مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

39 نکته برای بالا بردن نرخ تبدیل سایت


39 نکته برای بالا بردن نرخ تبدیل تارنما را در‌این مقاله ابلاغ میکنیم تا با رعایت و دقت به آنها نرخ تبدیل کاربر در سایتتان را بالا ببرید و به نتیجه بیشتری برسید . فراهم نمودن ترافیک و بازدید بالا بسیار خوب و مهم می باشد البته در شرای نتوانید کاربرانی که به سایتتان وارد میگردند را به مشتری تبدیل نمائید، هیچ سودی از آن به دست نخواهید آورد .

طراحی سایت

فیلدهای اضافی را از میان ببرید! در هر صفحه به ویژه در فرم ها و در هنگام اخذ داده ها از قرار دادن موردها مازاد و غیر اضطراری پرهیز کنید .
یوزرها اتلاف وقت را دوست ندارند! در هنگام خرید به کاربرانتان تضمین و گارانتی بدهید . این سبب ساخت حس امنیت برای کاربرانتان می‌شود و استدلال محرکی میشود که آن‌ها از شما خرید نمایند و به مشتری تبدیل شوند .
دکمه ها و Call To Action ها را جالب نمایید! در‌این دکمه ها از کلمه ها و کلمه ها جذاب به کارگیری نمایید .
مانند: همین درحال حاضر بخرید و … با
ارائه ی گواهی نامه ها و داده ها تایید کننده، اعتماد مشتریان را جلب فرمائید تا برای خرید از شما شک و تردید نداشته باشند! مشخصات و مزایای متاع را ذکر نمایید . مشتریان به صورت مشخص به‌دنبال محصولاتی که به آن نیاز دارا هستند می فرآیند و اینجاست که شما با ابلاغ مزایای آن متاع منجر میشوید که استفاده کننده تمایل بیشتری برای خرید آن پیدا کند .
عنوان برگه در جذب و حفظ کاربر فراوان تاثیرگذار میباشد! عناوین مناسب و جالب و تحریک کننده را مورد استفاده قرار دهید .
موادتشکیل دهنده تبدیل و حائز اهمیت در اقدام یوزرها را در دسترس آنها قرار دهید تا به راحتی بتوانند اقدامی که می‌خواهند را انجام دهند .
فیلم های تبلیغاتی می‌توانند به مشتریان و یوزرها اثبات نمایند که یک شخصیت حقیقی پشت محصول و یا فرآورده وجود داراست و اعتماد و تاثیری که به وجود میاورد زیاد طولانی تر از تصاویر می‌باشد . از فیلم ها در صفحه های فرود و در جای مطلوب به کار گیری نمائید .
برای تبلیغات و سیستم ها پرداخت به ازای کلیک، صفحه ها فرود منحصر پباده سازی نمائید . طرز ی ورود و تامل خیالی یوزرها در آن لحظه گوناگون است پس در شرای صفحه ها فرود مختلف که متناسب با وضعیت و حالت هرکدام باشد داشته باشیم سود ی بهتری خواهیم گرفت .
اکران تعداد مشترکین و دنبال کنندگان شبکه‌های‌مردمی میتواند تاثیر دیوانه مثبتی بر یوزرها بگذارد و سطح اعتماد و شوق آنان به وب سایت و برند شما‌را افزایش دهد .
در بخشها متفاوت صفحه های Call To Action های مناسب قرار دهید تا کاربران در ذهن داشته باشند که به کدام سمت میخواهند حرکت نمایند .
تولیدات مرتبط را به یوزرها معرفی نمایید! معرفی تولیدات دارای ارتباط و شبیه در ورقه ی هر کالا میتواند نرخ تبدیل و همچنین حجم فروش شما‌را بالا پیروز شود .
تعداد سفارش ها و موجودی هر متاع را به کاربر نشان دهید تا با دقت به اندازه خرید بوسیله سایر یوزرها، شوق واشتیاق بیشتری نسبت به خرید آن محصول پیدا کند .
نوشته ها و توضیحات را کیفیت بالا قرار دهید . منحصربه‌فرد بودن، جذاب بودن و فارغ از ابهام بودن، ویژگی هایی می‌باشند که نوشته های مرتبط با تولیدات شما باید داشته باشند .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۱۰:۱۰:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

زبان های برنامه نویسی سمت سرور


لهجه های برنامه نویس سمت سرور بر روی سرور اجرا می شوند و بعد از انجام فرایندهای لازم به طور HTML و CSS و همینطور جاوا اسکریپت به مرورگر استفاده کننده ارسال میگردد. لهجه های برنامه نویسی سمت سرور قابلیت و امکان اتصال به دیتابیس های متفاوت جهت تثبیت داده ها و همینطور به چنگ آوردن داده ها را می‌دهند. PHP ، ASP.NET ، JAVA and JSP از این دست گویش های برنامه نویسی می‌باشند. گویش های برنامه نویسی سمت سرور در واقعیت بخش اداره کننده عمل های روی سایت هستند که داده ها و درخواست های استفاده کننده را از روش فرم ها و بقیه شیوه ها میگیرند و بر روی آن فرآیندهایی انجام می‌دهند و آن گاه به مرورگر استفاده کننده ارسال می‌کنند.

