مرجع مقالات رسمی طراحی سایت مرجع مقالات رسمی طراحی سایت .

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

طراحی وب با پایتون

طراحی وب با پایتون
dfپایتون یکی‌از لهجه های امروزی برنامه نویسی در سوی سرور میباشد ، طراحی سایت  پایتون یک گویش برنامه‌نویسی بدون پول، متن گشوده (Open Source) و با بیانی بدون نقص‌خیس، آزاد میباشد که هم‌‌اینک (یعنی از ورژن‌ 2.1 و جدیدتر) پروانه‌ آن بوسیله « بنیاد قابل انعطاف‌افزار پایتون» PSF اداره می گردد. پروانه‌ پایتون سازگار با پروانه‌ GPL3 میباشد، با این درحال حاضر به برنامه‌نویس این اذن را می دهد که بتواند برنامه‌ای با سورس بسته (Closed Source) ایجاد کند.

 

با استعمال از قاب ورک های مختلفی مانند Django میتوان اینترنت نرم افزار های متنوعی تشکیل داد ، در صورتی‌که شما تصمیم دارید که با استعمال از پایتون یک سایت را پباده سازی نمایید می بایست به یک نکته بسیار مهم اعتنا فرمایید ، نخست می بایست به‌این نکته اشاره کنیم که آیا ساخت دوباره چرخ عمل آنقدر مهم و مالامال اهمیت میباشد که بخش مدیریتی سامانه را با معماری و استاندارد سطح بالایی در ایجاد اپلیکیشن پباده سازی کرد ؟ مخصوصا در پروژه های کوچک تا میانگین ؟ در شرایطی‌که این نیاز به اندازه موجود هست که الزاما بایستی با به کار گیری از پایتون این پباده سازی رخ بگیرد هزینه ساخت آن بسیار بالاست و از طرفی هم هزینه نگداری و گسترش آن در دراز دوران اضافه از پباده سازی آن می‌شود ، البته پایتون تحت عنوان یک لهجه برنامه نویسی زیر اینترنت قادر است خروجی خیر در چهره پیاده سازی درست و اصولی به شما بدهد.

در‌حالتی که در ادامه راهکاری فارغ از به کار گیری از طریق های پباده سازی مرسوم در بازار می‌باشید به کارگیری از سیستم مدیر محتوا منحصر سپهرگستر مورد بسیار قابل قبولی میباشد که به شما توصیه می شود این سیستم مدریریت محتوا بر روی کادر ورک دوست داستنی و حاذق لاراول مندرج میباشد و تحت عنوان پکیج استاندارد روی لاراول نصب می گردد و قابلیت و امکان بیشتر شدن قسمت های نامحدود از قبیل ماژول ها - پباده سازی ها و بسط اپلیکیشن زیر اینترنت در کنار خویش را به طور جداگانه داراست . این CMS در سال 95 او‌لین ورژن آن رونمایی شد و امروزه در اشکال اینترنت سایتهایی که روئت کرد تجاری و تخصصی به وبسایت دارا هستند گزینه به کارگیری قرار می گیرد.

 

 

در مورد های بعدی میتوان استعمال درست و اصولی وردپرس می قدرت در حیث داشت. البته در شرایطی‌که تصمیم دارید که سایتی را با پایتون ساخت فرمایید که ماژول های متنوعی که قرار میباشد در جهت ادمین ساخت شود داشتن یک وبسایت با یک لهجه برنامه نویسی مختص عمل اشتباهی هم وجود ندارد چرا‌که می توانید کلیه چیز را در یک پنل مدیریتی داشته باشید ولی در لحاظ داشته باشید ایجاد یک CMS مهم تریم بخش آن بسط و مراقبت در دراز برهه زمانی میباشد چیزی که در اولِ فعالیت نادیده گرفته می گردد و درآینده در دردسر ساز میباشد ( بهتر میباشد از کمپانی هایی که کالا مخصوص CMS را پباده سازی و گسترش داده اند) امداد بگیرد.

 

با تحلیل‌ها و آمار و ارقام نشان می دهد که گویش PHP هنوز کلام نخستین را در طراحی وب سایت می‌زند وردپرس و یا این که مجنتو دو مثال از سیستم های رئیس محتوا پر اسم و رسم در عالم میباشد که هوا داران بسیار متعددی هم داراست و مجموعاَ جواب گوی متعددی از نیازها میباشد . از تمامی مهم خیس وجود کادر ورک لاراول و بقیه کادر ورک های متنوع در گویش PHP موجب گردیده که افزونه های فراوانی برای آن ایجاد شود، کادر ورک در اصطلاح به چارچوب قابل انعطاف‌افزاری گفته می‌گردد. یک کادر‌ورک گروه‌ای از کتابخانه‌های برنامه‌نویسی و احتمالا گروه‌ای از مقررات برای برنامه‌نویسی میباشد. سطح بالای امنیت در کادر ورک Laravel این اطمینان خیال و خاطر را برای متقاضایان مهیا می نماید که هر آنچه که دوست دارا‌هستند را میتوانند تولید نمایند از پروژه های وسیع ملی گرفته تا پروژه های فردی و کوچک.
ما در وبینه یک CMS مخصوص پباده سازی کرده ایم که می‌تواند کلیه نیازهای شما‌را در سطح رئیس محتوا پوشش دهد و به بقیه ماژول های توسعه یافته یا این که سفارشی شما نیز متصل نماید که اینا همگی بستگی به داشتن علم عمیق و تجربه دراز بازه زمانی در ساخت سایت با استعمال از قاب ورک لاراول دارااست.

 


برچسب: طراحی سایت،
امتیاز:
 
بازدید:

+ نوشته شده: ۳۰ تیر ۱۳۹۹ساعت: ۱۲:۴۱:۲۷ توسط:علی پور موضوع: نظرات (0)