مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

سئو چک یا چک کردن سئوی سایت

طراحی سایت  طراحی وب ارزیابی کردن سئوی تارنما خود و مهم تر از آن، محاسبه کردن سئوی سایت های رقیب امری بسیار حیاتی است. در صورتیکه سایتی که قصد باز‌نگری سئوی آن را دارید تارنما خود شماست، می‌توانید از ابزار بهینه سازی احتساب وبمستر گوگل استعمال فرمائید. در شرایطی که سایتی که می خواهید باز نگری فرمائید برای رقیبتان است قوی خواهید بود با ابزار های سئوچک که در پی معرفی خواهیم کرد این عمل را انجام دهید.

ابزار های بهینه سازی بازبینی
Ahrefs

یکی از ابزار های مفید در زمینه تحلیل بهینه سازی ابزار ahrefs است که با استفاده از وب سایت ahrefs.com در دسترس می باشد. ولی این وبسایت از سال 2016 برای ایرانیان فیلتر شده است البته احتمالا بتوانید با از به کار گیری از ابزار های به دور زدن فیلتر از امکانات این تارنما به کارگیری نمائید. Ahrefs به شما اطلاعات دقیقی در رابطه با سایت های رقبا می دهد. شاید اضافه تمرکز این ابزار روی لینک و پیوند دهی رقبای شما باشد. اگر شما پیوند گیری و تعداد لینک و پیوند ها را بدانید می‌توانید حاصل مفیدی کسب فرمایید.

Moz

یکی از از سایر از ابزار های رایگان که شاید به همین استدلال هوا داران زیادی در ایران دارد ابزار moz می‌باشد که با پست الکرونیکی moz.com قابل دسترس است. این ابزار می‌توانید در کمترین بعدازظهر بهترین اطلاعات را درباره ارزش صفحه های و محتوا به شما ارائه کند. این ابزار جانشین گوگل پیج رنک می باشد. اما از گفتن این نکته نباید غافل شویم که بعضا گزارش ها نشان میدهد pa da هایی که این سایت ارائه کرده است فاصله زیادی با واقعیت داراست. پس در‌صورتی‌که نیاز به بازنگری های مطمئن دارید خودتان هم در کنار استعمال از moz یکی دو فاکتور را بازبینی نمائید.

Woorankسایت وورنک یکی از دیگر از وبسایت هایی می باشد که میتوانید از آن برای بازنگری وب سایت های رقیبتان استفاده فرمایید. woorank.com ابزاری است که می تواند برای باز نگری کلی وبسایت مورد به کار گیری قرار بگیرد. این سایت وضعیت کلی سایت را با یک نگاه مورد باز نگری قرار میدهد. تفاوت وورنک و ahrefs آنجایی می باشد که ahrefs متمرکز بر نظارت بک لینک می باشد ولی وورنک با یک نگاه کلی تمام جوانب وب سایت را گزینه احتساب قرار می دهد.

بررسی سئو داخلی (On page بهینه سازی)
برای بررسی سئو داخلی نیز ابزار های مختلفی طراحی شده اند. این ابزار ها می توانند تگ های تیتر بندی، تعداد کاراکتر های موجود درهر تگ، فشرده شدن فولدر های CSS و… را مورد بررسی قرار دهند. از پاراگراف این ابزار ها می توان به Gtmetrix و YSlow اشاره کرد.

بهترین طرز بررسی کردن سئوی وبسایت
این که بخواهیم یک ابزار را به عنوان شاخص معرفی کنیم و بگوییم در بررسی تمام قضیه های seo بهترین است، ممکن نیست اما برای باز بینی هر بخش یک ابزار تخصصی موجود هست. مثلا در صورتی‌که می خواهید مقام سایتتان را در گوگل باز‌نگری نمائید ابزاری مانند افزونه Serp trends و نرم افزار جت سئو می توانند آیتم به کار گیری قرار بگیرند. در واقع هریک از ترازو های seo ابزار های تخصصی خود را برای بررسی می طلبند. این که چه‌طور از ابزار ها به کارگیری نمائید و از آن‌ها بهره ببرید چیزی است که تعیین میکند کدام ابزار برای شما مناسب تر می باشد.

پس به عنوان یک سود گیری کلی از آنچه تاکنون درباره ابزار های نظارت سئو وب سایت گفته شد، می قدرت عامل کرد برای گزینش یک نرم افزار برای بررسی seo نخست بایستی بدانید بدنبال باز بینی تخصصی کدام معیار seo در تارنما خود می‌باشید. مثلا همان گونه که گفته شد ابزاری مانند ahrefs بیشتر تمرکز خود را روی لینک و پیوند ها می گذارد و ابزاری مانند سرپ ترندز یا جت seo اضافه برای بررسی رده وب سایت در گوگل گزینه استفاده قرار میگیرند.

همچنین شما میتوانید با سئوکار جهت کسب مشورت سئو درباره باشید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۹ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۸:۰۷:۲۹ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزایای وردپرس؛ ۱۶ ویژگی برتر آن برای طراحی وب سایت

طراحی سایت وردپرس یکی دوستداشتنی‌ترین سیستم‌های مدیریت محتواست که به زبان PHP درج شده می باشد و بدلیل مدیریت سهل و آسان و با صرفه‌بودن آن از لحاظ ساختار seo تارنما یکی بهترین مورد‌ها برای طراحی وب به حساب میآید. درین مقاله شما را با روش عمل، تاریخچه و مزایای وردپرس آشنا خوا هیم کرد.

ساخت وب سایت
وردپرس چه چیزی است؟
مزایای وردپرس - وردپرس چیست

در یک تعریف عادی وردپرس نرم‌افزاری است که می توانید برای ایجاد وب‌وب سایت، بلاگ و یا حتی ساخت یک برنامه از آن به کارگیری فرمائید. وردپرس از سال ۲۰۰۳ منتشر شده است و به عنوان یک سیستم مدیریت محتوا بسیار انعطاف‌پذیر شناخته شده است. امروزه بیش تر از ۲۷ درصد از کل وب از جمله برخی از محبوب‌ترین وب‌تارنما‌هایی که احتمالا نام آنان را شنیده‌اید را مشتمل بر میگردد.

وردپرس شمارا قدرتمند می‌سازد وب‌وبسایت خود را با استفاده از مرور وب به طور کامل رئیس نمایید بدون اینکه نیاز به یادگیری روش کدگذاری و برنامه‌نویسی داشته باشید. در حقیقت اگر شما تا به حال از یک ویرایشگر متن مثل مایکروسافت ورد به کارگیری کرده باشید درست مانند همان می‌توانید از ویرایشگر وردپرس نیز در خانه استفاده کنید.

سفارش وب راز: بهترین افزونه های وردپرس در سال ۲۰۱۹

وردپرس چه‌طور کار می کند؟
مزایای وردپرس - کارکرد وردپرس

برای استفاده از نرم‌افزار وردپرس در آغاز بایستی نرم‌افزار آن را دانلود و بر روی وب سرور خود نصب نمائید. بعد از اتصال آن به پایگاه داده آنگاه آغاز به انتشار محتوای خود در وب می‌کنید. ممکن است پیچیده به نظر برسد البته کل این پروسه حدود 5 دقیقه طول می کشد. پس از نصب این نرم افزار شما کار کشته خواهید بود از یک ویرایشگر ساده و بر پایه ی وب برای انتشار مطالب و ایجاد وب‌تارنما خود استعمال نمایید. حتی یک نسخه صاحبخانه در وردپرس موجود است که اجازه میدهد یک وب‌سایت تازه وردپرس فقط در چند ثانیه تولید شود.

