مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

دوست دارید پباده سازی مخصوص داشته باشید؟ قالب منحصربه‌فرد بسازید

دوست دارید پباده سازی مخصوص داشته باشید؟ قالب منحصربه‌فرد بسازید .
قالب‌های(پوسته) وردپرس به دو جور تقسیم می‌شوند: اولیه قالب‌های مجانی که برای استفاده از آن ها نیازی به هزینه کردن ندارید و به راحتی سپس از دانلود می‌تونید روی وبسایت خودتون قرار بدید . دوم قالب‌های غیر بدون‌پول هستند که به نسبت قالب‌های رایگان فن ای ترعمل می کنند و قابلیت‌های بیشتری رو در اختیار شما قرار میدهند . بهتره که عملکرد فرمائید از پوسته‌های دارای اهمیت استفاده فرمائید چه بسا در صورتی‌که غیر رایگان باشند، زیرا درصورتی که از قالب‌های نامعتبر استعمال نمائید این امکان وجود دارد که برخی از افزونه‌ها با پوسته سازگار نباشند و شما مبتلا اختلال شوید، همچنین پوسته‌های نامعتبر از امنیت پایین‌تری برخوردار می‌باشند .

طراحی سایت در مشهد

قالب وردپرس در واقع همان ساختار ظاهری تارنما شما است که استفاده کننده مشاهده می­­کند . قالب‌های وردپرس نمونه‌های مختلفی دارند(قالب‌های فروشگاهی، شرکتی، خبری و یک سری منظوره و…) که شما باید با اعتنا به محتوای سایتتون قالب قضیه نظرتون رو گزینش کنید .

برای نمونه پوسته صحیفه برای سایت‌های خبری قضیه استفاده قرار می‌گیرد، پوسته The7 یک قالب چند منظوره میباشد که از این قالب نیز می­توان برای سایت‌های شرکتی و فروشگاهی استعمال کرد . اگر وب سایت شما حرفه‌ای میباشد و قالب موضوع نظرتون رو پیدا نکردید می توانید با یک طراح و برنامه‌نویس تارنما صحبت فرمائید تا قالب موضوع حیث شما رو بسازد و روی سایتتون قرار بدید .

سایتی
نامحدود! با افزونه وردپرس افزونه‌ها(پلاگین) برنامه‌هایی هستند که روی قالب نصب می­شوند . پلاگین‌ها قابلیت یا ویژگی‌های متنوعی به وب سایت شما طولانی تر می‌نمایند و در بهبود سعی وب سایت شما نقش دوچندان موثری دارند . برای نمونه افزونه‌هایی مثل Yoast SEO برای تقویت سئوی وبسایت استفاده میگردد . البته به کار گیری بی‌رویه از افزونه‌ها می­تونه وبسایت شما رو مبتلا مشکل بکند .

برای مثال نصب بیش از حد پلاگین­ باعث کم شدن امنیت وبسایت شما و کند شدن بارگذرای وب سایت می شود که همین قضیه برروی سئوی وب سایت شما هم تاثیر منفی می‌گذارد . پس در انتخاب پلاگین‌ها اعتنا نمائید و از نصب پلاگین‌های مازاد و غیرضروری برروی وبسایت جلوگیری کنید(حتما تا جایی که قابلیت و امکان دارید از افزونه‌های حیاتی به کار گیری کنید) .


برچسب: طراحی سایت در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۵:۳۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)