مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تطابق پباده سازی وبسایت


تطابق
پباده سازی وبسایت با وردپرس با استانداردهای سئو به جثارت میتوان ذکر کرد یکی از کلیدی ترین عوارض محبوبیت وردپرس انطباق آن با استانداردهای سئو در طراحی تارنما هست و یک اعتقادوباور و تجربه عمومی وجود دارد که وبسایت های وردپرسی سریعتر در نتایج گوگل رده کسب می‌نمایند . البته این مورد در بخش هایی نظیر تعریف آدرس دهی صفحه ها و ساختار هدر صفحه به هسته وردپرس مربوط می گردد ولی در بخش اعظم موردها خروجی صفحه ها و محتوای آن ها بوسیله طراح سایت وردپرس و رئیس محتوای سایت ساخت می شود که البته نقش مهمی در سئو و کسب رده خواهند داشت .

طراحی سایت

طراحی
سایت با وردپرس و همخوانی با استانداردها سئو تیم وبسیما علم و تجربه بسیار خیر در پباده سازی و کدنویسی صفحه ها وب متناسب با استانداردهای سئو داشته و از همان آغاز فرآیند طراحی وب سایت با وردپرس به راهکار محتوایی، استانداردهای کدنویسی، سرعت بالای صفحات و بهینه بودن برای گوشی توجهی ویژه مینماید . این امر موجب می شود خروجی تارنما در کنار زیبایی از تلاش بالایی برخوردار بوده و عموم مشتریان وبسیما در ۶ ماه اولیه عمل خویش در فضای اینترنت برد های چشمگیری در مورد سئو هم کسب کنند .

همینطور برگزاری کارگاه های آموزشی و تهیه فیلم در جهت فراگیری سئو و مدیریت وب سایت به مشتریان کمک میکند پروسه تهیه و انتشار محتوا را به نیکی فهم کرده و همگی متون و تصاویر تارنما را متناسب با اصول سئو تهیه و تنظیم کنند .

امنیت
بالا و به روزرسانی مستمر در طراحی تارنما با وردپرس شاید برخی از فعالان عرصه پباده سازی سایت بزرگترین مشکل پباده سازی وبسایت با وردپرس را ضعف امنیتی و نفوذپذیری آن بدانند در حالیکه این اعتقاد و باور به کلی غلط است، گواه این نادرست وب سایت های پربیننده و موفقی مثل فدراسیون والیبال ایران، فروشگاه زنجیره ای رفاه و قابل انعطاف افزار حسابداری هلو هستند که مدام آیتم های جذابی برای هکرها بوده و همیشه در معرض خطر قرار دارا هستند ولی هیچ گاه در طی سالها عمل با مشکلی در این مورد مواجه نشده اند . به طور معمول وبسایت های اینترنتی در سه تراز امنیتی جراحت پذیر میباشند که عبارتند از کاربر، هسته و سرور .

امنیت
در پباده سازی وبسایت با وردپرس 1-
امنیت وردپرس سمت کاربر او‌لین جایی که امنیت اهمیت خواهد داشت مربوط به خود کاربر یا مدیریت تارنما می‌باشد . چه مضاعف می باشند افرادی که اکانت ایمیل یا این که شبکه های اجتماعی آن ها هک می شود اما این به مضمون‌ ضعف آن شبکه یا حتی جی میل نمیباشد بلکه به برهان عدم رعایت نکات ایمنی یا سر عبور آنان به شیوه لو رفته و یا این که از آغاز سر عبوری دوچندان ساده و قابل حدس انتخاب کرده اند .

مرسوم ترین عبارت های به کار رفته برای رمز عبور در سال ۲۰۱۶ دربرگیرنده 123456، qwerty و 111111 هستند که همگی برای هکرها شناخته شده و قابل حدس می‌باشند . جالبتر اینکه در صورتیکه این لیست را به ۲۵ عبارت پرکاربرد افزایش دهیم نسبتاً نزدیک به ۵۰ درصد کاربران شبکه های اجتماعی را پوشش می‌دهد .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۱:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

گویش bash - گویش برنامه نویسی برای هکر شدن

نکات
پر رنگ این لهجه برنامه نویسی برای هک LISP به طور کامل جدا میباشد و شما می توانید برنامه های هک شده فردی را سوای هیچ نوع نگرانی در زمینه معماری آن کاوش فرمایید .
قابلیت های اشکال زدایی سطح بالا بوسیله LISP در یافتن خطاهای مدت اجرا در برنامه های سازمانی با فایده است .
LISP یک پیاده سازی ساده از سیستم های ماکرو را آماده می کند، در فیض توسعه سوء استفاده های قادر را ساخت می کند .
کتابخانه بدون نقص I / O و ساختارهای در دست گرفتن گسترده ارائه گردیده توسط LISP به هکرهای اخلاقی امداد می کند تا ابزارهای هکینگ زیاد قانع کننده ای را در اختیار شما قرار دهند .


۱۱-
زبان Bash در حالتی که چه دقیقا یک گویش برنامه نویسی تمام عیار نیست، ولی داشتن مهارت در زبان Bash برای هکر شدن لازم است طراحی سایت

Bash پوسته فرمان پیش فرض در عمده سیستم های یونیکس است و هر سرور حیاتی در لابه بالای یونیکس ساخته شده می‌باشد .

بنابراین، پس از این که شما با به کار گیری از ترکیبی از برنامه های هک گردیده دسترسی به یک کانال را به دست آوردید ، Bash ویرایش خود سیستم را انجام خواهد بخشید .

این را می بضاعت و توان به عنوان چاقوی ارتش سوئیس از برنامه های هکینگ درنظر گرفت و برای علاقه مندان به امنیت اضطراری می باشد .

