مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

پروژه های جانبی برگزیدگان طراحان اینترنت


برای همگی ما لازم می باشد غیر از عمل اصلی، فعالیتی مانند یک سرگرمی یا این که پروژه جانبی داشته باشیم تا خلاقیت و هدف را در ما پر‌نور نگه دارااست. شما بدون چاره نیستید پس از ساعت کاری همچنان روی مهارت‌های ساخت وب سایت اتوماتیک نمایید. در نوشته‌ی‌علمی امروز لیداوب، فهرستی از یک‌سری طراح برتر اینترنت و پروژه‌های جانبی آن‌ه ...

طراحی سایت

شما بدون چاره نیستید پس از ساعت کاری همچنان روی مهارت‌های ساخت وب سایت اتومات نمائید. در نوشته‌ی علمی امروز لیداوب، فهرستی از چندین طراح برتر اینترنت و پروژه‌های جانبی آنها را برای شما فراهم کرده‌ایم که برخی از آنان به پیروزی دیده‌گیری دست پیدا کرده و درآمد فوق العاده‌ای را قسمت خویش کرده‌اند. می توانید از این ایده‌ها الهام گرفته و شما نیز پروژه خویش استارت فرمائید.

۱. Davey Heuser- IconJar
پروژه های جانبی برگزیدگان طراحان اینترنت

دیوی هیوسر یک طراح وب سایت هلندی هست که روی پروژه‌های رشته‌ای عمل می نماید. وی طراح ارشد وبسایت Sketch هم بوده میباشد البته طی چندین سال قبل، در تایم ها فراغت خویش به همپا کورتیس هارد، IconJar را فعال‌ساز‌ی کرده‌اند که یک نرم افزار مک میباشد که آیکون‌های شخص را سازماندهی می‌نماید. این نرم افزار بوسیله شرکت‌های بزرگی مانند گوگل، مایکروسافت و اسپاتیفای به فعالیت برده شده‌است.

۲. Dan Petty – Epicurrance and Freelance TV
پروژه های جانبی برگزیدگان طراحان اینترنت

دان پرتی به علت سبک پباده سازی خلاقانه خویش یکی‌از برگزیدگان‌های صنعت ساخت وب سایت میباشد . طی یکسری سال قبلی وی یک همایش خلاقانه به اسم Epicurrance را مدیر می نماید. وی در سال ۲۰۱۷، یک سریال مستند راجع‌به فریلنسرهای برنده به اسم Freelance TV راه‌اندازی کرد.

۳. Laura Kalbag – Accessibility for Everyone
پروژه های جانبی برگزیدگان طراحان اینترنت

لائورا کالبرگ یک طراح بریتانیایی می باشد که در سوئد معاش میکند. وی به پباده سازی‌های اخلاقی، تمامی گیر و دسترسی پذیری عشق دارااست. وی با A Book Part برای تایپ کردن درباره ی پیاده سازی دسترسی پذیری در مراحل پباده سازی برای تولید تجربه کاربری (UX) بهتر برای همگی، همیاری نموده است. این کتاب Accessibility for Everone اسم داراست.

۴. Frank Chimaro – The Shape of Design
پروژه های جانبی برگزیدگان طراحان اینترنت

فرانک چیمارو یک طراح نیویورکی هست که در سال ۲۰۱۷ کتابی به اسم The Shape of Design منتشر کرد. این کتابچه راجع به پباده سازی برای بقیه افراد هست که فرانک امید می نماید، ای کاش هنگامی که خودش استارت به پباده سازی کرده بود می‌توانست یک کتاب مانند آن را داشته باشد. این کتاب تحسین‌های متعددی را برانگیخت و از تکنیک‌های آن در سراسر عالم استعمال شد.

۵. Helen Tran – A Different Way to Run Internship
پروژه های جانبی برگزیدگان طراحان اینترنت

هلن تران یک طراح کانادایی هست که در تورنتو معاش می نماید. وی سال ها طراح ارشد Shopify بوده هست. هلن یک مطالعه موردی بی نقص و جامع درباره ی شیوه مدیر عصر کارآموزی منتشر نموده است. در‌این کتاب بیان شده میباشد که طراحان چه گونه اشتباهات مرتبط با یادگرفتن طراحان فن‌ای را به نحوه ای کارامد رئیس می‌نمایند.

۶. Paul Jarvis – The Sunday Dispatch
پروژه های جانبی برگزیدگان طراحان اینترنت

پائول ژارویس یک طراح فریلنسر اهل ونکوور کانادا میباشد وی بیش تر از ۲۰ سال به حالت فریلنسر کارکرده هست و پروژه‌های جانبی مختلفی داراست مشتمل بر یک خبر نامه محلی به اسم The Sunday Dispatch. وی یک‌سری کتاب منتشر کرده و عصر‌های آموزشی فراوانی مانند Creative Class منتشر نموده است که طی آن طریق تبدیل شدن به یک فریلنسر رشته‌ای را یادگرفتن می دهد. یکی از دیگر پروژه‌های وی Chimp Essentials می باشد که روش استعمال کارامد از MailChimp را فراگیری می دهد.

۷. Julie Zhou – The Looking Glass
پروژه های جانبی برگزیدگان طراحان اینترنت

جولی ژو یک کدام از طراحان ارشد در فیسبوک هست. طی یکسری سال قبلی، وی به جهت نوشته هایش آوازه متعددی در جامعه طراحان اینترنت کسب نموده است. وی از دوران‌ها پیشین آغاز به تایپ کردن مقاله ها هفتگی راجع‌به پباده سازی، طریق سال محصول ها فوق العاده و چگونگی حل خلل کرد. وی در حال حاضر بیش تر از ۲۰۰ هزار دنبال کننده در Medium داراست. فهرست آدرس اینترنتی وی the Looking Glass اسم داشته و هر هفته مقاله ها جدیدی برای شما ارسال مینماید.


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ شهریور ۱۳۹۸ساعت: ۱۰:۵۱:۴۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)