طراحي سايت طراحي سايت

مرجع مقالات رسمی طراحی سایت

پوشه htaccess چيست؟

فولدر htaccess htaccess در واقع فايلي متني (اما بدون پسوند) است كه در سرور هاي گوناگون (مخصوصا سرور Apache) براي در اختيار به دست آوردن عملكردهاي طراحي سايت  آن زمينه به كارگيري قرار مي گيرد، اين فايل در ريشه تارنما يا اين كه در في مابين فولدرهاي آن به چهره htaccess . (بدون فرمت) وجود دارااست (اگر اين فايل در سرور شما نيست، مي توانيد آن را توليد كنيد) و درون آن دستوراتي خاص به فيس متني و حروف با قاعده متن مي شود، به برهان اين كه فولدر htaccess به صورت انقطاع از نيز از پيكربندي مهم سرور مي‌باشد و براي سايتهاي گوناگون مي تواند متفاوت باشد، امروزه از آن به وفور، به ويژه در سرورهاي اشتراكي، براي دوباره نويسي پيوند هاي دايناميك به استاتيك (Rewriting)، در اختيار گرفتن دايركتوري ها با واژه و كلمه و كلمه عبور (Authorization)، تهيه و تنظيم داده ها مربوط به يونيكد صفحات، مسدود كردن IP، تنظيم و سفارشي كردن صفحه ها خطا و . . . به كارگيري مي شود؛ در پيش‌روي پوشه ديگري به نام httpd .conf وجود دارد كه به طور سواي واسطه و يك دست تنظيمات سرور را مديريت مي نمايد .

پباده سازي
سايتپوشه php .iniدر كنار پوشه htaccess كه پيكربندي سرور را مدير مي كند، در سيستم هاي مبتني بر PHP معمولا در سرورها مي بضاعت از فايل ديگري به نام php .ini براي در دست تصاحب كردن رفتارها و تجهيزات مربوط به مفسر PHP به كار گيري كرد، ولي اين زمينه تا حدود زيادي به ويژه در سرور هاي اشتراكي، به اختيارات تعريف گرديده به وسيله مديران هاست برمي گردد، از php .ini مي بضاعت و توان و بضاعت و توان به فرض براي غير فعال يا فعال كردن بعضي خصوصيت ها در PHP استفاده كرد و تنظيمات پيش فرض را تغيير‌و تحول داد .

پايگاه
داده پايگاه داده يا ديتابيس (Database) به محل حفظ داده ها معمولا به فيس دايناميك گفته مي شود، به فرض در يك سيستم مديريت محتوا، وقتي مطلبي را ارسال مي كنيد، اين مقاله در فيلد هاي خاصي كه داخل ديتابيس با عنا وين معلوم تعريف شده، ذخيره مي گردد تا در هنگام لزوم از اطلاعات آن استعمال شود، در واقع راه و روش و ساختار ديتابيس ها شباهت متعددي به دنياي حقيقي و به فرض قفسه هاي يك كتابخانه دارد، در نيز حال حاضر عمده وبسايت ها از اين خط مش و منش به كارگيري مي كنند و تقريبا مدير يك سايت بلندمرتبه سواي به كارگيري از مقر داده غير قابل تصور است، تنها سايتهاي كوچك با كاغذ ها استاتيك و ثابت، آن هم به تعداد كم، بي نياز از ديتابيس هستند و در ساير موضوع ها شايسته ترين گزينه، به كارگيري از آن است، ديتابيس ها انواع و كاركردهاي مختلف دارا‌هستند ولي در كل فراوان به نيز مشابه هستند، از جمله داراي اهميت ترين سيستم هاي رئيس پايگاه داده مي توان و بضاعت و توان Oracle، Microsoft SQL Server، MySQL و SQLite را اسم برد، ولي امروزه از MySQL براي برنامه نويسي با PHP و از Microsoft SQL Server براي برنامه نويسي با ASP بخش اعظم به كارگيري مي شود؛ خاطره دادن اصول فعاليت با مقر داده در صورت شناخت شما با يك عدد از لهجه هاي برنامه نويسي سمت سرور، عمل چندان مشقت نمي باشد و تا حدود زيادي مي توان و بضاعت طي مدتي كوتاه، بخش اعظمي از مطالب را فرا گرفت .

نشاني
اينترنتي منحصربه‌فرد تصور بخش اعظمي از مردمان از ايميل، محدود به خدمت هاي مجاني ارائه گرديده به وسيله شركت هاي معروفي چون ياهو، گوگل، مايكروسافت و . . . است، اما زماني براي خود سايتي ايجاد مي كنيد، در قريب به حادثه موارد، مي توانيد پست الكرونيكي منحصر به فرد با عنوان دامنه خويش داشته باشيد، در سرورهاي گوناگون و در در اختيار به دست آوردن پنل آن‌ها قابليت توليد نشاني اينترنتي هاي مخصوص براي دامنه شما وجود دارد و پس از ساخت حساب كاربري و آدرس، مي توانيد از برنامه هاي مدير ارسال و دريافت پست الكرونيكي مانند Outlook Express يا اين كه اين كه برنامه هاي شبيه ديگر به كار گيري فرماييد .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/11/5 ساعت: ۱۵ توسط:web02 :

چه وقتي پيوند ندهيم؟

البته
چه
زماني لينك ندهيم؟ استفاده كننده  طراحي سايت را خسته نكنيد! به فيس به طور كامل ارگانيك پيوند داخلي بدهيد .در صورتي‌كه يك بار يك واژه و كلمه و كلمه يا اين كه اين كه عبارت دارنده رابطه را پيوند و پيوند كرديد، ديگر براي بار دوم و سوم در به عبارتي پاراگراف چه نيازي مي باشد كه لينك و پيوند باشد؟ به رخ كلي هيچ فرمولي وجود ندارد كه چقدر پيوند در صفحه شما باشد .قانون آن طبيعي بودن مي باشد . درصورتي كه حقيقتا مي طلبد كه كه عنواني را در مطلب خود بيش از يك بار لينك كنيد، اين عمل را بكنيد .لينك و پيوند داخلي را براي به كارگيري كننده توليد كنيد نه براي موتور كاوش و گوگل و كلا خزنده ها .به عبارتي ميزان اي كه لينك و پيوند هاي داخلي شما براي به كارگيري كننده مفيد و غير آزار دهنده باشند، موجب رضايت خزنده ها نيز خواهند بود .

طراحي
سايت
اينجانب در سايت هاي اهل كشور‌ايران كه فعاليت پباده سازي اينترنت وبسايت انجام ميدن (سايت هاي پباده سازي سايت)، خيلي ديدم كه كلمه و واژه و واژه “سايت” رو به تيتر لينك و پيوند داخلي، به صفحه اصلي سايت خودشون ميدن و اين عمل رو هم در هر جاي متن تكرار مي كنن و انديشه مي كنند كه كار اصولي دارن انجام ميدن .اين عمل فقط و تنها over optimization ميباشد و هيچ استفاده اي نيز نداره . كلمه و واژه “سايت” به هيچ دردي نميخوره! اون هم به صفحه نخست! پيوند داخلي همونطور كه گفتم، بايد ارگانيك و به جا باشه و تكراري نيز نباشه .(مگر اين كه واقعا به ياد كاربر، تكرار مفيد باشه) .

*** اگر تا كنون لينك و پيوند هاي داخلي را بي اهميت مي دانستيد خوب خيس هست تجديد لحاظ نماييد . تأثير پيوند و پيوند هاي داخلي ممكن است محسوس نباشد البته وقتي در كنار فاكتور هاي ديگر سئو قرار مي گيرد تأثير خود را به رخ غير بي واسطه نشان مي دهد .

نحوه
استفاده
از پيوند داخلي براي اين كه ازلينك داخلي بتوانيم بيشترين بهره را ببريم از لغت ها اصلي براي درج لينك و پيوند داخلي به كارگيري مي كنيم .يا يك عدد ديگر از راه و روش هاي درج لينك و پيوند داخلي به كار گيري از تيتر برگه هاي مقصد مي باشد . اين عمل موجب مي شود تا گوگل و بقيه موتورهاي كاوش در برهه زماني ايندكس كردن ورقه هاي وب اينترنت تارنما صفحاتي را كه به آن‌ها پيوند داخلي اختصاص داده گرديده را نيز كاوش نمايد . در سود روبات هاي خزنده مدت مدت بيشتري را در اينترنت اينترنت سايت جستجو و جستجو مي نمايند . كه در مبحث ، با صرفه سازي و پباده سازي وب تارنما يك عدد از حساس ترين نكات مي باشد .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/10/25 ساعت: ۱۶ توسط:web02 :

طراحي يك ديده انداز عملي براي زندگي شما

توليد وبسايت وبلاگدهي با وردپرس ايجاد تارنما وبلاگدهي با وردپرس يكي از خوشمزه ترين و جالبترين امكاناتي هست كه وردپرس در اختيار شما قرار خواهد داد . در مقدمه براي استفاده ازطراحي سايت  وردپرس كه اون رو تبديل به يك خدمت وبلاگدهي شبيه بلاگفا فرماييد تحت ابزار جداگونه اي با عنوان WordPress MU بود كه بعد از آن از ارائه نسخه 3 وردپرس اين ابزار در كنار وردپرس تلفيق شد و شما در هر مدت كه حس نماييد ميتونيد تا وب تارنما وردپرسي خودتون را به موقعيت كانال تبديل كنيد و بعد از آن از آن از فعال كردن وردپرس كانال يوزرها در وب وبسايت تصويب اسم كرده و وب لاگ هايي براي خودشون به رخ ساب دامنه و يا اين كه ساب پوشه دريافت كنند . مثال هاي دوچندان موفقي نيز در مسئله وبلاگدهي با وردپرس وجود دارا مي‌باشند كه شما را از پباده سازي وبسايت با يك CMS منحصر بي نياز خواهند كرد .وبسايت خبري با وردپرس 16-
توليد تارنما خبري با وردپرس به برهان انعطاف پذيري و سئوي بالايي كه وردپرس دارد ميتونيد تا از اون براي روش اندازي گونه هاي وب سايت هاي خبري و تفريحي اقدام فرماييد و با قرار گيري در صدر نتايج موتورهاي كاوش خيلي سريعتر نسبت به يك سايت ساز اختصاصي پرورش و ترقي فرمائيد . امروزه كمتر كسي رو مي بينيد كه در طول روز به يكي از اين وب سايت ها براي پيگيري خبر ها روز مراجعه نكنه پس در شراي قصد داريد تا از وردپرس براي خط مش اندازي تارنما خبري استعمال كنيد تعلل نكنيد و همين درحال حاضر با تهيه قالب خبري مطلوب كه در پوسته هاي وردپرسي به وفور پيدا ميشه وب سايت خبري خودتون رو رويه اندازي كنيد و از امكاناتي كه مانند چندنويسندگي، توليد خبر طومار و… كه براي هر وب سايت خبري زمينه نياز مي باشند و در اختيار شما قرار ميده لذت ببريد .توليد سايت پخش آنلاين فيلم و موسيقي با وردپرس همونطور كه در بالا نيز اشاره كردم يك عدد از قضيه ها استفاده از وردپرس براي پباده سازي و راه و روش اندازي تارنما فروش محصولات فيزيكي هستش بر همين شالوده با به كارگيري از افزونه هاي ديگه نيز ميتونيد تا مبادرت به خط مش اندازي يك وب سايت براي پخش انلاين فيلم و موسيقي نمائيد و به چهره رايگاه و تجاري نسبت به ارائه اونها اقدام كنيد تا يوزرها با عضويت و ثبت اسم در تارنما بتونند به اونها گوش داده و تماشا كنند و خيلي سهل و آسان فارغ از نياز به رد و بدل كردن محتواي چندرسانه‌اي از وب سايت شما به چهره به روز به فعاليت گيري نمايند .

