مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

اصول استعمال از رنگها در پباده سازی سایت

اصول
استعمال از رنگها در پباده سازی سایت8 / 10 از 11 کاربر برای طراحی وبسایت استاندارد و با بازدید بالا به کارگیری از رنگ در وبسایت مضاعف اساسی می باشد .برای انتخاب رنگ مطلوب مقدمه می بایست با رنگ ها و همچنین خاصیت آنان شناخت داشت .
از
آنجایی که رنگ ها تاثیر بسزایی در روحیه ی ما دارند دانشمندان رنگ ها را گونه بندی کرده اند که آن ها را اسم می بریم:

طراحی سایت

رنگ های گرم : قرمز،نارنجی،صورتی √
رنگ های سرد : آبی،سبز،ارغوانی √
رنگ های ارگانیک : سفید،خاکستری،قهوه ای،سیاه
حدود 216 رنگ وجود داراست که در تلویزیون ها،لامپهای خلا و LCD ها به شکلهای یکسان دیده نمی شود .به این 216 رنگ ،رنگ های Web Safe گفته می شود،اگر پیوستگی در رنگ ها برای شما اصلی باشد می توانید از رنگهای Web Safe در وب وب سایت خویش استعمال کنید .
شما می توانید برای انتخاب رنگ در طراحی سایت خویش از یک رنگ برنده و رنگ دیگر به نقش کامل کننده را ایفا می نماید به کارگیری فرمائید همینطور می توانید از رنگ های ضد و نقیض که باعث چشمگیر شدن تارنما می شود استفاده فرمایید دقت داشته باشید که در انتخاب رنگهای ضد‌و‌نقیض رنگهای انتخابی شما باعث ارتعاش نشود چون در این شرایط به چشم بیننده صدمه وارد می شود .

رنگ
ها
به
طور کل تعیین رنگ مناسب برای وب سایت بایستی بر مبنا موارد پایین باشد:
رنگ متن شده با رنگ موضوع مطلوب باشد برای نظیر وب سایتی با رنگ زمینه ی سفید و قلم مشکی می تواند انتخاب قابل قبولی باشد .رنگهایی از این قبیل به عامل مغایرت به شما در سهل و آسان قرائت نوشته کمک می نماید .
برای گزینش رنگ در پباده سازی سایت خوب تر میباشد از رنگ هایی که اشخاص را به خود جذب می کند تعیین کرد .
برای رنگهای پیوسته در همه مرورگرها، از رنگهای Web Safe به کار گیری فرمایید .
از تصاویری با شدت رنگ معمولی برای پیش موضوع به کارگیری نکنید . این عمل باعث خواهد شد تا خوانایی متن کاهش یابد . چنانچه از چهره ای استفاده می کنید، آن را با خصوصیت watermark به کارگیری نمائید .
خوب تر هست رنگها در کلیه ی صفحه ها یکی باشد این عمل به تماشاچی این امکان را می دهد که بفهمد در به عبارتی وبسایت می باشد .
رنگهایی را تعیین کنید که تصویری را که می خواهید به بازدید کنندگان تان بدهد .
با رعایت اصول بالا می توانید در پباده سازی اینترنت وب سایت نمونه و استاندارد در دربین بقیه اینترنت سایتها از شایسته ترین ها باشید .


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۳۸:۱۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)