مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

برای کمپین ها ، صفحات فرود طراحی کنید

برای
کمپین ها ، صفحات فرود طراحی کنید وقتی که یک مشتری روی تبلیغاتی که از نحوه کانال های اجتماعی یا ایمیل به دستش رسیده کلیک می کند، انتظار داراست در موضوع کالا یا خدماتی که درمورد آن تبلیغات انجام داده اید ، داده ها بیشتری به دست آورد . در این جاست که مسئله صفحه ها فرود مطرح می شود . به جای این که بازدیدکنندگان بخش اعظم وقت خود را در برگه با اهمیت مغازه اینترنتی شما بگذرانند که در این چهره نمی توانایی به طور انقطاع خاطرنشان کرد مشتری وب سایت شما می شوند ، بهتر هست برای رسیدن به هدفی که در ذهن دارید یعنی به عبارتی تبدیل بازدیدکننده به مشتری ، یک کاغذ دیگر در سایت تولید نمائید .

طراحی سایت

کاغذ
فرود وب سایت شما می بایست خصوصیت های زیر را دارا باشد :
در این کاغذ هم باید از همان تیتر و چهره یی که در تبلیغات به کار گیری کرده اید ؛ به کارگیری نمائید .
طرح بندی فوق العاده ساده ای درنظر بگیرید که بازدیدکنندگان را به انتهای برگه هدایت کند .
یک دکمه درخواست عملیات (CTA) در پایین ورقه ایجاد فرمایید که بیش از پنج جایگاه تکرار نشود .
صفحه های فرود یکی از ساده ترین و در عین حالا موثرترین روش هایی می‌باشد که ترافیک مو جود در موتورهای جستجو را به طور مستقیم به سایت شما ساماندهی کند ، به این ترتیب صفحات فرود یکی از موارد ایده آلی می باشد که هنگامی که به دنبال تولید آگهی تازه می باشید یا زمانی که مشغول ایجاد لیست آدرس اینترنتی مارکتینگ هستید ، باید به دکان اینترنتی خود بیش تر فرمایید .

صفحات
جنس را به شکلی بامزه طراحی کنید ! زمانی که یک مشتری به صفحات تولیدات شما نگاه می نماید ، از این که دقیقا به دنبال چه چیزی می‌باشد ، ایده عالی و صحت به دست می آورد ، به این ترتیب باید کلیه محصولاتی که ارائه می دهید را به مشتریان نشان دهید . در همه نصیب های دکان اینترنتی شما ، بیشتر از کلیه ، تصاویر ، نقش مهمی را بازی می نمایند . عکس های تولیدات شما نه تنها باید خصوصیت های تولیدها را نشان دهند ، بلکه بایستی نشانگر مزایا و منافع آن ها در حالت های مختلف باشد .

با این وجود، هیچ گاه از نوشته های باطن تارنما غافل نشوید . به طور زیرکانه ای از آن ها برای ارائه با اهمیت ترین جزئیات محصولات به مشتری و پاسخ دادن به سوال ها مشتریان در رابطه اندازه ، ضمانت نامه ، منش ارسال و… به کارگیری کنید و همچنین برای لینک و پیوند های صفحات پرسش و پاسخ نیز می توانید به خوبی از متن ها موضوع نظر به کارگیری فرمائید . خصوصیت هایی از تولیدات را بیان کنید که مشتری با مرور آن ها ، برای خرید تولیدات مغازه اینترنتی شما ، هیچ شک و تردیدی به ذهن خود شیوه ندهند .

همت
فرمائید همواره به روز شوید ناحیه پباده سازی بسیار پویا است که هر گرایش تازه در آن ، یک حالت مطلوب برای جلب مشتریان بخش اعظم به سمت مغازه اینترنتی شما می باشد . وقتی که شما پیشنهاد های ما را در قضیه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی پیاده سازی نمودید ، تغییرات کوچکی روی آن اعمال فرمائید و تاثیر آن را در ترافیک سایت و فروش اینترنتی چک نمایید تا به‌این شیوه به شعور صدق از طرز استفاده خریداران از تارنما خود برسید . بعد برای جلب لحاظ اکثر مشتریان ، می توانید نحوه پباده سازی وبسایت دکان اینترنتی خویش را بهینه سازی کنید و کلیه مواقعی که تا به حالا برای فروش درنظر نگرفته بودید را رفع کنید، به‌این ترتیب مسیر روشنی برای تبدیل بازدیدکننده به مشتری تولید کرده اید .

از
طراحی آشکار و مبتنی بر محصول ها استفاده کنید پباده سازی وب سایت دکان اینترنتی شما می بایست به نوع ای باشد که تمرکز بیشتری روی تولید ها داشته باشد و به‌این ترتیب بازدیدکنندگان نیز به بخش محصولات ، عمده از سایر نصیب ها توجه خواهند کرد . به طور کلی بایستی کلیه محصولاتی که برای فروش گذارده اید، تماما قابل رؤیت باشد . شایسته ترین منش برای انجام این فعالیت این است که طراحی وب سایت مغازه اینترنتی شما تمیز و رشته ای باشد و دارنده تصاویر تعالی و با کیفیت باشد . طرحی که نامرتب و بهم ریخته باشد سبب ساز به نیز تناول کردن تمرکز حواس مشتریان از تولید ها فروشگاه آنلاین شما می شود و نهایتا مانع از رسیدن شما به هدفتان که نمایش تولید ها و درنهایت فروش آن هاست، خواهد شد . در ادامه مطلب دو مثال از طراحی تارنما فروشگاه اینترنتی آورده شده است، که تولید ها مشابهی را به دو روش متفاوت به فروش می رسانند .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۵ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۲:۲۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

با پیشرفت در دنیای اینترنت

با پیشرفت در دنیای اینترنت، وب وب سایت ها گسترش بخش اعظمی داشته است و به یاور آن هم بازاریابی آنلاین صورت گرفت . از بخش‌های مهم اساسی در بازاریابی آنلاین،طراحی تارنما می باشد .

