مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

وب وبسایت و هم وب تارنما رسمی پلیس

از ۳ روز پیش که در خبر‌ها بیست و سی خبر ابتدا به کار وب تارنما راهور ۱۲۰ را اعطا کرد و آن کلیه هزینه که برای مراسم رونمایی وب وب سایت صرف گردیده بود را نگاه می کردم . تا امشب به خودم می پیچیدم که این یک سری خط رابرای شما بنویسم ولیکن زمان نمی شد .

طراحی سایت

سئوال
من اینجاست :
این
وب وبسایت و هم وب تارنما رسمی پلیس ایران انقطاع چه فرقی با وب تارنما اسکاتلند یارد دارند؟
توصیه
می کنم نخستین این اینترنت تارنما ها را ملاحظه کنید :
وب
وب سایت نیروی انتظامی ::: اینترنت تارنما راهور ۱۲۰ ::: اینترنت تارنما اسکاتلند یارد
دیروز مشغول کلام با یک عدد از عزیزان بودم . یک حرف خوب زد . بیان کرد شما در پباده سازی اینترنت وبسایت و نیز بازاریابی اینترنتی الان نهایت تکنولوژی و دانش را در کشور ایران در اختیار دارید . دانشی که در هیچ صنعتی به غیر از این تا این حد پیشرفته در اختیار هیچ رشته دیگری در ایران نمی باشد . راست می ذکر کرد .
آیا حتی در صنعت چاپ ما علم تولید یک اتومبیل چاپ در جمهوری اسلامی ایران را داریم؟

“ولی اینجا در اینترنت و در صنف ما همه چیز میباشد ! “
اینجانب چند تا حدس دارم . یا این که این وب سایت بوسیله سربازان وظیفه و فارغ از تجربه طراحی گردیده و یا اینکه با هزینه گزافی که یکی از پیمانکاران نیروی انتظامی گرفته است و با رابطه و نه با ترازو های درست و رشته ای . این پیمانکار نیز با کلی بد قولی این وب تارنما را پباده سازی نموده می‌باشد . ( احتمالا همگی چیزی شبیه به این موارد .
) سعی ها در جهت توسعه اطلاع رسانی قابل تقدیر میباشد ولیکن کاش سعی و هزینه در محلی با بازدهی ای خوب هزینه می شوید . من از خودم به تیتر یک ایرانی فعال در اینترنت شرم کشیدم که چه هزینه زیادی صرفا صرف مراسم پرده‌برداری از این اینترنت وبسایت و کنفرانس خبری آن گردیده است .
من در مسئله وب وبسایت کنونی پلیس هیچ نظری نمی دهم زیرا بدون هیچگونه شرحی شما می توانید اینترنت وبسایت پلیس ما را با اسکاتلند یارد مقایسه نمائید .
اسکاتلند یارد هم وب سایتی در حد خوب ندارد ولیکن درصورتی که نمره اینترنت تارنما حداقل ۲۰ برابر نمره اینترنت وب سایت ما است .

سفارش می کنم به وب سایت ایشان مراجعه نمائید و چه بسا به دسته نگارش آن دقت کنید .

به نظر من کلیه چیز بی نقص می باشد . چه بسا قسمت نصایح پلیسی و گزارشات روزمره و صریح و اطلاع رسانی جرائم و بخش اطلاع رسانی جریمه‌ها و حتی پیش بینی جرم .و در نهایت عکس پلیسی بشاش و خندان در کنار مردمی بشاش تر . این یعنی تمدن سازی برای جلوگیری از پلیسی هراسی و پلیس صلح و دوستی . تامل نمی کنم در کل تاریخ ، انگلستان به مقدار نصف سرزمین ما تارخ شهر نشینی و هم رئیس شهری داشته باشد .

حال با این تمامی کارشناس واقعلا چرا به کارگیری نمی کنیم نمی دانم ! اینجانب قصد نق نق ندارم و هر بازه زمانی پلیس حاضر بود ما هم اینجا حاضریم تا قویترین اینترنت تارنما را برای ایشان تولید کنیم .برای ایشان و جمهوری اسلامی ایران .


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۸ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۱۵:۳۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)