 

گویش
bash - گویش برنامه نویسی برای هکر شدن - کمپین آموزشی بی لرن

نکات
پر رنگ این زبان برنامه نویسی برای هک Bash به شما قابلیت می دهد تا اکثری از برنامه های هکینگ را که برای نفوذ به شبکه به کار گیری می کنید، مداد فرمایید .
اگر شما دنبال تولید اسکریپت های پیچیده ای می‌باشید که نیاز به تصحیح سیستم فایل و درخت دایرکتوری دارند، Bash شایسته ترین گزینش می باشد .
برای استفاده از برنامه های هکینگ مانند NMAP ، Armitage ، و Metasploit، ادراک عمیق از دستور shell ضروری می‌باشد .
این زبان قوی به نوشتن و درک اسکریپت های پیچیده پوسته هست .
Bash به شما اذن نفوذ و در اختیار گرفتن برای شکستن سیستم ها را می دهد .


۱۲-
گویش Assembly یکی از مهم‌ترین و قدرتمندترین زبان ها برای یادگیری گویش برنامه نویسی در هک می باشد .

گویش Assembly به عنوان شایسته ترین لهجه برنامه نویسی برای هکر ها و هک کردن سیستم های ابتدایی شناخته می شود .

علت مطلوب بودن این لهجه برای بسط برنامه های هکری پر سرعت و موثر، توانایی و سهولت آن برای ویرایش در فرآیندهای سیستم تراز ذیل است .

اسمبلی هم مطلوب ترین لهجه برنامه نویسی برای تولید قابل انعطاف افزارهای مخرب نظیر ویروس ها و تروجان ها هست .

 

بوم
گونه کسب و فعالیت - کمپین آموزشی بی لرن


نکات
برجسته این لهجه برنامه نویسی برای هک این گویش مجارستانی، هکرها را قدرتمند می سازد تا معماری سیستم ها را به طور بدون واسطه بازنویسی نمایند .
شما به راحتی می توانید دسترسی پردازنده را تغییر و تحول دهید و دستورالعمل های سیستم های به خطر افتاده را با اسمبلی اجرا فرمایید .
این لهجه دفاعی برای گسترش ویروس های کامپیوتری و بقیه نرم افزارهای مخرب میباشد .
شما به راحتی می توانید برنامه های هکینگ پیچیده ای را تولید نمایید که از خدمات با جواز به کار گیری می کنند .
Assembly شایسته ترین لهجه برای شغل ها کلیدی میباشد .


۱۳-
زبان Scheme Scheme یک عدد از دو لهجه دارای اهمیت جریان LISP هست که هنوز در صنعت به طور گسترده موضوع استعمال قرار می گیرد .

این یکی از بهترین لهجه های برنامه نویسی برای هکر شدن و هک کردن قابل انعطاف افزار سابق LISP هست .

Scheme
یک گویش برنامه نویسی همگانی هست که از یکسری پارامتر برنامه نویسی هکینگ پشتیبانی می کند، از پاراگراف :
برنامه نویسی کاربردی و برنامه نویسی ضروری .

بنابراین،
در صورتی‌که شما عجله دارید و می خواهید برنامه هک کردن عالی و منظم را برای بهره برداری از انگیزه بعدی خویش هدایت کنید…
Scheme می تواند به طور بدون شوخی به همت های شما امداد نماید .

 

لهجه
scheme - لهجه برنامه نویسی برای هکر شدن - کمپین آموزشی بی لرن


نکات
برجسته این زبان برنامه نویسی برای هک این طرح تاکید زیادی بر برنامه نویسی کاربردی و الگوریتم های بازگشتی دارد .
تعیین قابل قبولی برای جعل برنامه های هک شده با تکنولوژی توسعه یافته است .
هسته کوچک این لهجه دوچندان قابل توسعه و گسترش میباشد .
Scheme، بررسی تاخیری را ارائه می دهد، به این مفهوم که شما می توانید قابل انعطاف افزار ناهمزمان را به راحتی گسترش دهید .
خصوصیت مهم که به وسیله Scheme ارائه می شود، به توسعه دهندگان اذن می دهد این زبان را به راحتی فارغ از دخالت در نحو مستقر خود توسعه و گسترش دهد .


۱۴-
لهجه Lua Lua یک زبان فراوان سبک وزن است که می تواند تقریبا در هر سیستم جاسازی شده اجرا شود .

زبانی
پر سرعت است؛
و با یک API نسبتا معمولی و قادر C که به هکرهای اخلاقی اذن می دهد برنامه های هک شدن بالقوه را برای نفوذ به چنین سیستم هایی به ارمغان بیاورد، می آید .

بنابراین Lua می تواند بهترین گویش برنامه نویسی برای هکر شدن باشد .

از این لهجه می بضاعت و توان در هک کردن سیستم هایی مانند ساعت ها و تلویزیون های هوشمند و بخش اعظمی از دستگاه های IOT فایده موفقیت .

به عنوان یک هکر رشته ای و اخلاقی، حتمی است که بتوانید این دستگاه ها را به خطر بیندازید .

 


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۱۱:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

8. ارزیابی کردن و توسعه دادن جعبه ابزار های خودتون

4. از اندازه فونت های بزرگ استفاده کنید

12 نکته در طراحی سایت حرفه ای

 

اینکه نوشته های سایت شما بزرگ باشه یک نوآوری جدید نیست ولی هنوز هم از جنبه هایی از طراحی می باشد که به راحتی هنوز هم اثرگذار است. دلیل این مسئله این است که تاثیر زیادی داره که توجه خواننده با اون جلب بشه و به محتوا توجه کنه.

قابلیت خوانایی عالی و منحصر به فرد در صفحه نمایش های کوچک موبایل در میزان جذب کاربر به سایت نقش بسیار مهمی رو اجرا میکنه.