کمپانی ها برای بازاریابی آنلاین، طراحی سایت برای جذب مشتریان و سبقب از رقبای خویش را مضاعف اساسی می دانند که برای آن از یک مجموعه تخصصی و حرفه ای به کارگیری می نمایند .

طراحی سایت

تجربه کاربری: در طراحی تارنما و نقاشی کردن تفاوت بخش اعظمی می باشد .هر نگارگری از نگرش افراد متعدد می باشد ولی در طراحی وب سایت تنها یک وب سایت می باشد و تعبیر دیگری ندارد . طراحان اینترنت تارنما باید بدانند که یک تجربه کاری را چه‌طور بسازند و یا این که چه‌طور آن را نابود نمایند .یک طراحی سایت خوب جلوه جالب و خلاقانه ای داشته باشد .

درک مخاطب: طراحان وب سایت نباید هیچ وقت فراموش نمایند که در آنسو یک انسان حقیقی می باشد،درک می کند،می بیند و شم می نماید .زمانی که یک طراح، سایتی را پباده سازی می نمایند باید سایتی را پباده سازی کند که در آن جان داشته باشد پباده سازی کند و مخاطب از سایت نیازهایی که داراست را بشناسید و آن را برطرف نمایید .

برجای گذاشتن تجربه بصری مثبت: تیم طراحی سایت خوب می بایست توان این را داشته باشد تا سوای خطر انداختن محتواها،چشم ها را به خود ذخیره نگه داراست .

کار های بصری بایستی بتواند مخاطب را انگیزه قرار دهد .وقتی سایتی عالی می باشد که کار کشته باشد قصه بصری را ماجرا کند و تجربه ای نثبت و به خاطره ماندنی را در ذهن مخاطب برجای گذارد .طراح وبسایت بایستی در پباده سازی سایت به خوبی تصاویر را با هم ترکیب و در مکان مناسبی قرار دهد تا مخاطبان و مشتریان را دوباره به وبسایت باز گردانید .

تایپو گرافی: از کارداران با اهمیت دیگر تایپو گرافی می باشدومطالب به تنهایی کلمه ها نوشته گردیده نمی باشد، بلکه گرافیک و عناصر صوتی و بصری در جذب مخاطب نقش بسیاری داراست . زمانی محتوایی به چشم می آید که در کنار خلاقیت و ابتکار،زیبایی داشته باشد .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۳:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

فعالیت اینترنتی موثر و هم پا با درآمد عالی

اگر میخواهید یک تارنما غالب و تاثیرگذار در قضیه کاری خود داشته باشید، یاور لیداوب باشید تا با رعایت اصولی که بیان می‌کنیم، درخشش وب سایت خود را تعدادی برابر نمایید .

همواره یکی از کارداران اساسی در کسب و فعالیت اینترنتی موثر و هم پا با درآمد عالی، داشتن یک سایت موفق خواهد بود .
سایتی که بتواند مخاطب Google را با به کارگیری از نرخ تبدیل به مشتری سایت شما تبدیل کند، مطلقا هم پا با ویژگی‌هایی هست که نمی‌توان از آن ها به راحتی عبور کرد . ادامه این مقاله را در لیداوب دنبال کنید تا با ویژگی‌های‌ یک وب سایت موفق، آشنا شویم .

طراحی سایت

۱ .
هدف گذاری ویژگی
یک وب سایت موفق و انتخاب هدف
اولین و مهمترین استدلال مهم در خصوصیت یک سایت غالب یا این که کسب پیروزی در هر چیزی، هدف میباشد . پس گذشته از به راه و روش انداختن وب‌سایتی که دوست دارید، مطلقا انگیزه را برای خودتان تعریف فرمائید .
تاسیس یک وبسایت برای گذراندن زمان ها فراغت یا این که تاسیس آن برای انجام یک سرویس به همپا یک درآمد عالی، دو هدفی میباشد که به طور کامل با هم فرق دارا‌هستند . پس انتخاب هدف، در استارت بسیار حیاتی میباشد .

