای که آنچه که بارگذاری می‌کنید و آنچه که سناریو داده می شود یکی باشد . برای این عمل می توانید از ابزار حاذق فتوشاپ استعمال نمائید .

برای
تصاویر تان نامی دارای ارتباط با مورد نوشته انتخاب کنید زمانی که چهره‌ای را لود می‌کنید کارایی فرمایید حتما خاصیت title و alt را به تصاویرتان بیش تر نمایید . این عمل به استفاده کننده این امکان را می دهد تا در صورتی که نتوانست به هر عاملی تصویر را مشاهده کند از مورد آن با خبر شود و به موتور های کاوش نیز یاری می کند تا بتوانند آسان خیس تصویر لود شده شما را در دسته بندی های خود جای دهند . نکته کلیدی در تعیین اسم تصویر این می باشد که تلاش فرمائید به طبع نامی دارای ارتباط با محتوای مربوط به آن تعیین کرده و در نوشتار آن خوبتر می‌باشد به جای مسافت (SPACE) از خط مسافت به کارگیری نمایید .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۴:۱۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

یکی از دست اندرکاران تاثیر گذار بر روی با صرفه سازی وب سایت

یکی از دست اندرکاران تاثیر گذار بر روی با صرفه سازی وب سایت سرعت بارگزاری آن می باشد . تصور نمایید وب سایتی دارید با شایسته ترین محتوا ولی انقدر سرعت بارگذاری وبسایت شما فراوان است که یوزرها در اولین ورود به تارنما شما سوای آنکه گشت و گذاری در سایت داشته باشند از وب سایت سریعا بیرون می گردند که این باعث به ارتقاء نرخ bounce rate (ضریب خروج) اینترنت سایتتان میگردد .

طراحی سایت

هرچه درصد این شاخص به 100% نزدیک خیس باشد یعنی آنکه یوزرها وبسایت برهه زمانی دوران پاره ای را در تارنما سپری می‌نمایند و به سرعت از وب سایتتان خارج می گردند .


رابط
کاربری UIوUX مناسب

یکی از المان های تاثیر گذار در طراحی یک وب سایت غالب رعایت قواعد ui و ux در آن است . Ui مخفف عبارت user interface design به معنای رابط کاربری هست و به چکیده در طراحی وب گفته می‌شود که استفاده کننده میبیند .

Ux مخفف عبارت user experience و به معنای تجربه کاربری و در فضای وب اشاره به دکورا سیون المان های متعدد تارنما یا این که فضای اپلیکیشن دارد به نحوی که کاربر بتواند در کمترین زمان ممکن به انگیزه خود در وب وبسایت یا این که اپلیکیشن دست پیدا کند . برای مثال بتواند در یک دکان اینترنتی با چند کلیک سهل و آسان محصول زمینه حیث خود را سفارش دهد .


جهت
مشاوره و کسب داده ها در مسئله خدمات ، تعرفه ها و ارزش های رهام وب همین درحال حاضر با ما تماس بگیرید
021
- 22869661 هاستهاست


Hosting و یا این که همان فضای میزبانی هم یک عدد از فاکتور های اساسی برای داشتن یک وب تارنما چیره می‌باشد . این‌که وب سایت شما چه گونه سرور، هاست و پهنای پاندی را نیاز دارااست به دسته اینترنت تارنما شما و تعداد یوزرها فعال احتمالی سایتتان بستگی دارد . شما می‌توانید آن‌گاه از طراحی سایت با شرکت اجرا کننده پروژه کلام کرده و در ارتباط با تهیه هاست مطلوب اطلاعات و مشورت کردن های اضطراری را اخذ فرمائید .


با
سئو دوست داستنی گوگل شوید در شرای به تامل کسب درآمد از روش وب وبسایت خویش می باشید سئو و باصرفه سازی وب سایت را فراموش نکنید . گوگل هر ساله با اجرای الگوریتم های سئو خود که بعضا ناشناخته نیز میباشند اینترنت وب سایت های زیادی را از صدر نشینی در نتایج جستجو بیرون می‌نماید .