تاریخچه وردپرس
این نرم‌افزار توسط یک برنامه‌نویس فرانسوی به نام میشل والدریگی در سال ۲۰۰۱ به عنوان یک پلتفرم وب لاگ‌نویسی با به کارگیری از php فعال سازی شد. ۲ سال آنگاه دو نفر با نام‌های مایک لیتل و مت مالنوگ به توسعه و گسترش آن پرداختند و این پلتفرم را به پایان رساندند.

وردپرس ۰.۷ در سال ۲۰۰۳ ساخته شد. در سال‌های بعد از آن نسخه‌های به روز شده آن که مشتمل بر سیستم‌های تم، ذخیره‌سازی مداوم و ویدجت‌های بهتر بود به روزرسانی شد. در سال ۲۰۱۶، وردپرس ۴.۵ پیوندهای باطن خطی، میانبرهای قالب‌بندی جدید و پیش‌نمایش پاسخگو را به عملکردهای آن بیشتر کرد.

وردپرس از زمانیکه برای اولین بار منتشر شد تا کنون یک‌سری بار ارتقا یافت که هربار حاصل بهتری بدست آمد.

چه کسانی از وردپرس به کارگیری میکنند؟
مزایای وردپرس - مخاطبین وردپرس

امروزه وردپرس به وسیله ۳۱.۹ درصد از تمام وب‌سایت‌ها آیتم استعمال قرار میگیرد. این نرم‌افزار یک سیستم رئیس محتوا با ۵۹.۴ درصد از سهم بازار را در دست دارااست.

هر توسعه و گسترش‌دهنده محتوا یا بازاریابی که در این حوزه فعالیت می‌کند می‌داند که درمورد طراحی سایت و سیستم برهان‌های وبلاگ مورد‌های مختلفی موجود است. بسیاری گزینه‌های رایگان و پرداختی موجود هست که به نظر می‌رسد گزینش آن‌ها طاقت فرسا باشد.

طی ۱۵ سال قبل بلاگ‌نویسی و طراحی وب سایت رویش مثبتی داشته است و شامل این آمار می‌شود:

– ۴۰۰ میلیون نفر از ۲۴ میلیارد صفحه ذیل وب در هر ماه دیدن میکنند.

– ۷۰ میلیون پست تازه و ۴۷ میلیون حیث در هر ماه تولید می‌شود.

– بلاگ‌های وردپرس به بیشتراز ۱۲۰ گویش، از جمله اسپانیایی و هلندی درج شده می باشد.

– کاربران وردپرس شامل CNN, TED, UPS, و رادیو CBS میشوند.

با گذشت دوران اعتنا بلاگرها به وردپرس بیش تر شده است. فراتر از وبلاگ‌نویسی وردپرس برای ساخت شبکه‌های اجتماعی و تم‌های کسب‌وکارهای آنلاین عالی است.

با وجود چنین ابزار، پلاگین‌ها و ویژگی‌های انعطاف‌پذیر، وردپرس بدون شک بهترین پلتفرم برای طراحی سایت در کسب‌وکار است.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۴:۵۹:۴۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

Webmail چیست ؟

طراحی سایت اینترنت میل پنل مدیر نشانی اینترنتی ذیل اینترنت میباشد که به صورت مجانی روی وبسایت ها تولید میگردد . مهم‌ترین لازمه برای اخذ سرویس ها webmail اتصال به وب میباشد حتی می اقتدار اظهار‌کرد اتصال به وب برای صاحب یک اینترنت میل بودن کافی هست ، از این رو می اقتدار فیض گرفت اینترنت میل به خدماتی اطلاق می گردد که در راستای ارسال و اخذ نشانی اینترنتی در چنگ یوزرها قرار می‌گیرد .

 

تفاوت webmail و outlook


تفاوت webmail و outlook :

اینترنت میل و اپلیکیشن outlook ( برای داده ها طولانی تر به نوشته‌علمی فراگیری Outlook در ساخت وب سایت نونگار مراجعه‌نمایید ) کاربردی شبیه به یکدیگر دارا هستند ولی مزیتی که اپلیکیشن outlook نسبت به webmail دارا میباشد این میباشد که درین اپلیکیشن پست الکرونیکی ها بر روی سیستم تان ذخیره گردیده و از host حذف می شود لذا این فعالیت موجب عدم اشغال فضای هاست تان می شود اگر که در webmail آدرس اینترنتی ها در خویش هاست ذخیره می گردند و درصورتی که که فضای هاست تان کافی نباشد پست الکرونیکی های دریافتی موجب لبریز شدن فضای هاست گردیده و قابلیت عدم اخذ نشانی اینترنتی به جهت کافی نبودن محیط به وجود میاید . ولی نا گفته نماند پنل webmail زمانی که میخواهید به صورت موقت به نشانی اینترنتی های تان دسترسی داشته باشید ، بسیار مطلوب می‌باشد . به صورت نمونه وقتی که در یک کافی نت میخواهید به آدرس اینترنتی هایتان دسترسی داشته باشید مطلوب ترین مورد اینترنت میل می‌باشد .

 

تفاوت سرویس ها اینترنت میل بدون پول و مخصوص


تفاوت سرویس ها اینترنت میل بدون پول و منحصر به فرد :

در سرویس ها اینترنت میل مجانی ، عملیات اخذ و ارسال پست الکرونیکی به طور بدون پول انجام می‌گیرد ولی به جهت مجانی بودن این خدمات ، این سرویس ها به طور محدود ارائه می گردند .
در سرویس ها اینترنت میل منحصر شما مستلزم تنظیم یک دامنه و هاست برای میزبانی نشانی اینترنتی میباشید . درین جور سرویس ها محدودیتی نیست و با پرداخت هزینه تا هر اندازه که نیاز دارید میتوانید از آن‌ها به کارگیری فرمائید . هم چنین هزینه این خدمات را میتوانید به طور ماهانه یا این که هر ساله پرداخت نمایید .

فراگیری کرل در طراحی وب سایت نونگار_ نصیب 3

 

 

در دو بخش قبلی با ساختار اپلیکیشن کرل و نیمی از ابزار های آن در طراحی وب نونگار آشنا شدیم ، هم اکنون در پایانی بخش از این یادگرفتن به ادامه معرفی دیگر ابزار های جانور درین اپلیکیشن میپردازیم .


19. ابزار smart fill :

از این ابزار به مراد تغییر تحول رنگ صورت گزینش گردیده به کار گیری میگردد .


20. ابزار smart drawing :

یک کدام از دیدنی ترین و کاربردی ترین ابزار ها در اپلیکیشن کرل به حساب آورده می شود و شیوه عمل آن نیز بدین رخ میباشد که استفاده کننده شکلی نا منظم ترسیم مینماید و بعداز سپری شد عصر کوتاهی ، صورت ترسیم گردیده به کادری منظم با زوایای معین تبدیل میشود .

طراحی وب سایت
21. ابزار rectangle :

از این ابزار برای رسم قاب های مستطیل و مربعی به کار گیری می‌شود .