دیتابیس های ذیل اینترنت
دیتابیس ها مسئول مراقبت داده ها برای به کار گیری در لهجه های سمت سرور هستند که دیتابیس های مختلفی نظیر MYSQL ، MSSQL و همینطور ORACLE و بقیه مورد ها وجود دارا هستند. لهجه های سمت سرور با همه دیتابیس ها قابلیت و امکان اتصال دارا‌هستند ولی برای هر گویش برنامه نویسی شایسته ترین دیتابیس موجود است. مثلا دیتابیس مطلوب برای لهجه برنامه نویس PHP دیتابیس MYSQL می‌باشد.

قالب سایت
هر اینترنت سایتی یک قالب اصلی سایت دارااست که بقیه صفحه های وبسایت مبنی بر قالب نخستین پیاده درج مقاله می‌شوند. برای تهیه و تنظیم قالب سایت سه خط مش موجود هست که در بخش تحت به آن مستقل میپردازیم:

پباده سازی قالب وبسایت طراحی سایت
می اقتدار قالب سایت را از اساس بوسیله طراح و گرافیست سایت پیاده سازی نمود که در‌این طرز قبلی از پیاده سازی تارنما گرد‌همایی ای با صاحب کار برگزار می‌گردد و صاحب کار درخواست های خویش درخصوص قالب تارنما نظیر رنگ بندی و مکان قرار گیری مورد ها به طراح تارنما می‌دهد و بعد از آن طراح مبادرت به ایجاد قالب می کند که در مرحله بعدی توصیه دهنده در چهره نیاز دستکاری های خویش را بر روی طرح اعلام مینمایید و این فرایند تا‌وقتی‌که طرح تایید گردد پیش می رود. این طریق معمولا بسیار وقت گیر هست و هزینه انجام آن نسبت به نحوه های دیگر بالا خیس هست.

استعمال از قالب های مهیا
به کار گیری از قالب های فراهم مجانی یکی از دیگر از طریق های تنظیم قالب تارنما هست که درین شیوه با کاوش در وب قالب مجانی متبوع یافت گردیده و می اقتدار آن را در وب سایت بهره مند شد که اما این طریق به هیچ عنوان پیشنهاد نمی‌گردد چون ممکن میباشد به اعتبار کسب و عمل کمپانی لطمه وارد آورد.

برای داده ها بیش تر می‌توانید نوشته ی علمی قالب های بدون پول سایت را مطالعه نمائید

خرید قالب سایت
وبسایت های بخش اعظمی مانند Templatemonster و Themeforest وجود دارا‌هستند که دکان قالب وبسایت دارا‌هستند و میتوانید قالب متبوع خویش را از دربین قالب های گزینه گزینش و خریداری فرمائید. دارکوب یک نمایندگی از این موسسه ها دارااست و می‌توانید لیست قالب های دارکوب را در دکان قالب دارکوب مشاهده فرمایید. این شیوه تحت عنوان سریعترین و کیفیت بالا ترین طرز ممکن می‌باشد و دارکوب این طرز را سفارش میکند.

برای توضیحات طولانی تر میتوانید نوشته‌علمی خرید قالب تارنما را مطالعه نمائید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ فروردین ۱۳۹۹ساعت: ۰۳:۵۰:۱۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی منوی تارنما حرفه ای

هنگامی که از طراحی ساختار سایت کلام می شود . بخش اعظمی نقش گرانقدر منوی وب سایت را به آلزامیر می سپارند . منوی اینترنت سایت می تواند پیروزی و شکست یک اینترنت وبسایت را تعیین نماید . عنوان ها و ساختار منو سایت سطح تعامل یوزرها وبسایت که از راه و روش موتورهای کاوش به تارنما شما منتقل شده اند را گزینش خواهد کرد . منوی وبسایت همینطور به سهولت استعمال از وب وبسایت یاری متعددی می کند . داشتن یک سایت که کاربران در آن حس راحتی نمایند نیز به معنی ارتقاء تعداد خریداران سایت خواهد بود .