ساخت
اينترنت
وب سايت آموزش آنلاين با وردپرس 18-
توليد وب سايت آموزش آنلاين با وردپرس امروزه ديگه كمتر كسي شكيبايي اينو داره تا با طي كردن يك مسير طولاني بره به آموزشگاهي كه براي يادگيري فن خاصي اونو گزينش كرده . بلكه ميشينه تو خونه و خيلي سهل از طريق سايتي كه براي آموزش آنلاين پباده سازي شده مبادرت به يادگيري اون كلاسي كه ثبت اسم كرده ميكنه و در غايت در حالتي كه اين كلاس آموزشي طوري بود كه براي ارائه سند نياز به آزمون حضوري داشته باشه يك روز رو براي اين كار اختصاص بده البته اين امكان نيز وجود داره تا امتحان رو به چهره آنلاين برگزار كنيم تا محصلاي ما بتونند تا از همين طريق در امتحان كمپاني كنند . براي ساخت وب تارنما يادگرفتن آنلاين هم ميتونيد روي وردپرس اكانت ويژه اي باز نماييد و با به كارگيري از افزونه هايي كه در اختيار شما قرار ميده اقدام به برگزاري انلاين كلاس هاي آموزشي كرده و در نهايت يك امتحان آنلاين نيز برگزار كنيد تا شركت كنندگان بتونند بر مبنا زمانبندي در اون كمپاني كنند .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/10/23 ساعت: ۱۶ توسط:web02 :

منظور از پهناي باند چيست؟

با اعتنا به مطالب پيشين كه چگونگي ايجاد طراحي سايت  د امنه و هاست و آپ تايم را توضيح داده‌ايم آنگاه از اتمام رساندن اين روند به سراغ تراز بعدي يعني پهناي باند ميرويم .

پهناي
باند چيست؟ پهناي باند مقدار حجمي مي باشد كه شما براي كاربران خويش در انتخاب مي فرماييد تا بتوانند اينترنت وب سايت شما را تماشا كنند . يعني داده ها از اينترنت سايت شما به كاربري كه درخواست داده ها داده است منتقل شود . هر چقدر حجم اطلاعاتي كه استعمال كننده از وب سايت شما اخذ مي‌نمايد بيشتر باشد و كاربران بيشتري از وب سايت شما ديدن نمايند داده ها بيشتري منتقل مي گردد در نتيجه مي بايست حجم پهناي باند خويش را جوري تهيه فرماييد كه مطابق با انتقال داده ها سايتان باشد .

طراحي
سايت
پهناي
باند
- گروه مهندسين نيكان

چه
حجمي را مي بايست در حيث گرفت؟ پهناي باند شما بستگي به بازديد از اينترنت سايت و داراي شهرت بودن آن دارد و پس از آن به حجم داده ها وب وب وب سايت بستگي دارد . بايد دقت داشته باشيم كه حجم پهناي باند مدت وقتي هنگامي ندارد .

آيا
پهناي باند نامحدود وجود دارد؟ بعضي از شركت‌هايي كه اينترنت هاستينگ ارائه مي دهند با وعده حجم پهناي باند نامحدود يوزرها را گم راه مي نمايند و به آن ها وعده‌هاي دروغين مي‌دهند كه ميتوانند حجم نامحدود داشته باشند . اين قضيه درستي ندارد و پيشنهاد ما به شما اين مي‌باشد كه از اين گونه شركت‌ها كه از اطلاعات ناچيز كاربران سواستفاده مي نمايند دوري كنيد زيرا اين فعاليت قابليت و امكان پذير نيست و عملي كردن اين فعاليت خيلي رنج بار ميباشد و قابليت ناپذير . شما مي‌توانيد اينگونه تصور نمائيد كه هر ماه پهناي باند نامحدود با مبلغ ارزاني داشته باشيد اما كمپاني هاي تعالي مانند مايكروسافت، گوگل و . . .
از
هاستينگ آن ها به كار گيري نكند و يا كمپاني‌هاي تعالي جهان از پهناي باند نامحدوده آن ها به فعاليت گيري نكند و در صورتي‌كه اين كار عملي ميباشد چرا تمامي شركت‌ها اين ويژگي را ارائه نمي‌دهند؟


بعضا از شركت‌ها هم با ادعايي كه مي توانند كه اين فعاليت را انجام دهند پول شما را گرفته و پس از يكسري وقت كه سرور آنان دچار مشكل شد و يا اين كه حجم پهناي باند آن‌ها اتمام پيدا كرد شركت را تعطيل ميكنند و هيچي ردي از خود به جا نمي‌گذارند . و برخي از آنان طوري وانمود مي نمايند هنگامي سايت شما مقدمه به عمل كرد و از حد پولي كه پرداخت كرده‌ايد بگذرد از شما شارژ طولاني تر درخواست مي كنند و يا اين كه اين كه دسترسي به بعضي از فايل‌هاي دانلودي سايت شما را انقطاع مي‌نمايند .


نيز
درحال حاضر حيث
شما در موضوع يك كمپاني خوب كه بتواند شما را عالي پشتيباني كند چيست؟ مي توانيم يك شركت با كادري مجرب با پشتيباني توانمند و قيمت‌هاي مناسب به شما توصيه كنيم . براي اطلاعات اكثر به تارنما nikan .ir مراجعه نماييد و يا اين كه اين كه با شماره 021284242 تماس حاصل فرمائيد . مطمئن باشيد با گروه مهندسين نيكان مي توانيد تمام خواسته هايتان را براورده نماييد .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/10/18 ساعت: ۱۳ توسط:web02 :

تطابق پباده سازي وبسايت


تطابق
پباده سازي وبسايت با وردپرس با استانداردهاي سئو به جثارت ميتوان ذكر كرد يكي از كليدي ترين عوارض محبوبيت وردپرس انطباق آن با استانداردهاي سئو در طراحي تارنما هست و يك اعتقادوباور و تجربه عمومي وجود دارد كه وبسايت هاي وردپرسي سريعتر در نتايج گوگل رده كسب مي‌نمايند . البته اين مورد در بخش هايي نظير تعريف آدرس دهي صفحه ها و ساختار هدر صفحه به هسته وردپرس مربوط مي گردد ولي در بخش اعظم موردها خروجي صفحه ها و محتواي آن ها بوسيله طراح سايت وردپرس و رئيس محتواي سايت ساخت مي شود كه البته نقش مهمي در سئو و كسب رده خواهند داشت .

طراحي سايت

طراحي
سايت با وردپرس و همخواني با استانداردها سئو تيم وبسيما علم و تجربه بسيار خير در پباده سازي و كدنويسي صفحه ها وب متناسب با استانداردهاي سئو داشته و از همان آغاز فرآيند طراحي وب سايت با وردپرس به راهكار محتوايي، استانداردهاي كدنويسي، سرعت بالاي صفحات و بهينه بودن براي گوشي توجهي ويژه مينمايد . اين امر موجب مي شود خروجي تارنما در كنار زيبايي از تلاش بالايي برخوردار بوده و عموم مشتريان وبسيما در ۶ ماه اوليه عمل خويش در فضاي اينترنت برد هاي چشمگيري در مورد سئو هم كسب كنند .

همينطور برگزاري كارگاه هاي آموزشي و تهيه فيلم در جهت فراگيري سئو و مديريت وب سايت به مشتريان كمك ميكند پروسه تهيه و انتشار محتوا را به نيكي فهم كرده و همگي متون و تصاوير تارنما را متناسب با اصول سئو تهيه و تنظيم كنند .

امنيت
بالا و به روزرساني مستمر در طراحي تارنما با وردپرس شايد برخي از فعالان عرصه پباده سازي سايت بزرگترين مشكل پباده سازي وبسايت با وردپرس را ضعف امنيتي و نفوذپذيري آن بدانند در حاليكه اين اعتقاد و باور به كلي غلط است، گواه اين نادرست وب سايت هاي پربيننده و موفقي مثل فدراسيون واليبال ايران، فروشگاه زنجيره اي رفاه و قابل انعطاف افزار حسابداري هلو هستند كه مدام آيتم هاي جذابي براي هكرها بوده و هميشه در معرض خطر قرار دارا هستند ولي هيچ گاه در طي سالها عمل با مشكلي در اين مورد مواجه نشده اند . به طور معمول وبسايت هاي اينترنتي در سه تراز امنيتي جراحت پذير ميباشند كه عبارتند از كاربر، هسته و سرور .

امنيت
در پباده سازي وبسايت با وردپرس 1-
امنيت وردپرس سمت كاربر او‌لين جايي كه امنيت اهميت خواهد داشت مربوط به خود كاربر يا مديريت تارنما مي‌باشد . چه مضاعف مي باشند افرادي كه اكانت ايميل يا اين كه شبكه هاي اجتماعي آن ها هك مي شود اما اين به مضمون‌ ضعف آن شبكه يا حتي جي ميل نميباشد بلكه به برهان عدم رعايت نكات ايمني يا سر عبور آنان به شيوه لو رفته و يا اين كه از آغاز سر عبوري دوچندان ساده و قابل حدس انتخاب كرده اند .

مرسوم ترين عبارت هاي به كار رفته براي رمز عبور در سال ۲۰۱۶ دربرگيرنده 123456، qwerty و 111111 هستند كه همگي براي هكرها شناخته شده و قابل حدس مي‌باشند . جالبتر اينكه در صورتيكه اين ليست را به ۲۵ عبارت پركاربرد افزايش دهيم نسبتاً نزديك به ۵۰ درصد كاربران شبكه هاي اجتماعي را پوشش مي‌دهد .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/7/3 ساعت: ۱۳ توسط:web02 :

8. ارزيابي كردن و توسعه دادن جعبه ابزار هاي خودتون

4. از اندازه فونت هاي بزرگ استفاده كنيد

12 نكته در طراحي سايت حرفه اي

 

اينكه نوشته هاي سايت شما بزرگ باشه يك نوآوري جديد نيست ولي هنوز هم از جنبه هايي از طراحي مي باشد كه به راحتي هنوز هم اثرگذار است. دليل اين مسئله اين است كه تاثير زيادي داره كه توجه خواننده با اون جلب بشه و به محتوا توجه كنه.