22. ابزار point rectangle :

به امداد این ابزار می‌توانید قاب های مستطیل و مربع صورت را با زاویه دلخواه ترسیم نمائید .

ساخت وب سایت
23. ابزار ellipse :

از این ابزار برای رسم دایره به کارگیری می‌گردد .


24. ابزار point ellipse :

این ابزار برای رسم بیضی و دایره با زاویه دلخواه آیتم به کار گیری قرار می‌گیرد .

ساخت سایت
25. ابزار polygon و پایین گروه های آن :

با به کار گیری از این ابزار میتوانید انواع مختلفی را ترسیم نمائید .

ساخت سایت
26. محرمانه ابزار های shape :

با به کار گیری از این ابزار ها می‌توانید با انجام تغییرات در پیکربندی هر کدام از این ابزار ها صورت های دلخواهی ترسیم فرمایید .

ساخت وب سایت
27. ابزار text tool :

با به کار گیری از این ابزار میتوانید متن مد حیث تان را در کادری دلخواه بنویسید .

ساخت وب سایت
28. ابزار table tool :

با به کارگیری این ابزار میتوانید جداولی با سطر و ردیف های معین ساخت کنید .

طراحی وب سایت
29. خصوصی ابزار های dimension :

از این ابزار ها به خواسته اندازه گیری زاویه ها و بخش هایی یگانه استعمال می‌شود .

ساخت وب سایت
30. ابزار connector :

همان طور گه از اسم این ابزار ها معین است ، به امداد آن‌ها می اقتدار ما در بین گونه های و فریم های کشیده گردیده رابطه برقرار نمود .

ساخت سایت
31. ابزار blend و پایین تیم های آن :

با تعیین این ابزار و تحت گروه های آن میتوانید با کلیک روی پباده سازی تان آن را تعیین نمائید و با به کار گیری از این ابزار انواع را سایه دار ، دفرمه و... فرمائید .

طراحی وب سایت

فراگیری متلب در ساخت سایت نونگار _ نصیب اولیه


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۴۵:۰۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بعضا از مزایای ساخت سایت برای کسب­‌وکار شما


ساخت سایت
ورود به تجارت الکترونیک یک اقدام ضروری برای اکثر کسب‌و‌کارها به حساب می‌آید. تمام مشتریان شما به نوعی در فضای آنلاین حضور دائمی دارند. پس شما نیز برای نخست برندینگ باید خود را در فضای آنلاین معرفی فرمایید.درین نوشته ی علمی، ما برخی از مزایای طراحی سایت برای کسب­‌وکار شما‌را گزینه بحث قرار خوا هیم داد.

در بعد از ظهر حاضر، اگر برای کسب­ وکار شما هیچ وب‌سایتی وجود ندارد آن را سوای هویت بدانید. اهمیت حضور در دنیای دیجیتال نیازی به توضیحات و مقالات طولانی ندارد. تمامی می­دانند که بازاریابی دیجیتال برای هرکسب­‌وکاری بسیار مهم می باشد و درآمد را افزایش می‌­دهد.

یکی‌از راههای حضور شما در دنیای دیجیتال وب­ وب سایت شرکت شماست. یک وب­سایت دامنه‌ه­ای با تعدادی از صفحات حاوی محتوای سایت شماست. بعضا از شرکت­ها تنها از طریق وب­سایتشان کسب­‌وکار می­کنند .

برخی از مزایای طراحی سایت برای کسب­‌وکار شما :


۱.کاهش هزینه
بهترین روش برای رشد کسب‌وکار شما این است که هزینه­ ها را کاهش دهید و تنها به سمت پرورش تمرکز فرمائید. کاهش هزینه یک مزیت طراحی سایت برای کسب­‌وکارها می توان در لحاظ گرفت. وب­وبسایت بهترین روش کاهش هزینه ­های کسب­‌وکار است. هزینه نگهداری و اجرای یک وب سایت صرفا تعدادی میلیون است. بازاریابی مناسب تارنما شما منجر رشد مداوم و بیش تر کسب ­وکار شما می­شود. در صورتی وب سایت شما به درستی طراحی شده و توسعه یافته باشد، تبدیل بازدید کننده به مشتری را تضمین می­کند .

سفارش وب راز: اهمیت طراحی وب سایت برای یک کسب و عمل

۲.سهولت دسترسی
زندگی این روز ها بسیار پرمشغله می باشد و افراد در‌پی راه و روش­های آسوده و راحت در حوزه‌­های متعدد زندگی خود می‌باشند. به جای رفتن به بازار، خرید آنلاین، شل ترین طرز خرید اقلام است. امروزه با اعتنا به قانون ها و مقررات امنیتی که وجود دارد، اعتماد مردم در خرید آنلاین و تجارت الکترونیکی افزایش یافته می باشد. این دستور می­تواند موجب افزایش درآمد کسب­‌وکار شما شود.

۳.قابلیت و امکان دسترسی
حتی در حالتی‌که کسب­‌وکار شما دارای یک محل کار بزرگ در معروف ترین مکان باشد موفقیت را تضمین نمی‌­کند، زیرا این مکان فقط برای تعداد پاره ای از افراد قابل دسترسی می باشد. اما فضای آنلاین در دسترس کلیه جهان است. با به کار گیری از شرکت­های حمل و نقل حاضر شما می­توانید به راحتی در عرض تعدادی روز محصولی را از یک مملکت به کشور دیگر تحویل دهید. بدین ترتیب وب­سایت دسترسی به کسب­‌وکار شما‌را ارتقاء می­دهد.

۴.بازاریابی گسترده‌تر طراحی سایت  
بازاریابی برای وب­ سایت شما معمولی­ تر و مقرون به صرفه تر از انجام هر سیرتکامل بازاریابی معمول دیگر می­ باشد. شما می­‌توانید برای تبلیغ وبسایت خود از بحث بهینه سازی وبسایت بهره ببرید که بسیار موءثر می باشد و قابلیت و امکان سنجش آن موجود است. همچنین شما می­‌توانید از طریق سئو نتیجه ها پایانی را بازنگری نمایید و سپس کمپین را برای نتایج بهتر seo فرمایید. خواهید روئت کرد مزیت طراحی وب برای وب سایت ها در بازاریابی آنلاین بسیار پررنگ تر از دیگر موارد خواهد بود. به این دلیل‌که تمام مزایای دیگر را پوشش خواهدداد.

۵.ارتقاء اعتبار


امروز وب­سایت اعتبار کسب­‌وکار شما‌را افزایش می­دهد. وجود وب­سایت همچنین می­‌تواند دانایی از نام تجاری یا برندینگ شما‌را افزایش دهد و یا حتی نقش نام تجاری را برای سایت شما بازی کند. از این رو، شما باید یک وب­سایت برای کسب­‌وکار خود داشته باشید تا بتوانید درآمد بیشتری کسب نمائید. یک موضوع مهم دیگر، طراحی وب سایت برای حوزه های مختلف اعم از ساخت سایت شرکتی، ساخت سایت فروشگاهی، خبری،.. موجود است که در صورتی به‌این نکته اعتنا شود، مخاطبان زمانی وارد وبسایت شما میگردند باید هویتی از کسب­‌وکارتان را ببینند، نه چیزی که به هیچ وجه وجود ندارد. کلاً وب سایت خود را به صرف اینکه یک وب سایتی دارید فعال‌سازی نکنید.