طراحی سایت
در ادامه راهکارهایی برای پباده سازی منو وب سایت ارائه داده ایم که به شما یاری می نمایند از پباده سازی ساختار سایت خود برای ارتقاء نرخ تبدیل سایت به کار گیری فرمایید .

راهکارهای
پباده سازی منو وب وبسایت جهت افزایش نرخ تبدیل تارنما 1- برای طراحی یک منوی رشته ای برنامه ریزی فرمایید .


پباده
سازی منوی
وب سایت فن ای

از به عبارتی اولِ عمل منوی تارنما را در لحاظ داشته باشید . ابزارهایی زمینه نیاز خود را لیست نمایید و برای آن‌ها یک اولیت بندی تعیین فرمایید . این اولویت ها اصولاً بر حسب مقدار تاثیر این عوامل بر وب سایت گزینش می شوند . شما می توانید لیستی از صفحه ها وبسایت تهیه و تنظیم و تنظیم فرمایید و یا این که به سادگی از نقشه تارنما برای اینکار به فعالیت گیری نمائید و صفحاتی که برای اینترنت وب سایت شما اهمیت بیشتری دارند را مشخص فرمائید . وب سایت مپ ها فرمت های مختلفی دارا‌هستند و شما می توانید از هر کدام از آن ها که مایل می باشید به کارگیری فرمائید .

2- ساختار منوی وب وبسایت را فن ای طراحی فرمایید .ختار منوی سایت به کمپانی و سازمان شما وابستگی بی نقص داراست . وقتی که شما برای کمپانی خود یک وبسایت پباده سازی می کنید . وجود یک طرح و نقشه پیشین به سرعت دهی امور امداد زیادی خواهد کرد . در این طرح و نقشه شما می بایست یک تجربه کاربری مثبت را به مخاطبان وبسایت خویش ارائه دهید . خط مش شغل های زیادی برای پباده سازی یک منوی کاربرپسند وجود دارد که بعضی از آنها را در این بخش چک می کنیم .

3- یک منو یا این که یکسری منو در وبسایت خود درج نمایید .

 


درج
تعدادی
منو در سایت

 

هر چه وب تارنما شما خدمت ها بیشتری پیشنهاد دهد، تعامل کاربران با آن بخش اعظم خواهد شد . این بدان مفهوم می باشد که شما قطعاً بیش از یک منو در سایت خود حتمی دارید . شما نمی توانید تمام نیازهای کاربران خود را در یک منو درج فرمائید . یعنی آنکه عملاً با یک منو نمی بضاعت و بضاعت و توان ساختار استفاده کننده پسندی داشت . بعضی از وب سایت ها تعداد متعددی منو در وبسایت خویش به عمل می مارک و برخی دیگر فقط از دو منو در وب تارنما خود به کارگیری می نمایند . شما می بایست خدمت هایی را که مخاطب بالاتری دارااست را در منوی قرار دهید زیرا که کاربرها به این سرویس ها دقت بیشتری نشان می دهند . این سرویس ها نیازهایی از مشتریان می‌باشند که شما قادر به پاسخ گویی به آن‌ها می‌باشید .

منوی مهمتر باید در مقدمه در دیدرس مخاطب قرار داشته باشد . منوی دیگر از منوی اول قلیل اهمیت تر است اما این به مضمون‌ بی اهمیت بودن آن نمی باشد . بلکه شما نمی خواهید مخاطب را با قرار دادن آن ها در اولیت نخستین سردرگم فرمائید . در واقع ترجیح می دهید که این موادسازنده توجه مخاطب را در به عبارتی بدو ورود به وب سایت جذب نکنند .

رای اهمیت اهمیت بسیار بالایی دارا‌هستند . شما می بایست در منوی تارنما خویش از کلماتی به کارگیری فرمایید که توصیفی باشند .

موتورهای جستجو هنگامی که از لغت ها توصیفی در منوی خود به کارگیری فرمایید خوبتر فعالیت می کنند .
هنگامیکه نوشته لینک و لینک های منوی شما توصیفی باشد گوگل و دیگر موتورهای جستجو آسان و سهل و آسان خیس قضیه برگه ای که این لینک و لینک و پیوند ها به آن اشاره دارا هستند را فهم می نمایند . در واقع می توانایی اعلام کرد که تبلیغات شما برای متاع و سرویس ها ارائه شده در وبسایت می تواند از منوی وبسایت شروع شود .

یوزرها سایت سپاسگذار منویی خواهند بود که به آن ها بگوید دقیقاً به چه کاغذ ای منتقل خواهند شوید .
نکته ای که بایستی حتماً در طراحی منوی وب سایت خود رعایت نمایید درج کلا و سرویس ها کمپانی در منو است . به این ترتیب یوزرها و موتورهای کاوش به سادگی می توانند متوجه شوند که شما چه مال و خدماتی ارائه می دهید و این مال ها و خدمات در کدام بخش سایت قابل دسترسی می باشد .

