مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

اپلیکیشن خودتان را در شایسته ترین

در
کانال های اجتماعی تبلیغ کنید با این فعالیت مخاطب های حساس را شناسایی می فرمایید . چنین تبلیغاتی واقعا تاثیر گذار می‌باشند . درصورتی که پرداخت هزینه ی تبلیغات برای شما قضیه ی مهمی نمیباشد این روش واقعا برای شما مناسب هست .

طراحی اپلیکیشن در مشهد

اپلیکیشن
خودتان را در شایسته ترین نصیب وب سایت ها (مربوط به فروش اپ) نمایش دهید اپ شما باید در گونه بندی درست قرار بگیرد زیرا فقط در این صورت کاربران می توانند اپلیکیشن مورد نظر را پیدا کنند . قرار گرفتن آن در مدل بندی نا مربوط به از دست دادن مخاطب سبب ساز می شود .

در
انجمن های آنلاین (forum) در زمینه اپلیکیشن کلام کنید با صحبت کردن در مورد اپ در انجمن های آنلاین مثل یاهو، تیم های لینکدین، گوگل پلاس، توییتر و . . . حالت مضاعف خیر برای تبلیغات پدید می آید .

یک
مقاله برای وبلاگ بنویسید در مطلبی از خصوصیت های مهم و کاربردی اپ بنویسید . در فیس قابلیت و امکان تصاویری از نرم افزار به آن بیش تر نمائید . حتی می توانید یک کلیپ دمو نیز در مقاله قرار دهید .

پیوند
نرم افزار را در اختیار کاربرانی که از تارنما خرید کردند قرار دهید می توانید پیوند اپ را در پست الکرونیکی های تایید فرآیند خرید بگنجانید . به این ترتیب اپلیکیشن شما در تلفن همراه مشتری های متعهد نصب می شود . به علاوه می توانید یک کوپن تخفیف برای مشتری ها در نظر بگیرید و کاری نمائید که مشتری ها بتوانند تنها از نحوه وارد شدن به اپلیکیشن از آن استعمال کنند .

ارزیابی
اپلیکیشن در وب سایت های فروش اپ(وب وب سایت های نرم افزار ساز آنلاین) وقتی که اپ شما به دفعات مضاعف دوچندان دانلود می شود و ایده ها مثبتی در قضیه آن نوشته می شود عمل شما زیاد معمولی می شود . این محاسبه ها اپلیکیشن شما را در میان کاربرانی که ذوق وسلیقه ی مشابه دارند مشهور می نماید .

در آخر به حافظه داشته باشید که هدف شما اخلاق اپلیکیشنی ست که کاربران به دنبال آن هستند، به راحتی آن را پیدا می کنند، دانلود و نصب می کنند و به راحتی از آن به کار گیری می نمایند .


برچسب: طراحی اپلیکیشن در مشهد،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۱:۳۱:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)