۶.بروز بودن اطلاعات
اگر می­خواهید مشتریان خود را از پیشنهادات یا فروش­ های ویژه خود مطلع نمایید، باید از ابزارهای محیطی مثل تابلوها، بیلبوردها و یا … استفاده نمایید. اما در مورد تارنما­ها شما می­توانید آن را در حین حقیقی آپدیت کرده و پیشنهادات خود را را در هر بعدازظهر که بخواهید به مشتریانتان نشان دهید. از این طریق می­توانید دسترسی مشتریان به اطلاعات و در نهایت فروش را افزایش دهید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۱:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بعضا از مزایای ساخت سایت برای کسب­‌وکار شما


ساخت سایت
ورود به تجارت الکترونیک یک اقدام ضروری برای اکثر کسب‌و‌کارها به حساب می‌آید. تمام مشتریان شما به نوعی در فضای آنلاین حضور دائمی دارند. پس شما نیز برای نخست برندینگ باید خود را در فضای آنلاین معرفی فرمایید.درین نوشته ی علمی، ما برخی از مزایای طراحی سایت برای کسب­‌وکار شما‌را گزینه بحث قرار خوا هیم داد.

در بعد از ظهر حاضر، اگر برای کسب­ وکار شما هیچ وب‌سایتی وجود ندارد آن را سوای هویت بدانید. اهمیت حضور در دنیای دیجیتال نیازی به توضیحات و مقالات طولانی ندارد. تمامی می­دانند که بازاریابی دیجیتال برای هرکسب­‌وکاری بسیار مهم می باشد و درآمد را افزایش می‌­دهد.

یکی‌از راههای حضور شما در دنیای دیجیتال وب­ وب سایت شرکت شماست. یک وب­سایت دامنه‌ه­ای با تعدادی از صفحات حاوی محتوای سایت شماست. بعضا از شرکت­ها تنها از طریق وب­سایتشان کسب­‌وکار می­کنند .

برخی از مزایای طراحی سایت برای کسب­‌وکار شما :


۱.کاهش هزینه
بهترین روش برای رشد کسب‌وکار شما این است که هزینه­ ها را کاهش دهید و تنها به سمت پرورش تمرکز فرمائید. کاهش هزینه یک مزیت طراحی سایت برای کسب­‌وکارها می توان در لحاظ گرفت. وب­وبسایت بهترین روش کاهش هزینه ­های کسب­‌وکار است. هزینه نگهداری و اجرای یک وب سایت صرفا تعدادی میلیون است. بازاریابی مناسب تارنما شما منجر رشد مداوم و بیش تر کسب ­وکار شما می­شود. در صورتی وب سایت شما به درستی طراحی شده و توسعه یافته باشد، تبدیل بازدید کننده به مشتری را تضمین می­کند .

سفارش وب راز: اهمیت طراحی وب سایت برای یک کسب و عمل

۲.سهولت دسترسی
زندگی این روز ها بسیار پرمشغله می باشد و افراد در‌پی راه و روش­های آسوده و راحت در حوزه‌­های متعدد زندگی خود می‌باشند. به جای رفتن به بازار، خرید آنلاین، شل ترین طرز خرید اقلام است. امروزه با اعتنا به قانون ها و مقررات امنیتی که وجود دارد، اعتماد مردم در خرید آنلاین و تجارت الکترونیکی افزایش یافته می باشد. این دستور می­تواند موجب افزایش درآمد کسب­‌وکار شما شود.

۳.قابلیت و امکان دسترسی
حتی در حالتی‌که کسب­‌وکار شما دارای یک محل کار بزرگ در معروف ترین مکان باشد موفقیت را تضمین نمی‌­کند، زیرا این مکان فقط برای تعداد پاره ای از افراد قابل دسترسی می باشد. اما فضای آنلاین در دسترس کلیه جهان است. با به کار گیری از شرکت­های حمل و نقل حاضر شما می­توانید به راحتی در عرض تعدادی روز محصولی را از یک مملکت به کشور دیگر تحویل دهید. بدین ترتیب وب­سایت دسترسی به کسب­‌وکار شما‌را ارتقاء می­دهد.

۴.بازاریابی گسترده‌تر طراحی سایت  
بازاریابی برای وب­ سایت شما معمولی­ تر و مقرون به صرفه تر از انجام هر سیرتکامل بازاریابی معمول دیگر می­ باشد. شما می­‌توانید برای تبلیغ وبسایت خود از بحث بهینه سازی وبسایت بهره ببرید که بسیار موءثر می باشد و قابلیت و امکان سنجش آن موجود است. همچنین شما می­‌توانید از طریق سئو نتیجه ها پایانی را بازنگری نمایید و سپس کمپین را برای نتایج بهتر seo فرمایید. خواهید روئت کرد مزیت طراحی وب برای وب سایت ها در بازاریابی آنلاین بسیار پررنگ تر از دیگر موارد خواهد بود. به این دلیل‌که تمام مزایای دیگر را پوشش خواهدداد.

۵.ارتقاء اعتبار


امروز وب­سایت اعتبار کسب­‌وکار شما‌را افزایش می­دهد. وجود وب­سایت همچنین می­‌تواند دانایی از نام تجاری یا برندینگ شما‌را افزایش دهد و یا حتی نقش نام تجاری را برای سایت شما بازی کند. از این رو، شما باید یک وب­سایت برای کسب­‌وکار خود داشته باشید تا بتوانید درآمد بیشتری کسب نمائید. یک موضوع مهم دیگر، طراحی وب سایت برای حوزه های مختلف اعم از ساخت سایت شرکتی، ساخت سایت فروشگاهی، خبری،.. موجود است که در صورتی به‌این نکته اعتنا شود، مخاطبان زمانی وارد وبسایت شما میگردند باید هویتی از کسب­‌وکارتان را ببینند، نه چیزی که به هیچ وجه وجود ندارد. کلاً وب سایت خود را به صرف اینکه یک وب سایتی دارید فعال‌سازی نکنید.

۶.بروز بودن اطلاعات
اگر می­خواهید مشتریان خود را از پیشنهادات یا فروش­ های ویژه خود مطلع نمایید، باید از ابزارهای محیطی مثل تابلوها، بیلبوردها و یا … استفاده نمایید. اما در مورد تارنما­ها شما می­توانید آن را در حین حقیقی آپدیت کرده و پیشنهادات خود را را در هر بعدازظهر که بخواهید به مشتریانتان نشان دهید. از این طریق می­توانید دسترسی مشتریان به اطلاعات و در نهایت فروش را افزایش دهید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۰ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۰:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مزیت های طراحی وب سایت با بوت استرپ چه می‌باشد؟

طراحی سایت ساخت وب سایت با بوت استرپ مزیت های بسیاری فراوانی داراست ازجمله جذب مخاطبان فراوان از طریق گوشی های هوشمند و تبلت است. بوت استرپ بصورت کلی یک فریم ورک است که شما می‌توانید برای ریسپانسیو وب سایت از آن استعمال کنید. در این نوشته ی علمی شمارا با مزیت های طراحی وب با بوت استرپ طولانی تر آشنا خواهید شد .