نام
هایی
که در منو بایستی از آن ها اجتناب نمایید :
ساختار
منوی
وب سایت

درج مال و خدمت ها به تنهایی به افزایش جایگاه وب سایت شما یاری زیادی نمی کند . شما باید در منوی خویش از کلماتی به کار گیری فرمائید که یوزرها برای یافتن این کالاها و خدمات بهره می گیرند تا موتورهای جستجو و کاربران راحتتر با منوی وبسایت شما رابطه برقرار نمایند .

1 - از ساختارهای سردگم کننده به مراد ارتقا تباین منوی تارنما به کارگیری نکنید .
منوی اینترنت وب سایت از اهمیت بالایی برخوردار میباشد البته این گزاره به آن معنا نمی‌باشد که این اهمیت به قدری باشد که شما بخواهید ساختار وب سایت را صرفاً برای بیشتر به نمایش گذاشتن منو پباده سازی کنید . مسلماً چنین پباده سازی سبب ساز سردرگمی مخاطبان تارنما شما خواهد شد . سردرگم کردن مخطبان وب وب سایت نیز مقدار میباشد با رفتن این مخاطبان به سایتی عادی تر .

2 - از منو های بازشونده به فعالیت گیری نکنید .


منوهای
باز
شونده

منوهای بازشونده می توانند برای یوزرها و موتورهای جستجو حیران کننده باشند . وقتی یک استعمال کننده روی منوی کلیک می نماید خواسته خود را معلوم می کند . اما بجای ساماندهی به صفحه ای که خواسته او را براورده کند، لیستی از امکانات به او نشان داده می شود که می تواند استفاده کننده را سردرگم نماید .

در شرای تعداد پایین منوهای سایت شما دوچندان باشد مخاطبان زمان زیادی را صرف محاسبه تمام موادسازنده جانور در منو می نمایند و این ممکن میباشد مخاطب را از انگیزه با اهمیت خویش در وب سایت یعنی خرید محصول شما گشوده دارااست .


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ اسفند ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۵:۴۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مقایسه معایب و مزایا دراپ باکس با گوگل درایو

به طور کلی هر کدام از این دو برنامه دارای معایب و مزایایی می‌باشند به عنوان مثال اگر شما نیاز به فضای ذخیره سازی اکثر دارید، خوبتر می باشد از گوگل درایو استعمال فرمائید طراحی سایت  زیرا هزینه خرید حجم مازاد در این برنامه مضاعف زیر خیس می‌باشد همینطور به کار گیری از گوگل درایو مضاعف آسوده می باشد شما برای نصب آن صرفا به یک جیمیل نیاز دارید . و در انتها گوگل درایو برای اشخاصی که نیاز به ویرایشگر های آفیس دارا هستند فراوان مطلوب هست . البته یک عیب که این نرم افزار ذخیره سازی داراست این است که زیرا اشتراک سازی تحمیلی در میان برنامه های متعدد گوگل دارااست در نتیجه حافظه آن در فیس وجود تعداد بسیار نامه سریع مالامال می شود .
دراپ باکس در کامپیوتر، سیستم دلیل مک، اندروید و ios دارای کارایی یکسان هست و بهترین برنامه همگام سازی هنگام به کار گیری از تعدادی دستگاه مختلف است .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۵:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پوشه htaccess چیست؟

فولدر htaccess htaccess در واقع فایلی متنی (اما بدون پسوند) است که در سرور های گوناگون (مخصوصا سرور Apache) برای در اختیار به دست آوردن عملکردهای طراحی سایت  آن زمینه به کارگیری قرار می گیرد، این فایل در ریشه تارنما یا این که در فی مابین فولدرهای آن به چهره htaccess . (بدون فرمت) وجود دارااست (اگر این فایل در سرور شما نیست، می توانید آن را تولید کنید) و درون آن دستوراتی خاص به فیس متنی و حروف با قاعده متن می شود، به برهان این که فولدر htaccess به صورت انقطاع از نیز از پیکربندی مهم سرور می‌باشد و برای سایتهای گوناگون می تواند متفاوت باشد، امروزه از آن به وفور، به ویژه در سرورهای اشتراکی، برای دوباره نویسی پیوند های داینامیک به استاتیک (Rewriting)، در اختیار گرفتن دایرکتوری ها با واژه و کلمه و کلمه عبور (Authorization)، تهیه و تنظیم داده ها مربوط به یونیکد صفحات، مسدود کردن IP، تنظیم و سفارشی کردن صفحه ها خطا و . . . به کارگیری می شود؛ در پیش‌روی پوشه دیگری به نام httpd .conf وجود دارد که به طور سوای واسطه و یک دست تنظیمات سرور را مدیریت می نماید .

