مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

هاست چیست؟

هاست
چیست؟ هاست (host) در لغت به معنای میزبانی می باشد . در حقیقت و به اصطلاح به کامپیوتر و یا سروری گفته می شود که بضاعت ذخیره و حفظ اطلاعات شما مثل کدها و فایلهای شما و همینطور تصاویر و بقیه اطلاعات شما را در خود داشته باشد .

طراحی سایت

فضای میزبانی وردپرس یکی از حساس ترین عامل ها برای موفقیت می باشد چرا که سرعت ، امنیت و پایداری سرور های میزبانی وب وبسایت وردپرسی حساس می باشد .

گونه های
هاست بر اساس گونه خدمت : هاست اشتراکی : در این نوع خدمت در یک سرور مخصوص یا این که مجازی به تعداد مشخصی کاربر ( بستگی به اقتدار سرور ) هاست ایجاد می شود که هر کدام از آنها دسترسی به وبسایت خویش دارا هستند ، تمام خدمت های با اسم میزبانی اینترنت یا هاست در وب از مدل اشتراکی می باشند ، هزینه های اشتراکی زیاد کمتر است ، امنیت این سرویس ها خوب میباشد ولی در هر چهره با توجه وجود تعداد دیگری وب سایت در یک سرور به کار گیری این سرویس برای سایت های دوچندان معتبر پیشنهاد نمی شود .

هزینه های این خدمت معمولا در سال حدود 50 هزار تومان می باشند .

سرور مجازی : از تقسیم کردن یک سرور منحصر به چند سرور ، سرور مجازی یا vps می گویند ، این سرویس امنیت و گهگاه وقت ها سرعت زیاد بیشتری نسبت به هاست اشتراکی داراست ، این سرویس برای وب تارنما های پر طرفدار ، اصلی و سایت هایی که امنیت بیشتری نیاز دارند توصیه می شود ، هزینه های این خدمت معمولا از حدود ماهیانه 50 هزار تومان به بالا می باشد .

سرور منحصربه‌فرد : در این سرویس تارنما شما در یک سرور که کاملا در اختیار خودتان میباشد قرار می گیرد و این به این مفهوم است که هیچ وبسایت دیگری در سرور شما آپلود نخواهد شد ، به این ترتیب شما می توانید از تمام منابع سرور نظیر سی پی یو ، رم و هارد برای خویش به کارگیری کنید ، این خدمت بیشترین توان و امنیت را دارااست اما هزینه آن مضاعف فراوان و در حدود ماهیانه 500 تا 2 میلیون تومان می باشد .

انتخاب
هاست مناسب برای وردپرس عامل ها مختلفی برای انتخاب یک هاستینگ قادر برای میزبانی وردپرس وجود دارااست که به چک آن می پردازیم یکی از دارای اهمیت ترین این عوامل پایداری مناسب سرور می باشد . پایداری سرور و هاستینگ به ادامه عمل و شفاف بودن آن گفته می شود .

ادله حساس بعدی برای انتخاب یک فضای میزبانی مناسب وردپرس پشتیبانی از کنترل رم به وسیله php می باشد .

ممکن است برای شما نیز رخداد افتاده باشد که به دلایلی نیاز به تغییر تحول مقدار استعمال از رم را داشته باشید .

گاها در خدمت های میزبانی این قابلیت وجود ندارد . منابع اختصاصی برای هر تارنما ، این امر برای خدمت های میزبانی شامل هزینه بیشتر می باشد و به طور معمول این واقعه نمی افتد اما با داشتن سرور های قدرتمنداین امر نیز امکان پذیر می باشد ضمن این که منابع منحصر مراد به کارگیری های فارغ از محدودیت با پایداری بالا برای یوزر ها می باشد .


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۶:۵۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)