اینترنت سایت هایی که با استعمال از ترفند های اشتباه سئو مثل سئوکلاه سیاه سعی مینمایند در کمترین مدت شایسته ترین سود سئو را بگیرند یا این که اینترنت وبسایت هایی با محتوا ضعیف و غیر دیدنی برای کاربران از گزاره سایت هایی هستند که از دیده ربات های گوگل نهفته نمی نظیر .

انجام باصرفه سازی اصولی این زمان را برای شما فراهم می‌کند که در فضای اینترنت شناخته گردیده و بتوانید کسب و فعالیت خویش را به مشتریان بیشتری معرفی کنید .
" سئو سایت در شیراز و تهران توسط گروه رهام اینترنت برای رساندن شما به شایسته ترین جایگاه و رونق کسب و عمل شما "


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۰۲:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پشتیبانی از تغییرات جهانی در قالب بازه زمانی و تاریخ


۵-
پشتیبانی از تغییرات جهانی در قالب بازه زمانی و تاریخ: هنگام طراحی اینترنت وب سایت تعدادی زبانه، دانایی از قالب های محلی هنگام نوبت و مدت بسیار مهم می باشد . کشورهای انگلیسی لهجه ساعت ۱۲ ساعته را انتخاب می نمایند ولی کشورهای اروپایی از ساعت ۲۴-ساعت به کار گیری می کنند . چه بسا قالب های مورخ روز‌نگار هم متعدد می‌باشند و بایستی طبق تنظیمات برگزیده محلی قضیه به کارگیری قرار گیرند .

طراحی سایت

پباده سازی
سایت-6 نکته حساس پباده سازی اینترنت تارنما چند زبانه ۶-
تصاویر ، نمادها بایستی از نظر فرهنگی مناسب باشند: گرافیک های تجاری ، نمادها و عکس های شما باید سوای اینکه در بسیاری از فرهنگ و تمدن ها توهین آمیز باشد دیدنی باشد . انتخاب برخی پژوهش ها و دوری از استفاده از تصاویر حیوان‌ها یا هرگونه نمادهای مذهبی اصلی هست .

طراحی تارنما اینتن با تیم فن ایی خویش توانسته یک عدد از بهترین شرکت های پباده سازی سایت در تهران را به خود اختصاص دهد .این شرکت با بیش از ۸ سال سوابق در مسئله ی طراحی وبسایت های اینترنتی و سئو با صرفه سازی سایت در حال فعالیت است و بیش از ۴۰۰ وب سایت معتبر را پباده سازی و به نام خود اختصاص داده هست .برای کسب اطلاعات عمده با کارشناسان ما در قسمت تماس با ما در رابطه باشید تا در ناحیه ی کاری خود اطلاعات بیشتری کسب نمائید .
در این مقاله به طور مختصر در زمینه نقش CSS در پباده سازی اینترنت می پردازیم . وب تارنما ها از تیم کد ها ساخته گردیده اند که هر کدام هدف خاصی را دنبال می کنند . این کد ها میباشند که موادتشکیل دهنده یک کاغذ وب را در مکان های مشخصی شده قرار داده اند .


نقش CSS در طراحی وب در این مطلب به طور مختصر در موضوع نقش CSS در پباده سازی وب می پردازیم . اینترنت تارنما ها از تیم کد ها ساخته گردیده اند که هر کدام هدف خاصی را دنبال مینمایند . این کد ها هستند که عنصرها یک برگه اینترنت را در مکان های مشخصی گردیده قرار داده اند . به صورت کلی هر وب سایتی از HTML ساخته گردیده میباشد که با به کارگیری از CSS سبک و فرم HTML تهیه می شود . اگر در پباده سازی اینترنت وبسایت خویش صرفا از HTML استعمال فرمائید و از CSS منفعت نبرید همه اینترنت وبسایت های شما کسل کننده و یکسان به نظر می آیند .

در این مطبی به این مسئله می‌پردازیم که CSS چه نقشی در پباده سازی اینترنت دارااست .پس با ما هم پا باشید .

CSS
دقیقا به چه معناست ؟
لغت CSS مخفف شده ” Cascading Style Sheets ” میباشد که سبک و فرم موادسازنده موجود در یک کاغذ را مشخص و معلوم میکند .