پباده سازی
سایتپوشه php .iniدر کنار پوشه htaccess که پیکربندی سرور را مدیر می کند، در سیستم های مبتنی بر PHP معمولا در سرورها می بضاعت از فایل دیگری به نام php .ini برای در دست تصاحب کردن رفتارها و تجهیزات مربوط به مفسر PHP به کار گیری کرد، ولی این زمینه تا حدود زیادی به ویژه در سرور های اشتراکی، به اختیارات تعریف گردیده به وسیله مدیران هاست برمی گردد، از php .ini می بضاعت و توان و بضاعت و توان به فرض برای غیر فعال یا فعال کردن بعضی خصوصیت ها در PHP استفاده کرد و تنظیمات پیش فرض را تغییر‌و تحول داد .

پایگاه
داده پایگاه داده یا دیتابیس (Database) به محل حفظ داده ها معمولا به فیس داینامیک گفته می شود، به فرض در یک سیستم مدیریت محتوا، وقتی مطلبی را ارسال می کنید، این مقاله در فیلد های خاصی که داخل دیتابیس با عنا وین معلوم تعریف شده، ذخیره می گردد تا در هنگام لزوم از اطلاعات آن استعمال شود، در واقع راه و روش و ساختار دیتابیس ها شباهت متعددی به دنیای حقیقی و به فرض قفسه های یک کتابخانه دارد، در نیز حال حاضر عمده وبسایت ها از این خط مش و منش به کارگیری می کنند و تقریبا مدیر یک سایت بلندمرتبه سوای به کارگیری از مقر داده غیر قابل تصور است، تنها سایتهای کوچک با کاغذ ها استاتیک و ثابت، آن هم به تعداد کم، بی نیاز از دیتابیس هستند و در سایر موضوع ها شایسته ترین گزینه، به کارگیری از آن است، دیتابیس ها انواع و کارکردهای مختلف دارا‌هستند ولی در کل فراوان به نیز مشابه هستند، از جمله دارای اهمیت ترین سیستم های رئیس پایگاه داده می توان و بضاعت و توان Oracle، Microsoft SQL Server، MySQL و SQLite را اسم برد، ولی امروزه از MySQL برای برنامه نویسی با PHP و از Microsoft SQL Server برای برنامه نویسی با ASP بخش اعظم به کارگیری می شود؛ خاطره دادن اصول فعالیت با مقر داده در صورت شناخت شما با یک عدد از لهجه های برنامه نویسی سمت سرور، عمل چندان مشقت نمی باشد و تا حدود زیادی می توان و بضاعت طی مدتی کوتاه، بخش اعظمی از مطالب را فرا گرفت .

نشانی
اینترنتی منحصربه‌فرد تصور بخش اعظمی از مردمان از ایمیل، محدود به خدمت های مجانی ارائه گردیده به وسیله شرکت های معروفی چون یاهو، گوگل، مایکروسافت و . . . است، اما زمانی برای خود سایتی ایجاد می کنید، در قریب به حادثه موارد، می توانید پست الکرونیکی منحصر به فرد با عنوان دامنه خویش داشته باشید، در سرورهای گوناگون و در در اختیار به دست آوردن پنل آن‌ها قابلیت تولید نشانی اینترنتی های مخصوص برای دامنه شما وجود دارد و پس از ساخت حساب کاربری و آدرس، می توانید از برنامه های مدیر ارسال و دریافت پست الکرونیکی مانند Outlook Express یا این که این که برنامه های شبیه دیگر به کار گیری فرمایید .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ بهمن ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۷:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

چه وقتی پیوند ندهیم؟

البته
چه
زمانی لینک ندهیم؟ استفاده کننده  طراحی سایت را خسته نکنید! به فیس به طور کامل ارگانیک پیوند داخلی بدهید .در صورتی‌که یک بار یک واژه و کلمه و کلمه یا این که این که عبارت دارنده رابطه را پیوند و پیوند کردید، دیگر برای بار دوم و سوم در به عبارتی پاراگراف چه نیازی می باشد که لینک و پیوند باشد؟ به رخ کلی هیچ فرمولی وجود ندارد که چقدر پیوند در صفحه شما باشد .قانون آن طبیعی بودن می باشد . درصورتی که حقیقتا می طلبد که که عنوانی را در مطلب خود بیش از یک بار لینک کنید، این عمل را بکنید .لینک و پیوند داخلی را برای به کارگیری کننده تولید کنید نه برای موتور کاوش و گوگل و کلا خزنده ها .به عبارتی میزان ای که لینک و پیوند های داخلی شما برای به کارگیری کننده مفید و غیر آزار دهنده باشند، موجب رضایت خزنده ها نیز خواهند بود .

