مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

چینش وبسایت برای ظواهر

چینش
وبسایت برای ظواهر وب سایت در پباده سازی وب سایت با دقت به پژوهش ها انجام شده در ارزیابی خلق و خوی های یوزرها ، می بضاعت و توان اینطور برداشت کرد که اعتنا بیشتر ی بازدید کنندگان در هنگام ورود به یک تارنما بخش اعظم به نصیب های بالایی مطالب است . برای شعور اکثر در‌صورتی‌که یک صحبت F را تصور نمایید ، و آن را بروی محتوایتان قرار دهید ، می بضاعت ذکر کرد بیشترین توجه بازدید کننده در قسمت هایی می باشد که پایین حرف F قرار دارا هستند . اما در متن ها لاتین که از چپ به راست می باشند سخن F و در متن ها پارسی یا عربی که از راست به چپ می باشند کلام F قرینه گردیده می باشد . به تصویر زیر توجه نمایید . نکاتی که توجه بیشتری به آن ها می شود های لایت گردیده اند .

طراحی سایت

ظاهر
وب سایت در طراحی اینترنت سایت
امروزه در طراحی تارنما ها بخش های مهم را در این قسمت قرار می دهند زیرا بیشترین تاثیر را در جذب بازدید کنندگان دارااست . پس دقت نمائید که در این نصیب ها از عکس ها و رنگ های با کیفیت استفاده فرمایید .

نکات
حساس در پباده سازی برگه اولیه ظواهر وب سایت در طراحی سایت ولی با رعایت نکاتی دیگر می توانید این جذابیت ها در ظواهر سایت در پباده سازی وب تارنما را دو چندان فرمائید . ما به شما سفارش می کنیم بخش های با اهمیت یعنی پست ها و خبر‌ها و مطالب وب سایت را در سمت راست درج فرمائید . سمت چپ را برای سایر نصیب های قلیل اهمیت وبسایت مثل بنر های تبلیغاتی ، پیوند ها ، لوگین های کاربران و سایر ماژول ها استعمال نمائید .
سعی نمائید تا جایی که قابلیت و امکان دارااست ورقه اول را نا مرتب نکنید و صرفا با قرار دادن منو ها و اسلاید شو های دیدنی ، بازدید کنندگانتان را به بقیه صفحه ها منتقل فرمایید .

دسترس
پذیر بودن و استفاده کننده پسند بودن برای ظاهر وبسایت در پباده سازی اینترنت سایت اخلاق یوزرها پس از ورود به سایت یکی از فاکتور های دارای اهمیت در طراحی اینترنت سایت و سئو وب سایت و ظواهر سایت در پباده سازی وب تارنما می باشد . عبارات اصلی ، محتوا ، پیوند گذاری و… مواردی می باشند که گسترش دهندگان وب تارنما ها به آن ها بسیار اعتنا می کنند . البته کاربر پسند بودن و دسترس پذیری مباحثی میباشند که در طراحی اینترنت وبسایت ها کمتر به آن ها توجه می شود .

استفاده کننده
پسند بودن یک عدد از فاکتور هایی که به تازگی در رنکینگ موتور های جست و جو قرار گرفته ، کاربر پسند بودن ظواهر وب سایت در طراحی وب وبسایت می باشد . محتوای با کیفیت و ظواهر گرافیکی دیدنی هر دو از کارداران اثر گذار در کاربر پسند شدن وب می باشند . در دسترس بودن منو ها و پایین منو ها می تواند استفاده کننده را به راحتی به صفحات دلخواهش سوق‌دهی کند و موجب ویژگی دسترس پذیر بودن در ظاهر تارنما در طراحی اینترنت تارنما بشوند .

دسترس
پذیر بودن همان طور که در بالا اشاره شد در شرای صفحه های سایت شما طوری طراحی گردیده باشند که استفاده کننده به سادگی به سایر صفحه های جابجا شود ، به معنای دسترس پذیر بودن وب تارنما می باشد . این مسائل گاهی باعث می شود ، بازدید کننده صفحه ها بیشتری از وبسایت شما باز کند که در فیض ی آن ترافیک سایتتان افزایش می یابد و مرتبه ی الکسایتان کاهش پیدا می نماید .


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۳ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۱:۳۹:۴۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)