مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

آیا طراحی وب به حالت واکنشگرا تاثیری در نتایج گوگل دارد؟


آیا طراحی وب به حالت واکنشگرا تاثیری در نتایج گوگل دارد؟
گوگل رسما طراحی وبسایتها بصورت برخورد گرا را توصیه کرده است. طراحی یک سایت واکنش گرا برای یک پایگاه اینترنتی به جای ساخت وب سایت تلفن همراه در کنار تارنما اصلی، هم برای گوگل این مزیت را داراست که محتوای پایگاه اینترنتی را یکبار شاخصگذاری کرده و صفحات آن را امتیازدهی می نماید و هم برای سایت این مزیت را دارد که رنک صفحه های آن روی یک ایمیل (URL) تجمیع می گردد و این مسئله برای ارتقاء در نتایج جستجوی گوگل بسیار مهم می‌باشد.

طراحی سایت
همچنین لینک و پیوند دهی، به اشتراک گذاری و تعامل با محتوایی که در یک وبسایت و یک نشانی اینترنتی (URL) قرار دارد برای کاربران شل تر هست و گوگل به این موضوع نیز بسیار اهمیت می دهد.
مطمئنا رئیس محتوا و اجرای پروژه های بهینه سازی وب سایت برای موتورهای جستجو (سئو) نیز در یک تارنما آسوده تر و اقتصادی تر از انجام آن‌ها برای دو سایت است.


آیا طراحی وب به حالت ریسپانسیو ضرورت دارد یا می قدرت از روش های دیگر طراحی سایت نیز به کار گرفت؟
در سال 2013 آمار فروش جهانی تبلتها و موبایلهای هوشمند از فروش کامپیوتر پیشی گرفت و پیش بینی می‌گردد آمار بازدیدهای اینترنتی به وسیله این دستگاهها از لپتاپ و رایانه نیز طولانی تر شود. پس می توان اظهار‌کرد در آینده ای نزدیک وب سایت شما بیشتر بوسیله تلفن همراه و تبلت آیتم به کار گیری بازدیدکنندگان قرار می گیرد و تحقیقات نشان داده sdsd که حتی در صورتی‌که سایتی در نتایج بالای گوگل باشد اما ریسپانسیو نباشد نرخ پرش (bounce rate) آن در گوشی و تبلت افزایش می یابد. این به معنای زنگ خطری است برای وبسایتهای غیر واکنش گرا. مخصوصا در حالتی‌که رقبای آن‌ها از طراحی عکس العمل گرا استفاده کرده باشند. و از سوی دیگر طراحی وب سایت واکنش گرا مزیتی است نسبت به رقبایی که هنوز سایتشان ریسپانسیو نیست.

آیا طراحی وب واکنشگرا از حیث فنی نسبت به طرق قبل تفاوت های زیادی دارد؟
ساخت سایت واکنش گرا نسبت به صورت های سنتی طراحی وب سایت گوناگون است. در طراحی های گذشته، ستونها و اجزای وبسایت با عرض ثابت و چینش ثابت طراحی می شدند که این باعث میشد محتوای ورقه در نمایشگرهای کوچک ریز و ناخوانا شود و کاربر مجبور می شود از زوم به کار گیری کند که در این‌حالت‌ نیز می بایست برای تلاوت محتوا و استعمال از قسمتهای گوناگون تارنما دائما به چپ و راست اسکرول کند.
استفاده از تصاویر با رزولوشن متناسب با رزولوشن دستگاههای گوناگون و شناوری سایز عکسها نیز در ساخت سایت واکنش گرا بسیار اهمیت دارااست.
در کل سایتی بخوبی به طریق واکنش گرا طراحی شده است که برای مرور آن نیاز به اسکرول افقی نباشد. به همین علت این شیوه طراحی وب سایت به حیث فنی و میزان خلاقیت مورد نیاز برای آن با روشهای گذشته کاملا گوناگون می باشد و برای حصول فایده مناسب و طراحی سایتی که در دستگاههای مختلف کاربر پسند باشد نیاز به دقت فراوانی دارد.

مزایای سایت های ریسپانسیو طراحی سایت 24 چه چیزی است؟
سایت های طراحی شده به وسیله ساخت وب سایت 24 علاوه بر اینکه همه مزیت های مربوط به تارنما های ریسپانسیو را دارا هستند، بلکه از لحاظ طراحی قالب و معماری کلی وب سایت کاملا مطابقت و همخوانی با الگوریتم های گوگل طراحی می‌شوند و از نظر گرافیک از کیفیت بالایی برخوردار میباشند. همچنین مقیاس پذیری در آنان درحد بسیار بالایی رعایت گردیده می‌باشد.


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۰۸:۵۴:۵۱ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)