مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

10 گویش برنامه نویسی برتر

دنیای روز جاری ، دنیای کسب و کار و به اصطلاح بیزینس میباشد . به ویژه افرادی که به طور رشته ای در حوزه کامپیوتر مشغول به فعالیت می‌باشند ، در چهره هوشمندی و مجهز بودن به دانش روز ، میتوانند از این سفره گسترده ، سهمی برای خود بردارند . در همین مورد برنامه نویسی کامپیوتر از جمله مهارت ها و مشاغلی میباشد که تخصص در آن قادر است آینده شغلی شما را تضمین نماید . اما در حال حاضر محیط های برنامه نویسی متعددی در عرصه کامپیوتر وجود دارد . ما در اینجا به معرفی 10 گویش برنامه نویسی برتر پرداخته ایم که تسلط به یک عدد از آن ها در حد یک متخصص و کاردان ، میتوند سبب ساز موفقیت شما در یافتن شغلی در حوزه IT شود . ولی خب در حالتی که این قابلیت وجود داشته باشد ، یعنی در‌صورتی‌که سعی کافی و همینطور عشق و علاقه و شورو شوق واشتیاق آن را داشته باشید که دستکم به دو گویش برنامه نویسی مسلط باشید ، بعد به قول معروف ، نور و روشنایی علی نور و روشنایی هست . ضمن این‌که مطلقا برنامه نویسان رشته ای به خیر و خوبی می‌دانند که اصول و اسکلت مهم اکثری از لهجه ها و کامپایلر های برنامه نویسی ، دوچندان به نیز مشابه بوده و در حالتی که شما به یک لهجه اشراف پیدا نمایید ، یادگیری فرامین و راهبرد ها و جزئیات یک زبان دیگر ، عمل کمابیش بی آلایش ای می باشد .

طراحی سایت
ولی ذکر این نکته لازم می باشد که ما در اینجا به شما فقط سرنخ می دهیم و در صورتی‌که شما پس از قرائت این مقاله واقعا تصمیم گرفتید یک برنامه نویس گردید و یا مهارت های ذوقی و آماتوری خویش را کامل شدن فرمائید ، خوبتر هست اطلاعات تکمیلی و بیشتری را از منابع متعدد به دست آورید . داده ها و دانسته هایی که به ترغیب شما جهت تعیین زبا با اهمیت شما به تیتر یک متبحر در آن زبان امداد می نماید و همانگونه که اشاره شد ، ممکن هست شما را تشویق نماید که به عنوان یک زبان فرعی و دوم ، لهجه ثانویه دیگری را هم فراگیری مشاهده کنید .
همینطور فراموش نشود که درحال حاضر قریه ها و آبادی ها لهجه برنامه نویسی در عالم کامپیوتر وجود داراست که هر یک متولیان و دوست دار خود را دارد . البته کلیدی این میباشد که 10 لهجه برتر و نخستین دنیای برنامه نویسی کدام یک هستند .
به این ترتیب
در شرای تصمیم دارید در دنیای برنامه نویسی کامپیوتر ، برای خود جایی باز نمایید و یا این که فراتر از آن ، به طور بدون شوخی به این تفکر میباشید که از این رویه امرار زندگی نمایید ، با ما یاور باشید : JAVA

برای سرمایه گذاری در پروژه های اقتصادی ، بهترین گویش ، لهجه برنامه نویسی جاوا و .Net مایکروسافت می باشد که از میان این دو ، گشوده هم جاوا سخن اولیه را می زند و طبق پایانی داده ها ، بیش از 9 میلیون نفر در سراسر عالم به این گویش برنامه نویسی می کنند که این خود نشان دهنده فضای مناسب برای این لهجه و تعداد زیادی از برنامه های کاربردی و . . . هست که به این لهجه متن گردیده اند و همگی آنها نیاز به پشتیبانی ، حفظ و پیدایش رسانی دارا هستند علاوه بر تمامی اینها ، گویش برنامه نویسی سیستم استدلال Android ( برای گوشی ) ، جاوا می‌باشد . سیستم استدلال Android که خود گستردگی نیکی دارااست ، برای تکامل و توسعه ، روز به روز نیاز به برنامه ها و ابزار های جدیدی داراست که تمامی باید به زبان جاوا باشند . طبق نهایی آمار انجمن برنامه نویسان TIOBE ، گویش برنامه نویسی جاوا به نظر عملکرد و به کارگیری ، دارنده بالاترین رنکینگ در سرتا سر دنیاست ، یعنی سکو نخستین را از آن خود نموده می باشد .
#C

#C یک زبان برنامه نویسی جند مدلی می باشد که دربرگیرنده دستوری ، تابعی ، همگانی ، شیء گرا و قسمتی از گرا است . این زبان به وسیله کمپانی مایکروسافت و از دل زبان .NET مایکروسافت رفتار و پرورش یافت و بعد از آن ها توانست استاندارد های ISO و Ecma را اخذ کند و بعنوان یک زبان استاندارد تایید شود .در عین هم اکنون زبان #C ، لهجه برگزیده مایکروسافت برای تولید سیستم ادله Windiws Phone 7 ( سیستم استدلال تلفن همراه هایی همچون HTC ) است . این زبان هم مانند لهجه جاوا برای پروژه های اقتصادی و بزرگ ، گزینش فراوان خیر میباشد . گر چه تعداد برنامه نویسانی که به این لهجه برنامه نویسی می‌کنند ، به پای برنامه نویسان جاوا نمی برسد ، ولی به لطف پشتیبانی مایکروسافت ، این لهجه یک عدد از مدعیان کارکشته در بین زبانهای برنامه نویسی هست .
طبق فهرست بندی انجمن TIOBE ، رنکینگ این زبان در ردیف 6 جدول زبانهای برنامه نویسی قرار دارااست .


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۷:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)