مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

تطابق پباده سازی وبسایت


تطابق
پباده سازی وبسایت با وردپرس با استانداردهای سئو به جثارت میتوان ذکر کرد یکی از کلیدی ترین عوارض محبوبیت وردپرس انطباق آن با استانداردهای سئو در طراحی تارنما هست و یک اعتقادوباور و تجربه عمومی وجود دارد که وبسایت های وردپرسی سریعتر در نتایج گوگل رده کسب می‌نمایند . البته این مورد در بخش هایی نظیر تعریف آدرس دهی صفحه ها و ساختار هدر صفحه به هسته وردپرس مربوط می گردد ولی در بخش اعظم موردها خروجی صفحه ها و محتوای آن ها بوسیله طراح سایت وردپرس و رئیس محتوای سایت ساخت می شود که البته نقش مهمی در سئو و کسب رده خواهند داشت .

طراحی سایت

طراحی
سایت با وردپرس و همخوانی با استانداردها سئو تیم وبسیما علم و تجربه بسیار خیر در پباده سازی و کدنویسی صفحه ها وب متناسب با استانداردهای سئو داشته و از همان آغاز فرآیند طراحی وب سایت با وردپرس به راهکار محتوایی، استانداردهای کدنویسی، سرعت بالای صفحات و بهینه بودن برای گوشی توجهی ویژه مینماید . این امر موجب می شود خروجی تارنما در کنار زیبایی از تلاش بالایی برخوردار بوده و عموم مشتریان وبسیما در ۶ ماه اولیه عمل خویش در فضای اینترنت برد های چشمگیری در مورد سئو هم کسب کنند .

همینطور برگزاری کارگاه های آموزشی و تهیه فیلم در جهت فراگیری سئو و مدیریت وب سایت به مشتریان کمک میکند پروسه تهیه و انتشار محتوا را به نیکی فهم کرده و همگی متون و تصاویر تارنما را متناسب با اصول سئو تهیه و تنظیم کنند .

امنیت
بالا و به روزرسانی مستمر در طراحی تارنما با وردپرس شاید برخی از فعالان عرصه پباده سازی سایت بزرگترین مشکل پباده سازی وبسایت با وردپرس را ضعف امنیتی و نفوذپذیری آن بدانند در حالیکه این اعتقاد و باور به کلی غلط است، گواه این نادرست وب سایت های پربیننده و موفقی مثل فدراسیون والیبال ایران، فروشگاه زنجیره ای رفاه و قابل انعطاف افزار حسابداری هلو هستند که مدام آیتم های جذابی برای هکرها بوده و همیشه در معرض خطر قرار دارا هستند ولی هیچ گاه در طی سالها عمل با مشکلی در این مورد مواجه نشده اند . به طور معمول وبسایت های اینترنتی در سه تراز امنیتی جراحت پذیر میباشند که عبارتند از کاربر، هسته و سرور .

امنیت
در پباده سازی وبسایت با وردپرس 1-
امنیت وردپرس سمت کاربر او‌لین جایی که امنیت اهمیت خواهد داشت مربوط به خود کاربر یا مدیریت تارنما می‌باشد . چه مضاعف می باشند افرادی که اکانت ایمیل یا این که شبکه های اجتماعی آن ها هک می شود اما این به مضمون‌ ضعف آن شبکه یا حتی جی میل نمیباشد بلکه به برهان عدم رعایت نکات ایمنی یا سر عبور آنان به شیوه لو رفته و یا این که از آغاز سر عبوری دوچندان ساده و قابل حدس انتخاب کرده اند .

مرسوم ترین عبارت های به کار رفته برای رمز عبور در سال ۲۰۱۶ دربرگیرنده 123456، qwerty و 111111 هستند که همگی برای هکرها شناخته شده و قابل حدس می‌باشند . جالبتر اینکه در صورتیکه این لیست را به ۲۵ عبارت پرکاربرد افزایش دهیم نسبتاً نزدیک به ۵۰ درصد کاربران شبکه های اجتماعی را پوشش می‌دهد .


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳ مهر ۱۳۹۸ساعت: ۱۲:۰۱:۵۰ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)