یکی از نکات مهم سال 2016 این بود که سعی کنین طراحی های خودتون رو با فونت های بزرگ انجام بدین به طور مثال از مینیم اندازه 18 برای بدنه ی سایت استفاده کنید که منطقی هم می باشد. این مسئله شامل تمام قسمت های سایت از جمله سردر سایت یا مثلن نوشته های درون عکس ها و... .و همینطور حتما در رابطه با نوع فونتی هم که استفاده می کنید کاملا تحقیق کنید که ارزشمندی این مسئله از سایز نوشته ها هم بالاتر است.

 

5. جای بیشتری تولید کنید

چگونه سایت حرفه ای طراحی کنیم

 

دسته بندی ها و خوشه بندی های مختلف باعث میشه که تمرکز خواننده در سایت شما از بین بره. این یکی از دلایلی بود که برای کنار گذاشتن ستون های فرعی هم به اون اشاره کردیم. برای طراحی سایت خودتون در نظر داشته باشید که هرچقدر فضای بیشتر تولید کنید تا اینکه المان های زیادی رو در صفحه قرار بدید ،خواننده ی بیشتری رو به خودتون جذب می کنید. باعث میشه وقتی یک کاربر وارد سایت شما میشه تمرکزش رو روی قسمت های مهم از دست نده ، در حالیکه طراحی شما هم زیباتر می باشد.

این فضا ها را به نام های “white space” و یا “negative space” می شناسند. در حالیکه به این معنی نیست که این فضا ها همیشه نیازه که سفید باشند به ویژه وقتی در سایت خودتون از عکس های بزرگ برای سردر و همینطور پس زمینه استفاده می کنید.

سعی کنید که دسته دسته کردن بخش های سایت رو به حداقل برسونید و همینطور بین قسمت هایی که قراره خواننده اون ها رو بخونه، بخش ها سفید قرار بدین تا بدونه که باید روی کتاب قسمت ها تمرکز کند.

 

6. طراحی واکنشگرا یه آپشن و دلخواه نیست!

نکات کلیدی که هنگام طراحی سایت باید به آن توجه کرد

 

نکته کلیدی در طراحی سایت استفاده از سایت وانشگرا می باشد. استفاده از دستگاه های موبایل روزانه افزایش پیدا می کند به ویژه وقتی بخوان به وب سایتی دسترسی پیدا بکنند. برای همین هم هیچوقت تا به امروز طراحی مناسب برای موبایل مهم نبوده است.

پس از مهم ترین نکته های امسال اینه که کاملا به طراحی موبایل هم متعهد باشید. و برای همین هم وقتشه از که یادگیری این سبک رو هم دیگه از لیست کار ها خط بزنید و کاملش کنید و همینطور از آپشن های مختلفی هم که دارید باید کاملا استفاده کنید مثل منو های همبرگری و... .

در سال های اینده حتی ممکنه که شما طراحی برای موبایل رو اولین طراحی خودتون در نظر بگیرین.

 

مقاله مرتبط: آموزش طراحی سایت واکنشگرا یا ریسپانسیو

7. از Google’s Material Design کمک بگیرید

نکته ای در طراحی وب سایت

 

شرکت گوگل استفاده از فلسفه ی Material Design را از سال 2014 بالا برد و طراحان دیجیتالی هم خیلی سریع اون رو دنبال کردند.

اگر شما نوآوری ها و گرایشات طراحی وب سایت صاف و صریح را پذیرفته اید وقتشه که روی واگن های Material Design سوار بشید و استایل های امسال خودتون رو آپدیت کنید.

طراحی سایت

هسته ی مفاهیمی که این فریم ورک ارائه میده شامل استفاده از لایه هایی میشه که به کناره های المان ها سایه هایی میدهد. و کمک میکنه که استایل هایی که نیاز دارید رو در عمق خیلی خیلی کم هم بدونید به المان های خودتون بدید.

اگه شما انگیزه پیدا کردید که شروع کنید یک سری Material Design UI kits هایی در اطراف برای شما وجود دارد که میتونه به یادگیری شما سرعت بده.

 

8. ارزیابی کردن و توسعه دادن جعبه ابزار های خودتون

نکات طراحی سایت

 

آیا در جریان کاری شما کارهایی هستند که خب شما فکر می کنید میتونین اونارو خیلی تاثیر گذارتر و یا خیلی لذت بخش تر انجام بدید؟

برای شمایی که این احساس رو دارید یه نکته که میتونه بهتون کمک کنه اینه که وقتی میخواید کاری رو شروع کنید تحقیقات لازم رو انجام بدید و نگاه کنید ببینید آیا واقعن ابزاری هست که بتونه نیاز هایی که دارید رو به راحتی برآورده کنه؟

همونطور که هرروزه یه سری نکته ها به طراحی شما اضافه میشه همینطور هم ابزار هایی هر روز داره تولید میشه که خب خیلی از این ابزار ها واقعا روند طراحی شما رو بهتر میکنه. اپلیکشن های جدیدی مثل Pixate که برای کسایی که از Adobe CC apps برای طراحان وب لذت میبرن خیلی جالب به نظر می آید و همیشه ارزش این رو داره که بهش یه نگاهی بندازید و میتونه به شما کمک میکنه تا جریان کاری لذت بخش تر و سریع تری رو تجربه کنید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۷:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

مهارتهای گوناگون کمپانی طراحی وب


مورد دهم : مهارتهای گوناگون کمپانی طراحی وب را آیتم بازنگری قرار دهید

طراحی سایت

به‌این قضیه بیندیشید که چه توقعاتی از کمپانی ساخت سایت دارید خواسته صرفا کسب مرتبه نخستین نتیجه ها گوگل و ارتقا بازدید وجود ندارد ولی این ها هم از اهمیت خاصی برخوردارند. به بیان دیگر به اهدافی همچون ارتقا ترازو فروش آنلاین، گسترس اسم مارک خویش در فضای مجازی وب، ارائه داده ها و ایجاد محتوای موءثر به یوزرها و ارتقاء درآمد از تبلیغات تصور کنید.
کمپانی پباده سازی سایتی که با آن همیاری می‌کنید می بایست به شما اطلاع دهند که از ابزاری برای اندازه گیری تعداد بازدید به کار گیری مینمایند و می بایست در جریان فرایند فروش شما قرار گیرند تا بتوانند یک چاره مطلوب جهت بهبود و بسط وبسایت شما پیدا نمایند.