۲ .
آیا راه اندازی سایت، تاثیر گذار خواهد بود؟ ویژگی‌
یک تارنما پیروز و دلیلی بسیار حساس در داشتن مشتریان وفاداری که قرار می باشد همواره در کنار وب سایت ما باشند، این می باشد که اندیشه کنیم و ببینیم که واقعا آیا موضوعی که قرار است در وبسایت خودمان به آن بپردازیم، چقدر تاثیر مثب روی مخاطب می‌گذارد؟
۳ .
انتخاب یک راهکار در داشتن لغات کلیدی خصوصیت
یک سایت پیروز و راهکار لغات کلیدی
ویژگی یک تارنما چیره که باید مطلقا آن را رعایت کنید این میباشد که وبسایت شما قرار می‌باشد در چه حوزه‌ای فعالیت کند؟ آن گاه می بایست کلمه ها اساسی را در حوزه کاری خویش معین فرمائید و تعیین فرمایید که این لغات قرار می باشند در وب سایت شما چه نقشی را ایفا کنند .
قرار است، یک دسته‌بندی قطع باشند؟ یا این که به عنوان یک زیردسته قرار می باشد فعالیت کنند؟ آیا راهکار شما برای آن کلمه این است که برچسب یا تگ باشند .
یک نمونه بزنیم . برای مثال می‌خواهیم درباره زمینه آموزش پباده سازی وب، یک وب سایت فعال‌سازی کنیم . به حیث شما لغات حیاتی در داشتن همچین تارنما یا حوزه کاری چیست؟ مثلا اصول سئو، برنامه‌نویسی، زبان‌های برنامه‌نویسی، پباده سازی اینترنت و . . .
حال
می بایست بنشینیم و تعیین کنیم که قرار می‌باشد چه گونه در وب‌سایت ما این کلمات به سناریو درآیند؟ آیا مثلا اصول سئو، قرار می باشد که یک «دسته» قطع باشد یا این که قرار هست «زیردسته‌ی» طراحی وب قرار بگیرد؟ یا استراتژی شما به این جور هست که میخواهید این کلمه و واژه را به تیتر «برچسب» تعیین نمائید .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۴۰:۲۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

هاست چیست؟

هاست
چیست؟ هاست (host) در لغت به معنای میزبانی می باشد . در حقیقت و به اصطلاح به کامپیوتر و یا سروری گفته می شود که بضاعت ذخیره و حفظ اطلاعات شما مثل کدها و فایلهای شما و همینطور تصاویر و بقیه اطلاعات شما را در خود داشته باشد .

طراحی سایت

فضای میزبانی وردپرس یکی از حساس ترین عامل ها برای موفقیت می باشد چرا که سرعت ، امنیت و پایداری سرور های میزبانی وب وبسایت وردپرسی حساس می باشد .

گونه های
هاست بر اساس گونه خدمت : هاست اشتراکی : در این نوع خدمت در یک سرور مخصوص یا این که مجازی به تعداد مشخصی کاربر ( بستگی به اقتدار سرور ) هاست ایجاد می شود که هر کدام از آنها دسترسی به وبسایت خویش دارا هستند ، تمام خدمت های با اسم میزبانی اینترنت یا هاست در وب از مدل اشتراکی می باشند ، هزینه های اشتراکی زیاد کمتر است ، امنیت این سرویس ها خوب میباشد ولی در هر چهره با توجه وجود تعداد دیگری وب سایت در یک سرور به کار گیری این سرویس برای سایت های دوچندان معتبر پیشنهاد نمی شود .

هزینه های این خدمت معمولا در سال حدود 50 هزار تومان می باشند .

سرور مجازی : از تقسیم کردن یک سرور منحصر به چند سرور ، سرور مجازی یا vps می گویند ، این سرویس امنیت و گهگاه وقت ها سرعت زیاد بیشتری نسبت به هاست اشتراکی داراست ، این سرویس برای وب تارنما های پر طرفدار ، اصلی و سایت هایی که امنیت بیشتری نیاز دارند توصیه می شود ، هزینه های این خدمت معمولا از حدود ماهیانه 50 هزار تومان به بالا می باشد .

سرور منحصربه‌فرد : در این سرویس تارنما شما در یک سرور که کاملا در اختیار خودتان میباشد قرار می گیرد و این به این مفهوم است که هیچ وبسایت دیگری در سرور شما آپلود نخواهد شد ، به این ترتیب شما می توانید از تمام منابع سرور نظیر سی پی یو ، رم و هارد برای خویش به کارگیری کنید ، این خدمت بیشترین توان و امنیت را دارااست اما هزینه آن مضاعف فراوان و در حدود ماهیانه 500 تا 2 میلیون تومان می باشد .

انتخاب
هاست مناسب برای وردپرس عامل ها مختلفی برای انتخاب یک هاستینگ قادر برای میزبانی وردپرس وجود دارااست که به چک آن می پردازیم یکی از دارای اهمیت ترین این عوامل پایداری مناسب سرور می باشد . پایداری سرور و هاستینگ به ادامه عمل و شفاف بودن آن گفته می شود .

ادله حساس بعدی برای انتخاب یک فضای میزبانی مناسب وردپرس پشتیبانی از کنترل رم به وسیله php می باشد .

ممکن است برای شما نیز رخداد افتاده باشد که به دلایلی نیاز به تغییر تحول مقدار استعمال از رم را داشته باشید .

گاها در خدمت های میزبانی این قابلیت وجود ندارد . منابع اختصاصی برای هر تارنما ، این امر برای خدمت های میزبانی شامل هزینه بیشتر می باشد و به طور معمول این واقعه نمی افتد اما با داشتن سرور های قدرتمنداین امر نیز امکان پذیر می باشد ضمن این که منابع منحصر مراد به کارگیری های فارغ از محدودیت با پایداری بالا برای یوزر ها می باشد .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۶:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