قابليت خوانايي عالي و منحصر به فرد در صفحه نمايش هاي كوچك موبايل در ميزان جذب كاربر به سايت نقش بسيار مهمي رو اجرا ميكنه.

يكي از نكات مهم سال 2016 اين بود كه سعي كنين طراحي هاي خودتون رو با فونت هاي بزرگ انجام بدين به طور مثال از مينيم اندازه 18 براي بدنه ي سايت استفاده كنيد كه منطقي هم مي باشد. اين مسئله شامل تمام قسمت هاي سايت از جمله سردر سايت يا مثلن نوشته هاي درون عكس ها و... .و همينطور حتما در رابطه با نوع فونتي هم كه استفاده مي كنيد كاملا تحقيق كنيد كه ارزشمندي اين مسئله از سايز نوشته ها هم بالاتر است.

 

5. جاي بيشتري توليد كنيد

چگونه سايت حرفه اي طراحي كنيم

 

دسته بندي ها و خوشه بندي هاي مختلف باعث ميشه كه تمركز خواننده در سايت شما از بين بره. اين يكي از دلايلي بود كه براي كنار گذاشتن ستون هاي فرعي هم به اون اشاره كرديم. براي طراحي سايت خودتون در نظر داشته باشيد كه هرچقدر فضاي بيشتر توليد كنيد تا اينكه المان هاي زيادي رو در صفحه قرار بديد ،خواننده ي بيشتري رو به خودتون جذب مي كنيد. باعث ميشه وقتي يك كاربر وارد سايت شما ميشه تمركزش رو روي قسمت هاي مهم از دست نده ، در حاليكه طراحي شما هم زيباتر مي باشد.

اين فضا ها را به نام هاي “white space” و يا “negative space” مي شناسند. در حاليكه به اين معني نيست كه اين فضا ها هميشه نيازه كه سفيد باشند به ويژه وقتي در سايت خودتون از عكس هاي بزرگ براي سردر و همينطور پس زمينه استفاده مي كنيد.

سعي كنيد كه دسته دسته كردن بخش هاي سايت رو به حداقل برسونيد و همينطور بين قسمت هايي كه قراره خواننده اون ها رو بخونه، بخش ها سفيد قرار بدين تا بدونه كه بايد روي كتاب قسمت ها تمركز كند.

 

6. طراحي واكنشگرا يه آپشن و دلخواه نيست!

نكات كليدي كه هنگام طراحي سايت بايد به آن توجه كرد

 

نكته كليدي در طراحي سايت استفاده از سايت وانشگرا مي باشد. استفاده از دستگاه هاي موبايل روزانه افزايش پيدا مي كند به ويژه وقتي بخوان به وب سايتي دسترسي پيدا بكنند. براي همين هم هيچوقت تا به امروز طراحي مناسب براي موبايل مهم نبوده است.

پس از مهم ترين نكته هاي امسال اينه كه كاملا به طراحي موبايل هم متعهد باشيد. و براي همين هم وقتشه از كه يادگيري اين سبك رو هم ديگه از ليست كار ها خط بزنيد و كاملش كنيد و همينطور از آپشن هاي مختلفي هم كه داريد بايد كاملا استفاده كنيد مثل منو هاي همبرگري و... .

در سال هاي اينده حتي ممكنه كه شما طراحي براي موبايل رو اولين طراحي خودتون در نظر بگيرين.

 

مقاله مرتبط: آموزش طراحي سايت واكنشگرا يا ريسپانسيو

7. از Google’s Material Design كمك بگيريد

نكته اي در طراحي وب سايت

 

شركت گوگل استفاده از فلسفه ي Material Design را از سال 2014 بالا برد و طراحان ديجيتالي هم خيلي سريع اون رو دنبال كردند.

اگر شما نوآوري ها و گرايشات طراحي وب سايت صاف و صريح را پذيرفته ايد وقتشه كه روي واگن هاي Material Design سوار بشيد و استايل هاي امسال خودتون رو آپديت كنيد.

طراحي سايت

هسته ي مفاهيمي كه اين فريم ورك ارائه ميده شامل استفاده از لايه هايي ميشه كه به كناره هاي المان ها سايه هايي ميدهد. و كمك ميكنه كه استايل هايي كه نياز داريد رو در عمق خيلي خيلي كم هم بدونيد به المان هاي خودتون بديد.

اگه شما انگيزه پيدا كرديد كه شروع كنيد يك سري Material Design UI kits هايي در اطراف براي شما وجود دارد كه ميتونه به يادگيري شما سرعت بده.

 

8. ارزيابي كردن و توسعه دادن جعبه ابزار هاي خودتون

نكات طراحي سايت

 

آيا در جريان كاري شما كارهايي هستند كه خب شما فكر مي كنيد ميتونين اونارو خيلي تاثير گذارتر و يا خيلي لذت بخش تر انجام بديد؟

براي شمايي كه اين احساس رو داريد يه نكته كه ميتونه بهتون كمك كنه اينه كه وقتي ميخوايد كاري رو شروع كنيد تحقيقات لازم رو انجام بديد و نگاه كنيد ببينيد آيا واقعن ابزاري هست كه بتونه نياز هايي كه داريد رو به راحتي برآورده كنه؟

همونطور كه هرروزه يه سري نكته ها به طراحي شما اضافه ميشه همينطور هم ابزار هايي هر روز داره توليد ميشه كه خب خيلي از اين ابزار ها واقعا روند طراحي شما رو بهتر ميكنه. اپليكشن هاي جديدي مثل Pixate كه براي كسايي كه از Adobe CC apps براي طراحان وب لذت ميبرن خيلي جالب به نظر مي آيد و هميشه ارزش اين رو داره كه بهش يه نگاهي بندازيد و ميتونه به شما كمك ميكنه تا جريان كاري لذت بخش تر و سريع تري رو تجربه كنيد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/7/1 ساعت: ۱۲ توسط:web02 :

مهارتهاي گوناگون كمپاني طراحي وب


مورد دهم : مهارتهاي گوناگون كمپاني طراحي وب را آيتم بازنگري قرار دهيد

طراحي سايت

به‌اين قضيه بينديشيد كه چه توقعاتي از كمپاني ساخت سايت داريد خواسته صرفا كسب مرتبه نخستين نتيجه ها گوگل و ارتقا بازديد وجود ندارد ولي اين ها هم از اهميت خاصي برخوردارند. به بيان ديگر به اهدافي همچون ارتقا ترازو فروش آنلاين، گسترس اسم مارك خويش در فضاي مجازي وب، ارائه داده ها و ايجاد محتواي موءثر به يوزرها و ارتقاء درآمد از تبليغات تصور كنيد.
كمپاني پباده سازي سايتي كه با آن همياري مي‌كنيد مي بايست به شما اطلاع دهند كه از ابزاري براي اندازه گيري تعداد بازديد به كار گيري مينمايند و مي بايست در جريان فرايند فروش شما قرار گيرند تا بتوانند يك چاره مطلوب جهت بهبود و بسط وبسايت شما پيدا نمايند.

مورد يازدهم : نظرها مشتريان و واحد سنجش رضايت آن‌ها را گزينه باز‌بيني قرار دهيد

پس از معلوم كردن انگيزه و انتظرات نوبت به گزينش مسير براي دستيابي به آنان مي‌رسد. از كمپاني ساخت سايت بخواهيد راجع‌به اينترنت و تكنيك هاي پيروزي آميز در آن با شما صحبت بگويند چرا‌كه اين كار منجر مي گردد تصميمات بهتر و صدق را دريافت كنيد كه سبب به ارتقاء بازديدكنندگان و ارتقا فروش مي گردد.

آيتم دوازدهم : با كمپاني طراحي وب در رابطه باشيد و از آن ها بخواهيد تا شما‌را مشورت نمايند

يك كمپاني وبسايت پباده سازي داراي اعتبار و ماهر بعد از آن تحويل وب سايت از ادامه حيات تارنما و تندرست وب سايت توليد گرديده نگهداري و مراقبت ميكند و در چهره نياز تغييرات ظاهري و اضافه كردن تجهيزات تازه با اخذ هزينه سنجيده و مطلوب وب سايت شما‌را افزايش ميبخشند.
درباره سرويس ها بعداز فروش و پشتيباني سوال بپرسيد چون در چهره به كار گيري از سيستم رئيس محتواي منحصر به فرد كمپاني ساخت وب سايت، شما براي كوچكترين تغييرات به آنان نياز پيدا ميكنيد و از طرفي با دسترسي بدون نقص به كد هاي وبسايت و مدير بدون نقص از آن ه غني مي‌شويد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/6/31 ساعت: ۱۳ توسط:web02 :

پروژه هاي جانبي برگزيدگان طراحان اينترنت


براي همگي ما لازم مي باشد غير از عمل اصلي، فعاليتي مانند يك سرگرمي يا اين كه پروژه جانبي داشته باشيم تا خلاقيت و هدف را در ما پر‌نور نگه دارااست. شما بدون چاره نيستيد پس از ساعت كاري همچنان روي مهارت‌هاي ساخت وب سايت اتوماتيك نماييد. در نوشته‌ي‌علمي امروز ليداوب، فهرستي از يك‌سري طراح برتر اينترنت و پروژه‌هاي جانبي آن‌ه ...

طراحي سايت

شما بدون چاره نيستيد پس از ساعت كاري همچنان روي مهارت‌هاي ساخت وب سايت اتومات نمائيد. در نوشته‌ي علمي امروز ليداوب، فهرستي از چندين طراح برتر اينترنت و پروژه‌هاي جانبي آنها را براي شما فراهم كرده‌ايم كه برخي از آنان به پيروزي ديده‌گيري دست پيدا كرده و درآمد فوق العاده‌اي را قسمت خويش كرده‌اند. مي توانيد از اين ايده‌ها الهام گرفته و شما نيز پروژه خويش استارت فرمائيد.

۱. Davey Heuser- IconJar
پروژه هاي جانبي برگزيدگان طراحان اينترنت

ديوي هيوسر يك طراح وب سايت هلندي هست كه روي پروژه‌هاي رشته‌اي عمل مي نمايد. وي طراح ارشد وبسايت Sketch هم بوده ميباشد البته طي چندين سال قبل، در تايم ها فراغت خويش به همپا كورتيس هارد، IconJar را فعال‌ساز‌ي كرده‌اند كه يك نرم افزار مك ميباشد كه آيكون‌هاي شخص را سازماندهي مي‌نمايد. اين نرم افزار بوسيله شركت‌هاي بزرگي مانند گوگل، مايكروسافت و اسپاتيفاي به فعاليت برده شده‌است.

۲. Dan Petty – Epicurrance and Freelance TV
پروژه هاي جانبي برگزيدگان طراحان اينترنت

دان پرتي به علت سبك پباده سازي خلاقانه خويش يكي‌از برگزيدگان‌هاي صنعت ساخت وب سايت ميباشد . طي يكسري سال قبلي وي يك همايش خلاقانه به اسم Epicurrance را مدير مي نمايد. وي در سال ۲۰۱۷، يك سريال مستند راجع‌به فريلنسرهاي برنده به اسم Freelance TV راه‌اندازي كرد.