HTML یک کاغذ اینترنت را سناریو میدهد در حالی که این CSS می‌باشد که تمامی تزئینات و زیبایی های ورقه را تهیه و تنظیم می‌نماید . رویکرد آبشاری یا این که Cascade حالتی است که CSS از آغاز براساس آن پباده سازی گردیده می باشد و به همین برهان نیز است که آن را CSS یا این که Cascading Style Sheet می‌نامند .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۷:۴۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

هزینه های رویه اندازی دکان اینترنتی در پیش‌رو

هزینه
های رویه اندازی دکان اینترنتی در پیش‌رو هزینه های منش اندازی یک مغازه مغازه
آنلاین یا این که آفلاین؟

طراحی سایت
در‌صورتی‌که بخواهیم هزینه های یک مغازه را با هزینه های یک مغازه آنلاین مقایسه کنیم با آمار های جالبی روبه رو می شویم ، به طور کلی یک دکان در آغاز و تنها برای روش اندازی هزینه های مختلفی را بر دوش شخص می گذارد ، او‌لین هزینه ، هزینه ی اجاره ی یک فروشگاه است که فرد می بایست همیشه به صورت ماهانه آن را پرداخت کند و هزینه ی اجاره ی ماهانه ی این دکان ها مبلغ یه خرده نمی‌باشد ، در شهر های تهران و کرج اجاره ی دکان معمولا هزینه های بالایی را به صورت ماهیانه بر دوش شخص می گذارد و در بقیه استان های کشور هم این هزینه ها ممکن هست به مقدار ی استان تهران نباشد اما به هیچ تیتر مبلغ مقداری محسوب نمی شود .

اختلال
اینجا تمام نمیشود هزینه
های بیش تر
هزینه های دیگری نیز به جز هزینه ی اجاره ی یک دکان وجود دارد که به این جمع بیشتر می شود ، هزینه های نظیر : کسب مجوز های لازم ، ساخت چیدمان مطلوب برای دکان و خرید مورد ها مورد نیاز آن از جمله هزینه هایی هستند که صرفا در اولِ فعالیت نیاز می باشد ، اگر شخص نیاز به کمک مضاعف هم داشته باشد هزینه ی دستمزد یک شخص دیگر هم به این توده بیشتر می شود ، از مشاجره هزینه ها که بیرون شویم در گام بعدی فرد فروشگاه دار نیاز به مشتریانی دارد که از مغازه ی او و خدماتش دیدن نمایند تا بتواند فروش داشته باشد درحال حاضر این سوال مطرح می شود که فروشگاه ها به طور میانین روزانه تعدادی بازدید دارند؟ چه تعداد مغازه در هر شهر روزمره بیش از ۵۰۰ بازدید کننده دارند؟ جواب این سوال های دوچندان واضح می‌باشد درصد ناچیزی از فروشگاه های مرزوبوم به نسبت کل مغازه ها روزمره بیش تر از ۵۰۰ نفر بازدید کننده دارا هستند ، تنها فروشگاه هایی این تعداد بازدید روزمره را کسب می کنند که در بازار ها و مسیر های پر رفت و آمد قرار دارا هستند و صریح میباشد که هزینه های اجاره ی این فروشگاه ها رقم های پاره ای نیست ، ولی هر شخص با کمی عمل بر روی یک فروشگاه اینترنتی و ارائه سرویس ها با کیفیت می تواند روزمره دستکم ۲۰۰ بازدید کننده را داشته باشد و هر ماه بر این مقدار اضافه کند .