جاوا اسکریپت

جاوا اسکریپت (به انگلیسی: JavaScript) گویش برنامه نویسی اسکریپت مبتی بر اشیاء می‌باشد که توسط NetScape ساخت شده‌است . این زبان، یک زبان شی‌گرا می‌باشد که بر مبنا استاندارد ECMA-262 Edition 3 نوشته شده‌است . علیرغم نادرست عمومی، لهجه جاوا اسکریت با زبان جاوا ارتباطی ندارد، در صورتی‌که چه ساختار این گویش به سی پلاس پلاس(++C) و جاوا شباهت دارد که این دستور برای یادگیری آسان در لحاظ گرفته شده‌است . از همینرو دستورهای متداول مانند if, for,try . .catch ,while و… در این لهجه نیز یافت می‌گردند . این گویش می تواند نیز به صورت ساخت یافته و نیز به فیس شی گرا قضیه استعمال قرار گیرد . در این زبان اشیاء با بیش تر شدن متدها و مشخصات پویا به اشیاء خالی ساخته می‌شوند، بر خلاف جاوا . آنگاه از ساخته شدن یک شی به روش فوق، این شی میتواند به عنوان نمونه‌ای برای ساخته شدن اشیا شبیه زمینه استفاده قرار گیرد .

طراحی سایت
به علت این قابلیت و امکان زبان جاوااسکریپت برای ساختن نمونه از سیستم مناسب میباشد . کاربرد گسترده این گویش در پباده سازی وب سایت و ساخت صفحه ها و اپلیکیشن های اینترنتی است و به یاری این گویش می‌توان به شی ها باطن صفحات HTML دسترسی پیدا کرد و آنان را تغییر بخشید . به همین علت برای پویا نمایی در سمت کاربر از این زبان به کارگیری میشود . امروز می خواهیم به پیش برویم و ببینیم که چرا جاوا اسکریپت شایسته ترین گویش برای طراحی سایت و اینترنت نرم افزار است .

۱ .
یادگیری Javascript راحت است در سال های قبل جاوا اسکریپت به عنوان یک گویش دست و پا چلفتی هم پا با پنجره های باز شو (popups) و مساله مربوط به ناسازگاری مرورگر شناخته می شد .

جاوا
اسکریپت javascript


در دهه قبلی جاوا اسکریپت به طور چشمگیری تغییر‌و تحول کرد .
حال جاوا اسکریپت به راحتی قابل استفاده میباشد به این یاد که فراوان گویش انعطاف پذیر گردیده میباشد و به طور گسترده ای در سراسر مرورگرهای مرسوم استاندارد قابل اجراست و مفیدتر از همیشه ظواهر گردیده است!
از آنجایی که جاوا اسکریپت یک زبان کامپایل نیست، چیزهایی نظیر مدیریت یاد یک نگرانی والا شناخته نمی شوند . نیازی به نگرانی درمورد بارگزاری و تخلیه محتوا، کامپایل یا تعیین جور متغیر نمی باشد . چون اکثری از وظیفه‌های سنگین وزن توسط مرورگر انجام می شود . Cody Academy یک عدد از منابع خوب برای یادگیری جاوا اسکریپت میباشد که به چهره رایگان در یک محفظه تعاملی جاوا اسکریپت را می آموزید .

۲ .
بازنویسی جاوا اسکریپت آسوده است به راحتی می توانید عمل با جاوا اسکریپت را استارت نمائید چرا که شما حتمی نمی باشد خیلی عمل انجام دهید . جاوا اسکریپت یک گویش برنامه نویسی اسکریپت نویسی است، بنابریان کدی که متن می شود نیازی به کامپایل شدن ندارد پس تمام چیزی که لازم دارید نوشتن آنها در ویرایشگر مثل نوت پد یا هر ویرایشگر دیگر هست . با تعیین یک ویرایشگر خوب توانمند خواهید بود کدها را سوای داشتن یک برنامه سنگین مثل Adobe Dreamweaver بصورت فن ای ویرایش فرمائید و در مدتی کوتاه یک وب نرم افزار درست نمائید .

 


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۲۶:۲۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پباده سازی وب سایت

در چند دقیقه آتی شما در یک سفر پباده سازی وب سایت خواهید بود که اصلی‌ترین و کلیدی‌ترین نکات پباده سازی و بهینه‌سازی وب وبسایت در مسیر شما قرار دارد . یک سایت موفق و با ترافیک بالا از یک پباده سازی و یا این که به پیمان دارنده آوازه از یک مهندسی توانا شروع میشود و با عملکرد مداوم و پی‌گیرانه به شایسته ترین نتایج میرسد .

طراحی سایت

شما بایستی ذهن و چشم و گوش و حس یوزرها را به خیر و خوبی تغذیه فرمائید تا آنان شما را بخوانند و در نتیجه از شما خرید نمایند . تمامی چیز به یک پباده سازی صحیح و اجرای ظریف بستگی داراست . بیایید این 14 نکته دارای اهمیت و اصلی در طراحی تارنما را مرور کنیم .

1 . یک برنامه داشته باشید .
آغاز به پباده سازی وب تارنما خویش کنید . ولی خیر . این تماما خطا هست . قبل از هر چیز می بایست یک برنامه داشته باشید و اطمینان کسب فرمایید که کاربرانی در تراز دنیای اینترنت به وب سایت شما نیاز دارند و شما بایستی برای آن ها سایت پباده سازی فرمایید . بایستی برنامه‌ای برای پیدا کردن و تاثیرگذاری روی این مخاطبین هدف داشته باشید تا این مخاطبان یا این که این که مشتریان بالقوه را به مشتریان بالفعل تبدیل فرمایید .