در گذشته افراد برای تحقیق در باب موضوعی خاص و یا جستن سوال های احتمالی خود، به سمت کامپیوترهای خود ‌می‌رفتند و با استعمال از اینترنت و با متوسل شدن به موتورهای جستجو سعی در کشف کردن جواب مناسب داشتند. اما امروزه با وجود گوشی‌های هوشمند، تبلت‌ها و حتی تلویزیون‌های هوشمند، به کارگیری از اینترنت و جستجو در موتورهای جستجو گسترده‌تر شده است. کاربران انتظار دارند سایتی که در گوشی و تبلت خود بازدید می‌کنند، نمایشی مشابه به آنچه در کامپیوتر و لپ تاپ میبینند داشته باشد.

طراحی وب
وب سایت طراحی شده ‌قادر است مخاطبان متفاوتی داشته باشد. برخی از این مخاطبان ترجیح ‌می دهند محتوای وب سایت‌ها را در کامپیوتر و لپ تاپ‌های خود بازدید کنند و بعضا عشق و علاقه‌مند به به کار گیری از وب‌تارنما‌ها در موبایل‌های هوشمند خود هستند. لذا ساخت سایت باید به گونه‌ای باشد که نمایش تارنما در هر دستگاهی به شکلی صحیح انجام شده تا هر نوع مخاطبی را مجذوب خود کند. برای نمایش صحیح وبسایت‌ها در دستگاه‌های گوناگون از جمله تلفن‌های هوشمند، تبلت و کامپیوتر و حتی تلویزیون‌های هوشمند از تکنولوژی ریسپانسیو و یا برخورد گرایی به کارگیری ‌میشود.

سفارش وب رمز: bootstrap و کاربرد آن

بوت استرپ چه میباشد؟
بوت استرپ چه میباشد - ساخت سایت با بوت استرپ

Bootstrap در حقیقت فریم وورکی می باشد که از سه زبان HTML ، CSS ، JQuery ‌تشکیل شده است. در صدر لازم هست توضیحی مختصر درباره هرمورد از این لهجه‌ها داده شود. ‌HTML ‌برای ساختار و قالب محتوا به کار گیری ‌می شود. CSS ‌جهت رخ دادن به ساختارهای ایجاد شده در HTML ‌استفاده می‌شود و سبب ساز ‌می‌گردد تارنما طراحی شده ظاهر مناسب و بهتری داشته باشد. همچنین JQuery ‌برای اضافه کردن امکانات و وظایف بیشتر در وبسایت کاربرد دارد. حالا بوت استرپ با دارا بودن هر سه لهجه، بستری مناسب را برای طراحی یک تارنما بدون نقص و واکنشگرا در چنگ طراحان وبسایت قرار داده است. طراحان وب با به کارگیری از بوت استرپ نیازی به نوشتن کدهای پیچیده و طولانی نداشته و ‌می‌توانند از کدهای جان دار که از پیشین آماده شده‌اند استفاده کنند. همچنین فراهم آوردن فضایی عادی برای طراحی وب برای اشخاصی که دست کم با HTML ‌و ‌CSS ‌آشنایی دارند از مزایای بوت استرپ ‌میباشد. در کنار تما‌می‌این موردها، طراحی با بوت استرپ امکان تفکیک بخش‌های گوناگون سایت جهت افزودن کدها را فراهم آورده میباشد.
بوت استرپ به طور کامل open source ‌بوده و قابلیت و امکان باصرفه‌سازی دارااست. همچنین در هنگام نصب ‌می‌توان آن را به وضعیت تماما سفارشی نصب کرد و با کاهش حجم موارد قابل نصب، از حجم آخری آن کم کرد.
در نهایت ‌می‌اقتدار به سازگار بودن وب‌سایت‌های طراحی شده با بوت استرپ با تمامی مرورگرها از پاراگراف Firefox ، chrome ، safari، IE و … اشاره نمود.
علاوه بر مزایایی که از بوت استرپ گفته شد، بهتر میباشد از معایب آن نیز گفته شود. فایل‌های ایجاد شده با بوت استرپ دارای حجم زیادی است. هرچند برنامه نویس ها با تجربه کافی ‌می‌توانند با حذف برخی از کدها، از حجم فایل‌ها بکاهند اما افراد آماتور کارکشته به نادر کردم حجم نسبی این پوشه‌ها نخواهند بود. همچنین بعضی از ترکیب بندی‌ها در بوت استرپ یه خرده پیچیده بوده و ریسپانسیو کردن بخش‌هایی از وبسایت مانند جدول‌ها به دلیل ساختار شبکه ای طاقت فرسا ‌میباشد.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۷ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۸:۵۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وبسایت فیلدهای مازاد را از در بین ببرید


xنکته برای بالا بردن نرخ تبدیل سایت را در‌این مقاله بیان میکنیم تا با رعایت و اعتنا به آنها نرخ تبدیل استعمال کننده در سایتتان را بالا ببرید و به منفعت بیشتری برسید . فراهم کردن ترافیک و بازدید بالا مضاعف عالی و حیاتی میباشد البته در شرای نتوانید کاربرانی که به سایتتان وارد می‌شوند را به مشتری تبدیل فرمائید، هیچ سودی از آن به دست نخواهید آورد . طراحی وب سایت
طراحی طراحی سایت
وبسایت فیلدهای مازاد را از در بین ببرید! در هر صفحه به ویژه در فرم ها و در هنگام دریافت داده ها از قرار دادن موارد اضافی و غیر ضروری دوری کنید .
یوزرها اتلاف وقت را دوست ندارند! در هنگام خرید به کاربرانتان تضمین و گارانتی بدهید . این سبب ساز ساخت حس امنیت برای کاربرانتان میشود و برهان محرکی می‌گردد که آن‌ها از شما خرید نمایند و به مشتری تبدیل شوند .
دکمه ها و Call To Action ها را دیدنی فرمائید! در‌این دکمه ها از لغات و لغت ها جالب به کارگیری نمائید .
مانند:
همین هم درحال حاضر بخرید و … با ارائه ی مدرک نامه ها و داده ها تایید کننده، اعتماد مشتریان را جلب فرمائید تا برای خرید از شما شک وتردید نداشته باشند! ویژگی ها و مزایای مال را ذکر کنید . مشتریان به طور مشخص به‌دنبال محصولاتی که به آن نیاز دارا هستند می مراحل و اینجاست که شما با ابلاغ مزایای آن محصول سبب ساز می‌شوید که استفاده کننده رغبت بیشتری برای خرید آن پیدا نماید .
عنوان برگه در جذب و مراقبت استفاده کننده زیاد تاثیرگذار میباشد! عنوان ها مناسب و جالب و تحریک کننده را زمینه به کار گیری قرار دهید .
عنصرها تبدیل و دارای اهمیت در اقدام یوزرها را در دسترس آنها قرار دهید تا به راحتی بتوانند اقدامی که میخواهند را انجام دهند .
فیلم های تبلیغاتی میتوانند به مشتریان و کاربران ثابت نمایند که یک شخصیت حقیقی وواقعی پشت مال و یا جنس موجود است و اعتماد و تاثیری که به وجود میاورد فراوان عمده از تصاویر می‌باشد . از فیلم ها در ورقه ها فرود و در جای مناسب استفاده فرمائید .
برای تبلیغات و سیستم ها پرداخت به ازای کلیک، صفحات فرود منحصربه‌فرد طراحی فرمایید . روش ی ورود و تاءمل ذهنی کاربران در آن لحظه مختلف است پس در شرای صفحه های فرود گوناگون که متناسب با شرایط و شرایط هر یک باشد داشته باشیم سود ی بهتری خواهیم گرفت .
نمایش تعداد مشترکین و دنبال کنندگان شبکه های اجتماعی میتواند تاثیر قلیل عقل مثبتی بر یوزرها بگذارد و تراز اعتماد و شوق و اشتیاق آنها به سایت و مارک شما‌را ارتقا دهد .
در مناطق متفاوت صفحه ها Call To Action های مطلوب قرار دهید تا یوزرها در ذهن داشته باشند که به کدام سمت میخواهند حرکت نمایند .
تولیدات دارای ربط را به کاربران معرفی فرمائید! معرفی کالا ها مرتبط و شبیه در صفحه ی هر کالا می‌تواند نرخ تبدیل و همچنین حجم فروش شمارا بالا ببرد .
تعداد سفارش ها و موجودی هر محصول را به استفاده کننده نشان دهید تا با اعتنا به اندازه خرید توسط بقیه یوزرها، شوق واشتیاق و شوق و اشتیاق بیشتری نسبت به خرید آن محصول پیدا کند .
متون و توضیحات را کیفیت خوب قرار دهید . اختصاصی به فرد بودن، دیدنی بودن و فارغ از ابهام بودن، خصوصیت هایی می‌باشند که نوشته های مرتبط با محصول ها شما باید داشته باشند .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۴۵:۴۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی سایت فروش بازدید، لایک و کامنت یوتیوب