۳. Laura Kalbag – Accessibility for Everyone
پروژه هاي جانبي برگزيدگان طراحان اينترنت

لائورا كالبرگ يك طراح بريتانيايي مي باشد كه در سوئد معاش ميكند. وي به پباده سازي‌هاي اخلاقي، تمامي گير و دسترسي پذيري عشق دارااست. وي با A Book Part براي تايپ كردن درباره ي پياده سازي دسترسي پذيري در مراحل پباده سازي براي توليد تجربه كاربري (UX) بهتر براي همگي، همياري نموده است. اين كتاب Accessibility for Everone اسم داراست.

۴. Frank Chimaro – The Shape of Design
پروژه هاي جانبي برگزيدگان طراحان اينترنت

فرانك چيمارو يك طراح نيويوركي هست كه در سال ۲۰۱۷ كتابي به اسم The Shape of Design منتشر كرد. اين كتابچه راجع به پباده سازي براي بقيه افراد هست كه فرانك اميد مي نمايد، اي كاش هنگامي كه خودش استارت به پباده سازي كرده بود مي‌توانست يك كتاب مانند آن را داشته باشد. اين كتاب تحسين‌هاي متعددي را برانگيخت و از تكنيك‌هاي آن در سراسر عالم استعمال شد.

۵. Helen Tran – A Different Way to Run Internship
پروژه هاي جانبي برگزيدگان طراحان اينترنت

هلن تران يك طراح كانادايي هست كه در تورنتو معاش مي نمايد. وي سال ها طراح ارشد Shopify بوده هست. هلن يك مطالعه موردي بي نقص و جامع درباره ي شيوه مدير عصر كارآموزي منتشر نموده است. در‌اين كتاب بيان شده ميباشد كه طراحان چه گونه اشتباهات مرتبط با يادگرفتن طراحان فن‌اي را به نحوه اي كارامد رئيس مي‌نمايند.

۶. Paul Jarvis – The Sunday Dispatch
پروژه هاي جانبي برگزيدگان طراحان اينترنت

پائول ژارويس يك طراح فريلنسر اهل ونكوور كانادا ميباشد وي بيش تر از ۲۰ سال به حالت فريلنسر كاركرده هست و پروژه‌هاي جانبي مختلفي داراست مشتمل بر يك خبر نامه محلي به اسم The Sunday Dispatch. وي يك‌سري كتاب منتشر كرده و عصر‌هاي آموزشي فراواني مانند Creative Class منتشر نموده است كه طي آن طريق تبديل شدن به يك فريلنسر رشته‌اي را يادگرفتن مي دهد. يكي از ديگر پروژه‌هاي وي Chimp Essentials مي باشد كه روش استعمال كارامد از MailChimp را فراگيري مي دهد.

۷. Julie Zhou – The Looking Glass
پروژه هاي جانبي برگزيدگان طراحان اينترنت

جولي ژو يك كدام از طراحان ارشد در فيسبوك هست. طي يكسري سال قبلي، وي به جهت نوشته هايش آوازه متعددي در جامعه طراحان اينترنت كسب نموده است. وي از دوران‌ها پيشين آغاز به تايپ كردن مقاله ها هفتگي راجع‌به پباده سازي، طريق سال محصول ها فوق العاده و چگونگي حل خلل كرد. وي در حال حاضر بيش تر از ۲۰۰ هزار دنبال كننده در Medium داراست. فهرست آدرس اينترنتي وي the Looking Glass اسم داشته و هر هفته مقاله ها جديدي براي شما ارسال مينمايد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/6/30 ساعت: ۱۲ توسط:web02 :

فردي سازي پيغام اعتبارسنجي در HTML5


در بخش پيشين، اعتبارسنجي در html5 را معرفي كرديم و طرز به كارگيري از اتريبيوت pattern را بيان كرديم. درين بخش قصد داريم سفارشي سازي پيام اعتبارسنجي پيش فرض html5 را فراگيري دهيم.

 طراحي سايت

فردي سازي پيغام اعتبارسنجي در HTML5:
خوشبختانه نحوه هايي براي فردي سازي پيام خطاي اعتبارسنجي موجود هست كه يكي‌از معمولي ترين آن ها، به كارگيري از اتريبيوت title براي input اسم كاربري مي‌باشد. كد تحت را در لحاظ بگيريد:

 

”Username”

 


و اينك تيتر (title) تمجيد گرديده پس از پيام پيش فرض HTML5 نشان داده ميشود. مطابق تصوير پايين:

سفارشي سازي پيام اعتبارسنجي پيش فرض HTML5

البته همچنان اين پيام اشتباه بي نقص وجود ندارد و نياز به روشن سازي بيشتري داراست. بعنوان نمونه در حالتي كه به فيلد پست الكرونيكي كه تا قبل از اين تمجيد كرديم نگاهي بياندازيد، پيام خطاي جامع تر و بديهي تري به استفاده كننده اكران داده شده‌است.

جايگزيني پيام پيش فرض اعتبارسنجي:
فعلا نوبت آنست كه پيام پيش فرض “Please match the requested format” را با پيام دلخواه خويش جايگزين كنيم. براي انجام اينكار، نياز به مقداري تايپ كردن كد جاوا اسكريپت داريم. در آغاز در كد پايين، يك id به input موردنظر داده ايم تا بتوانيم براحتي اين المان را در جاوا-اسكريپت تعيين (select) كنيم.

 

”Username”

 


فعلا ميتوانيم المان input را بوسيله كدهاي جاوااسكريپت گزينش كرده و باطن متغيري بريزيم:

var input = document.getElementById('username');

تعريف و تمجيد اتفاق افتاد oninvalid:
در غايت، با تعريف‌و‌تمجيد كد جاوا اسكريپت ذيل، مي‌توانيم پيام دلخواه خويش را بعد از محل ورود نامعتبر به استفاده كننده اكران دهيم:

input.oninvalid = function(event) {

event.target.setCustomValidity(‘Username should only contain lowercase letters. e.g. john’);

}

اتفاق افتاد oninvalid از يك آبجكت event ارث بري مي‌نمايد كه دارنده property هاي مختلفي ميباشد مانند target و validationMesغير مجاز مي باشدe كه در نمونه بالا، بوسيله متد setCustomValidity آنرا override كرده ايم.

اينك ما كاركشته خوا هيم بود پيام دلخواه خويش را مطابق تصوير تحت به استفاده كننده اكران دهيم:

پيام دلخواه براي اعتبارسنجي HTML5

در بخش سوم، روش سفارشي سازي ظواهر پبام نمايشي به استفاده كننده در هنگام اعتبارسنجي HTML5 را يادگرفتن خوا‌هيم اعطا كرد.

»»» بخش سوم «««

روش استايل‌دهي به INPUT و پيام پيش‌فرض اعتبارسنجي آن


در بخش قبلي، طرز سفارشي سازي پيام پيش فرض اعتبارسنجي html5 را باز بيني كرديم. درين بخش چگونگي استايل دهي به input HTML5 و همينطور استايل دهي به پيام پيش فرض اعتبارسنجي را خوا‌هيم كفت.

 

استايل دهي به input HTML5:
به مراد استايل دادن به پيام هاي خطاي مرتبط با اعتبارسنجي فرم هاي HTML5 و نيز خويش input ها، خوشبختانه CSS3 كلاس هاي سودو (pseudo class) هايي براي داراي اعتبار و يا اين كه نامعتبر بودن محل ورود استفاده كننده در حيث گرفته مي‌باشد. بوسيله دو كلاس :valid و :invalid مي شود به input موردنظر استايل مربوطه را اعمال كرد. كد ذيل را در لحاظ بگيريد:

input:invalid {

border-color: red;

}

input,

input:valid {

border-color: #ccc;

}

استعمال از pseudo-class
مواقعي كه در هنگام به كار گيري از pseudo-class ها بايستي در لحاظ داشته باشيم به شرح تحت مي‌باشد:

بطور پيش فرض، كلاس :valid به input هاي خالي نيز اعمال مي‌شود يعني محل ورود خالي بعنوان پاره اي داراي اعتبار (Valid) در حيث گرفته ميگردد. مگر آنكه شما مالامال كردن آن فيلد را بوسيله تمجيد اتريبيوت required اجباري نمائيد.
در اينصورت در‌صورتي‌كه استفاده كننده آن فيلد را خالي رها نمايد كلاس :invalid روي آن input اعمال ميشود و با اعتنا به كد فوق، رنگ لبه (border) قرمز رنگ ميشود.

كلاس هاي valid و invalid بصورت آني و فوري بر روي input ها اعمال ميگردد. بدين ترتيب ويرايش زياد استايل هاي آن سبب سردرگمي يوزرها خواهد شد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/6/27 ساعت: ۱۱ توسط:web02 :

جواز طراح وب سايت


امروزه با اعتنا به نياز مبرم كمپاني‌ها و همگي كسب و امور به داشتن اينترنت‌وبسايت، تعداد كمپاني‌ها و افراد حقيقي وواقعي ارائه دهنده سرويس ها ساخت سايت بسيار زياد شده‌است. اين زمينه گزينش را براي كارفرمايان مشقت بار نموده است. درين نوشته ي علمي ترازو گزينش كمپاني طراحي وب سايت مطلوب را باز‌نگري ميكنيم. پيرو در حالتي‌كه مارا ملازمت نمائيد به باز بيني اين معيارهاي مطلوب خوا هيم پرداخت.

طراحي سايت

1. از جواز طراح وب سايت خويش مطمئن گرديد.
در صدر در ميان افراد حقيقي وواقعي و حقوقي درپي كمپاني‌هايي باشيد كه جواز انجام ساخت سايت‌تارنما از سازمان نظام صنفي رايانه‌اي و يا اين كه شوراي عالي انفورماتيك را داشته باشد. براي اين دستور ميتوانيد به لوگوهاي نصب گرديده در وب سايت كمپاني طراح مراجعه كنيد، تا خيالتان بابت اعتبار كمپاني راحت باشد و به راحتي فعاليت پباده سازي خويش را به آن تيم بسپاريد. با رعايت اين نكته در چهره بروز هر سيرتكامل خلل علاوه بر دسترسي شل و سريع به كمپاني متبوع داريد، امكان پيگيري رسمي نيز براي شما وجود خواهد داشت.

2. سوابق كمپاني طراح وبسايت و مثال شغل هاي آن كمپاني را در لحاظ بگيريد.
سوابق يك كمپاني ساخت سايت نشان دهنده‌ اعتبار كمپاني، دوام آن، برد و حاصل خوب و رضايت مشتري از آن كمپاني هست. براين اساس در گزينش خويش به سوابق كمپاني متبوع دقت فرمائيد. وقتي كه يك كمپاني سوابق يك سري سال داراست اين به‌اين معناست كه مشتريان راضي بالاي داشته هست. طراحي وب را براساس اصول جهاني و نياز مشتريان پياده‌سازي نموده است. هرروزه به مشتريان چنين كمپاني‌هاي بيش تر خواهد شد. ماندگاري اين موسسه‌ها كه حق تقدم اصلي آن ها رضايت مشتريان مي باشد في مابين ديگر موسسه ها كه اهميت به مشتريان نمي‌دهند و اوليت آن ها صرفا فروش هست، اضافه خواهد بود.