چه صفحاتی برای این مخاطبان مورد نیاز هستند؟ چه محتوایی این یوزرها را ذیل تاثیر قرار می‌دهد؟ این کاربران چه مشکلاتی دارا می باشند و چگونه می بایست مشکل ها آنان را حل کنید؟ می بایست تمام این سوال ها و بخش اعظمی سوال دیگر را از خویش بپرسید و برای آنان پاسخی داشته باشید . اینگونه میتوانید دیدی بی نقص از تارنما خویش و آنچه که می بایست پباده سازی کنید پیدا فرمایید .

2 .
مورد ها مازاد را به هیچوجه درون وب سایت قرار ندهید برخی المان‌ها اینترنت سایت شما را بیش از پیش نا مرتب می‌نمایند و به جز ایجاد مزاحمت برای مخاطبان و بازدیدکنندگان، هیچ به کارگیری دیگری ندارند . انیمیشن‌های پیچیده و محتوای زیاد طولانی و عکس‌های بی‌ربط و یا این که این که با حجم و کیفیت غیرمناسب به هیچ وجه نباید در وب سایت شما حضور داشته باشند . چرا که کاربران از چنین چیزهایی فراری‌اند .

شما 8 ثانیه وقت دارید تا محدوده توجه مخاطب را به نحوی پوشش دهید و او‌لین تاثیر شما مهم ترین تاثیر شماست و صاف می بایست راز اصل مقاله بروید و وقت مخاطب را تلف نکنید . می بایست موءثر و مختصر باشید تا قادر دیده شوید . یک محتوای هدفمند یا این که حتی یک تصویر جالب و گیرا قادر می باشد او‌لین دستگرمی شما برای مخاطبان باشد .

به کار گیری از اصطلاحات مبهم و سردرگم‌کننده، کلمات طاقت فرسا و یا این که محتوای خیلی سطحی و یا این که خیلی عمیق ابدا ایده‌ی خوبی و خیر برای اوایل کار نمیباشد . مخاطب خویش را بشناسید و به زبان خودشان با آنها صحبت فرمائید .

3 . دکمه‌های شبکه‌های اجتماعی و فالو را در باطن وب سایت قرار دهید .
ساخت کردن محتوای عالی فارغ از تولید دکمه‌های به اشتراک‌گذاری مطالب فعالیت به طور کامل اشتباهی میباشد . در صورتی‌که اینترنت تارنما شما این نقص را داراست یعنی شما خود را از ترافیک زیادی که قرار می‌باشد از طرز شبکه‌های اجتماعی به وبسایت شما وارد شود محروم کرده‌اید و به نوعی دست و پای وبلاگ خویش را بسته اید .

بهتر می باشد این دکمه‌های اشتراک‌گذاری را ذیل پست‌ها و سپس از مطالعه بدون نقص پست قرار دهید تا مخاطبان فورا پس از تلاوت مطلب، در صورتی‌که جذابیتی برای آنها داشته باشد بلافاصله آن را با عزیزان خود در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذارند . در صورتی‌که به دنبال ابزارهایی برای تولید این دکمه‌ها می باشید SumoMe و Shareaholic‌ می توانند گزینه‌های عالی و قدرتمندی برای این فعالیت باشند .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۵:۵۲ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

ویژگی های یک سایت ساز خوب را بشناسید

ویژگی
های یک سایت ساز خوب را بشناسید ۰۸
مهر ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۱ کد خبر: ۶ وبلاگ تعداد بازدید:۶۵۹۱ مهم‌ترین
ویژگی‌هایی که یک وبسایت ساز و ابزار طراحی وب سایت خود می بایست در اختیار داشته باشد چیست؟در ادامه با یک سری خصوصیت آن‌ها آشنا شوید