مورد یازدهم : نظرها مشتریان و واحد سنجش رضایت آن‌ها را گزینه باز‌بینی قرار دهید

پس از معلوم کردن انگیزه و انتظرات نوبت به گزینش مسیر برای دستیابی به آنان می‌رسد. از کمپانی ساخت سایت بخواهید راجع‌به اینترنت و تکنیک های پیروزی آمیز در آن با شما صحبت بگویند چرا‌که این کار منجر می گردد تصمیمات بهتر و صدق را دریافت کنید که سبب به ارتقاء بازدیدکنندگان و ارتقا فروش می گردد.

آیتم دوازدهم : با کمپانی طراحی وب در رابطه باشید و از آن ها بخواهید تا شما‌را مشورت نمایند

یک کمپانی وبسایت پباده سازی دارای اعتبار و ماهر بعد از آن تحویل وب سایت از ادامه حیات تارنما و تندرست وب سایت تولید گردیده نگهداری و مراقبت میکند و در چهره نیاز تغییرات ظاهری و اضافه کردن تجهیزات تازه با اخذ هزینه سنجیده و مطلوب وب سایت شما‌را افزایش میبخشند.
درباره سرویس ها بعداز فروش و پشتیبانی سوال بپرسید چون در چهره به کار گیری از سیستم رئیس محتوای منحصر به فرد کمپانی ساخت وب سایت، شما برای کوچکترین تغییرات به آنان نیاز پیدا میکنید و از طرفی با دسترسی بدون نقص به کد های وبسایت و مدیر بدون نقص از آن ه غنی می‌شوید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۶:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پروژه های جانبی برگزیدگان طراحان اینترنت


برای همگی ما لازم می باشد غیر از عمل اصلی، فعالیتی مانند یک سرگرمی یا این که پروژه جانبی داشته باشیم تا خلاقیت و هدف را در ما پر‌نور نگه دارااست. شما بدون چاره نیستید پس از ساعت کاری همچنان روی مهارت‌های ساخت وب سایت اتوماتیک نمایید. در نوشته‌ی‌علمی امروز لیداوب، فهرستی از یک‌سری طراح برتر اینترنت و پروژه‌های جانبی آن‌ه ...

طراحی سایت

شما بدون چاره نیستید پس از ساعت کاری همچنان روی مهارت‌های ساخت وب سایت اتومات نمائید. در نوشته‌ی علمی امروز لیداوب، فهرستی از چندین طراح برتر اینترنت و پروژه‌های جانبی آنها را برای شما فراهم کرده‌ایم که برخی از آنان به پیروزی دیده‌گیری دست پیدا کرده و درآمد فوق العاده‌ای را قسمت خویش کرده‌اند. می توانید از این ایده‌ها الهام گرفته و شما نیز پروژه خویش استارت فرمائید.

۱. Davey Heuser- IconJar
پروژه های جانبی برگزیدگان طراحان اینترنت

دیوی هیوسر یک طراح وب سایت هلندی هست که روی پروژه‌های رشته‌ای عمل می نماید. وی طراح ارشد وبسایت Sketch هم بوده میباشد البته طی چندین سال قبل، در تایم ها فراغت خویش به همپا کورتیس هارد، IconJar را فعال‌ساز‌ی کرده‌اند که یک نرم افزار مک میباشد که آیکون‌های شخص را سازماندهی می‌نماید. این نرم افزار بوسیله شرکت‌های بزرگی مانند گوگل، مایکروسافت و اسپاتیفای به فعالیت برده شده‌است.

۲. Dan Petty – Epicurrance and Freelance TV
پروژه های جانبی برگزیدگان طراحان اینترنت

دان پرتی به علت سبک پباده سازی خلاقانه خویش یکی‌از برگزیدگان‌های صنعت ساخت وب سایت میباشد . طی یکسری سال قبلی وی یک همایش خلاقانه به اسم Epicurrance را مدیر می نماید. وی در سال ۲۰۱۷، یک سریال مستند راجع‌به فریلنسرهای برنده به اسم Freelance TV راه‌اندازی کرد.

۳. Laura Kalbag – Accessibility for Everyone
پروژه های جانبی برگزیدگان طراحان اینترنت

لائورا کالبرگ یک طراح بریتانیایی می باشد که در سوئد معاش میکند. وی به پباده سازی‌های اخلاقی، تمامی گیر و دسترسی پذیری عشق دارااست. وی با A Book Part برای تایپ کردن درباره ی پیاده سازی دسترسی پذیری در مراحل پباده سازی برای تولید تجربه کاربری (UX) بهتر برای همگی، همیاری نموده است. این کتاب Accessibility for Everone اسم داراست.

۴. Frank Chimaro – The Shape of Design
پروژه های جانبی برگزیدگان طراحان اینترنت

فرانک چیمارو یک طراح نیویورکی هست که در سال ۲۰۱۷ کتابی به اسم The Shape of Design منتشر کرد. این کتابچه راجع به پباده سازی برای بقیه افراد هست که فرانک امید می نماید، ای کاش هنگامی که خودش استارت به پباده سازی کرده بود می‌توانست یک کتاب مانند آن را داشته باشد. این کتاب تحسین‌های متعددی را برانگیخت و از تکنیک‌های آن در سراسر عالم استعمال شد.