هزینه
های مغازه اینترنتی چقدر است؟ خط مش
اندازی فروشگاه اینترنتی خوب
همه
هزینه های رویه اندازی یک دکان اینترنتی در موردها ذیل خلاصه می شود :
هزینه
ی ایجاد و طراحی یک فروشگاه اینترنتی هزینه
ی تمدید هر ساله ی هاست و دامنه ی سایت هزینه
های سئو و با صرفه سازی هزینه
ی ایجاد و طراحی یک فروشگاه اینترنتی خوب و مطلوب فقط یک توشه هست و آن گاه از آن شخص دیگر ملزم به پرداخت دیگری نمی‌باشد ، فقط یک توشه این هزینه پرداخت می شود و آن گاه از آن فرد می بایست مال ها و خدمات خود را در فروشگاه سوای هیچ هزینه ی دیگری قرار بدهد ، هزینه ی تمدید سالانه ی هاست و دامنه هزینه ی ناچیزی هست که فرد باید به طور سالانه آن هارا پرداخت کند و هزینه ی سئو و باصرفه سازی که برای جذب ترافیک بیش تر و نمایش وب سایت شما در کلمه ها اصلی هدفتان در ورقه ی اول نتایج گوکل است ، همه این هزینه ها احتمالا به میزان ی هزینه ی ۶ ماه اجاره ی یک فروشگاه در یک نقطه ی لبریز رفت و آمد نیز نباشد


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۵۷:۳۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

برای کمپین ها ، صفحات فرود طراحی کنید

برای
کمپین ها ، صفحات فرود طراحی کنید وقتی که یک مشتری روی تبلیغاتی که از نحوه کانال های اجتماعی یا ایمیل به دستش رسیده کلیک می کند، انتظار داراست در موضوع کالا یا خدماتی که درمورد آن تبلیغات انجام داده اید ، داده ها بیشتری به دست آورد . در این جاست که مسئله صفحه ها فرود مطرح می شود . به جای این که بازدیدکنندگان بخش اعظم وقت خود را در برگه با اهمیت مغازه اینترنتی شما بگذرانند که در این چهره نمی توانایی به طور انقطاع خاطرنشان کرد مشتری وب سایت شما می شوند ، بهتر هست برای رسیدن به هدفی که در ذهن دارید یعنی به عبارتی تبدیل بازدیدکننده به مشتری ، یک کاغذ دیگر در سایت تولید نمائید .

طراحی سایت

کاغذ
فرود وب سایت شما می بایست خصوصیت های زیر را دارا باشد :
در این کاغذ هم باید از همان تیتر و چهره یی که در تبلیغات به کار گیری کرده اید ؛ به کارگیری نمائید .
طرح بندی فوق العاده ساده ای درنظر بگیرید که بازدیدکنندگان را به انتهای برگه هدایت کند .
یک دکمه درخواست عملیات (CTA) در پایین ورقه ایجاد فرمایید که بیش از پنج جایگاه تکرار نشود .
صفحه های فرود یکی از ساده ترین و در عین حالا موثرترین روش هایی می‌باشد که ترافیک مو جود در موتورهای جستجو را به طور مستقیم به سایت شما ساماندهی کند ، به این ترتیب صفحات فرود یکی از موارد ایده آلی می باشد که هنگامی که به دنبال تولید آگهی تازه می باشید یا زمانی که مشغول ایجاد لیست آدرس اینترنتی مارکتینگ هستید ، باید به دکان اینترنتی خود بیش تر فرمایید .

صفحات
جنس را به شکلی بامزه طراحی کنید ! زمانی که یک مشتری به صفحات تولیدات شما نگاه می نماید ، از این که دقیقا به دنبال چه چیزی می‌باشد ، ایده عالی و صحت به دست می آورد ، به این ترتیب باید کلیه محصولاتی که ارائه می دهید را به مشتریان نشان دهید . در همه نصیب های دکان اینترنتی شما ، بیشتر از کلیه ، تصاویر ، نقش مهمی را بازی می نمایند . عکس های تولیدات شما نه تنها باید خصوصیت های تولیدها را نشان دهند ، بلکه بایستی نشانگر مزایا و منافع آن ها در حالت های مختلف باشد .

با این وجود، هیچ گاه از نوشته های باطن تارنما غافل نشوید . به طور زیرکانه ای از آن ها برای ارائه با اهمیت ترین جزئیات محصولات به مشتری و پاسخ دادن به سوال ها مشتریان در رابطه اندازه ، ضمانت نامه ، منش ارسال و… به کارگیری کنید و همچنین برای لینک و پیوند های صفحات پرسش و پاسخ نیز می توانید به خوبی از متن ها موضوع نظر به کارگیری فرمائید . خصوصیت هایی از تولیدات را بیان کنید که مشتری با مرور آن ها ، برای خرید تولیدات مغازه اینترنتی شما ، هیچ شک و تردیدی به ذهن خود شیوه ندهند .