3. سرويس ها بعداز فروش و پشتيباني وب سايت را در حيث بگيريد.
پشتيباني وبسايت به اندازه خوب و كارامد بودن طراحي وب از اهميت بالايي برخوردار ميباشد، بدون شك درباره ي طريق‌هاي پشتيباني كمپاني داده ها كافي گردآوري فرمائيد و در لحاظ داشته باشيد هر چه ساعتها كاري كمپاني و ساعت‌هاي پاسخگويي به مشتريان طولاني تر باشد براي شما بهتر مي‌باشد. همينطور اين را باز‌بيني نماييد كه دوران پاسخگويي به خطاها مشتريان چقدر هست.

4. سبد مال كمپاني را در حيث بگيريد.
اينكه ساخت سايت بر روي كدام هاست قرار ميگيرد و نماينده تثبيت دامنه شما كدام كمپاني ميباشد نيز از اهميت بالايي شامل است. دقت داشته باشيد كه مالكيت دامنه و هاست مسلما مي بايست به اسم خويش صاحبكار تثبيت گردد، تا اختيار هر سيرتكامل جابجايي و تغيير‌و تحول و تمديد در دامنه و هاست خويش را داشته باشد.
در‌صورتي‌كه تثبيت دامنه، خريد هاست، ساخت وب سايت، تبليغات و سئو تارنما شما به عهده ي يك كمپاني واحد باشد، فعاليت شما بسيار ريلكس‌خيس خواهد بود و پشتيباني خوب و يكدست‌تري را اخذ خواهيد كرد.

5. از مشورت كردن مشاوران كمپاني ساخت وب سايت كمپاني به كارگيري فرماييد.
از ايده‌ها و موعظه‌هاي مشاوران كارشناس براي انجام فعاليت خويش به بي آلايش ترين و كارآمدترين صورت ممكن به كار گيري فرماييد تا بتوانيد يك پروژه برنده را آغاز نماييد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/6/25 ساعت: ۱۱ توسط:web02 :

ساخت تارنما در سه جنبش-وب سايت سازv


قالب‌هاي وب سايت ساز مطلوب چه اشخاصي مي باشد؟
قالب‌هاي وبسايت ساز اينترنت‌سر صرفا براي آن مدل از كاربراني كه فاقد علم برنامه‌نويسي ميباشند پباده سازي نشده بلكه اشخاص فن‌اي و آشنا با پباده سازي‌وب سايت نيز مي توانند از آن استعمال كنند، به‌اين چهره كه بعداز تعيين قالب دلخواه مبادرت به دستكاري آن كرده و قالب را با اعتنا به ذوق ي خودتان تغيير تحول دهيد.

همينطور مي توانيد با به كارگيري از سيستم مدير‌محتواي وردپرس به شكلي فن‌‌اي و بادقتي بالا به ساخت محتوا بپردازيد.

بدين ترتيب مي‌قدرت اظهار كرد، وب سايت‌ساز آيتم به كارگيري‌ي اشخاص متعددي مي‌باشد به‌طور‌نمونه:

كساني كه نياز به فعال سازي سريع يك تارنما دارا هستند
اشخاصي كه مهارت فني پباده سازي‌وب سايت را ندارند و با علم برنامه نويسي شناخت ندارند
آغاز‌آپ‌ها كه ميزان دارايي پاره اي دارا‌هستند.
اشخاصي كه مايل به دستكاري و تغيير تحول تارنما خويش مي باشند.
طرز سعي تارنما‌سازها
گزينش قالب(Theme) و چينش دلخواه و مطلوب با كسب‌وكار
تغيير و تحول و دستكاري در قالب انتخابي به صورت نمونه
تغيير تحول در روش چينش وبسايت
تغيير و تحول در جاي عكس و متن
قابليت و امكان تغيير تحول در فونت و رنگ متن
اضافه كردن عكس
اضافه كردن فيلم
افزودن لينك و پيوند
افزودن جدول و…
ساخت تارنما در سه جنبش-وب سايت ساز

طراحي سايت

از پيشنهاد وبسايت ساز تا طراحي وب ۳ تكان مسافت داريد:
تعيين قالب
يك اپليكيشن وب سايت‌ساز خوب چندين متعددي قالب براي قالب‌هاي متفاوت وب لاگ، فروشگاهي و … دارااست. وبسايت ساز اينترنت‌سر براي هر كسب‌وكار يك قالب مخصوص دارااست

تثبيت دامنه و خصوصيات
طراحي وب
در تعيين اسم دامنه اعتنا نماييد ،مسلما اسم دامنه‌اي تعيين نمائيد كه نشان دهنده‌ي جور كسب‌وكارتان باشد و به كارتان ربط داشته باشد تا ذهنيتي راجع‌به كاري شما براي مخاطب‌تان ساخت شود، همينطور نگارش صحيحي داشته باشد و به خيال سپردن آن نيز ريلكس باشد تا مخاطبين تخت گاز با شما رابطه برقرار نمايند.

شما با هر ذوق و حوزه ي كاري كه داريد مي‌توانيد از وبسايت‌ساز و اينترنت‌سر استعمال فرماييد و تغييرات منحصربه‌فرد خويش را بر روي وبسايت اعمال فرماييد و در صورتي‌كه كه با مشكلي مواجه شديد از پشتيباني كمپاني اينترنت‌راز به كارگيري فرمائيد.

در غايت يك تارنما جالب و فن‌اي كه سرعت لود بالايي داشته باشد ، مخاطبين متعددي را به سمت كمپاني جذب مي نمايد و منجر سودآوري تارنما مي‌گردد .پس مجال را از دست ندهيد و با سه تكان مالك وبسايت دلخواه‌تان گرديد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/6/24 ساعت: ۱۱ توسط:web02 :

آيا طراحي وب با وردپرس يك تعيين مطلوب ميباشد؟


آيا طراحي وب با وردپرس يك تعيين مطلوب ميباشد؟
وردپرس يك سيستم مدير محتواي دوستداشتني هست كه في مابين طراحان وب سايت نيز ساخت وب سايت با وردپرس دوست داران متعددي پيدا نموده است. در‌اين نوشته‌ي‌علمي قصد داريم معايب و مزاياي وردپرس را باز‌نگري كنيم.

طراحي سايت

يك كدام از متداول‌ترين سوالاتي كه در رابطه ساخت وب سايت از سمت مشتريان پرسيده مي‌گردد، در رابطه گزينش گويش برنامه نويسي بوده و اينكه وبسايت آيتم نظرشان را با چه گويش و پلت فرمي پباده سازي نمايند. درين نوشته‌ي‌علمي به باز‌بيني ساخت سايت با وردپرس و بيان معايب و مزاياي آن پرداخته‌ايم. وردپرس در بالا سيستمي بود كه براي وب لاگ نويسي گزينه به كارگيري قرار مي‌گرفت. البته ابعاد تبديل به سيستم مدير محتوا شد و اينك تعداد بسيار متعددي از وب سايت‌ها از اين سيستم به كار گيري مي‌نمايند. وردپرس با لهجه برنامه نويسي PHP مندرج و به جهت داشتن افزونه‌هاي متنوع، توانسته اكثري از نيازهاي مشتريان را مرتفع كند. براي داشتن يك وبسايت وردپرسي بهتر ميباشد از هاست‌هاي لينوكسي بهره مند شد. ولي بعضي از كمپاني‌هاي ارائه دهنده خدمت‌هاي ميزباني اينترنت، هاست‌هاي وردپرسي را در سبد توليد ها خويش قرار داده‌اند كه پيرو در رابطه اين مسئله نيز دعوا خواهد شد.

مزاياي وردپرس:
۱. وردپرس يك پلتفرم متن گشوده (open source) ميباشد
طراحي وب با وردپرس - وردپرس پلتفرم متن گشوده

متن گشوده بودن وردپرس بدين معناست كه توسعه و گسترش دهندگان اينترنت مي توانند كدهاي متبوع خويش را به آن بيشتر نمايند و آن را در دست ديگران قرار دهند. براين اساس اشخاص براي پباده سازي يك وب سايت وردپرسي نيازي به كدنويسي از شالوده را نخواهند داشت. اين قابليت جزء مزاياي وردپرس به حساب مي‌آيد اما مي بايست بدين نكته نيز دقت داشت كه‌اين زمينه مي تواند تا حدي امنيت وبسايت و كارايي آن را به مخاطره انداخته و به كار گيري از كدهاي معيوب كه بوسيله ساير افراد نوشته مش شود ميتواند موجب عدم كارايي درست تارنما گردد.

توصيه اينترنت راز: شايسته ترين پلاگين هاي وردپرس در سال ۲۰۱۹

۲. آساني در پباده سازي و سهولت در رئيس سايت
ساخت وب سايت با وردپرس - سهولت در رئيس وبسايت وردپرسي

با وردپرس هر شخصي با دست‌كم داده ها فني در مسئله برنامه نويسي ميتواند وردپرس را نصب و قالب دلخواه خويش را پياده سازي نمايد. همينطور وردپرس به جهت دارا بودن يك رابط بصري توانسته مراحل افزودن صفحه هاي تازه، مدير پست‌ها، آپلود تصاوير و … را بيش تر از پيش سهل نمايد. براي توليد يك وبسايت وردپرسي صرفا به يك مرورگر متصل به وب نياز مي‌باشد و طراح به راحتي ميتواند عمل پباده سازي خويش را ابتدا كند.

۳. تنوع در پلاگين‌ها (plug –in)
يكي مهم‌ترين مزيت‌هاي وردپرس، داشتن تعداد متعددي پلاگين مي‌باشد. هر شخص سازه بر نياز خويش مي تواند از اين پلاگين‌ها به كار گيري نمايد. بيش تر اين پلاگين‌ها به طريق بدون پول ارائه گرديده‌اند و پلاگين‌هاي غير مجاني نيز با بها منطقي و مطلوب در مشت طراحان قرار گرفته مي باشد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/6/23 ساعت: ۱۱ توسط:web02 :

نكات مهم در صفحه ارايي محصول ها تارنما


نكات مهم در صفحه ارايي محصول ها تارنما
درج كاغذ غيروابسته براي هر جنس
نماي كلي براي مرور توليدها بوسيله مشتريان
از اسم توليدها تحت عنوان تيتر به كارگيري فرمائيد
مشتمل بر توضيحي كوتاه باشد كه مشتريان مي‌توانند سواي پيمايش متاع آن را بخوانند
جزئيات گزينش مشتري
جزئيات مهم را خلاصه فرمائيد.
لينك و پيوند به صفحه ها فرآورده را درج فرماييد.

