مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

طراحی وب سایت فروشگاهی را پس از مطالعه این 20 نکته آغاز کنید


6 . نوار
دسترسی نوار دسترسی یا این که bread crumbs که در تصویر تحت می توانید آن را مشاهده کنید ابزاری مضاعف موءثر است که دسترسی در سرتاسر وب سایت را بهبود می بخشد .

 طراحی سایت

به ویژه وقتی که کاربر از طرز موتورهای کاوش به صفحه ها درونی تارنما مانند صفحه فرآورده سوق دهی می شود، به راحتی می تواند بعه 2 تا 3 مرحله پیشین رفته و ساختار نوع بندی های تولید ها را ببیند .


7 . مگا
منو مگامنو (mega menu) یک منوی والا و بازشونده می‌باشد که مشتمل بر گونه بندی ها و زیردسته بندی های محصولات و در بعضا دربرگیرنده تصویری مربوط به مدل بندی بالاسری خویش می باشد . استفاده از این امکان در وبسایت های بزرگی نظیر ebay موجب گردیده با وجود تعدد گونه بندی ها، دسترسی به محصولات آسان شود .


نکته مثبت در رابطه با مگا منو این میباشد که در موقعیت معمولی فضای زیادی از سایت را اشغال نمی کند و فقط هنگامی گزینش شوند گشوده می شوند . شما هم در صورتی‌که گونه بندی های متعددی برای تولیدات خود دارید حتما از این قابلیت استعمال فرمائید .
8 . قیمت
نهایی قیمت نهایی جنس را در کاغذ سبد خرید یا این که برگه کالا نشان دهید . چیزی بدتر از آن نمی‌باشد که مشتری در برگه انتها خرید متوجه شود باید هزینه ای دیگر برای تحویل گرفتن فرآورده بپردازد . به محض مشاهده این هزینه اضافی مشتری به سرعت وب سایت را کنار گذاشتن خواهد کرد . شما باید یک نرخ واحد برای حمل محصول در لحاظ گرفته، آن را مجانی انجام دهید یا محاسبه آن را بر هر مبنایی که هست در همان برگه متاع انجام دهید .
9 . پیکسل
به پیکسل دقت برای تعیین عنوان سایت، برای چیدن تصاویر، بخش ها، نوشتن توضیحات محصول ها و . . . کلمه و واژه به کلمه و جزء به قسمتی از توجه کنید و خود را جای مشتری بگذارید . از خود سوال فرمائید چرا این قسمت بایستی دقیقا این شکلی باشد؟ پباده سازی این بخش چطور می تواند به رضایت مشتری و نهایتا موفقیت کسب و کار امداد نماید .
10 . SEO
در شرایطی که بازار تجارت الکترونیکی به فیس مداوم در هم اکنون پرورش بوده و روز به روز رقابتی تر می شود، سئو یک کلید پیروزی هست . از به عبارتی اولِ طراحی وب سایت فروشگاهی خود دقت به سئو را مد لحاظ قرار داده و ساختار htmlسایت، طریق آدرس دهی و لینکدهی، حجم صفحه های و . . . را طبق استانداردهای سئو پیاده سازی فرمائید .


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۹ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۱۹:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)