همت
فرمائید همواره به روز شوید ناحیه پباده سازی بسیار پویا است که هر گرایش تازه در آن ، یک حالت مطلوب برای جلب مشتریان بخش اعظم به سمت مغازه اینترنتی شما می باشد . وقتی که شما پیشنهاد های ما را در قضیه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی پیاده سازی نمودید ، تغییرات کوچکی روی آن اعمال فرمائید و تاثیر آن را در ترافیک سایت و فروش اینترنتی چک نمایید تا به‌این شیوه به شعور صدق از طرز استفاده خریداران از تارنما خود برسید . بعد برای جلب لحاظ اکثر مشتریان ، می توانید نحوه پباده سازی وبسایت دکان اینترنتی خویش را بهینه سازی کنید و کلیه مواقعی که تا به حالا برای فروش درنظر نگرفته بودید را رفع کنید، به‌این ترتیب مسیر روشنی برای تبدیل بازدیدکننده به مشتری تولید کرده اید .

از
طراحی آشکار و مبتنی بر محصول ها استفاده کنید پباده سازی وب سایت دکان اینترنتی شما می بایست به نوع ای باشد که تمرکز بیشتری روی تولید ها داشته باشد و به‌این ترتیب بازدیدکنندگان نیز به بخش محصولات ، عمده از سایر نصیب ها توجه خواهند کرد . به طور کلی بایستی کلیه محصولاتی که برای فروش گذارده اید، تماما قابل رؤیت باشد . شایسته ترین منش برای انجام این فعالیت این است که طراحی وب سایت مغازه اینترنتی شما تمیز و رشته ای باشد و دارنده تصاویر تعالی و با کیفیت باشد . طرحی که نامرتب و بهم ریخته باشد سبب ساز به نیز تناول کردن تمرکز حواس مشتریان از تولید ها فروشگاه آنلاین شما می شود و نهایتا مانع از رسیدن شما به هدفتان که نمایش تولید ها و درنهایت فروش آن هاست، خواهد شد . در ادامه مطلب دو مثال از طراحی تارنما فروشگاه اینترنتی آورده شده است، که تولید ها مشابهی را به دو روش متفاوت به فروش می رسانند .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۵۲:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

با پیشرفت در دنیای اینترنت

با پیشرفت در دنیای اینترنت، وب وب سایت ها گسترش بخش اعظمی داشته است و به یاور آن هم بازاریابی آنلاین صورت گرفت . از بخش‌های مهم اساسی در بازاریابی آنلاین،طراحی تارنما می باشد .

کمپانی ها برای بازاریابی آنلاین، طراحی سایت برای جذب مشتریان و سبقب از رقبای خویش را مضاعف اساسی می دانند که برای آن از یک مجموعه تخصصی و حرفه ای به کارگیری می نمایند .

طراحی سایت

تجربه کاربری: در طراحی تارنما و نقاشی کردن تفاوت بخش اعظمی می باشد .هر نگارگری از نگرش افراد متعدد می باشد ولی در طراحی وب سایت تنها یک وب سایت می باشد و تعبیر دیگری ندارد . طراحان اینترنت تارنما باید بدانند که یک تجربه کاری را چه‌طور بسازند و یا این که چه‌طور آن را نابود نمایند .یک طراحی سایت خوب جلوه جالب و خلاقانه ای داشته باشد .

درک مخاطب: طراحان وب سایت نباید هیچ وقت فراموش نمایند که در آنسو یک انسان حقیقی می باشد،درک می کند،می بیند و شم می نماید .زمانی که یک طراح، سایتی را پباده سازی می نمایند باید سایتی را پباده سازی کند که در آن جان داشته باشد پباده سازی کند و مخاطب از سایت نیازهایی که داراست را بشناسید و آن را برطرف نمایید .

برجای گذاشتن تجربه بصری مثبت: تیم طراحی سایت خوب می بایست توان این را داشته باشد تا سوای خطر انداختن محتواها،چشم ها را به خود ذخیره نگه داراست .