۵. Helen Tran – A Different Way to Run Internship
پروژه های جانبی برگزیدگان طراحان اینترنت

هلن تران یک طراح کانادایی هست که در تورنتو معاش می نماید. وی سال ها طراح ارشد Shopify بوده هست. هلن یک مطالعه موردی بی نقص و جامع درباره ی شیوه مدیر عصر کارآموزی منتشر نموده است. در‌این کتاب بیان شده میباشد که طراحان چه گونه اشتباهات مرتبط با یادگرفتن طراحان فن‌ای را به نحوه ای کارامد رئیس می‌نمایند.

۶. Paul Jarvis – The Sunday Dispatch
پروژه های جانبی برگزیدگان طراحان اینترنت

پائول ژارویس یک طراح فریلنسر اهل ونکوور کانادا میباشد وی بیش تر از ۲۰ سال به حالت فریلنسر کارکرده هست و پروژه‌های جانبی مختلفی داراست مشتمل بر یک خبر نامه محلی به اسم The Sunday Dispatch. وی یک‌سری کتاب منتشر کرده و عصر‌های آموزشی فراوانی مانند Creative Class منتشر نموده است که طی آن طریق تبدیل شدن به یک فریلنسر رشته‌ای را یادگرفتن می دهد. یکی از دیگر پروژه‌های وی Chimp Essentials می باشد که روش استعمال کارامد از MailChimp را فراگیری می دهد.

۷. Julie Zhou – The Looking Glass
پروژه های جانبی برگزیدگان طراحان اینترنت

جولی ژو یک کدام از طراحان ارشد در فیسبوک هست. طی یکسری سال قبلی، وی به جهت نوشته هایش آوازه متعددی در جامعه طراحان اینترنت کسب نموده است. وی از دوران‌ها پیشین آغاز به تایپ کردن مقاله ها هفتگی راجع‌به پباده سازی، طریق سال محصول ها فوق العاده و چگونگی حل خلل کرد. وی در حال حاضر بیش تر از ۲۰۰ هزار دنبال کننده در Medium داراست. فهرست آدرس اینترنتی وی the Looking Glass اسم داشته و هر هفته مقاله ها جدیدی برای شما ارسال مینماید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۱:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وبسایت‌های فروشگاهی ارزان


وبسایت‌های فروشگاهی ارزان آیا حقیقتا چیز خیر و خوبی هست و یا این که نه؟
حقیقت در‌این می‌باشد کسب و فعالیت ما برای اینکه بخواهد از دکان اینترنتی به کارگیری نماید و ساخت سایت فروشگاهی را داخل خویش داشته باشد به دو مدل تقسیم میگردد:

طراحی سایت

یا این که ذاتا یک بیزینس می‌باشد که موجود است و کسب و فعالیت سنتی می‌باشد که از پیش وجود داشته که یک مغازه به حالت فیزیکی داشته می‌باشد و یا این که سعی سنتی خویش را داشته می باشد و امروز قصد داراست به خویش قابلیت و امکان تاچ پوینت و یا این که نقطه تماس مغازه آنلاین را بیافزاید
یا این که یک کسب و کاری هست که از شالوده به عبارتی دکان آنلاین می باشد مثلا فروشگاهی مانند دیجی محصول خویش در واقع یک پلتفرم میباشد و در‌حالتی که آن را حذف فرمایید و نباشد دیگر این کسب و عمل وجود فرنگی نخواهد داشت.
البته بخش اعظمی از کسب و شغل های به عنوان مثال قنادی‌هایی که در درحال حاضر دارا هستند دلیوری آنلاین می گذارند اگرکه وب سایت آنلاین آنها حذف شود قنادی آن‌ها در رمز جای خویش محفوظ باقی میماند و به فعالیت خویش ادامه میدهند سفارش ما این می باشد که در شرایطی‌که کسب و فعالیت شما، پلتفرم شما، کل معاش شما به عبارتی مغازه آنلاین می باشد به ساخت سایت فروشگاهی ارزان حتی یک دقیقه تفکر نکنید.

چون به هر هم اکنون پیچیدگی‌ها و ظرائفی که یک کسب و فعالیت بایستی داشته باشد را بهتر هست به صورت ماهر و با طراحی وب سایت فروشگاهی ماهر پیش ببرید.

چنانچه کسب و فعالیت شما یک کسب و فعالیت سنتی هست که موجود هست و برای ارتقاء بضاعت و توان و ارتقاء اثرگذاری شما قصد دارید نقطه تماس دکان آنلاین را نیز به نقطه تماس‌های قبل خویش بیافزاید اینجا می‌باشد که ساخت سایت فروشگاهی ارزان میتواند به شما تا حدودی در آستانه رویکرد یاری دهد.

این به شما امداد می نماید با هزینه کمتر و در طول کمتر به مغازه آنلاین خویش دست پیدا نمائید.

نقطه قوت شما وجود مغازه فیزیکی بود که دفتر ها شما می‌باشد و شما در اصلً قصد دارید به مخاطب خویش یک قابلیت رابطه بهتر دهید به‌دنبال می توانید این دکان آنلاین ای که دارید را به ندرت توسعه و گسترش دهید و به روز فرمایید و در گیر تغییر تحول فرمائید.

البته به هر اکنون شما یک کسب و فعالیت سنتی دارید و شما قصد دارید در کنار آن یک دکان آنلاین فعال‌ساز‌ی نمائید.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۷:۳۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فردی سازی پیغام اعتبارسنجی در HTML5


در بخش پیشین، اعتبارسنجی در html5 را معرفی کردیم و طرز به کارگیری از اتریبیوت pattern را بیان کردیم. درین بخش قصد داریم سفارشی سازی پیام اعتبارسنجی پیش فرض html5 را فراگیری دهیم.