طراحی
سایت
اینجانب در سایت های اهل کشور‌ایران که فعالیت پباده سازی اینترنت وبسایت انجام میدن (سایت های پباده سازی سایت)، خیلی دیدم که کلمه و واژه و واژه “سایت” رو به تیتر لینک و پیوند داخلی، به صفحه اصلی سایت خودشون میدن و این عمل رو هم در هر جای متن تکرار می کنن و اندیشه می کنند که کار اصولی دارن انجام میدن .این عمل فقط و تنها over optimization میباشد و هیچ استفاده ای نیز نداره . کلمه و واژه “سایت” به هیچ دردی نمیخوره! اون هم به صفحه نخست! پیوند داخلی همونطور که گفتم، باید ارگانیک و به جا باشه و تکراری نیز نباشه .(مگر این که واقعا به یاد کاربر، تکرار مفید باشه) .

*** اگر تا کنون لینک و پیوند های داخلی را بی اهمیت می دانستید خوب خیس هست تجدید لحاظ نمایید . تأثیر پیوند و پیوند های داخلی ممکن است محسوس نباشد البته وقتی در کنار فاکتور های دیگر سئو قرار می گیرد تأثیر خود را به رخ غیر بی واسطه نشان می دهد .

نحوه
استفاده
از پیوند داخلی برای این که ازلینک داخلی بتوانیم بیشترین بهره را ببریم از لغت ها اصلی برای درج لینک و پیوند داخلی به کارگیری می کنیم .یا یک عدد دیگر از راه و روش های درج لینک و پیوند داخلی به کار گیری از تیتر برگه های مقصد می باشد . این عمل موجب می شود تا گوگل و بقیه موتورهای کاوش در برهه زمانی ایندکس کردن ورقه های وب اینترنت تارنما صفحاتی را که به آن‌ها پیوند داخلی اختصاص داده گردیده را نیز کاوش نماید . در سود روبات های خزنده مدت مدت بیشتری را در اینترنت اینترنت سایت جستجو و جستجو می نمایند . که در مبحث ، با صرفه سازی و پباده سازی وب تارنما یک عدد از حساس ترین نکات می باشد .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۳۹:۱۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

طراحی یک دیده انداز عملی برای زندگی شما

تولید وبسایت وبلاگدهی با وردپرس ایجاد تارنما وبلاگدهی با وردپرس یکی از خوشمزه ترین و جالبترین امکاناتی هست که وردپرس در اختیار شما قرار خواهد داد . در مقدمه برای استفاده ازطراحی سایت  وردپرس که اون رو تبدیل به یک خدمت وبلاگدهی شبیه بلاگفا فرمایید تحت ابزار جداگونه ای با عنوان WordPress MU بود که بعد از آن از ارائه نسخه 3 وردپرس این ابزار در کنار وردپرس تلفیق شد و شما در هر مدت که حس نمایید میتونید تا وب تارنما وردپرسی خودتون را به موقعیت کانال تبدیل کنید و بعد از آن از آن از فعال کردن وردپرس کانال یوزرها در وب وبسایت تصویب اسم کرده و وب لاگ هایی برای خودشون به رخ ساب دامنه و یا این که ساب پوشه دریافت کنند . مثال های دوچندان موفقی نیز در مسئله وبلاگدهی با وردپرس وجود دارا می‌باشند که شما را از پباده سازی وبسایت با یک CMS منحصر بی نیاز خواهند کرد .وبسایت خبری با وردپرس 16-
تولید تارنما خبری با وردپرس به برهان انعطاف پذیری و سئوی بالایی که وردپرس دارد میتونید تا از اون برای روش اندازی گونه های وب سایت های خبری و تفریحی اقدام فرمایید و با قرار گیری در صدر نتایج موتورهای کاوش خیلی سریعتر نسبت به یک سایت ساز اختصاصی پرورش و ترقی فرمائید . امروزه کمتر کسی رو می بینید که در طول روز به یکی از این وب سایت ها برای پیگیری خبر ها روز مراجعه نکنه پس در شرای قصد دارید تا از وردپرس برای خط مش اندازی تارنما خبری استعمال کنید تعلل نکنید و همین درحال حاضر با تهیه قالب خبری مطلوب که در پوسته های وردپرسی به وفور پیدا میشه وب سایت خبری خودتون رو رویه اندازی کنید و از امکاناتی که مانند چندنویسندگی، تولید خبر طومار و… که برای هر وب سایت خبری زمینه نیاز می باشند و در اختیار شما قرار میده لذت ببرید .تولید سایت پخش آنلاین فیلم و موسیقی با وردپرس همونطور که در بالا نیز اشاره کردم یک عدد از قضیه ها استفاده از وردپرس برای پباده سازی و راه و روش اندازی تارنما فروش محصولات فیزیکی هستش بر همین شالوده با به کارگیری از افزونه های دیگه نیز میتونید تا مبادرت به خط مش اندازی یک وب سایت برای پخش انلاین فیلم و موسیقی نمائید و به چهره رایگاه و تجاری نسبت به ارائه اونها اقدام کنید تا یوزرها با عضویت و ثبت اسم در تارنما بتونند به اونها گوش داده و تماشا کنند و خیلی سهل و آسان فارغ از نیاز به رد و بدل کردن محتوای چندرسانه‌ای از وب سایت شما به چهره به روز به فعالیت گیری نمایند .