طراحی سایت یوتیوب یکی محبوبترین و پربازدیدترین تارنما های اینترنتی و موتور جستجوی کارکشته ویدیو میباشد. خیلی از یوزرها با عمل و ایجاد محتوا درین کانال توانسته اند به درآمدهای خیر برسند.

شاید اینطور تصور کنید که بخاطر وجود تحریم های بسیار و محدود بودن دسترسی به بعضا از تارنما ها و بخش اعظمی مورد ها دیگر، کسب درآمد از یوتیوب امری محال بنظر رسد. ولی با وجود واسطه های جانور؛ میتوان این مسائل را حل کرد و درآمد های قابل قبولی از این سیستم داشت.

عمل در یوتیوب و ایجاد محتوای ویدئویی در‌این پلتفرم مزیت های خودش را دارااست. بخش اعظمی از کسب و امور کارهایی از قبیل بازاریابی و جذب مشتری را از روش شبکه یوتیوب خویش انجام می‌دهند؛ اشخاص معمولی هم بهمین چهره می‌توانند با پاره ای خلاقیت و ابداع و به کارگیری از ابزارهای صحیح از این خدمت درآمد داشته باشند. به دنبال این مقاله رایا پارس، می خواهیم از مزایای فعال‌سازی سیستم کسب درآمد از یوتیوب و راهکارها ونکات ایجاد محتوا کلام کنیم.

 

کسب درآمد از یوتیوب
یوتیوب برای اشخاصی که می‌خواهند از این خدمت کسب درآمد نمایند سیستمی را فعال‌سازی کرده و روند آنرا توضیح داده میباشد.

بیشترین تمرکز این خدمت، روی کسب درآمد از اکران تبلیغات در جاهای گوناگون تارنما میباشد؛ البته بی‌شک راههای دیگری هم برای کسب درآمد از این سیستم موجود است که میتوان به هدایت ترافیک به وب سایت های فروشگاهی یا این که فروش بصورت واسطه ای اشاره نمود.

 

کسب درآمد از تبلیغات در یوتیوب
مثل هر خدمت اینترنتی دیگر، در یوتیوب هم محتوا پادشاست. پس، او‌لین عنصر لازم برای داشتن یک شبکه ویدیویی درآمدزا، داشتن مخاطبان طرفدار و با مسئولیت میباشد که با جریانی اثبات از محتوای دیدنی ویدیویی، تغذیه میگردند. در واقع، اکثری از شبکه‌های درآمدزای یوتیوب (مانند PewDewPie و Unboxtherapy) پیش از آغاز به کسب درآمد از یوتیوب، مخاطب بخش اعظمی را جذب خویش کرده اند. این جذب مخاطب نیز با ارائه‌ی محتوای کیفیت خوب و استوار انجام یافته میباشد که در بخش‌های بعدی به چگونگی ایجاد هرچه بهتر آن، می پردازیم.

طراحی وب فروش بازدید، لایک و کامنت یوتیوب
تارنما مهیا فروش سرویس ها یوتیوب قابلیت و امکان ارتقا لایک ویدیو یوتیوب، ارتقا بازدید یوتیوب و درج کامت یوتیوب را دارا می باشد. شما می توانید علاوه بر این سرویس ها امکان هایی مانند ارتقا فالوور اینستاگرام، لایک اینستاگرام، کامنت اینستاگرام، ممبر تلگرام و بازدید تلگرام را هم داشته باشید. این ورژن تجاری یاری بسیار شایانی به کسانی که تصمیم به آغاز یک کسب و عمل تجاری در فضای مجازی را دارا‌هستند، مینماید.

تارنما مهیا فروش سرویس ها یوتیوب یک کدام از خدماتی میباشد که کمپانی رایا پارس به مشتریان خویش ارائه کرده است. شما با امداد این وبسایت فراهم می‌توانید خدماتی مانند ارتقا بازدید ویدیو یوتیوب، ارتقاء لایک ویدیو یوتیوب و درج کامنت در پایین ویدیو های یوتیوب را ارائه دهید.

سایت یوتیوب با تبلیغاتی که برروی کلیپ ها فیس می‌گیرد، درآمد بسیار بالایی داراست و برای اینکه بتواند از دیگر رقبا پیشی بگیرد بخشی از درآمد خویش را طبق ضوابطی در دست یوزرها خویش قرار داده میباشد. تا کلیپ های بسیار کار کشته و پر طرفدار را درین وبسایت درج کنند. با اعتنا به کاهش بها واحد مبلغی مملکت عزیزمان در سالهای اخیر عشق و علاقه اکثری از یوزرها اهل ایران را به خویش جلب کرده است تا بتوانند آن قوانین را در سریعترین عصر ممکن بانجام برسانند و درآمد کسب نمایند.

یک کدام از نکات بسیار مهم برای فعال‌ساز‌ی این وبسایت اینست که شما می بایست دامنه و هاست داشته باشید. تیتر دامنه بسیار مهم میباشد و می بایست در تعیین آن اعتنا بفرمایید. تیتر می بایست به طور کامل بی آلایش و در راستای فعالیتی باشد که شما انجام میدهید؛ سفارش کمپانی رایا پارس به همگی مشتریان خویش که او‌لین تجربه خویش را در راستای سپرده گذاری در فضای مجازی دارا هستند؛ نخست برروی هاست اشتراکی، پروژه استارت به کار کند و در‌پی و در چهره نیاز هاست، مشقت بار افزار هاست ارتقاء مییابد.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ خرداد ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۵۱:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

تعداد صفحه های تارنما

طراحی سایت 


وقتی یک بازدید کننده به وب سایت شما می رسد ، در قدم اول این ظاهر وب سایت است که سبب ساز جذب او می‌گردد و در صورتی‌که بتواند حس خوب و به عبارتی حس تازگی در او تولید کند، می توانید صاحبخانه طولانی تری برای مخاطب باشید و احیانا او‌را تبدیل به مشتری خود فرمایید. احتمالا از ساخت سایت خود راضی نیستید که به‌این برگه از وینتو رسیده اید. ما در این نوشته‌ی‌علمی از وینتو باز طراحی و یا رنگ و رایحه بخشیدن به وب سایت را در چهار قدم موءثر با هم بررسی می کنیم. بایستی ببینیم نیاز شما از باز طراحی سایت به چه مشکلاتی ختم می‌گردد و چه‌طور در جهت رفع این مشلات قدم برداریم. در انتها نیز یک به حساب آوردن لیست برای طراحی دوباره وبسایت برای شما گردآوری کرده این تا نهایت فایده وری را از باز ساخت سایت داشته باشید.