طراحی سایت

وب سایت سازها روز جاری یکی از متداول‌ترین، سریع‌ترین و ارزان‌ترین راه‌های ورود به دنیای آنلاین محسوب می‌شوند؛ ولی به دلیل وجود تنوع و گستردگی گزینه‌های پیش رو تعیین بهترین نمونه ز آن‌ها برای یک استفاده کننده ممکن است قدری دشوار به حیث برسد .
هر یک از این نمونه‌ها خصوصیت و حالت جذابی را ارائه مینمایند اما پیش از انتخاب آن بایستی بدانید که آیا این ویژگی برای ساخت سایتی که در لحاظ دارید موثر میباشد یا این که خیر؛ و ولی مهم ترین ویژگی‌هایی که یک وب سایت ساز و ابزار طراحی وب سایت خود باید در اختیار داشته باشد چیست؟
پباده سازی اینترنت . یوزرها جذب چیزهای زیبا میشوند . پباده سازی خوشگل و مناسب میتواند به حضور شما در دنیای اینترنت اقتدار بخشد، خصوصاً در شرای قصد ساخت سایت‌های تجاری دارید . یک وب‌سایت چشم‌نواز بازدیدکنندگان را به خود جلب می‌نماید و تأثیر مثبتی بر آن‌ها خواهد داشت . وبسایت سازی که تعیین می کنید باید گوشه و کنار و طرح مناسبی را برای وب‌سایت شما آماده کند که در آن بتوانید لوگوی خویش را قرار دهید . در عین اکنون این سایت ساز بایستی بتواند با استعمال گوگل مپ و یا بقیه نقشه‌ها وضعیت مکانی شما را در وب‌سایت نمایش دهد که این نکته برای وب‌سایت‌های حوزه تجارت الکترونیک اهمیت بیشتری دارد .
هم خوانی با گوشی . تارنما سازها می بایست بتوانند با پباده سازی ریسپانسیو خود امکان مشاهده و دسترسی وب‌سایت بر روی تلفن‌های همپا را فراهم سازند . نمایش درست تصاویر و صفحه های وب‌سایت در نسخه‌های تلفن همراه اهمیت متعددی دارااست .
صفحات تماس با ما . وب سایت ساز شما باید امکانی را آماده سازد که بازدیدکنندگان بتوانند به راحتی با شما رابطه بگیرند و در مقطع مراجعه به وب‌سایت پیغام‌های خود را به شما ارسال کنند .
تجارت الکترونیک . یک وب‌سایت کارآمد حوزه تجارت الکترونیک به شما اذن میدهد تا محصولات جدید را در آن بیش تر فرمایید و بدین ترتیب وبسایت ساز انتخابی شما نباید محدودیتی در زمینه نمایش تعداد تولیدات در وب‌سایت قائل شود .
گالری تصاویر و ویدئو . خوب تر است وب سایت سازی را گزینش کنید که قابلیت نمایش تصاویر و ویدیوهای مختلف را در وب‌سایت و در گونه های نسخه‌های موبایل، دسکتاپ و تبلت فراهم کند . بارگزاری تصاویر در سایت باید میسر باشد . در عین درحال حاضر مناسب است تا قابلیت و امکان اشتراک‌گذاری مطالب در شبکه‌های اجتماعی متعدد نیز آماده باشد .
مدیریت محتوای سهل وآسان . به روزرسانی منظم مطالب وب‌سایت یکی از مهمترین کارداران جلب بازدیدکنندگان به وب‌سایت است . امکان رئیس محتوای آسان و معمولی میتواند زمینه ساخت محتوای خلاقانه و به روز را برای مدیران وب‌سایت ساخت کند . پس به این ترتیب وب سایت سازی را تعیین کنید که ویژگی رئیس محتوای ساده را در حیث گرفته باشد .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۱:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

پنج مرحله خوب برای پیدا کردن شرکت طراح وب

پنج
مرحله خوب برای پیدا کردن شرکت طراح وب مناسب برای شما نیازهای
خود را آنالیز کنید: یک شرکت برنامه ای اینترنت فن ای با شما فعالیت می نماید تا این که برای شما کار نماید . این شرکت به شما در تعریف الزامات سازمان یاری می کند . ولی گشوده هم شما می بایست ایده ای کلی از شالوده فعالیت ها و بضاعت و توان های اینترنت سایت داشته باشید .

طراحی سایت

آیا
وب وبسایت به تیتر کاتالوگ اطلاع دهنده کار خواهد کرد؟ آیا
هدف آن کسب مشتریان تازه است؟ آیا
اینترنت وبسایت ارتباط شما با مشتریان جان دار را تقویت می کند؟ آیا
به نیاز یوزرها شما جواب می گوید؟ تعدادی
نکته الزامی اولیه وجود دارد که اداره شما می بایست از آنها دانایی داشته باشد: •
هدف مخاطبین برای بازدید از سایت •
انگیزه از پروژه •
دارایی پیش بینی گردیده برای اینترنت سایت • افراد و بخش های سازمان که مسئول پروژه هستند .
این الزامات نخستین به شما در پیدا کردن شرکت طراح وبی که بیشترین همخوانی با شما دارد، یاری می نماید . شما باید این نکات را تصویب کرده و به تیتر مبنا ارزیابی هر شرکت استفاده نمائید . این گواهی به عنوان میزان محک زنی شما فعالیت خواهد کرد .
انتخاب
لیست پباده سازی
سایت طراحی
سایت شما می توانید از رویه های زیادی برای جست و جو کردن شرکت طراح اینترنت استفاده فرمائید . هر شیوه نقاط قوت و ضعف خود را داراست . ترکیبی از رویکردهای متعدد می تواند بهترین روش برای گزینش هر چه مناسب خیس کمپانی انجام دهنده پروژه شما باشد .

وب
وبسایت رقبا: شما باید به دنبال سازمان های مشابه خود باشید که در واقع رقبای شما محسوب می شوند . بخش اعظم وقت ها کمپانی های طراح اینترنت اعتبار و مدارک کسب شده شرکت خویش را در وب سایت قرار می دهند . شما می توانید به تارنما کمپانی آن ها رمز زده و خودتان بررسی انجام دهید . در صورتیکه نمی توانید اعتبار قابل قبولی برای شرکت پیدا کنید، می توانید با آن تماس گرفته و مدارک را درخواست نمائید . حداقل نکته مطلوب این کار، تصاحب کردن نظرات در موضوع شرکتی هست که شما با آن تماس می گیرید .

از
نزدیکان و همیاران خود سوال کنید: از دوستان، همکاران، و خانواده خود سوال کنید که نظرشان در موضوع کمپانی طراح وب چه است و آیا می توانند شرکتی دیگر را سفارش نمایند . مشاهده کنید نکات مورد قبول و منفی از نظر این اشخاص چه است . شما می توانید با افراد متعددی مشورت کرده و تعداد بیشتری شرکت را در نظر بگیرید .