ساخت
اینترنت
وب سایت آموزش آنلاین با وردپرس 18-
تولید وب سایت آموزش آنلاین با وردپرس امروزه دیگه کمتر کسی شکیبایی اینو داره تا با طی کردن یک مسیر طولانی بره به آموزشگاهی که برای یادگیری فن خاصی اونو گزینش کرده . بلکه میشینه تو خونه و خیلی سهل از طریق سایتی که برای آموزش آنلاین پباده سازی شده مبادرت به یادگیری اون کلاسی که ثبت اسم کرده میکنه و در غایت در حالتی که این کلاس آموزشی طوری بود که برای ارائه سند نیاز به آزمون حضوری داشته باشه یک روز رو برای این کار اختصاص بده البته این امکان نیز وجود داره تا امتحان رو به چهره آنلاین برگزار کنیم تا محصلای ما بتونند تا از همین طریق در امتحان کمپانی کنند . برای ساخت وب تارنما یادگرفتن آنلاین هم میتونید روی وردپرس اکانت ویژه ای باز نمایید و با به کارگیری از افزونه هایی که در اختیار شما قرار میده اقدام به برگزاری انلاین کلاس های آموزشی کرده و در نهایت یک امتحان آنلاین نیز برگزار کنید تا شرکت کنندگان بتونند بر مبنا زمانبندی در اون کمپانی کنند .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۲:۴۹:۰۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بهترین بک لینک را از سایت خودتان بگیرید!

پروژه لینک سازی داخلی سایت

اگر استراتژی هدفمندی برای لینک سازی داخلی سایت خود نداشته اید، متاسفانه دیر یا زود سایت شما در آخرین صفحه از نتایج گوگل خواهد بود. !

در صورتی که هر کدام از صفحات سایت شما فاقد هرگونه لینک داخلی باشند از نظر گوگل به عنوان صفحه بی هویت یا Orphan Pages شناخته می شود.

همین امروز با سرمایه گذاری در پروژه سئو لینک سازی داخلی میتوانید جریان زندگی را برای همیشه در سایت خود را مجدد فعال کنید.

 

گوگل تاکنون بیش از 250 فاکتور مهم برای رتبه بندی سایت ها در نظر گرفته است که در بین تمامی این فاکتور ها، لینک سازی یا Link Building به شدت می درخشد و جز برترین فاکتور های مهم رتبه بندی در گوگل می باشد .

لینک سازی داخلی سایت گنجینه پنهان و ستون فقرات سئو سایت می باشد چون تاکنون تحت هیچ عنوانی نمی توان از آن چشم پوشی کرد.

صفحات جدید زمانی توسط ربات های گوگل بررسی می شوند که از صفحه ای ایندکس شده، میانبری بین صفحات ایجاد شده باشد.

هدف گوگل در استفاده از لینک های داخلی دسترسی راحت به محتوای جدید و درک ارزشمندی یک صفحه در سایت است مثلا سایتی محتوای تازه ای ایجاد کرده اما هیچ لینک داخلی از سایر صفحات سایت برای آن ایجاد نشده باشد ربات های خزنده گوگل هیچوقت متوجه صفحه جدید سایت نمی شوند و  هیچ اتفاق خاصی برای جایگاه و رتبه سایت رخ نمیدهد.

لینک سازی داخلی سایت نوعی سیگنال مثبت برای موتورهای جستجوست که این صفحه سایت اهمیت بالایی دارد.

منبع شیک رنک


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ دی ۱۳۹۸ساعت: ۰۵:۲۶:۴۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

منظور از پهنای باند چیست؟

با اعتنا به مطالب پیشین که چگونگی ایجاد طراحی سایت  د امنه و هاست و آپ تایم را توضیح داده‌ایم آنگاه از اتمام رساندن این روند به سراغ تراز بعدی یعنی پهنای باند میرویم .