طراحي سايت
پيشنهادات ويژه براي خريد مشتري در حيث بگيريد
بها ها را با يك نشانه ارز پر‌نور نشان دهيد و مخارج مازاد مانند پست يا اين كه ماليات را به شكل روشن ذكر فرمائيد
صريحا و واضح ذكر نمائيد چه خصوصيت هايي نسبت به مثال هاي شبيه در مال گنجانده شده‌است
چه طور برگه نرخ‌گذاري خويش را باصرفه فرماييد
ورقه نرخ‌گذاري شما به مشتريان ياري مي‌نمايد تا تصميم بگيرند از شما خريد نمايند. آن‌ها ميتوانند يك تعيين مطمئن داشته باشند چون توضيحات و تصاوير شما كليه چيزهايي را كه مي بايست بدانند به آن‌ها مي‌گويد. چه فعاليت ديگري مي‌توانيد انجام دهيد تا بر تصميم خريد آنان تأثير بگذاريد؟

 

توليدات را پررنگ نمائيد تا خريداران را ترغيب فرماييد
احتمالاً پيش از اينً چشم ايد كه شركتهاي از اين تكنيك به كار گيري مي‌كنند. آن‌ها يك كاغذ را در ورقه نرخ‌گذاري خويش متمايز مي‌نمايند. مشتريان دقت بيشتري به آن دارا هستند و احتمالاً جنس را به راحتي خريداري مي نمايند.

ميتوانيد يك فرآورده را پررنگ فرماييد

در كنار آن در جدول يا اين كه منوي نرخ‌گذاري خويش متن ديگري مانند "دوست داستني!" يا اين كه "پرفروش!" طولاني تر نمائيد.

پيشنهادهاي ويژه
زماني كه آنان به مرحله خريد رسيدند ، مشتريان شما در‌پي شايسته ترين معاملات مي‌باشند. مي‌توانيد با اضافه كردن بها بيش تر يا اين كه تحت داخل شدن بها ، "درخواست تجديد لحاظ" خويش را تقويت نماييد.

معين كردن قيمت افزوده: "اسموتي ميوه بدون‌پول با هر گرد هم آيي يوگاي تابستاني!"

معين كردن تخفيف ويژه : "5٪ تخفيف در هر نشست يوگاي تابستاني!"

مشخص و معلوم كردن محدوديت وقتي: "امروز رزرو نمائيد و 5٪ تخفيف در بلوك يوگاي تابستاني خويش بگيريد!"

مشخص و معلوم كردن محدوديت در دسترس بودن: "15 خريدار نخستين بعداز هر گردهمايي يك اسموتي ميوه بدون‌پول اخذ مي‌كنند!"


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/6/20 ساعت: ۱۱ توسط:web02 :

آيا طراحي وب به حالت واكنشگرا تاثيري در نتايج گوگل دارد؟


آيا طراحي وب به حالت واكنشگرا تاثيري در نتايج گوگل دارد؟
گوگل رسما طراحي وبسايتها بصورت برخورد گرا را توصيه كرده است. طراحي يك سايت واكنش گرا براي يك پايگاه اينترنتي به جاي ساخت وب سايت تلفن همراه در كنار تارنما اصلي، هم براي گوگل اين مزيت را داراست كه محتواي پايگاه اينترنتي را يكبار شاخصگذاري كرده و صفحات آن را امتيازدهي مي نمايد و هم براي سايت اين مزيت را دارد كه رنك صفحه هاي آن روي يك ايميل (URL) تجميع مي گردد و اين مسئله براي ارتقاء در نتايج جستجوي گوگل بسيار مهم مي‌باشد.

طراحي سايت
همچنين لينك و پيوند دهي، به اشتراك گذاري و تعامل با محتوايي كه در يك وبسايت و يك نشاني اينترنتي (URL) قرار دارد براي كاربران شل تر هست و گوگل به اين موضوع نيز بسيار اهميت مي دهد.
مطمئنا رئيس محتوا و اجراي پروژه هاي بهينه سازي وب سايت براي موتورهاي جستجو (سئو) نيز در يك تارنما آسوده تر و اقتصادي تر از انجام آن‌ها براي دو سايت است.


آيا طراحي وب به حالت ريسپانسيو ضرورت دارد يا مي قدرت از روش هاي ديگر طراحي سايت نيز به كار گرفت؟
در سال 2013 آمار فروش جهاني تبلتها و موبايلهاي هوشمند از فروش كامپيوتر پيشي گرفت و پيش بيني مي‌گردد آمار بازديدهاي اينترنتي به وسيله اين دستگاهها از لپتاپ و رايانه نيز طولاني تر شود. پس مي توان اظهار‌كرد در آينده اي نزديك وب سايت شما بيشتر بوسيله تلفن همراه و تبلت آيتم به كار گيري بازديدكنندگان قرار مي گيرد و تحقيقات نشان داده sdsd كه حتي در صورتي‌كه سايتي در نتايج بالاي گوگل باشد اما ريسپانسيو نباشد نرخ پرش (bounce rate) آن در گوشي و تبلت افزايش مي يابد. اين به معناي زنگ خطري است براي وبسايتهاي غير واكنش گرا. مخصوصا در حالتي‌كه رقباي آن‌ها از طراحي عكس العمل گرا استفاده كرده باشند. و از سوي ديگر طراحي وب سايت واكنش گرا مزيتي است نسبت به رقبايي كه هنوز سايتشان ريسپانسيو نيست.

آيا طراحي وب واكنشگرا از حيث فني نسبت به طرق قبل تفاوت هاي زيادي دارد؟
ساخت سايت واكنش گرا نسبت به صورت هاي سنتي طراحي وب سايت گوناگون است. در طراحي هاي گذشته، ستونها و اجزاي وبسايت با عرض ثابت و چينش ثابت طراحي مي شدند كه اين باعث ميشد محتواي ورقه در نمايشگرهاي كوچك ريز و ناخوانا شود و كاربر مجبور مي شود از زوم به كار گيري كند كه در اين‌حالت‌ نيز مي بايست براي تلاوت محتوا و استعمال از قسمتهاي گوناگون تارنما دائما به چپ و راست اسكرول كند.
استفاده از تصاوير با رزولوشن متناسب با رزولوشن دستگاههاي گوناگون و شناوري سايز عكسها نيز در ساخت سايت واكنش گرا بسيار اهميت دارااست.
در كل سايتي بخوبي به طريق واكنش گرا طراحي شده است كه براي مرور آن نياز به اسكرول افقي نباشد. به همين علت اين شيوه طراحي وب سايت به حيث فني و ميزان خلاقيت مورد نياز براي آن با روشهاي گذشته كاملا گوناگون مي باشد و براي حصول فايده مناسب و طراحي سايتي كه در دستگاههاي مختلف كاربر پسند باشد نياز به دقت فراواني دارد.

مزاياي سايت هاي ريسپانسيو طراحي سايت 24 چه چيزي است؟
سايت هاي طراحي شده به وسيله ساخت وب سايت 24 علاوه بر اينكه همه مزيت هاي مربوط به تارنما هاي ريسپانسيو را دارا هستند، بلكه از لحاظ طراحي قالب و معماري كلي وب سايت كاملا مطابقت و همخواني با الگوريتم هاي گوگل طراحي مي‌شوند و از نظر گرافيك از كيفيت بالايي برخوردار ميباشند. همچنين مقياس پذيري در آنان درحد بسيار بالايي رعايت گرديده مي‌باشد.


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/6/17 ساعت: ۰۹ توسط:web02 :

پباده سازي تارنما خبري وبسايت هاي

پباده سازي
تارنما خبري وبسايت هاي خبري و اطلاع رساني از مالامال بازديدترين سايت هاي دنياي وب مي باشند زيرا مردمان براي دريافت نهايي خبر‌ها و اطلاعات از احوال سرزمين و جهان، استقبال خوبي نشان مي دهند . همچنين با توسعه استفاده مردم از اينترنت، طراحي تارنما هاي خبري بيش خيس از پيشين اهميت پيدا مي كنند . از مهم ترين خصوصيت هاي تارنما هاي خبري مي بضاعت و توان به درج خبر ها روزمره در آن ها اشاره كرد . براين اساس كاربران اينترنت هر روز و هر لحظه از وبسايت هاي خبري بازديد مي كنند تا از آخري اخبار سياسي، اجتماعي، فرهنگي، ورزشي و . . . دورانديشي يابند . طراحي سايت خبري كاربر پسند و جذاب مي تواند تاثير متعددي در جذب بازديدكنندگان داشته باشد و ترافيك وبسايت را بالا پيروز شود .

طراحي سايت

چه‌طور
يك پباده سازي وبسايت خبري چيره و استفاده كننده پسند داشته باشيم؟ طراحي
يك لوگوي رسانه اي مناسب با سايت خبري طراحي طراحي وب سايت خبري؛ فعاليت خويش را با يك لوگوي رسانه اي مقدمه مي كند . لوگوي شما اندازه كيفيت وبسايت شما و ميزان صداقت در محتواي خبري تارنما تان را نشان مي دهد . پباده سازي لوگو چيزي نميباشد كه در 30 دقيقه تمام شود، بلكه بايد براي طراحي يك لوگوي رسانه اي مناسب، دوران كافي در لحاظ بگيريد .

طراحي
ريسپانسيو سايت خبري پيوسته و در هر لحظه، تعداد كاربراني كه از تبلت يا اين كه دستگاه هاي تلفن هم پا شان براي حضور در اينترنت استعمال مي كنند، بخش اعظم مي شود . امروزه بيش از قبلي افراد رغبت دارند از شيوه گوشي تلفن هاي ياور شان به اطلاعات موردنيازشان دسترسي يابند . بدين ترتيب بار گذاري مطلوب وب سايت خبري در صفحه هاي تلفن همراه از اهميت زيادي برخوردار ميباشد . يك وب وبسايت خبري موفق بايستي دارنده پباده سازي عكس العمل گرا (ريسپانسيو) باشد تا در گونه هاي كاغذ سناريو با ميزان هاي مختلف به صحت سناريو داده شود .

دكوراسيون
وب سايت خبري در پباده سازي تارنما خبري، روش سناريو داده ها به كاربران از اهميت اكثري برخوردار مي باشد . در حقيقت، يك استفاده كننده بايد در كوتاه ترين زمان ممكن با يك اينترنت سايت خبري رابطه برقرار كند و به خبر ها مسئله علاقه خويش دسترسي پيدا كند . طراحي تارنما شما بايستي به صورت بصري جذاب و براي تكان در سايت، راحت باشد تا بازديدكنندگان سايت مبتلا سردرگمي نشوند .

سرعت
لود وب سايت خبري يك وبسايت خبري پيروز بايستي مي بايست روي سرعت بار گذاري شدن صفحات خويش اعتنا كافي داشته باشد زيرا كاربران از سايتي كه به كندي بار گذاري شود، راضي نيستند و آن را كنار گذاشتن مي كنند .

باصرفه
سازي سايت خبري براي موتورهاي جستجو لود محتواي با صرفه گرديده روي وبسايت خبري از اهميت ويژه اي برخوردار هست . اگر شما يك وبسايت خبري با گرافيك خوب طراحي فرمائيد ولي اين وبسايت در جايگاه هاي بالاي نتايج كاوش نشان داده نشود و هيچ كس آن را نبيند، قيمت كار شما از ميان خواهد رفت . به مراد قرار به دست آوردن در جايگاه هاي بالاي نتايج گوگل، بايستي اصول و تكنيك هاي سئو را رعايت كنيد تا ترافيك وبسايت تان را بالا ببريد .

