مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

پباده سازی دکان ساز با قابلیت و امکان تعدادی فروشندگی


پباده سازی دکان ساز با قابلیت و امکان تعدادی فروشندگی
دکان ساز یک ابزار اصلی میباشد که کلیه شغل های دکان آنلاین از روش آن انجام میگردد قرار دادن تولیدات در وبسایت، انجام پرداخت‌ها و پردازش آن ها، محاسبات مالیاتی و غیره. پباده سازی دکان ساز کلیه امکاناتی که شما برای مدیر و مراقبت یک دکان اینترنتی نیاز دارید را در چنگ شما میگذارد .
یک دکان اینترنتی اجزای مختلفی را دربرگیرنده میشود که دکان ساز طراحی سایت همگی آنها‌را به گونه ای که به کارگیری از آن برای همگان راحت باشد در چنگ یوزرها قرار میدهد. دکان ساز‌ها غالباً قابلیت و امکان تلفیق و تعامل با خدمت‌های دیگر مانند درگاه‌های پرداخت، ابزارهای بازاریابی ایمیلی، قابل انعطاف افزارهای حسابداری و کانال‌های اجتماعی را نیز دارااست. اپلیکیشن‌های حسابداری در ساختار آن‌ها گنجانده می گردد تا شغل های رئیس و حسابداری یک مغازه سریعتر و آسوده خیس انجام گیرد.

پباده سازی مغازه ساز با قابلیت و امکان یک سری فروشندگی

کسانی وجود دارا‌هستند که خالق‌ی محصولی میباشند و زحمت اکثری برای آن می کشند.این اشخاص غالبا محصول ها خویش را به یک واسطه می فروشند و آن واسطه به یک واسطه دیگر. بعضی اوقات این زنجیره تا یک‌سری دست می چرخد و محصولی که در غایت به دست مصرف کننده می رسد قیمتی فوق العاده اضافه از قیمتی که می بایست داشته باشد داراست.
در‌این بین خالق که نقش اصلی را در ایجاد آن متاع داراست کمترین منفعت را برده. همینطور در‌این دسته معاملات مصرف کننده پایانی مبتلا ضرروزیان میگردد به این دلیل‌که محصولی را بسیار گران خیس از آنچه که قیمت آن بوده خریده میباشد.و فقط واسطه‌ها میباشند که در‌این روایت با کمترین زحمت بیشترین منفعت را میبرند.طراحی وب سایت‌های یکسری فروشندگی می تواند نقش یک منجی را درین بهبهه ایفا نماید
مارکت پلیس یا این که یکسری فروشندگی؛منجی تولیدکنندگان و مصرف‌کنندگان، معاند واسطه گری
مطمئنا هر خالق ای به‌این اندیشه نموده است که خودش دست به فروش تولیدات خودش بزند و از این نحوه هم منفعت بیشتری کسب نماید و هم فرآورده پایانی را با قیمت خوب تری به دست مصرف کننده برساند. البته خطاها بخش فروش بسیار میباشد و انجام این فعالیت به‌این آسانی‌ها هم وجود ندارد همان طور که چندی قبل شاهد این بودیم که تارنما بزرگی مثل طراحی وب سایت دیجی متاع هم به سمت مارکت پلیس شدن رفته و امکان چندین فروشندگی را به یکی از اصلی‌ترین سیاست‌های تیم خویش کرد.

مارکت‌پلیس یا این که یکسری فروشندگی چه است؟
مارکت پلیس در واقع یک پلتفرم فروشگاهی میباشد که از آغازین روز‌های فعالیت اینترنت وجود داشته میباشد. در شرایطی‌که ساخت وب سایت‌های فروشگاهی عادی را یک دکان فرض کنیمَ، مارکت پلیس مثل یک پاساژ میباشد. یعنی اینکه خویش مارکت پلیس چیزی نمی‌فروشد بلکه بستری میباشد که فروشندگان به طور گروهی در آن توده میشوند .
خریداران برای رفع نیاز‌های خویش و خرید تولیدات به آن مراجعه می نمایند و به راحتی می توانند فی مابین فروشندگان متفاوت در ادامه چیزی که می خواهند بگردند. این فرم تعدادی فروشندگی یک موقعیت رقابت در بین فروشندگان تولید خواهد کرد که سبب ساز فراتر رفتن کیفیت فروش و خدماتی که فروشندگان ارائه میدهند خواهد شد. طرز کارکرد مارکت پلیس اساسا به‌این چهره میباشد که یک پنل کاربری به فروشندگان خویش می دهد و آنها خودشان محصول ها را در آن قرار می دهند و به فروش میرسانند و سامانه یک سری فروشندگی عمدتا وظایف فنی و تبلیغات کلی و گسترده را بر عهده می گیرد.ولی گونه های مختلفی از مارکت پلیس موجود هست که با هم به بازنگری آنان هم خوا‌هیم پرداخت.

دکان ساز با امکان یک سری فروشندگی
با به کار گیری از مغازه ساز با امکان یک سری فروشندگی شما میتوانید فروشگاهی بسازید که فروشندگان گوناگون در آن عضو می‌شوند و با قرار دادن محصولاتشان بر روی وب سایت شما به راحتی آنان‌را به فروش می رسانند. یوزرها با خرید این تولیدات نیازهای خویش را از تارنما شما تامین می نمایند. در واقع شما با ساخت سایت فروشگاهی با امکان یک‌سری فروشندگی تنهاً عمل داد و ستد را مدیر میکنید و تامین و فروش محصول ها به وسیله یوزرها وب سایت شما چهره می گیرد. شما در اینجا فعالیت معامله را برای فروشندگان و خریداران ریلکس‌خیس کرده‌اید و به ازای خدماتی که به آن ها ارائه داده اید کارمزد اخذ میکنید. طرق مختلفی برای اجرای چنین فروشگاهی موجود است که ما به تنی چند از آن‌ها اشاره میکنیم.

پباده سازی دکان ساز با قابلیت و امکان چندین فروشندگی

اشکال مغازه ساز با امکان چندین فروشندگی
به کارگیری از اسکریپت‌ها
مضمون‌ لغوی اسکریپت اشاره داراست به گویش‌های برنامه نویسی خاصی که بر بستر اینترنت اجرا می گردند ولی در اینجا اصطلاحا اشاره دارااست به کد وب سایت‌هایی که لایسنس آنها گشوده گردیده و برای یوزرها اهل ایران قابل به کارگیری میباشد. شما می توانید این اسکریپت‌ها را از وب سایت‌های متفاوت که آن ها راست چین کرده اند خریداری نمائید و با نصب و فعال سازی آن ها پباده سازی دکان ساز چندین فروشندگی اتان را به رویکرد بیندازید.

استعمال از قالب‌های مهیا
اکنون در بازار مغازه ساز‌های مختلفی وجود دارا‌هستند مانند مجنتو که یک پباده سازی مغازه ساز متن گشوده و مجانی میباشد، اپن کارت، پرستاشاپ که پلاگین‌ها و قالب‌های فراوانی شامل است و از محبوبیت بالای در کشور ایران شامل است و غیره.برای کلیه این دکان‌ها قالب‌های مهیا دکان ساز تعدادی فروشندگی فراوانی موجود هست که شما میتوانید بر پایه ی نیازهای خویش از در بین آن ها گزینش کرده و مغازه ساز یک سری فروشندگی تان را فعال سازی فرمایید. از مزایای این طریق این میباشد که سرعت آن بسیار بالا بوده و هزینه مقداری در حین راه‌اندازی خواهد شد.


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۵ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۰۲:۳۲:۰۳ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)