مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

پباده سازی تارنما خبری وبسایت های

پباده سازی
تارنما خبری وبسایت های خبری و اطلاع رسانی از مالامال بازدیدترین سایت های دنیای وب می باشند زیرا مردمان برای دریافت نهایی خبر‌ها و اطلاعات از احوال سرزمین و جهان، استقبال خوبی نشان می دهند . همچنین با توسعه استفاده مردم از اینترنت، طراحی تارنما های خبری بیش خیس از پیشین اهمیت پیدا می کنند . از مهم ترین خصوصیت های تارنما های خبری می بضاعت و توان به درج خبر ها روزمره در آن ها اشاره کرد . براین اساس کاربران اینترنت هر روز و هر لحظه از وبسایت های خبری بازدید می کنند تا از آخری اخبار سیاسی، اجتماعی، فرهنگی، ورزشی و . . . دوراندیشی یابند . طراحی سایت خبری کاربر پسند و جذاب می تواند تاثیر متعددی در جذب بازدیدکنندگان داشته باشد و ترافیک وبسایت را بالا پیروز شود .

طراحی سایت

چه‌طور
یک پباده سازی وبسایت خبری چیره و استفاده کننده پسند داشته باشیم؟ طراحی
یک لوگوی رسانه ای مناسب با سایت خبری طراحی طراحی وب سایت خبری؛ فعالیت خویش را با یک لوگوی رسانه ای مقدمه می کند . لوگوی شما اندازه کیفیت وبسایت شما و میزان صداقت در محتوای خبری تارنما تان را نشان می دهد . پباده سازی لوگو چیزی نمیباشد که در 30 دقیقه تمام شود، بلکه باید برای طراحی یک لوگوی رسانه ای مناسب، دوران کافی در لحاظ بگیرید .

طراحی
ریسپانسیو سایت خبری پیوسته و در هر لحظه، تعداد کاربرانی که از تبلت یا این که دستگاه های تلفن هم پا شان برای حضور در اینترنت استعمال می کنند، بخش اعظم می شود . امروزه بیش از قبلی افراد رغبت دارند از شیوه گوشی تلفن های یاور شان به اطلاعات موردنیازشان دسترسی یابند . بدین ترتیب بار گذاری مطلوب وب سایت خبری در صفحه های تلفن همراه از اهمیت زیادی برخوردار میباشد . یک وب وبسایت خبری موفق بایستی دارنده پباده سازی عکس العمل گرا (ریسپانسیو) باشد تا در گونه های کاغذ سناریو با میزان های مختلف به صحت سناریو داده شود .

دکوراسیون
وب سایت خبری در پباده سازی تارنما خبری، روش سناریو داده ها به کاربران از اهمیت اکثری برخوردار می باشد . در حقیقت، یک استفاده کننده باید در کوتاه ترین زمان ممکن با یک اینترنت سایت خبری رابطه برقرار کند و به خبر ها مسئله علاقه خویش دسترسی پیدا کند . طراحی تارنما شما بایستی به صورت بصری جذاب و برای تکان در سایت، راحت باشد تا بازدیدکنندگان سایت مبتلا سردرگمی نشوند .

سرعت
لود وب سایت خبری یک وبسایت خبری پیروز بایستی می بایست روی سرعت بار گذاری شدن صفحات خویش اعتنا کافی داشته باشد زیرا کاربران از سایتی که به کندی بار گذاری شود، راضی نیستند و آن را کنار گذاشتن می کنند .

باصرفه
سازی سایت خبری برای موتورهای جستجو لود محتوای با صرفه گردیده روی وبسایت خبری از اهمیت ویژه ای برخوردار هست . اگر شما یک وبسایت خبری با گرافیک خوب طراحی فرمائید ولی این وبسایت در جایگاه های بالای نتایج کاوش نشان داده نشود و هیچ کس آن را نبیند، قیمت کار شما از میان خواهد رفت . به مراد قرار به دست آوردن در جایگاه های بالای نتایج گوگل، بایستی اصول و تکنیک های سئو را رعایت کنید تا ترافیک وبسایت تان را بالا ببرید .

ارائه
انواع خبرها نو و به روز برای داشتن یک تارنما خبری موفق، بایستی بتوانید محتوای خبری تازه و به روز را به یوزرها ارائه دهید . برای تحقق این انگیزه باید یکسری مولف با تجربه در حوزه وب را استخدام فرمایید تا آن ها محتوای جذاب، کاربرپسند و به روز را ایجاد کنند . همچنین، علاوه بر اخبار متنی، خوبتر از اشکال فرمت داده ها مثل صوت، تصویر و فیلم استعمال نمائید تا برای کاربران جذابیت بیشتری ایجاد فرمایید .


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۶ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۰۳:۰۴ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)