مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

بیش تر کردن آلبوم تصاویرv

داشتن یک آلبوم تصویر در تارنما این قابلیت رو به شما می‌‌دهد که بتونید تصاویر دلخواه خودتون رو به‌‌صورت سطر و یا این که ستون طولانی تر کنید . همچنین به شما این قابلیت را می‌‌دهد تا عکس‌‌های بیشتری را در فضای کوچک‌‌تر سناریو دهید . علاوه بر این داشتن یک آلبوم تصاویر سبب ساز می‌‌شود مرور تصاویر سایت برای کاربر راحت‌‌تر باشد . یار ما باشید تا بیش تر کردن گالری تصاویر به مطالب در وردپرس را به شما آموزش دهیم .

طراحی سایت

ما در این مطلب همت داریم که به شما نشان دهیم به چه شکل به‌‌راحتی در تارنما وردپرسی خویش یک گالری تصاویر داشته باشید .

در
این مقاله می‌خوانید:
بیش تر
کردن آلبوم تصاویر به مطالب ایجاد
آلبوم تصویر بدون نیاز به پلاگین در گوتنبرگ گزینش
چند تصویر برای بیشتر کردن به گالری تنظیمات
آلبوم تصویر در گوتنبرگ بیش تر
کردن گالری تصاویر به مطالب اضافه کردن تصاویر به پست‌‌های وب لاگ و صفحه ها در وردپرس بسیار ساده و سهل هست . فقط کاری که می بایست انجام دهید این میباشد که بایستی بلوک تصویر را اضافه فرمایید و تصویر خود را آپلود فرمائید . با این حالا در صورتیکه شما تعدادی تصویر را بیشتر فرمائید همه این تصاویر یکی پس از دیگری سناریو داده می‌‌شوند که این مسئله سبب می‌‌شود کاربران مجبور شوند تعداد بسیار متعددی از تصاویر را مشاهده نمایند که این زمینه ممکن میباشد برای برخی از یوزرها ناخوشایند به حیث رسد .

شما می‌‌توانید با تولید یک آلبوم در وبسایت خود تصاویر را در یک طرح کانال با ستون و ردیف نمایش دهید . همینطور شما این قابلیت و امکان را دارید که برای تصاویر خود تصویر بندانگشتی قرار دهید تا کاربر با کلیک کردن بر روی آن بتواند تصویر حساس را ببیند .

به این ترتیب شما توانمند خواهید بود عکس‌‌های بیشتری را در فضای کمتر نشان دهید که این فعالیت مضاعف حرفه‌‌ای‌‌تر خواهد بود .

سیستم وردپرس به‌‌صورت پیش‌‌فرض به‌‌همراه یک خصوصیت تولید گالری که به سرعت آلبوم تصاویر را ساخت می‌‌کند همپا می باشد . ویرایشگر بلوک نو وردپرس مشتمل بر یک بلوک آلبوم هست که به شما اجازه می‌‌دهد گالری تصاویر خودتون رو تنها با چندین کلیک ساخت فرمائید . اما شما این امکان رو دارید که با به کارگیری از افزونه آلبوم تصاویر قوی‌‌تری را ایجاد کنید .

ساخت
گالری تصویر سوای نیاز به پلاگین در گوتنبرگ وردپرس دارنده یک ویژگی داخلی می باشد که به شما اذن می‌‌دهد آلبوم تصاویر ایجاد فرمایید . درسته که این ویژگی در وردپرس به فیس ساده و پایه‌‌ای و فارغ از گزینه‌‌های گوناگون است البته با این وجود کار شما را حل خواهد کرد و به شما امکان ایجاد یک آلبوم تصویر را خواهد بخشید .

او‌لین کاری که شما برای ایجاد یک گالری تصویر فارغ از پلاگین بایستی انجام دهید بازنویسی صفحه یا پستی می باشد که می‌‌خواهید در آن گالری خویش را بیشتر نمائید . در برگه ویرایش پست، روی نشانه افزودن بلوک جدید کلیک کنید و بلوک گالری را انتخاب نمایید .


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۲ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۳۲:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)