یک سوال؟ تا این لحظه، چند بار ویترین یک مغازه شمارا مجذوب خود کرده است؟ آیا برایتان پیش آمده که پایین تاثیر ویترین خوش رنگ و لعاب یک مغازه، پا به درون دکان بگذارید؟ بدون شک جوابتان مثبت است. طراحی رشته‌ای و اغواکننده یک ویترین، حکم توری را داراست که شکارچی برای شکار پهن میکند.

وقتی از یک ویترین مجلل و جذاب سخن می‌زنیم، هر کدام از شما فروشگاه‌ای با خدمات مختص و تصویر ذهنی منحصر به فرد بفرد در ذهن تجسم میکنید ولی هنر فروشنده اینجاست که ویترین را طوری طراحی کند که برای هر سلیقه و هر ذهنیتی خوشایند باشد.

تمامی این ها را گفتیم تا به‌این نکته برسیم که

ویترین مجازی کسب و کار شما ، تارنما شما خواهد بود.

جذابیت این ویترین مجازی، زیر سر طراحی ظاهری وبسایت، رنگ های متناسب با خلق و خوی و خوش مخاطبان، نمایش اجناس فروشگاهی، سیرتکامل نگارش محتوا و مقاله‌ها می باشد که به صورت کلی، یک چشم انداز وسوسه کننده برای مخاطب شما تدارک خواهد روءیت کرد.

شما به عنوان مالک این دکان مجازی، چه پیشنهاداتی برای جذب مشتری خود دارید؟ این را به خیال و خاطر بسپارید که مخاطب به محض ورود به سایت شما، می بایست زیر تاثیر ظاهر وبسایت قرار بگیرد تا در قدم‌های بعدی به مشتری شما تبدیل شود؛ به‌دنبال، مخاطبی که ذیل تاثیر ویترین شما قرار بگیرد، صرفا در شرایطی که مشتری با مسئولیت شما خواهد شد که اجناس و خدمات شما اثرگذار و کاربردی باشد. در واقع در مرحله بعد، منوها، گونه بندی مطالب و دسته محتواست که اهمیت پیدا می نماید.

تعریف باز طراحی وب سایت : باز ساخت وب سایت، یعنی تغییر‌و تحول پروسه عادی و گذشته وبسایت و تغییر نما و محتوای تارنما.

بعداز رونق به دست آوردن کسب و کارتان در یک فروشگاه چه اتفاقی می‌ افتد؟ شما با اشراف کامل بر کردار مشتریان خود و اطلاع دقیق از بازار مورد نظر، کسب و کار خود را ارتقا داده و قدم جدیدی در میدان رقابت برمیدارید. این مورد، دقیقا مصداق بارز «باز طراحی وب سایت» است که پس از مدتی، برای کسب و کارهای اینترنتی واجب می‌شود.

در چهار قدم می‌توانید یک باز طراحی مفید برای سایتتان داشته باشید. پیرو این نوشته‌علمی وینتو این قدم ها را با هم برمیداریم.

 

قدم نخستین: نیازسنجی
قبل از اقدام به باز ساخت وب سایت ، می بایست پاسخ قانع کننده‌ای برای سوال زیر داشته باشد:

آیا وبسایت من نیاز به باز طراحی دارااست؟ درصورتی که پاسخ مثبت است، چرا و به چه ادله؟

برای این که پاسخ درستی برای این سوال داشته باشید، می بایست نگاه ریشه‌ای به موضوع بیندازید. گذشته از هرچیز این حقیقت را بپذیرید که «این تو بمیری از آن تو بمیری ها نیست!»
در واقع باز طراحی وب سایت طاقت فرسا تر از آن چیزی می باشد که در ذهن تصور می‌کنید به دلیل آنکه سئوی تارنما، نام‌و‌نشان برند و نیاز کاربر را تحت تاثیر قرار می‌دهد. در حالتی‌که جواب دندان شکنی به سوال بالا داشتید، بسم الله بگویید و کلنگ باز طراحی را بزنید در غیر این رخ، درانتظار بمانید که پاسخ ریشه‌ای و قانع کننده‌ای برای این سوال پیدا فرمائید.
درین مسیر، جواب های ذیل میتوانند جواب های قانع کننده به حساب بیایند ، به نوعی به نیازسنجی باز ساخت وب سایت کمک کنند.

1- آیا تارنما شما ماجرا سرای نه برای برندش نیست؟
مجموعه فعالیت های وب سایت شما، هویت و اهداف برند را گزینش می کند. البته آیا طراحی فعلی تارنما، در انتقال این مفاهیم موفق بوده می باشد؟
در واقع در حالتی که Brand Voice شما فرآیند برد آمیزی نداشته است، بهتر است برای باز طراحی سایت تعلل نکنید. در ادامه زبانی باشید که هویت برند شمارا سلیس تر به گوش مخاطب برساند.

2- آیا مخاطبان در وبسایت، به نتیجه دلخواه نمیرسند؟
برای کشف این گزینه دو خط مش پیش رو دارید؛ یا خود را جای مخاطب بگذارید و صادقانه وبسایت خود را گزینه انتقاد قرار دهید، یا فیدبک های ارسالی از جانب کاربران را غنیمت شمرده و به عنوان سرنخ حفظ نمایید. سهولت دسترسی به بخش های مختلف، موءثر بودن محتواهای ارائه شده و شفافیت کافی از گزاره مواردی است که در‌این نگاه منتقدانه بایستی پایین ذره بین قرار بگیرد. یعنی «تجربه کاربری» وبسایت خود را آیتم بازنگری قرار دهید. آیا زمانی کاربر صفحه مورد نظر شما را مطالعه کرد میتواند براحتی بقیه نیازهای خود را نیز در وب سایت شما رفع کند. بنوعی چرخیدن کاربر در وبسایت شما به سهولت ممکن شده است. اگر خیر ، بی تردید رفع این مشکل را در حق اولویت طراحی دوباره تارنما خود قرار دهید.

فقط مولفه ای در باز طراحی تارنما نقش کلیدی دارد، کسب رضایت کاربر می باشد و لا به لا غیر!

3- آیا همگام با استانداردهای روز تکان نکرده اید ؟
نه صرفا استانداردهای طراحی وب سایت بلکه تمام المان های موجود در دنیای تکنولوژی بر محوریت مشتری مداری، به طور دائم در درحال حاضر تغییر‌و تحول اند. این تغییر‌و تحول با چنان شتابی پیش می‌رود که ممکن می باشد سایت شما در سال آینده تماما از مقام خارج باشد!