لیست
را کوتاه کنید با دقت به مطالب بالا، شما می بایست لیستی از ۴ تا ۵ شرکت را داشته باشید که بیشترین همخوانی را با شما دارا‌هستند .
عمل
آنها را چک کنید: هنگامی می گوییم ارزیابی، یعنی شما می بایست نمونه کارها و اشکال وبسایت هایی که ساخته‌اند را نظارت فرمائید . در حالتی که شما می خواهید محصولات را به رخ آنلاین بفروشید، شما باید به دنبال مغازه های اینترنتی‌ای باشید که کمپانی به خوبی آنها را طراحی کرده باشد .
زیاد دارای اهمیت می باشد که شما شغل های کمپانی را جست و جو کرده تا بتوانید بضاعت ها و استاندارد کیفی شرکت را تحلیل فرمایید . وب سایت نباید مسلما ظاهری لبریز زرق و برق داشته باشد یا این که بیش از حد امکان کاربردی بالایی داشته باشد تا برای شما مناسب باشد، بلکه شما باید ببینید مشخصات و گرایش های کمپانی طراح تارنما چه است . همین طور شما خوب تر هست با شرکتی قرارداد ببندید که با صنعت شما بیشترین همکاری را دارد .
در بازه زمانی آنالیز شرکت های طراح وب، بایستی به شرایط جغرافیایی آن هم اعتنا داشته باشید . شرکتی که با مشتریان گوناگون در نقاط گوناگون فعالیت کرده است، روش ملی تری نسبت به کمپانی با مشتریان محدود دارااست . اما باز نیز پهنا می کنم که کلیه موردها را با نیز در نظر بگیرید ! برای مثال در صنف آژانس های مسافرتی کمپانی هایی عمل می نمایند که اکثرا به لحاظ من ” بزن در رو ” کار می باشند . بیش از ۲۰۰ مثال عمل بی ارزش دارند که هیچکدام غالب نیستند! پس اعتنا نمائید .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۱:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

وب وب سایت متناسب با کلیه مرورگرها:

4-
وب وب سایت متناسب با کلیه مرورگرها: امروزه نرم افزارهای مرورگر مختلفی بوسیله یوزرها زمینه استفاده قرار می گیرند .
صفحه های وب وب سایت شما ممکن می‌باشد در مرورگر های متعدد با ظاهرهای گوناگون سناریو داده شود که این زمینه می تواند باعث به هم ریختگی دکوراسیون اجزا در بعضی مرورگرها شود و چنین اتفاقی یک فاجعه برای مدیران اینترنت سایت ها خواهد بود .
مدام آنگاه از اتمام فرآیند طراحی وب سایت، صفحه ها آن را در همگی مرورگرها یا دست‌کم در مرورگرهای رایجی که اکثر وقت ها یوزرها از آن‌ها به کارگیری می نمایند آزمایش کنید و چنانچه نیاز به تغییراتی در قالب وب وبسایت یا این که استاندارد سازی کدهای آن وجود دارااست این موضوع را به طراح اینترنت تارنما خود اطلاع دهید .

طراحی سایت

5-
سازگاری با کلیه سیستم ها: با گسترش ابزارهای دیجیتال، وسایل مختلفی برای سناریو اینترنت وب سایت ها وجود دارد؛ مانند لپ تاپ ،کامپیوترهای رومیزی، گوشیهای هوشمند و تبلتها . هر یک از این سیستم ها با توجه به محدودیت های قابل انعطاف افزاری و طاقت فرسا افزاری خویش ، در سناریو اینترنت سایت به صورت متفاوتی عمل می کنند .
بعد از اتمام پروژه طراحی وب سایت، آن را در همه سیستم ها محاسبه نمائید یعنی در نوت بوک، تلفن های هوشمند و تبلت ها . در حالا حاضر تعداد اشخاصی که از گوشی تلفن های هوشمند و تبلت ها از اینترنت استعمال می نمایند به شدت در حال افزایش می باشد .
پیشین از پباده سازی سایت نکات زیادی می بایست رعایت شود تا شما یک وب وبسایت با صرفه و از همه نظر ایدآل پباده سازی کنید و بتوانید در تجارت خود برنده خیس باشید .

در
این مطلب ما 5 نکته حساس و کلیدی فبل از پباده سازی سایت را به شما معرفی میکنیم
1 . بدانید دقیقا چه می خواهید .
کسانی هستند که نمی دانند از تولید وب وب سایت چه می خواهند .و یا این که تاثیر پباده سازی سایت برای تجارت خویش را تحلیل نکرده اند، و یا نمی دانند نیاز مشتریان در یک اینترنت وب سایت چیست .و
مشتریان از چه لغت ها با اهمیت برای جستجو تجارت آن‌ها استعمال می کنند تمامی
این موارد می بایست قبل از پباده سازی وبسایت تحلیل کرد
2-
محتوای تارنما خود را جمع آوری کنید سعی نمایید کلیه داده ها را برای طراحی وب سایت در اختیار طراح قرار دهید . زیرا هرچقدر زود تر محتوا که ممکن میباشد شامل: عکس، نوشته سایت، پوشه های دانلود و . . . باشد را در اختیار طراح قرار دهید زودتر وبسایت شما کامل شدن و مهیا منفعت برداری می شود . و هرچه زودتر پباده سازی تمام شود می‌توانید برای بهینه کردن آن شروع به کار فرمایید .