 طراحی سایت

فردی سازی پیغام اعتبارسنجی در HTML5:
خوشبختانه نحوه هایی برای فردی سازی پیام خطای اعتبارسنجی موجود هست که یکی‌از معمولی ترین آن ها، به کارگیری از اتریبیوت title برای input اسم کاربری می‌باشد. کد تحت را در لحاظ بگیرید:

 

”Username”

 


و اینک تیتر (title) تمجید گردیده پس از پیام پیش فرض HTML5 نشان داده میشود. مطابق تصویر پایین:

سفارشی سازی پیام اعتبارسنجی پیش فرض HTML5

البته همچنان این پیام اشتباه بی نقص وجود ندارد و نیاز به روشن سازی بیشتری داراست. بعنوان نمونه در حالتی که به فیلد پست الکرونیکی که تا قبل از این تمجید کردیم نگاهی بیاندازید، پیام خطای جامع تر و بدیهی تری به استفاده کننده اکران داده شده‌است.

جایگزینی پیام پیش فرض اعتبارسنجی:
فعلا نوبت آنست که پیام پیش فرض “Please match the requested format” را با پیام دلخواه خویش جایگزین کنیم. برای انجام اینکار، نیاز به مقداری تایپ کردن کد جاوا اسکریپت داریم. در آغاز در کد پایین، یک id به input موردنظر داده ایم تا بتوانیم براحتی این المان را در جاوا-اسکریپت تعیین (select) کنیم.

 

”Username”

 


فعلا میتوانیم المان input را بوسیله کدهای جاوااسکریپت گزینش کرده و باطن متغیری بریزیم:

var input = document.getElementById('username');

تعریف و تمجید اتفاق افتاد oninvalid:
در غایت، با تعریف‌و‌تمجید کد جاوا اسکریپت ذیل، می‌توانیم پیام دلخواه خویش را بعد از محل ورود نامعتبر به استفاده کننده اکران دهیم:

input.oninvalid = function(event) {

event.target.setCustomValidity(‘Username should only contain lowercase letters. e.g. john’);

}

اتفاق افتاد oninvalid از یک آبجکت event ارث بری می‌نماید که دارنده property های مختلفی میباشد مانند target و validationMesغیر مجاز می باشدe که در نمونه بالا، بوسیله متد setCustomValidity آنرا override کرده ایم.

اینک ما کارکشته خوا هیم بود پیام دلخواه خویش را مطابق تصویر تحت به استفاده کننده اکران دهیم:

پیام دلخواه برای اعتبارسنجی HTML5

در بخش سوم، روش سفارشی سازی ظواهر پبام نمایشی به استفاده کننده در هنگام اعتبارسنجی HTML5 را یادگرفتن خوا‌هیم اعطا کرد.

»»» بخش سوم «««

روش استایل‌دهی به INPUT و پیام پیش‌فرض اعتبارسنجی آن


در بخش قبلی، طرز سفارشی سازی پیام پیش فرض اعتبارسنجی html5 را باز بینی کردیم. درین بخش چگونگی استایل دهی به input HTML5 و همینطور استایل دهی به پیام پیش فرض اعتبارسنجی را خوا‌هیم کفت.

 

استایل دهی به input HTML5:
به مراد استایل دادن به پیام های خطای مرتبط با اعتبارسنجی فرم های HTML5 و نیز خویش input ها، خوشبختانه CSS3 کلاس های سودو (pseudo class) هایی برای دارای اعتبار و یا این که نامعتبر بودن محل ورود استفاده کننده در حیث گرفته می‌باشد. بوسیله دو کلاس :valid و :invalid می شود به input موردنظر استایل مربوطه را اعمال کرد. کد ذیل را در لحاظ بگیرید:

input:invalid {

border-color: red;

}

input,

input:valid {

border-color: #ccc;

}

استعمال از pseudo-class
مواقعی که در هنگام به کار گیری از pseudo-class ها بایستی در لحاظ داشته باشیم به شرح تحت می‌باشد:

بطور پیش فرض، کلاس :valid به input های خالی نیز اعمال می‌شود یعنی محل ورود خالی بعنوان پاره ای دارای اعتبار (Valid) در حیث گرفته میگردد. مگر آنکه شما مالامال کردن آن فیلد را بوسیله تمجید اتریبیوت required اجباری نمائید.
در اینصورت در‌صورتی‌که استفاده کننده آن فیلد را خالی رها نماید کلاس :invalid روی آن input اعمال میشود و با اعتنا به کد فوق، رنگ لبه (border) قرمز رنگ میشود.

کلاس های valid و invalid بصورت آنی و فوری بر روی input ها اعمال میگردد. بدین ترتیب ویرایش زیاد استایل های آن سبب سردرگمی یوزرها خواهد شد.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۹:۰۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

جواز طراح وب سایت


امروزه با اعتنا به نیاز مبرم کمپانی‌ها و همگی کسب و امور به داشتن اینترنت‌وبسایت، تعداد کمپانی‌ها و افراد حقیقی وواقعی ارائه دهنده سرویس ها ساخت سایت بسیار زیاد شده‌است. این زمینه گزینش را برای کارفرمایان مشقت بار نموده است. درین نوشته ی علمی ترازو گزینش کمپانی طراحی وب سایت مطلوب را باز‌نگری میکنیم. پیرو در حالتی‌که مارا ملازمت نمائید به باز بینی این معیارهای مطلوب خوا هیم پرداخت.