البته تغییر ذوق و سلیقه کاربران هم در‌این گزینه بی تاثیر نیست!
کاربران شما فقط وبسایت شما‌را نمیبینند. بلکه استانداردهای روز طراحی ، ذوق و سلیقه مخاطبان را زیر تاثیر قرار داده و مخاطب در کسری از ثانیه سایت شما را با سایتهایی که در ذهن دارد مقایسه می کند

در‌صورتی‌که وبسایت شما کماکان بر اساس پلتفرم های قدیمی در هم اکنون فعالیت است، هرچه سریع تر برای باز طراحی آن اقدام فرمایید به دلیل آنکه خروج از گردونه رقابت در کمین شماست!

4- ریسپانسیو!
در صورتی‌که تارنما شما ریسپانسیو نیست، باید فاتحه کسب و عمل جازی خود را بخوانید به دلیل آن که حجم قابل توجهی از ورودی وب سایت شما به وسیله کاربرانی است که از مرورگر موبایل خود استعمال می‌کنند.

ریسپانسیو نبودن تارنما مثل این است که چشم شما در نور ضعیف، همان عملکردی را پیش بگیرد که در زیر نوروفروغ آفتاب داشته می باشد! همین قدر عجیب و فاجعه بار!

در حالتی که وب سایت شما تدارکات لازم برای میزبانی از کاربرانی که با موبایل هوشمند به تارنما شما ورود میکنند را نداشته باشد، بهتر است خود را شکست خورده در این میدان نزاع بدانید. البته یک روش فرار و گریز وجود دارد که آن هم: با باز طراحی سایت در سریع ترین بعد از ظهر ممکن است!

5- کاهش چشمگیر نرخ تبدیل مشتری (Conversion Rate)
در‌صورتی‌که وبسایت شما در خصوص ها بالا به خیر عمل کرده و نقصی ندارد اما Conversion Rate پایینی دارد، صد رد صد روایت از یک جای دیگری آب می‌خورد. در واقع در شرایطی‌که کاربر وارد سایت شما شود اما اکشن مایحتاج شما (خرید، دانلود، کلیک و…) انجام ندهد، به مرور با کاهش نرخ Conversion Rate مواجه میشوید.
درصورتی که این نرخ این به طور مستمر فرایند کاهشی داشت، بهتر است فارغ از فوت وقت اقدام به باز ساخت سایت خود نمائید.

 

قدم دوم: ریشه یابی مشکلات وب سایت
در شرایطی که یک مغازه بعد از گذشت بعد از ظهر طولانی، فروش دندان گیری نداشته باشد چه باید کرد؟ راه حل چه می باشد؟ یا باید محصول ها فروشگاهی خود را تغییر دهید، یا قدمی در سمت و سوی بهبود ارائه خدمات بردارد.

شرایط وب سایت هم دقیقا به همین صورت است؛ هنگامی که ریشه یابی خطاها به اتمام رسید، می توانید با باز طراحی سایت مرهم و دوای دردی برای شمکلات خود بیابید.

برای تحلیل وضعیت و مشکلات فعلی تارنما، سه فاکتور تحت حق اولویت شماست:

تعداد صفحه ها سایت
ساخت وب سایت
اندازه فونت سایز
سرعت بارگزاری
کیفیت تصاویر
گرافیک بکار رفته
اما تحلیل و بررسی سایت، به همین راحتی‌ها نخواهد بود. بررسی و غربال یک وبسایت نیازمند ابزارهایی همچون Google Analytics و Google Search Console که کاملا مسلط به خوی کاربر می باشد.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۱۱:۵۸:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

شناخت با شورت کدهای وردپرس

طراحی سایت 


آشنایی با شورت کدهای وردپرس و شیوه ی انجام آن


از دوران انتشار وردپرس (سال ۲۰۰۳) تاکنون با وجود انتشار سیستم‌های رئیس محتوای پیشرفته و کارآمد، وردپرس از دارای اسم و رسم‌ترین و محبوب‌ترین CMS‌های گزینه استفاده کاربران بوده است. یقیناً محافظت چنین محبوبیت و کاربردپذیری‌ مستلزم وجود مجموعه نگه‌داری بسیار فن‌ای میباشد. تیمی که بتواند آپشن‌ها و ویژگی‌های ما یحتاج کاربران را درست در حین مناسب ارائه دهد تا تمام کاربران اعم از توسعه‌دهندگان و یا حتی کاربران عادی که در مورد IT فعالیتی ندارند به سادگی بتوانند از این آپشن‌ها استفاده کنند.

یکی این آپشن‌های پرکاربرد و بسیار اثرگذار Shortcode و یا کد کوتاه می‌باشد.

طراحی وب سایت

Shortcode چه است؟
شورت کد یا کدهای کوتاه وردپرس در واقع قابلیتی می باشد که توسط‌ی آن کاربران می توانند یک آپشن خاص را به وب‌وبسایت وردپرس خود بیش تر کنند. اصلا مهم نیست که شما به عنوان کاربر از روش کدنویسی اطلاع داشته باشید یا خیر. یکی از بهترین ویژگی‌های Shortcode یا کدهای کوتاه وردپرس سادگی و آسانی به کارگیری از آن میباشد.

کاربردها و طرز استفاده از Shortcode
شورت کد یا کدهای کوتاه وردپرس امکان افزودن فایل یا ایجاد یک شی و آپشن را درصورتی به وب‌سایت اضافه مینماید که نیاز به نوشتن صرفا یک عبارت هست. در موقعیت معمول برای افزودن چنین قابلیتی لازم می باشد ضمن برخورداری از مهارت کدنویسی، یک‌سری خط کد نوشته شود.

از کدهای کوتاه می‌اقتدار در نوشته‌ها (Posts)، صفحه‌ها (Pages) و ابزارک‌ها (Widgets) بهره مند شد. برای مثال فرض نمائید در بخشی از برگه یا ویجت وبسایت وردپرسی خود قصد افزودن ویدیو دارید، کافی میباشد عبارت ذیل را در آن بخش قرار دهید:

 


شورت کد کلیپ و همچنین سایر شورت کدها امکان افزودن Attribute هم دارا‌هستند. برای مثال در حالتی که قصد دارید ویدئویی در مسیری اجرا شود، کافیست اتریبیوت src را به آن طولانی تر فرمایید تا مسیردهی صورت بپذیرد:


نمایشگر ویدیو
Media error: Format(s) not supported or source(s) not foundDownload File: http://path-to-video.mp4/?_=2

00:00
00:00

 


وردپرس به شرایط پیش‌فرض دارای این ابزار توانا داخلی یعنی Shortcode میباشد. شورت کدهای وردپرس انواع متفاوت دارند و می‌توانند به نیازهای متفاوت پاسخ دهند. برای مثال شورت کدها شامل صدا، توضیحات تصویر (Caption)، گالری تصاویر، پلی لیست، کدهای Embed و ویدئو میباشد. همچنین می‌اقتدار انواع دیگر کدهای کوتاه را با پلاگینی نظیر پلاگین حاذق Shortcode API و Shortcodes Ultimate به وبسایت وردپرسی خاطر نشان کرد.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۹ساعت: ۰۹:۱۶:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)