 

نکات
گذشته از پباده سازی سایت


3 . این چهار سوال را مسلما از خود بپرسید .
طراحی
تارنما آیا
طراحی وب سایت من نیاز کاربران را برطرف می کند؟ محتوا
درون سایت آیا
محتوای وبسایت من برای کاربران موءثر است؟ با صرفه
سازی وب سایت آیا
یوزرها می‌توانند تارنما اینجانب را به راحتی پیدا کنند؟ برنامه
ریزی وب سایت برای
سایتم چه برنامه ریزی کرده ام و چه امکاناتی را بایستی برای آن قرار دهم تا در آینده با صرف هزینه ی اکثر و اتلاف وقت به پباده سازی وبسایت مجدد نپردازم؟
4-
طراحی خود را با CMS یا این که سیستم های رئیس انجام دهید سیستم های رئیس محتوا برای آغاز بهترین مورد می‌باشند و با تجهیزات و ویژه گیهای متعددی که دارند میتوانند شما را در هر مسیری کمک نمایند ، سیستم های رئیس محتوا به برهان پیدایش شدن این قابلیت و امکان را به شما می دهند که نیز از لحاظ امنیت و هم از لحاظ همت شما هیچ زمان از رقبای خود عقب نیفتید .

5-
پیدایش نگه داشتن پباده سازی سایت یکی از نکته های مهم دیگر در طراحی وب سایت این می‌باشد که سایت بگونه ای پباده سازی شود که بتوانید در هر دوران و با پیشرفت تکنولوژی سایت را به روز کرده و از تکنولوژی عقب نمانید .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۲۳:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)

بیش تر کردن آلبوم تصاویرv

داشتن یک آلبوم تصویر در تارنما این قابلیت رو به شما می‌‌دهد که بتونید تصاویر دلخواه خودتون رو به‌‌صورت سطر و یا این که ستون طولانی تر کنید . همچنین به شما این قابلیت را می‌‌دهد تا عکس‌‌های بیشتری را در فضای کوچک‌‌تر سناریو دهید . علاوه بر این داشتن یک آلبوم تصاویر سبب ساز می‌‌شود مرور تصاویر سایت برای کاربر راحت‌‌تر باشد . یار ما باشید تا بیش تر کردن گالری تصاویر به مطالب در وردپرس را به شما آموزش دهیم .

طراحی سایت

ما در این مطلب همت داریم که به شما نشان دهیم به چه شکل به‌‌راحتی در تارنما وردپرسی خویش یک گالری تصاویر داشته باشید .

در
این مقاله می‌خوانید:
بیش تر
کردن آلبوم تصاویر به مطالب ایجاد
آلبوم تصویر بدون نیاز به پلاگین در گوتنبرگ گزینش
چند تصویر برای بیشتر کردن به گالری تنظیمات
آلبوم تصویر در گوتنبرگ بیش تر
کردن گالری تصاویر به مطالب اضافه کردن تصاویر به پست‌‌های وب لاگ و صفحه ها در وردپرس بسیار ساده و سهل هست . فقط کاری که می بایست انجام دهید این میباشد که بایستی بلوک تصویر را اضافه فرمایید و تصویر خود را آپلود فرمائید . با این حالا در صورتیکه شما تعدادی تصویر را بیشتر فرمائید همه این تصاویر یکی پس از دیگری سناریو داده می‌‌شوند که این مسئله سبب می‌‌شود کاربران مجبور شوند تعداد بسیار متعددی از تصاویر را مشاهده نمایند که این زمینه ممکن میباشد برای برخی از یوزرها ناخوشایند به حیث رسد .

شما می‌‌توانید با تولید یک آلبوم در وبسایت خود تصاویر را در یک طرح کانال با ستون و ردیف نمایش دهید . همینطور شما این قابلیت و امکان را دارید که برای تصاویر خود تصویر بندانگشتی قرار دهید تا کاربر با کلیک کردن بر روی آن بتواند تصویر حساس را ببیند .

به این ترتیب شما توانمند خواهید بود عکس‌‌های بیشتری را در فضای کمتر نشان دهید که این فعالیت مضاعف حرفه‌‌ای‌‌تر خواهد بود .

سیستم وردپرس به‌‌صورت پیش‌‌فرض به‌‌همراه یک خصوصیت تولید گالری که به سرعت آلبوم تصاویر را ساخت می‌‌کند همپا می باشد . ویرایشگر بلوک نو وردپرس مشتمل بر یک بلوک آلبوم هست که به شما اجازه می‌‌دهد گالری تصاویر خودتون رو تنها با چندین کلیک ساخت فرمائید . اما شما این امکان رو دارید که با به کارگیری از افزونه آلبوم تصاویر قوی‌‌تری را ایجاد کنید .

ساخت
گالری تصویر سوای نیاز به پلاگین در گوتنبرگ وردپرس دارنده یک ویژگی داخلی می باشد که به شما اذن می‌‌دهد آلبوم تصاویر ایجاد فرمایید . درسته که این ویژگی در وردپرس به فیس ساده و پایه‌‌ای و فارغ از گزینه‌‌های گوناگون است البته با این وجود کار شما را حل خواهد کرد و به شما امکان ایجاد یک آلبوم تصویر را خواهد بخشید .

او‌لین کاری که شما برای ایجاد یک گالری تصویر فارغ از پلاگین بایستی انجام دهید بازنویسی صفحه یا پستی می باشد که می‌‌خواهید در آن گالری خویش را بیشتر نمائید . در برگه ویرایش پست، روی نشانه افزودن بلوک جدید کلیک کنید و بلوک گالری را انتخاب نمایید .


برچسب: طراحی سایت،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۲:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)