مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

پایتون (Python) چه است؟


پایتون (Python) چه است؟
انگیزه اصلی از اختراع گویش برنامه نویسی پایتون خوانایی بالای کد دستورهای برنامه میباشد، به این چهره که در IDE بلاک‌های کد به طور خود کار ظواهر می شود. این گویش برنامه نویسی open source طراحی سایت بوده و به وسیله بنیاد اپلیکیشن پایتون مدیر می‌گردد. درین نوشته‌علمی شمارا با لهجه برنامه نویسی پایتون و کاربردها و خصوصیت های آن بیش تر آشنا خوا هیم کرد.

معرفی پایتون:


پایتون یک لهجه برنامه نویسی کار کشته سطح بالا، شئ گرا و فن‌ای میباشد که در حالا بسط روز‌افزون در عالم میباشد. این عبارت جواب بدون نقص سوال” پایتون (Python) چه میباشد؟ ” را برای شما بازگو می‌نماید.

این لهجه با قابلیت و امکان‌های فراوان و شگفت انگیزی که دارااست تحولی در دنیای برنامه نویسی از گسترش برنامه‌های پایین اینترنت تا ساخت بازی‌های رایانه‌ای، بوجود آورده میباشد. پایتون در آغاز در سال 1991 وارد دنیای برنامه نویسی شد و در سال‌های اخیر اعتنا برنامه نویس ها را به خویش جلب کرده و روز آپدیت بر هواداران آن افزوده می گردد.

پایتون هنوز در کشور‌ایران منزلت خویش را پیدا نکرده میباشد البته آینده روشنی برای آن می‌اقتدار تصورکرد چون این لهجه کاربردهای فراوانی داراست و در بخش اعظمی از تارنما‌های دربین‌المللی نیز گزینه استعمال قرار گرفته میباشد.

تعداد لغات کلیدی پایتون نادر، بی آلایش و تماما قابل فهم و شعور میباشد و این زمینه درک و یادگیری آن را برای یوزرها جدید‌عمل بسیار معمولی نموده است. در واقع این لهجه پیچیدگی‌های معمول بقیه لهجه‌ها را ندارد و بعداز برنامه نویسی، منطق آن به طور کامل قابل فهم و شعور میباشد. این لهجه اپن سورس را می‌اقتدار در حین کوتاهی به خیر و خوبی خاطر گرفت و بواسطه کتابخانه‌های گسترده‌ای که داراست از آن به کار گیری‌های فراوان کرد.

پایتون یک لهجه اسکریپتی میباشد بدین خواسته که کدهای آن در اکثر پلت فرم‌ها از پاراگراف لینوکس، ویندوز، مکینتاش، سیستم‌های گوشی و حتی پلی‌استیشن قابل اجراست.

این لهجه به منجر قابلیت و امکان‌های فراوانی که داراست لهجه آیتم عشق برنامه نویس ها اینترنت می باشد. کمپانی‌های عظیمی مانند گوگل، یاهو، ناسا و … در سطح وسیعی در هم اکنون استعمال از پایتون میباشند.

سفارش اینترنت سر: معرفی و مزایای هاست لینوکس ماهر (پرسرعت)

کابردهای لهجه برنامه نویسی پایتون


اتوماتیک‌سازی برنامه‌ها
توسعه برنامه‌های ذیل اینترنت
اسکریپت نویسی
محاسبه داده ها
گسترش نرم افزار‌های ذیل اینترنت
از گزاره قاب ورک‌های دوست داستنی پایتون می‌قدرت به Django و Flask اشاره نمود.

 


برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۲۸ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۳۵:۳۶ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)