کار های بصری بایستی بتواند مخاطب را انگیزه قرار دهد .وقتی سایتی عالی می باشد که کار کشته باشد قصه بصری را ماجرا کند و تجربه ای نثبت و به خاطره ماندنی را در ذهن مخاطب برجای گذارد .طراح وبسایت بایستی در پباده سازی سایت به خوبی تصاویر را با هم ترکیب و در مکان مناسبی قرار دهد تا مخاطبان و مشتریان را دوباره به وبسایت باز گردانید .

تایپو گرافی: از کارداران با اهمیت دیگر تایپو گرافی می باشدومطالب به تنهایی کلمه ها نوشته گردیده نمی باشد، بلکه گرافیک و عناصر صوتی و بصری در جذب مخاطب نقش بسیاری داراست . زمانی محتوایی به چشم می آید که در کنار خلاقیت و ابتکار،زیبایی داشته باشد .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۳:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فعالیت اینترنتی موثر و هم پا با درآمد عالی

اگر میخواهید یک تارنما غالب و تاثیرگذار در قضیه کاری خود داشته باشید، یاور لیداوب باشید تا با رعایت اصولی که بیان می‌کنیم، درخشش وب سایت خود را تعدادی برابر نمایید .

همواره یکی از کارداران اساسی در کسب و فعالیت اینترنتی موثر و هم پا با درآمد عالی، داشتن یک سایت موفق خواهد بود .
سایتی که بتواند مخاطب Google را با به کارگیری از نرخ تبدیل به مشتری سایت شما تبدیل کند، مطلقا هم پا با ویژگی‌هایی هست که نمی‌توان از آن ها به راحتی عبور کرد . ادامه این مقاله را در لیداوب دنبال کنید تا با ویژگی‌های‌ یک وب سایت موفق، آشنا شویم .

طراحی سایت

۱ .
هدف گذاری ویژگی
یک وب سایت موفق و انتخاب هدف
اولین و مهمترین استدلال مهم در خصوصیت یک سایت غالب یا این که کسب پیروزی در هر چیزی، هدف میباشد . پس گذشته از به راه و روش انداختن وب‌سایتی که دوست دارید، مطلقا انگیزه را برای خودتان تعریف فرمائید .
تاسیس یک وبسایت برای گذراندن زمان ها فراغت یا این که تاسیس آن برای انجام یک سرویس به همپا یک درآمد عالی، دو هدفی میباشد که به طور کامل با هم فرق دارا‌هستند . پس انتخاب هدف، در استارت بسیار حیاتی میباشد .

۲ .
آیا راه اندازی سایت، تاثیر گذار خواهد بود؟ ویژگی‌
یک تارنما پیروز و دلیلی بسیار حساس در داشتن مشتریان وفاداری که قرار می باشد همواره در کنار وب سایت ما باشند، این می باشد که اندیشه کنیم و ببینیم که واقعا آیا موضوعی که قرار است در وبسایت خودمان به آن بپردازیم، چقدر تاثیر مثب روی مخاطب می‌گذارد؟
۳ .
انتخاب یک راهکار در داشتن لغات کلیدی خصوصیت
یک سایت پیروز و راهکار لغات کلیدی
ویژگی یک تارنما چیره که باید مطلقا آن را رعایت کنید این میباشد که وبسایت شما قرار می‌باشد در چه حوزه‌ای فعالیت کند؟ آن گاه می بایست کلمه ها اساسی را در حوزه کاری خویش معین فرمائید و تعیین فرمایید که این لغات قرار می باشند در وب سایت شما چه نقشی را ایفا کنند .
قرار است، یک دسته‌بندی قطع باشند؟ یا این که به عنوان یک زیردسته قرار می باشد فعالیت کنند؟ آیا راهکار شما برای آن کلمه این است که برچسب یا تگ باشند .
یک نمونه بزنیم . برای مثال می‌خواهیم درباره زمینه آموزش پباده سازی وب، یک وب سایت فعال‌سازی کنیم . به حیث شما لغات حیاتی در داشتن همچین تارنما یا حوزه کاری چیست؟ مثلا اصول سئو، برنامه‌نویسی، زبان‌های برنامه‌نویسی، پباده سازی اینترنت و . . .
حال
می بایست بنشینیم و تعیین کنیم که قرار می‌باشد چه گونه در وب‌سایت ما این کلمات به سناریو درآیند؟ آیا مثلا اصول سئو، قرار می باشد که یک «دسته» قطع باشد یا این که قرار هست «زیردسته‌ی» طراحی وب قرار بگیرد؟ یا استراتژی شما به این جور هست که میخواهید این کلمه و واژه را به تیتر «برچسب» تعیین نمائید .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۰:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

