مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

پباده سازی وبسایت با امنیت بالا سبب جلب اعتماد مشتریان میشود

پباده سازی
وبسایت با امنیت بالا سبب جلب اعتماد مشتریان میشود 16:20
- 07 مهر 1395 در صورتی‌که تصمیم دارید برای کمپانی یا فروشگاه خود یک اینترنت وب سایت پباده سازی کنید تا کسب و عمل خویش را به دنیای مجازی بیاورید، مسلما می بایست نکات مهمی را در نظر بگیرید .

طراحی سایت

بعضی
از نکات حیاتی در طراحی اینترنت سایت: حتما
بایستی برای تامین ترافیک اینترنت سایت خویش برنامه داشته باشید در
بازه زمانی طراحی وب وب سایت بایستی استانداردهای گوگل را رعایت کنید اینترنت
تارنما شما بایستی رابط کاربری و ظاهر زیبایی داشته باشد می بایست
اعتنا ویژه ای به نکات امنیتی داشته باشید در قبلی در مورد تبلیغات ، استانداردهای گوگل و رابط کاربری وب وبسایت صحبت کرده ایم و درحال حاضر یکسری نکته در موضوع امنیت اینترنت وبسایت ها ذکر می کنیم .

1-
امنیت سرور هنگامی می خواهید سایتی خط مش اندازی کنید می بایست یک سرور تهیه و تنظیم کنید تا بتوانید وب سایت را بر روی آن نصب کنید . به همین ادله بایستی از در میان شرکت ها ارائه دهنده سرویس ها هاستینگ یک کمپانی را گزینش نمائید .

برای گزینش شرکت هاستینگ، از شرکتهایی که سرویس ها ارزان ارائه ارائه میکنند جلوگیری فرمائید زیرا ارزان بودن این سرور ها بی استدلال نمی باشد .

شرکتهایی که خدمات ارزان بها ارائه عر معمولا مشکلاتی از قبیل قطعی بیش از حد سرور، از دست رفتن کامل اطلاعات وب سایت به استدلال سوختن هارد، باگهای امنیتی و . . . دارند .

2-
قابل انعطاف افزار وب سایت پس از اینکه شرکت هاستینگ مسئله لحاظ خود را انتخاب کردید بایستی نرم افزار اینترنت سایت را خریدار نمایید . در انتخاب قابل انعطاف افزار نیز بایستی به نکات امنیتی اعتنا ویژه ای داشته باشید چون در صورتی‌که سرور شما به خیر تنظیمات گردیده باشد ولی کد قابل انعطاف افزاری وبسایت شما دارنده باگ باشد گشوده هم به مشکل برخواهید خورد .

برای اینکه از امنیت کدهای خویش اطمینان داشته باشید از سیستمهای متن باز بدون‌پول مثل وردپرس و جوملا جلوگیری نمایید و از یک شرکت یا گروه نرم افزاری با سوابق جهت پباده سازی وب وب سایت کمک بگیرید .

3-
امنیت صد در صد وجود ندارد در انتها باید دقت داشته باشید که در دنیای قابل انعطاف افزار امنیت بی نقص وجود ندارد و مباحث امنیتی نیز زیاد گسترده میباشند و نمی توان در یک مقاله به کلیه آن ها اشاره کرد .

برای ارتقاء ضریب اطمینان خود میتوانید بصورت زمان ای از داده ها وب سایت خود بک آپ بگیرید تا درصورت پیدایش ایراد بتوانید خسارتها را به دستکم برسانید .

درصورتیکه چنین برنامه ای برای خود داشته باشید، اینترنت وبسایت شما با مشکل ها کمتری مواجه می‌شود و اعتماد یوزرها و مشتریان را جلب خواهید کرد .


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۸:۳۸ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)