مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

ویژگی های یک سایت ساز خوب را بشناسید

ویژگی
های یک سایت ساز خوب را بشناسید ۰۸
مهر ۱۳۹۶ | ۲۰:۱۱ کد خبر: ۶ وبلاگ تعداد بازدید:۶۵۹۱ مهم‌ترین
ویژگی‌هایی که یک وبسایت ساز و ابزار طراحی وب سایت خود می بایست در اختیار داشته باشد چیست؟در ادامه با یک سری خصوصیت آن‌ها آشنا شوید

طراحی سایت

وب سایت سازها روز جاری یکی از متداول‌ترین، سریع‌ترین و ارزان‌ترین راه‌های ورود به دنیای آنلاین محسوب می‌شوند؛ ولی به دلیل وجود تنوع و گستردگی گزینه‌های پیش رو تعیین بهترین نمونه ز آن‌ها برای یک استفاده کننده ممکن است قدری دشوار به حیث برسد .
هر یک از این نمونه‌ها خصوصیت و حالت جذابی را ارائه مینمایند اما پیش از انتخاب آن بایستی بدانید که آیا این ویژگی برای ساخت سایتی که در لحاظ دارید موثر میباشد یا این که خیر؛ و ولی مهم ترین ویژگی‌هایی که یک وب سایت ساز و ابزار طراحی وب سایت خود باید در اختیار داشته باشد چیست؟
پباده سازی اینترنت . یوزرها جذب چیزهای زیبا میشوند . پباده سازی خوشگل و مناسب میتواند به حضور شما در دنیای اینترنت اقتدار بخشد، خصوصاً در شرای قصد ساخت سایت‌های تجاری دارید . یک وب‌سایت چشم‌نواز بازدیدکنندگان را به خود جلب می‌نماید و تأثیر مثبتی بر آن‌ها خواهد داشت . وبسایت سازی که تعیین می کنید باید گوشه و کنار و طرح مناسبی را برای وب‌سایت شما آماده کند که در آن بتوانید لوگوی خویش را قرار دهید . در عین اکنون این سایت ساز بایستی بتواند با استعمال گوگل مپ و یا بقیه نقشه‌ها وضعیت مکانی شما را در وب‌سایت نمایش دهد که این نکته برای وب‌سایت‌های حوزه تجارت الکترونیک اهمیت بیشتری دارد .
هم خوانی با گوشی . تارنما سازها می بایست بتوانند با پباده سازی ریسپانسیو خود امکان مشاهده و دسترسی وب‌سایت بر روی تلفن‌های همپا را فراهم سازند . نمایش درست تصاویر و صفحه های وب‌سایت در نسخه‌های تلفن همراه اهمیت متعددی دارااست .
صفحات تماس با ما . وب سایت ساز شما باید امکانی را آماده سازد که بازدیدکنندگان بتوانند به راحتی با شما رابطه بگیرند و در مقطع مراجعه به وب‌سایت پیغام‌های خود را به شما ارسال کنند .
تجارت الکترونیک . یک وب‌سایت کارآمد حوزه تجارت الکترونیک به شما اذن میدهد تا محصولات جدید را در آن بیش تر فرمایید و بدین ترتیب وبسایت ساز انتخابی شما نباید محدودیتی در زمینه نمایش تعداد تولیدات در وب‌سایت قائل شود .
گالری تصاویر و ویدئو . خوب تر است وب سایت سازی را گزینش کنید که قابلیت نمایش تصاویر و ویدیوهای مختلف را در وب‌سایت و در گونه های نسخه‌های موبایل، دسکتاپ و تبلت فراهم کند . بارگزاری تصاویر در سایت باید میسر باشد . در عین درحال حاضر مناسب است تا قابلیت و امکان اشتراک‌گذاری مطالب در شبکه‌های اجتماعی متعدد نیز آماده باشد .
مدیریت محتوای سهل وآسان . به روزرسانی منظم مطالب وب‌سایت یکی از مهمترین کارداران جلب بازدیدکنندگان به وب‌سایت است . امکان رئیس محتوای آسان و معمولی میتواند زمینه ساخت محتوای خلاقانه و به روز را برای مدیران وب‌سایت ساخت کند . پس به این ترتیب وب سایت سازی را تعیین کنید که ویژگی رئیس محتوای ساده را در حیث گرفته باشد .


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۶ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۵۱:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)