ارائه
انواع خبرها نو و به روز براي داشتن يك تارنما خبري موفق، بايستي بتوانيد محتواي خبري تازه و به روز را به يوزرها ارائه دهيد . براي تحقق اين انگيزه بايد يكسري مولف با تجربه در حوزه وب را استخدام فرماييد تا آن ها محتواي جذاب، كاربرپسند و به روز را ايجاد كنند . همچنين، علاوه بر اخبار متني، خوبتر از اشكال فرمت داده ها مثل صوت، تصوير و فيلم استعمال نمائيد تا براي كاربران جذابيت بيشتري ايجاد فرماييد .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/6/16 ساعت: ۱۰ توسط:web02 :

پباده سازي تارنما خبري وبسايت هاي

پباده سازي
تارنما خبري وبسايت هاي خبري و اطلاع رساني از مالامال بازديدترين سايت هاي دنياي وب مي باشند زيرا مردمان براي دريافت نهايي خبر‌ها و اطلاعات از احوال سرزمين و جهان، استقبال خوبي نشان مي دهند . همچنين با توسعه استفاده مردم از اينترنت، طراحي تارنما هاي خبري بيش خيس از پيشين اهميت پيدا مي كنند . از مهم ترين خصوصيت هاي تارنما هاي خبري مي بضاعت و توان به درج خبر ها روزمره در آن ها اشاره كرد . براين اساس كاربران اينترنت هر روز و هر لحظه از وبسايت هاي خبري بازديد مي كنند تا از آخري اخبار سياسي، اجتماعي، فرهنگي، ورزشي و . . . دورانديشي يابند . طراحي سايت خبري كاربر پسند و جذاب مي تواند تاثير متعددي در جذب بازديدكنندگان داشته باشد و ترافيك وبسايت را بالا پيروز شود .

طراحي سايت

چه‌طور
يك پباده سازي وبسايت خبري چيره و استفاده كننده پسند داشته باشيم؟ طراحي
يك لوگوي رسانه اي مناسب با سايت خبري طراحي طراحي وب سايت خبري؛ فعاليت خويش را با يك لوگوي رسانه اي مقدمه مي كند . لوگوي شما اندازه كيفيت وبسايت شما و ميزان صداقت در محتواي خبري تارنما تان را نشان مي دهد . پباده سازي لوگو چيزي نميباشد كه در 30 دقيقه تمام شود، بلكه بايد براي طراحي يك لوگوي رسانه اي مناسب، دوران كافي در لحاظ بگيريد .

طراحي
ريسپانسيو سايت خبري پيوسته و در هر لحظه، تعداد كاربراني كه از تبلت يا اين كه دستگاه هاي تلفن هم پا شان براي حضور در اينترنت استعمال مي كنند، بخش اعظم مي شود . امروزه بيش از قبلي افراد رغبت دارند از شيوه گوشي تلفن هاي ياور شان به اطلاعات موردنيازشان دسترسي يابند . بدين ترتيب بار گذاري مطلوب وب سايت خبري در صفحه هاي تلفن همراه از اهميت زيادي برخوردار ميباشد . يك وب وبسايت خبري موفق بايستي دارنده پباده سازي عكس العمل گرا (ريسپانسيو) باشد تا در گونه هاي كاغذ سناريو با ميزان هاي مختلف به صحت سناريو داده شود .

دكوراسيون
وب سايت خبري در پباده سازي تارنما خبري، روش سناريو داده ها به كاربران از اهميت اكثري برخوردار مي باشد . در حقيقت، يك استفاده كننده بايد در كوتاه ترين زمان ممكن با يك اينترنت سايت خبري رابطه برقرار كند و به خبر ها مسئله علاقه خويش دسترسي پيدا كند . طراحي تارنما شما بايستي به صورت بصري جذاب و براي تكان در سايت، راحت باشد تا بازديدكنندگان سايت مبتلا سردرگمي نشوند .

سرعت
لود وب سايت خبري يك وبسايت خبري پيروز بايستي مي بايست روي سرعت بار گذاري شدن صفحات خويش اعتنا كافي داشته باشد زيرا كاربران از سايتي كه به كندي بار گذاري شود، راضي نيستند و آن را كنار گذاشتن مي كنند .

باصرفه
سازي سايت خبري براي موتورهاي جستجو لود محتواي با صرفه گرديده روي وبسايت خبري از اهميت ويژه اي برخوردار هست . اگر شما يك وبسايت خبري با گرافيك خوب طراحي فرمائيد ولي اين وبسايت در جايگاه هاي بالاي نتايج كاوش نشان داده نشود و هيچ كس آن را نبيند، قيمت كار شما از ميان خواهد رفت . به مراد قرار به دست آوردن در جايگاه هاي بالاي نتايج گوگل، بايستي اصول و تكنيك هاي سئو را رعايت كنيد تا ترافيك وبسايت تان را بالا ببريد .

ارائه
انواع خبرها نو و به روز براي داشتن يك تارنما خبري موفق، بايستي بتوانيد محتواي خبري تازه و به روز را به يوزرها ارائه دهيد . براي تحقق اين انگيزه بايد يكسري مولف با تجربه در حوزه وب را استخدام فرماييد تا آن ها محتواي جذاب، كاربرپسند و به روز را ايجاد كنند . همچنين، علاوه بر اخبار متني، خوبتر از اشكال فرمت داده ها مثل صوت، تصوير و فيلم استعمال نمائيد تا براي كاربران جذابيت بيشتري ايجاد فرماييد .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/6/16 ساعت: ۱۰ توسط:web02 :

چينش وبسايت براي ظواهر

چينش
وبسايت براي ظواهر وب سايت در پباده سازي وب سايت با دقت به پژوهش ها انجام شده در ارزيابي خلق و خوي هاي يوزرها ، مي بضاعت و توان اينطور برداشت كرد كه اعتنا بيشتر ي بازديد كنندگان در هنگام ورود به يك تارنما بخش اعظم به نصيب هاي بالايي مطالب است . براي شعور اكثر در‌صورتي‌كه يك صحبت F را تصور نماييد ، و آن را بروي محتوايتان قرار دهيد ، مي بضاعت ذكر كرد بيشترين توجه بازديد كننده در قسمت هايي مي باشد كه پايين حرف F قرار دارا هستند . اما در متن ها لاتين كه از چپ به راست مي باشند سخن F و در متن ها پارسي يا عربي كه از راست به چپ مي باشند كلام F قرينه گرديده مي باشد . به تصوير زير توجه نماييد . نكاتي كه توجه بيشتري به آن ها مي شود هاي لايت گرديده اند .

طراحي سايت

ظاهر
وب سايت در طراحي اينترنت سايت
امروزه در طراحي تارنما ها بخش هاي مهم را در اين قسمت قرار مي دهند زيرا بيشترين تاثير را در جذب بازديد كنندگان دارااست . پس دقت نمائيد كه در اين نصيب ها از عكس ها و رنگ هاي با كيفيت استفاده فرماييد .

نكات
حساس در پباده سازي برگه اوليه ظواهر وب سايت در طراحي سايت ولي با رعايت نكاتي ديگر مي توانيد اين جذابيت ها در ظواهر سايت در پباده سازي وب تارنما را دو چندان فرمائيد . ما به شما سفارش مي كنيم بخش هاي با اهميت يعني پست ها و خبر‌ها و مطالب وب سايت را در سمت راست درج فرمائيد . سمت چپ را براي ساير نصيب هاي قليل اهميت وبسايت مثل بنر هاي تبليغاتي ، پيوند ها ، لوگين هاي كاربران و ساير ماژول ها استعمال نمائيد .
سعي نمائيد تا جايي كه قابليت و امكان دارااست ورقه اول را نا مرتب نكنيد و صرفا با قرار دادن منو ها و اسلايد شو هاي ديدني ، بازديد كنندگانتان را به بقيه صفحه ها منتقل فرماييد .

دسترس
پذير بودن و استفاده كننده پسند بودن براي ظاهر وبسايت در پباده سازي اينترنت سايت اخلاق يوزرها پس از ورود به سايت يكي از فاكتور هاي داراي اهميت در طراحي اينترنت سايت و سئو وب سايت و ظواهر سايت در پباده سازي وب تارنما مي باشد . عبارات اصلي ، محتوا ، پيوند گذاري و… مواردي مي باشند كه گسترش دهندگان وب تارنما ها به آن ها بسيار اعتنا مي كنند . البته كاربر پسند بودن و دسترس پذيري مباحثي ميباشند كه در طراحي اينترنت وبسايت ها كمتر به آن ها توجه مي شود .

استفاده كننده
پسند بودن يك عدد از فاكتور هايي كه به تازگي در رنكينگ موتور هاي جست و جو قرار گرفته ، كاربر پسند بودن ظواهر وب سايت در طراحي وب وبسايت مي باشد . محتواي با كيفيت و ظواهر گرافيكي ديدني هر دو از كارداران اثر گذار در كاربر پسند شدن وب مي باشند . در دسترس بودن منو ها و پايين منو ها مي تواند استفاده كننده را به راحتي به صفحات دلخواهش سوق‌دهي كند و موجب ويژگي دسترس پذير بودن در ظاهر تارنما در طراحي اينترنت تارنما بشوند .

دسترس
پذير بودن همان طور كه در بالا اشاره شد در شراي صفحه هاي سايت شما طوري طراحي گرديده باشند كه استفاده كننده به سادگي به ساير صفحه هاي جابجا شود ، به معناي دسترس پذير بودن وب تارنما مي باشد . اين مسائل گاهي باعث مي شود ، بازديد كننده صفحه ها بيشتري از وبسايت شما باز كند كه در فيض ي آن ترافيك سايتتان افزايش مي يابد و مرتبه ي الكسايتان كاهش پيدا مي نمايد .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/6/13 ساعت: ۱۴ توسط:web02 :

بهينه سازي تصاوير تكنيك

يكي از اساسي ترين فاكتور هاي مهم براي بهينه سازي و سئو سايت، افزايش سرعت وبسايت ميباشد و اساسي ترين عامل در افزايش اين سرعت كاهش حجم تصاوير به كار گيري شده در سايت هست . تصاوير استفاده شده در اينترنت وب سايت در حالتي كه باصرفه نشده باشند سرعت لود وب سايت شما را به شدت كاهش مي دهند .

طراحي سايت

با صرفه سازي تصوير در يك نوشته علاوه بر اينكه سبب ارتقا سرعت لود وب سايت شما مي شود و بهبود سئو وبسايت شما مي شود به بهبود مقام نمايش تصاوير مربوط به وب وبسايت شما در نصيب تصاوير گوگل كمك شاياني مي نمايد .

