مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ویژگی های یک وب سایت

ویژگی
های یک وب سایت عالی و کامل در فی مابین سایت هایی که هر روز از آن ها بازدید می کنید یک محرمانه سایت ها می‌باشند که شما‌را جذب خود می نمایند و خیلی صریح شما را به هدف خود میرسانند . در این مقاله داشته های خود را در زمینه یک اینترنت سایت خوب و بدون نقص به شما ارائه خواهم بخشید .

طراحی سایت
اولین چیزی که می بایست در طراحی سایت رعایت شود داشتن یک محرمانه برگه هاست،‌ این کاغذ ها شما صفحه‌ی در رابطه ما، که مشتمل بر توضیحات کاملی از کسب و کار شما و مدیر وب سایت است که باعث آشنا شدن بازدیدکنندگان و جلب اعتماد آن ها به شما خواهد شد .

در صفحه‌ی درباره ما به چندین سوال استفاده کننده پاسخگو باشید: این که شما که هستید؟ چه خدماتی ارائه میدهید؟ سرویس ها شما چه خصوصیت هایی دارد؟ سابقه خویش را بگویید؟ مشتریان شما چه اشخاصی بوده اند؟ وجه تمایز و نقطه قوت شما با بقیه رقبا در چیست؟ این ها سوالاتی هستند که بایستی در کاغذ درباره ما به آن ها جواب داده شود . ورقه ی دیگر ورقه تماس با ما است که در آن آدرس شما، شماره تماس، شماره پیامک، و پست الکرونیکی شما در آن قرارگرفته میباشد . یک فرم تماس نیز برای راحتی در امر تماس در آن تعبیه شده می باشد .
صفحه‌ی دیگر صفحه‌ی تبلیغات میباشد و در تارنما های لازم گنجانده میگردد و در آن تعرفه تبلیغات در موقعیت های یگانه وب سایت برای یوزرها متن می‌گردد .
دو‌مین مساله لینک و پیوند صفحات به ورقه حساس و داشتن یک منوی تر و تمیز در اینترنت سایت می باشد بطوری که هنگامی کاربر در هرکجای وب سایت بود به راحتی بتواند به برگه مهم و یا بقیه صفحه های دسترسی پیدا نماید .
قابلیت کاوش در وب سایت از موردها اصلی دیگر هست که به کاربر کمک می‌کند با وارد کردن واژه حساس در فیلد ذی‌ربط و فشار دادن دکمه جستجو به مقاله مورد نظر دستیابی پیدا نماید .
وجود روزنامه در وبسایت هم خالی از لطف نیست، مجله به شا امداد می کند تا کاربران بتوانند با وارد کردن نشانی اینترنتی خویش و تایید آن خبر ها اینترنت سایت شما را در پست الکرونیکی خویش دریافت کنند . با ارتقا تعداد اعضا مدیران اغلب برای تبلیغات از آن استفاده می نمایند زیرا افراد خبرنامه با میل خودشان عضو گردیده اند و به وب وب سایت و سرویس ها شما عشق و علاقه مند میباشند لذا تبلیغ روی این افراد بازدهی خیر خواهد داشت .


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۱۳:۲۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)