طراحی سایت

1. از جواز طراح وب سایت خویش مطمئن گردید.
در صدر در میان افراد حقیقی وواقعی و حقوقی درپی کمپانی‌هایی باشید که جواز انجام ساخت سایت‌تارنما از سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و یا این که شورای عالی انفورماتیک را داشته باشد. برای این دستور میتوانید به لوگوهای نصب گردیده در وب سایت کمپانی طراح مراجعه کنید، تا خیالتان بابت اعتبار کمپانی راحت باشد و به راحتی فعالیت پباده سازی خویش را به آن تیم بسپارید. با رعایت این نکته در چهره بروز هر سیرتکامل خلل علاوه بر دسترسی شل و سریع به کمپانی متبوع دارید، امکان پیگیری رسمی نیز برای شما وجود خواهد داشت.

2. سوابق کمپانی طراح وبسایت و مثال شغل های آن کمپانی را در لحاظ بگیرید.
سوابق یک کمپانی ساخت سایت نشان دهنده‌ اعتبار کمپانی، دوام آن، برد و حاصل خوب و رضایت مشتری از آن کمپانی هست. براین اساس در گزینش خویش به سوابق کمپانی متبوع دقت فرمائید. وقتی که یک کمپانی سوابق یک سری سال داراست این به‌این معناست که مشتریان راضی بالای داشته هست. طراحی وب را براساس اصول جهانی و نیاز مشتریان پیاده‌سازی نموده است. هرروزه به مشتریان چنین کمپانی‌های بیش تر خواهد شد. ماندگاری این موسسه‌ها که حق تقدم اصلی آن ها رضایت مشتریان می باشد فی مابین دیگر موسسه ها که اهمیت به مشتریان نمی‌دهند و اولیت آن ها صرفا فروش هست، اضافه خواهد بود.

3. سرویس ها بعداز فروش و پشتیبانی وب سایت را در حیث بگیرید.
پشتیبانی وبسایت به اندازه خوب و کارامد بودن طراحی وب از اهمیت بالایی برخوردار میباشد، بدون شک درباره ی طریق‌های پشتیبانی کمپانی داده ها کافی گردآوری فرمائید و در لحاظ داشته باشید هر چه ساعتها کاری کمپانی و ساعت‌های پاسخگویی به مشتریان طولانی تر باشد برای شما بهتر می‌باشد. همینطور این را باز‌بینی نمایید که دوران پاسخگویی به خطاها مشتریان چقدر هست.

4. سبد مال کمپانی را در حیث بگیرید.
اینکه ساخت سایت بر روی کدام هاست قرار میگیرد و نماینده تثبیت دامنه شما کدام کمپانی میباشد نیز از اهمیت بالایی شامل است. دقت داشته باشید که مالکیت دامنه و هاست مسلما می بایست به اسم خویش صاحبکار تثبیت گردد، تا اختیار هر سیرتکامل جابجایی و تغییر‌و تحول و تمدید در دامنه و هاست خویش را داشته باشد.
در‌صورتی‌که تثبیت دامنه، خرید هاست، ساخت وب سایت، تبلیغات و سئو تارنما شما به عهده ی یک کمپانی واحد باشد، فعالیت شما بسیار ریلکس‌خیس خواهد بود و پشتیبانی خوب و یکدست‌تری را اخذ خواهید کرد.

5. از مشورت کردن مشاوران کمپانی ساخت وب سایت کمپانی به کارگیری فرمایید.
از ایده‌ها و موعظه‌های مشاوران کارشناس برای انجام فعالیت خویش به بی آلایش ترین و کارآمدترین صورت ممکن به کار گیری فرمایید تا بتوانید یک پروژه برنده را آغاز نمایید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۲۲:۱۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ساخت تارنما در سه جنبش-وب سایت سازv


قالب‌های وب سایت ساز مطلوب چه اشخاصی می باشد؟
قالب‌های وبسایت ساز اینترنت‌سر صرفا برای آن مدل از کاربرانی که فاقد علم برنامه‌نویسی میباشند پباده سازی نشده بلکه اشخاص فن‌ای و آشنا با پباده سازی‌وب سایت نیز می توانند از آن استعمال کنند، به‌این چهره که بعداز تعیین قالب دلخواه مبادرت به دستکاری آن کرده و قالب را با اعتنا به ذوق ی خودتان تغییر تحول دهید.

همینطور می توانید با به کارگیری از سیستم مدیر‌محتوای وردپرس به شکلی فن‌‌ای و بادقتی بالا به ساخت محتوا بپردازید.

بدین ترتیب می‌قدرت اظهار کرد، وب سایت‌ساز آیتم به کارگیری‌ی اشخاص متعددی می‌باشد به‌طور‌نمونه:

کسانی که نیاز به فعال سازی سریع یک تارنما دارا هستند
اشخاصی که مهارت فنی پباده سازی‌وب سایت را ندارند و با علم برنامه نویسی شناخت ندارند
آغاز‌آپ‌ها که میزان دارایی پاره ای دارا‌هستند.
اشخاصی که مایل به دستکاری و تغییر تحول تارنما خویش می باشند.
طرز سعی تارنما‌سازها
گزینش قالب(Theme) و چینش دلخواه و مطلوب با کسب‌وکار
تغییر و تحول و دستکاری در قالب انتخابی به صورت نمونه
تغییر تحول در روش چینش وبسایت
تغییر و تحول در جای عکس و متن
قابلیت و امکان تغییر تحول در فونت و رنگ متن
اضافه کردن عکس
اضافه کردن فیلم
افزودن لینک و پیوند
افزودن جدول و…
ساخت تارنما در سه جنبش-وب سایت ساز

طراحی سایت

از پیشنهاد وبسایت ساز تا طراحی وب ۳ تکان مسافت دارید:
تعیین قالب
یک اپلیکیشن وب سایت‌ساز خوب چندین متعددی قالب برای قالب‌های متفاوت وب لاگ، فروشگاهی و … دارااست. وبسایت ساز اینترنت‌سر برای هر کسب‌وکار یک قالب مخصوص دارااست

تثبیت دامنه و خصوصیات
طراحی وب
در تعیین اسم دامنه اعتنا نمایید ،مسلما اسم دامنه‌ای تعیین نمائید که نشان دهنده‌ی جور کسب‌وکارتان باشد و به کارتان ربط داشته باشد تا ذهنیتی راجع‌به کاری شما برای مخاطب‌تان ساخت شود، همینطور نگارش صحیحی داشته باشد و به خیال سپردن آن نیز ریلکس باشد تا مخاطبین تخت گاز با شما رابطه برقرار نمایند.