هاست چیست؟

هاست
چیست؟ هاست (host) در لغت به معنای میزبانی می باشد . در حقیقت و به اصطلاح به کامپیوتر و یا سروری گفته می شود که بضاعت ذخیره و حفظ اطلاعات شما مثل کدها و فایلهای شما و همینطور تصاویر و بقیه اطلاعات شما را در خود داشته باشد .

طراحی سایت

فضای میزبانی وردپرس یکی از حساس ترین عامل ها برای موفقیت می باشد چرا که سرعت ، امنیت و پایداری سرور های میزبانی وب وبسایت وردپرسی حساس می باشد .

گونه های
هاست بر اساس گونه خدمت : هاست اشتراکی : در این نوع خدمت در یک سرور مخصوص یا این که مجازی به تعداد مشخصی کاربر ( بستگی به اقتدار سرور ) هاست ایجاد می شود که هر کدام از آنها دسترسی به وبسایت خویش دارا هستند ، تمام خدمت های با اسم میزبانی اینترنت یا هاست در وب از مدل اشتراکی می باشند ، هزینه های اشتراکی زیاد کمتر است ، امنیت این سرویس ها خوب میباشد ولی در هر چهره با توجه وجود تعداد دیگری وب سایت در یک سرور به کار گیری این سرویس برای سایت های دوچندان معتبر پیشنهاد نمی شود .

هزینه های این خدمت معمولا در سال حدود 50 هزار تومان می باشند .

سرور مجازی : از تقسیم کردن یک سرور منحصر به چند سرور ، سرور مجازی یا vps می گویند ، این سرویس امنیت و گهگاه وقت ها سرعت زیاد بیشتری نسبت به هاست اشتراکی داراست ، این سرویس برای وب تارنما های پر طرفدار ، اصلی و سایت هایی که امنیت بیشتری نیاز دارند توصیه می شود ، هزینه های این خدمت معمولا از حدود ماهیانه 50 هزار تومان به بالا می باشد .

سرور منحصربه‌فرد : در این سرویس تارنما شما در یک سرور که کاملا در اختیار خودتان میباشد قرار می گیرد و این به این مفهوم است که هیچ وبسایت دیگری در سرور شما آپلود نخواهد شد ، به این ترتیب شما می توانید از تمام منابع سرور نظیر سی پی یو ، رم و هارد برای خویش به کارگیری کنید ، این خدمت بیشترین توان و امنیت را دارااست اما هزینه آن مضاعف فراوان و در حدود ماهیانه 500 تا 2 میلیون تومان می باشد .

انتخاب
هاست مناسب برای وردپرس عامل ها مختلفی برای انتخاب یک هاستینگ قادر برای میزبانی وردپرس وجود دارااست که به چک آن می پردازیم یکی از دارای اهمیت ترین این عوامل پایداری مناسب سرور می باشد . پایداری سرور و هاستینگ به ادامه عمل و شفاف بودن آن گفته می شود .

ادله حساس بعدی برای انتخاب یک فضای میزبانی مناسب وردپرس پشتیبانی از کنترل رم به وسیله php می باشد .

ممکن است برای شما نیز رخداد افتاده باشد که به دلایلی نیاز به تغییر تحول مقدار استعمال از رم را داشته باشید .

گاها در خدمت های میزبانی این قابلیت وجود ندارد . منابع اختصاصی برای هر تارنما ، این امر برای خدمت های میزبانی شامل هزینه بیشتر می باشد و به طور معمول این واقعه نمی افتد اما با داشتن سرور های قدرتمنداین امر نیز امکان پذیر می باشد ضمن این که منابع منحصر مراد به کارگیری های فارغ از محدودیت با پایداری بالا برای یوزر ها می باشد .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۶:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)