همانگونه كه در مقاله اهميت به كار گيري از تصوير در سئو وب سايت و رويه هاي ساخت محتواي چهره‌اي گفته شد تقريبا چيزي حدود 60 درصد محتواي يك وب سايت را تصاوير تشكيل مي دهند و همين درصد قابل دقت مي تواند استدلال محكمي براي اهميت بهينه سازي تصاوير در يك اينترنت تارنما باشد . در اين مقاله مي خوا‌هيم در رابطه با راه هاي باصرفه سازي تصوير در يك متن صحبت كنيم .

در بخش بعد اين مقاله به راه هاي با صرفه سازي تصوير در نوشته خوا‌هيم پرداخت .

بهينه
سازي تصاوير
تكنيك
هاي باصرفه سازي تصوير در يك نوشته در اين بخش از مطلب به تكنيك هاي بهينه سازي تصوير در يك نوشته اشاره كرده و ابزار هاي پياده سازي اين تكنيك ها را هم معرفي مي نماييم .

كاهش
حجم تصاوير با محافظت كيفيت آنها به كارگيري از تصاوير پرحجم به شدت سرعت لود وب سايت شما را كاهش مي دهد . كاهش حجم تصوير با مراقبت كيفيت آن اولين و با اهميت ترين تكنيك با صرفه سازي تصاوير مي باشد . تلاش نمائيد براي بارگذاري تصوير در اينترنت تارنما خويش از فرمت PNG يا SVG به كار گيري فرماييد . در صورتي كه از فرمت هاي ديگري به كار گيري كرديد و قصد با صرفه سازي تصاوير خود را داريد مي توانيد از ابزار هاي فشرده سازي تصاوير مانند: TinyPNG compresses JPG and PNG Ashampoo Photo Optimizer PunyPNG , Balesio FILEminimizer Pictures, BluBox به كار گيري كرد .

تهيه و تنظيم
ميزان تصاوير طبق پيكربندي اينترنت سايت تلاش فرمائيد هنگام استفاده از تصاوير در وب سايت، ميزان آنان را طبق فرمت وب وب سايت تان تنظيم كنيد، به مدل اي كه آنچه كه بارگذاري مي‌كنيد و آنچه كه سناريو داده مي شود يكي باشد . براي اين عمل مي توانيد از ابزار حاذق فتوشاپ استعمال نمائيد .

براي
تصاوير تان نامي داراي ارتباط با مورد نوشته انتخاب كنيد زماني كه چهره‌اي را لود مي‌كنيد كارايي فرماييد حتما خاصيت title و alt را به تصاويرتان بيش تر نماييد . اين عمل به استفاده كننده اين امكان را مي دهد تا در صورتي كه نتوانست به هر عاملي تصوير را مشاهده كند از مورد آن با خبر شود و به موتور هاي كاوش نيز ياري مي كند تا بتوانند آسان خيس تصوير لود شده شما را در دسته بندي هاي خود جاي دهند . نكته كليدي در تعيين اسم تصوير اين مي باشد كه تلاش فرمائيد به طبع نامي داراي ارتباط با محتواي مربوط به آن تعيين كرده و در نوشتار آن خوبتر مي‌باشد به جاي مسافت (SPACE) از خط مسافت به كارگيري نماييد .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/6/12 ساعت: ۱۲ توسط:web02 :

يكي از دست اندركاران تاثير گذار بر روي با صرفه سازي وب سايت

يكي از دست اندركاران تاثير گذار بر روي با صرفه سازي وب سايت سرعت بارگزاري آن مي باشد . تصور نماييد وب سايتي داريد با شايسته ترين محتوا ولي انقدر سرعت بارگذاري وبسايت شما فراوان است كه يوزرها در اولين ورود به تارنما شما سواي آنكه گشت و گذاري در سايت داشته باشند از وب سايت سريعا بيرون مي گردند كه اين باعث به ارتقاء نرخ bounce rate (ضريب خروج) اينترنت سايتتان ميگردد .

طراحي سايت

هرچه درصد اين شاخص به 100% نزديك خيس باشد يعني آنكه يوزرها وبسايت برهه زماني دوران پاره اي را در تارنما سپري مي‌نمايند و به سرعت از وب سايتتان خارج مي گردند .


رابط
كاربري UIوUX مناسب

يكي از المان هاي تاثير گذار در طراحي يك وب سايت غالب رعايت قواعد ui و ux در آن است . Ui مخفف عبارت user interface design به معناي رابط كاربري هست و به چكيده در طراحي وب گفته مي‌شود كه استفاده كننده ميبيند .

Ux مخفف عبارت user experience و به معناي تجربه كاربري و در فضاي وب اشاره به دكورا سيون المان هاي متعدد تارنما يا اين كه فضاي اپليكيشن دارد به نحوي كه كاربر بتواند در كمترين زمان ممكن به انگيزه خود در وب وبسايت يا اين كه اپليكيشن دست پيدا كند . براي مثال بتواند در يك دكان اينترنتي با چند كليك سهل و آسان محصول زمينه حيث خود را سفارش دهد .


جهت
مشاوره و كسب داده ها در مسئله خدمات ، تعرفه ها و ارزش هاي رهام وب همين درحال حاضر با ما تماس بگيريد
021
- 22869661 هاستهاست


Hosting و يا اين كه همان فضاي ميزباني هم يك عدد از فاكتور هاي اساسي براي داشتن يك وب تارنما چيره مي‌باشد . اين‌كه وب سايت شما چه گونه سرور، هاست و پهناي پاندي را نياز دارااست به دسته اينترنت تارنما شما و تعداد يوزرها فعال احتمالي سايتتان بستگي دارد . شما مي‌توانيد آن‌گاه از طراحي سايت با شركت اجرا كننده پروژه كلام كرده و در ارتباط با تهيه هاست مطلوب اطلاعات و مشورت كردن هاي اضطراري را اخذ فرمائيد .


با
سئو دوست داستني گوگل شويد در شراي به تامل كسب درآمد از روش وب وبسايت خويش مي باشيد سئو و باصرفه سازي وب سايت را فراموش نكنيد . گوگل هر ساله با اجراي الگوريتم هاي سئو خود كه بعضا ناشناخته نيز ميباشند اينترنت وب سايت هاي زيادي را از صدر نشيني در نتايج جستجو بيرون مي‌نمايد .

اينترنت سايت هايي كه با استعمال از ترفند هاي اشتباه سئو مثل سئوكلاه سياه سعي مينمايند در كمترين مدت شايسته ترين سود سئو را بگيرند يا اين كه اينترنت وبسايت هايي با محتوا ضعيف و غير ديدني براي كاربران از گزاره سايت هايي هستند كه از ديده ربات هاي گوگل نهفته نمي نظير .

انجام باصرفه سازي اصولي اين زمان را براي شما فراهم مي‌كند كه در فضاي اينترنت شناخته گرديده و بتوانيد كسب و فعاليت خويش را به مشتريان بيشتري معرفي كنيد .
" سئو سايت در شيراز و تهران توسط گروه رهام اينترنت براي رساندن شما به شايسته ترين جايگاه و رونق كسب و عمل شما "


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/6/11 ساعت: ۱۴ توسط:web02 :

پشتيباني از تغييرات جهاني در قالب بازه زماني و تاريخ


۵-
پشتيباني از تغييرات جهاني در قالب بازه زماني و تاريخ: هنگام طراحي اينترنت وب سايت تعدادي زبانه، دانايي از قالب هاي محلي هنگام نوبت و مدت بسيار مهم مي باشد . كشورهاي انگليسي لهجه ساعت ۱۲ ساعته را انتخاب مي نمايند ولي كشورهاي اروپايي از ساعت ۲۴-ساعت به كار گيري مي كنند . چه بسا قالب هاي مورخ روز‌نگار هم متعدد مي‌باشند و بايستي طبق تنظيمات برگزيده محلي قضيه به كارگيري قرار گيرند .

طراحي سايت

پباده سازي
سايت-6 نكته حساس پباده سازي اينترنت تارنما چند زبانه ۶-
تصاوير ، نمادها بايستي از نظر فرهنگي مناسب باشند: گرافيك هاي تجاري ، نمادها و عكس هاي شما بايد سواي اينكه در بسياري از فرهنگ و تمدن ها توهين آميز باشد ديدني باشد . انتخاب برخي پژوهش ها و دوري از استفاده از تصاوير حيوان‌ها يا هرگونه نمادهاي مذهبي اصلي هست .

طراحي تارنما اينتن با تيم فن ايي خويش توانسته يك عدد از بهترين شركت هاي پباده سازي سايت در تهران را به خود اختصاص دهد .اين شركت با بيش از ۸ سال سوابق در مسئله ي طراحي وبسايت هاي اينترنتي و سئو با صرفه سازي سايت در حال فعاليت است و بيش از ۴۰۰ وب سايت معتبر را پباده سازي و به نام خود اختصاص داده هست .براي كسب اطلاعات عمده با كارشناسان ما در قسمت تماس با ما در رابطه باشيد تا در ناحيه ي كاري خود اطلاعات بيشتري كسب نمائيد .
در اين مقاله به طور مختصر در زمينه نقش CSS در پباده سازي اينترنت مي پردازيم . وب تارنما ها از تيم كد ها ساخته گرديده اند كه هر كدام هدف خاصي را دنبال مي كنند . اين كد ها ميباشند كه موادتشكيل دهنده يك كاغذ وب را در مكان هاي مشخصي شده قرار داده اند .


نقش CSS در طراحي وب در اين مطلب به طور مختصر در موضوع نقش CSS در پباده سازي وب مي پردازيم . اينترنت تارنما ها از تيم كد ها ساخته گرديده اند كه هر كدام هدف خاصي را دنبال مينمايند . اين كد ها هستند كه عنصرها يك برگه اينترنت را در مكان هاي مشخصي گرديده قرار داده اند . به صورت كلي هر وب سايتي از HTML ساخته گرديده ميباشد كه با به كارگيري از CSS سبك و فرم HTML تهيه مي شود . اگر در پباده سازي اينترنت وبسايت خويش صرفا از HTML استعمال فرمائيد و از CSS منفعت نبريد همه اينترنت وبسايت هاي شما كسل كننده و يكسان به نظر مي آيند .

در اين مطبي به اين مسئله مي‌پردازيم كه CSS چه نقشي در پباده سازي اينترنت دارااست .پس با ما هم پا باشيد .

CSS
دقيقا به چه معناست ؟
لغت CSS مخفف شده ” Cascading Style Sheets ” ميباشد كه سبك و فرم موادسازنده موجود در يك كاغذ را مشخص و معلوم ميكند .

HTML يك كاغذ اينترنت را سناريو ميدهد در حالي كه اين CSS مي‌باشد كه تمامي تزئينات و زيبايي هاي ورقه را تهيه و تنظيم مي‌نمايد . رويكرد آبشاري يا اين كه Cascade حالتي است كه CSS از آغاز براساس آن پباده سازي گرديده مي باشد و به همين برهان نيز است كه آن را CSS يا اين كه Cascading Style Sheet مي‌نامند .


برچسب:
امتیاز:
 
بازدید: <~PostViwe~>

+ نوشته شده: 1398/6/10 ساعت: ۱۲ توسط:web02 :