مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

با پیشرفت در دنیای اینترنت

با پیشرفت در دنیای اینترنت، وب وب سایت ها گسترش بخش اعظمی داشته است و به یاور آن هم بازاریابی آنلاین صورت گرفت . از بخش‌های مهم اساسی در بازاریابی آنلاین،طراحی تارنما می باشد .

کمپانی ها برای بازاریابی آنلاین، طراحی سایت برای جذب مشتریان و سبقب از رقبای خویش را مضاعف اساسی می دانند که برای آن از یک مجموعه تخصصی و حرفه ای به کارگیری می نمایند .

طراحی سایت

تجربه کاربری: در طراحی تارنما و نقاشی کردن تفاوت بخش اعظمی می باشد .هر نگارگری از نگرش افراد متعدد می باشد ولی در طراحی وب سایت تنها یک وب سایت می باشد و تعبیر دیگری ندارد . طراحان اینترنت تارنما باید بدانند که یک تجربه کاری را چه‌طور بسازند و یا این که چه‌طور آن را نابود نمایند .یک طراحی سایت خوب جلوه جالب و خلاقانه ای داشته باشد .

درک مخاطب: طراحان وب سایت نباید هیچ وقت فراموش نمایند که در آنسو یک انسان حقیقی می باشد،درک می کند،می بیند و شم می نماید .زمانی که یک طراح، سایتی را پباده سازی می نمایند باید سایتی را پباده سازی کند که در آن جان داشته باشد پباده سازی کند و مخاطب از سایت نیازهایی که داراست را بشناسید و آن را برطرف نمایید .

برجای گذاشتن تجربه بصری مثبت: تیم طراحی سایت خوب می بایست توان این را داشته باشد تا سوای خطر انداختن محتواها،چشم ها را به خود ذخیره نگه داراست .

کار های بصری بایستی بتواند مخاطب را انگیزه قرار دهد .وقتی سایتی عالی می باشد که کار کشته باشد قصه بصری را ماجرا کند و تجربه ای نثبت و به خاطره ماندنی را در ذهن مخاطب برجای گذارد .طراح وبسایت بایستی در پباده سازی سایت به خوبی تصاویر را با هم ترکیب و در مکان مناسبی قرار دهد تا مخاطبان و مشتریان را دوباره به وبسایت باز گردانید .

تایپو گرافی: از کارداران با اهمیت دیگر تایپو گرافی می باشدومطالب به تنهایی کلمه ها نوشته گردیده نمی باشد، بلکه گرافیک و عناصر صوتی و بصری در جذب مخاطب نقش بسیاری داراست . زمانی محتوایی به چشم می آید که در کنار خلاقیت و ابتکار،زیبایی داشته باشد .


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۴ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۹:۲۳:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)