مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

طراحی وب سایت آرایش

خوب برای این که‌این مسئله طولانی تر جا بیفتد همین عمل را انجام می دهید.
نخست با index.php آغاز می کنیم.

 طراحی وب سایت آرایشیهمان گونه که مشاهده می‌کنید ما از به عبارتی html اصلی به کارگیری نمیکنیم که هیچ php در آن نبود. از نظر تئوریک، php هنگام تایپ کردن تم، ازروی اختیار میباشد، اگرچه در صورتی‌که می‌خواهید وبسایت های وردپرس جامعی پباده سازی نمائید به آن نیاز خواهید داشت. حذف php در پوشه های تم، وردپرس شما‌را سنگین می‌کند.
در پوشه style.css شما تنها یک بخش را تغییر و تحول می دهید و آن هم هدر استایل شیت طراحی سایت میباشد.
که آن مشتمل بر اطلاعاتی میباشد که به وردپرس این اذن را میدهد که تم شمارا شناسایی نماید.
در اینجا یک نمونه بی آلایش موجود هست که تحت عنوان کامنت در فولدر شما بیش تر میشود.
/*
Theme Name: My First WordPress Theme
Author: My Name
Description: My first ever WordPress theme!
Version: 1.0
*/توضیحات سرصفحه

رمز صفحه ها زیاد دیگری نیز موجود است که میتواند در استایل شیت شما قرار بگیرد که صرفا بعضا از آن‌ها اجباری می باشند، در اینجا لیست جامعی را ارائه خوا هیم اعطا کرد.
اسم تمurl تم: در‌صورتی‌که تم شما دارنده صفجه اصلی میباشد می بایست آن را طولانی تر فرمایید.تالیف کننده خجالتی نباشد.url تالیف کننده، در حالتی‌که شما یک وب سایت فردی و یا این که مثال عمل دارید می‌توانید به آن پیوند دهید.توضیحاتنسخهجوازurl جوازبرچسب ها. این برچسب ها درorg برای غربال کردن تم شما با خصوصیت های یگانه به کار گیری میشود.دامنه متن. این آیتم برای هدف ها میان المللی و ترجمه استعمال می‌گردد.(دقت داشته باشید که اسم تم شما می بایست منحصر باشد. در شرایطی که نامی را تعیین نمائید که پیش از این وجود داشته باشد در وردپرس تداخل به وجود میاید.)
پوشه index.php و style.css خویش را در یک فایل ذخیره نمایید و نامی مخصوص به آن بدهید. بعداز اتمام فعالیت ان را فشرده فرمائید.
در مرحله بعدی، از نصیب نصب وردپرس خویش به نصیب اکران > تم ها بروید و بر روی add new کلیک فرمائید. از برگه اکران شما میتوانید تم خودتان را آپلود و آن گاه فعال نمایید.
ساخت سایتبعداز انجام این عمل، به صفجه اصلی خویش بروید و اولی تم وردپرس خویش را ملاحظه کنید.
برای تایید اینکه این تم تحت عنوان یک تم داخل وردپرس به رسمیت شناخنه شده‌است یا این که نه، کافی میباشد مجدد به اکران > تم ها بروید. تم خویش را میان بقیه مواقعی که در وب سایت خویش نصب نموده اید، پیدا خواهید کرد و حتی می‌توانید بر روی آن کلیک فرمائید تا جزئیات بیشتری را که در راز برگه استایل شیت خویش گنجانده اید، پیدا فرمائید.


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۱۷ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۴۰:۵۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)