شما با هر ذوق و حوزه ی کاری که دارید می‌توانید از وبسایت‌ساز و اینترنت‌سر استعمال فرمایید و تغییرات منحصربه‌فرد خویش را بر روی وبسایت اعمال فرمایید و در صورتی‌که که با مشکلی مواجه شدید از پشتیبانی کمپانی اینترنت‌راز به کارگیری فرمائید.

در غایت یک تارنما جالب و فن‌ای که سرعت لود بالایی داشته باشد ، مخاطبین متعددی را به سمت کمپانی جذب می نماید و منجر سودآوری تارنما می‌گردد .پس مجال را از دست ندهید و با سه تکان مالک وبسایت دلخواه‌تان گردید.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۸:۲۵ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

آیا طراحی وب با وردپرس یک تعیین مطلوب میباشد؟


آیا طراحی وب با وردپرس یک تعیین مطلوب میباشد؟
وردپرس یک سیستم مدیر محتوای دوستداشتنی هست که فی مابین طراحان وب سایت نیز ساخت وب سایت با وردپرس دوست داران متعددی پیدا نموده است. در‌این نوشته‌ی‌علمی قصد داریم معایب و مزایای وردپرس را باز‌نگری کنیم.

طراحی سایت

یک کدام از متداول‌ترین سوالاتی که در رابطه ساخت وب سایت از سمت مشتریان پرسیده می‌گردد، در رابطه گزینش گویش برنامه نویسی بوده و اینکه وبسایت آیتم نظرشان را با چه گویش و پلت فرمی پباده سازی نمایند. درین نوشته‌ی‌علمی به باز‌بینی ساخت سایت با وردپرس و بیان معایب و مزایای آن پرداخته‌ایم. وردپرس در بالا سیستمی بود که برای وب لاگ نویسی گزینه به کارگیری قرار می‌گرفت. البته ابعاد تبدیل به سیستم مدیر محتوا شد و اینک تعداد بسیار متعددی از وب سایت‌ها از این سیستم به کار گیری می‌نمایند. وردپرس با لهجه برنامه نویسی PHP مندرج و به جهت داشتن افزونه‌های متنوع، توانسته اکثری از نیازهای مشتریان را مرتفع کند. برای داشتن یک وبسایت وردپرسی بهتر میباشد از هاست‌های لینوکسی بهره مند شد. ولی بعضی از کمپانی‌های ارائه دهنده خدمت‌های میزبانی اینترنت، هاست‌های وردپرسی را در سبد تولید ها خویش قرار داده‌اند که پیرو در رابطه این مسئله نیز دعوا خواهد شد.

مزایای وردپرس:
۱. وردپرس یک پلتفرم متن گشوده (open source) میباشد
طراحی وب با وردپرس - وردپرس پلتفرم متن گشوده

متن گشوده بودن وردپرس بدین معناست که توسعه و گسترش دهندگان اینترنت می توانند کدهای متبوع خویش را به آن بیشتر نمایند و آن را در دست دیگران قرار دهند. براین اساس اشخاص برای پباده سازی یک وب سایت وردپرسی نیازی به کدنویسی از شالوده را نخواهند داشت. این قابلیت جزء مزایای وردپرس به حساب می‌آید اما می بایست بدین نکته نیز دقت داشت که‌این زمینه می تواند تا حدی امنیت وبسایت و کارایی آن را به مخاطره انداخته و به کار گیری از کدهای معیوب که بوسیله سایر افراد نوشته مش شود میتواند موجب عدم کارایی درست تارنما گردد.

توصیه اینترنت راز: شایسته ترین پلاگین های وردپرس در سال ۲۰۱۹

۲. آسانی در پباده سازی و سهولت در رئیس سایت
ساخت وب سایت با وردپرس - سهولت در رئیس وبسایت وردپرسی

با وردپرس هر شخصی با دست‌کم داده ها فنی در مسئله برنامه نویسی میتواند وردپرس را نصب و قالب دلخواه خویش را پیاده سازی نماید. همینطور وردپرس به جهت دارا بودن یک رابط بصری توانسته مراحل افزودن صفحه های تازه، مدیر پست‌ها، آپلود تصاویر و … را بیش تر از پیش سهل نماید. برای تولید یک وبسایت وردپرسی صرفا به یک مرورگر متصل به وب نیاز می‌باشد و طراح به راحتی میتواند عمل پباده سازی خویش را ابتدا کند.

۳. تنوع در پلاگین‌ها (plug –in)
یکی مهم‌ترین مزیت‌های وردپرس، داشتن تعداد متعددی پلاگین می‌باشد. هر شخص سازه بر نیاز خویش می تواند از این پلاگین‌ها به کار گیری نماید. بیش تر این پلاگین‌ها به طریق بدون پول ارائه گردیده‌اند و پلاگین‌های غیر مجانی نیز با بها منطقی و مطلوب در مشت طراحان قرار گرفته می باشد.


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۴۷:۰۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)