پهنای
باند چیست؟ پهنای باند مقدار حجمی می باشد که شما برای کاربران خویش در انتخاب می فرمایید تا بتوانند اینترنت وب سایت شما را تماشا کنند . یعنی داده ها از اینترنت سایت شما به کاربری که درخواست داده ها داده است منتقل شود . هر چقدر حجم اطلاعاتی که استعمال کننده از وب سایت شما اخذ می‌نماید بیشتر باشد و کاربران بیشتری از وب سایت شما دیدن نمایند داده ها بیشتری منتقل می گردد در نتیجه می بایست حجم پهنای باند خویش را جوری تهیه فرمایید که مطابق با انتقال داده ها سایتان باشد .

طراحی
سایت
پهنای
باند
- گروه مهندسین نیکان

چه
حجمی را می بایست در حیث گرفت؟ پهنای باند شما بستگی به بازدید از اینترنت سایت و دارای شهرت بودن آن دارد و پس از آن به حجم داده ها وب وب وب سایت بستگی دارد . باید دقت داشته باشیم که حجم پهنای باند مدت وقتی هنگامی ندارد .

آیا
پهنای باند نامحدود وجود دارد؟ بعضی از شرکت‌هایی که اینترنت هاستینگ ارائه می دهند با وعده حجم پهنای باند نامحدود یوزرها را گم راه می نمایند و به آن ها وعده‌های دروغین می‌دهند که میتوانند حجم نامحدود داشته باشند . این قضیه درستی ندارد و پیشنهاد ما به شما این می‌باشد که از این گونه شرکت‌ها که از اطلاعات ناچیز کاربران سواستفاده می نمایند دوری کنید زیرا این فعالیت قابلیت و امکان پذیر نیست و عملی کردن این فعالیت خیلی رنج بار میباشد و قابلیت ناپذیر . شما می‌توانید اینگونه تصور نمائید که هر ماه پهنای باند نامحدود با مبلغ ارزانی داشته باشید اما کمپانی های تعالی مانند مایکروسافت، گوگل و . . .
از
هاستینگ آن ها به کار گیری نکند و یا کمپانی‌های تعالی جهان از پهنای باند نامحدوده آن ها به فعالیت گیری نکند و در صورتی‌که این کار عملی میباشد چرا تمامی شرکت‌ها این ویژگی را ارائه نمی‌دهند؟


بعضا از شرکت‌ها هم با ادعایی که می توانند که این فعالیت را انجام دهند پول شما را گرفته و پس از یکسری وقت که سرور آنان دچار مشکل شد و یا این که حجم پهنای باند آن‌ها اتمام پیدا کرد شرکت را تعطیل میکنند و هیچی ردی از خود به جا نمی‌گذارند . و برخی از آنان طوری وانمود می نمایند هنگامی سایت شما مقدمه به عمل کرد و از حد پولی که پرداخت کرده‌اید بگذرد از شما شارژ طولانی تر درخواست می کنند و یا این که این که دسترسی به بعضی از فایل‌های دانلودی سایت شما را انقطاع می‌نمایند .


نیز
درحال حاضر حیث
شما در موضوع یک کمپانی خوب که بتواند شما را عالی پشتیبانی کند چیست؟ می توانیم یک شرکت با کادری مجرب با پشتیبانی توانمند و قیمت‌های مناسب به شما توصیه کنیم . برای اطلاعات اکثر به تارنما nikan .ir مراجعه نمایید و یا این که این که با شماره 021284242 تماس حاصل فرمائید . مطمئن باشید با گروه مهندسین نیکان می توانید تمام خواسته هایتان را براورده نمایید .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۸ دی ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۴۵:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وقت معتبر شدن وب سایت شماست

وقت معتبر شدن وب سایت شماست .

پیشنهاد می کنیم با پکیج های سامانه شیک رنک رتبه سایت خود را بصورت فوری و طبیعی افزایش دهید .

در کمتر از 24 ساعت شمارشگر سایت خود را منفجر کنید .

1- لینک سفارش پکیج افزایش ورودی گوگل

2- لینک سفارش خرید بک لینک

3- لینک سفارش بک لینک انبوه بیش از 7000

4- لینک سفارش رپورتاژ آگهی

5- لینک سفارش بک لینک خارجی

و ده ها خدمات حرفه ای دیگر ..

همین امروز شمارشگر سایت خود را منفجر کنید .

سامانه شیک رنک دارای لوگوی دیجیتال و نماد اعتماد الکترونیک 2 ستاره از وزارت صنعت و معدن


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۳۹:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)